Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 173 άτομα (11 μέλη και 162 επισκέπτες)

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
:boobies:
ντου στη χωματιανου κατα τις 16΄00 το απογευμα.ρωσσιδα κοντουλα γιαννα βυζακι 2αρι καλη συμμετοχη και χωρις αλοιφη.παντως μαγκες ηταν πολυ σφιχτη :rockon:,καλη πιπα
στα 4 στην αρχη και την ξεσκισα :2funny:με τα ποδια στους ωμους που μου αρεσει
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Ρεμούνδου –ακριβώς απέναντι από το γνωστό 21-


Με προϊδέασε θετικά η ευγενική τσατσά που καθάριζε και αρωμάτιζε τα δωμάτια συνεχώς και πρότεινε στους πελάτες να κάνουν την βόλτα τους αφού δουν την κοπέλα, εμπνέοντας μια σιγουριά για τις υπηρεσίες (σε αντίθεση με κάποιες που μόνο δε σε βρίζουν όταν εσύ λες ότι θες να κάνεις τη βόλτα σου πριν καταθέσεις). Και αφού περίμενα αρκετά, μου παρουσίασε την Κλαούντια, λεπτή μετρίου ύψους μελαχρινή με κοκκινωπές ανταύγειες. Η Κλαούντια είναι μέτριας προς καλής εμφάνισης και μου έβγαλε αμέσως μια πολύ θετική αύρα χαμογελώντας με σέξι αλλά καθόλου πρόστυχο τρόπο.

Στο δωμάτιο λοιπόν. Χωρίς πολλές κουβέντες, ξέχασα ότι ήμουν σε μπουρδέλο. Εφηβική πίπα, αγκαλιές, φιλάκια στο λαιμό, χαδάκια, γελάκια, χωρίς τσοντο-ατάκες μόνο απαλά βογκητά , πάντα με χαμόγελο και κοίταγμα στα μάτια. Αφού είχα ήδη καταθέσει 2 φορές δεν υπήρχε περίπτωση να τελειώσω, και παρ’ολο που μου το υπενθύμισε 2-3 φορές (τόσο ασθενικά σαν να μην το εννοούσε) συνέχιζε να αλλάζει στάσεις από μόνη της (με τέλειο στήσιμο σε κάθε μια). Μετά από 15 γεμάτα λεπτά, τελικά εγώ της είπα να το αφήσει, την πήρα αγκαλιά χαϊδεύοντας την ανάμεσα στα πόδια πολύ απαλά όπου διαπίστωσα ένα περιέργως σκληρό και πεταχτό «κουμπάκι της ηδονής». Τη ρώτησα αν γίνεται να τη «δω» εκτός σπιτιού, κάτι που μου αρνήθηκε σπεύδοντας όμως να με πληροφορήσει ότι εργάζεται στην Χωματιανού 11 και ότι εκεί ήταν μόνο για μια ημέρα. Δεν ξέρω αν ήταν η χαλαρότητα της ημέρας η απλά είχε καλή χημεία μαζί μου, θα φανεί σε μελλοντικές επισκέψεις. Για τους φίλους του δυναμικού μεν, GFE δε.

Στάση της βραδιάς: μπρούμυτα στο κρεβάτι με ελαφρώς τουρλωμένο κωλαράκι ανοικτά πόδια , λυγισμένα γόνατα να προσπαθεί με τις φτέρνες τις να με κολλήσει πίσω της ενώ τις έδινα φιλάκια στο λαιμό.
μπορείς να μας πέισ και μασ τι ώρεσ και που δουλέθει η κλαούντια?
Επίσης πάισ=δες εσείς που γυρνατε στην φυλής και περίχωρα μπορέιτε ναμου πείτε αν εχετε κανένα νεο ή να πετχατε την ντανιέλα απο φωκαίας 17 σε κάποια απο τα σπίτια?
επέστρεψα απο διακοπές και ετοιμάζομαι για εξορμήσεις, λίγες αλλά καλές, λόγω εγγύου συζύγου
 

AssFiller

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2007
Μηνύματα
6.084
Κριτικές
4
Like
26
Πόντοι
66
μπορείς να μας πέισ και μασ τι ώρεσ και που δουλέθει η κλαούντια?
Επίσης πάισ=δες εσείς που γυρνατε στην φυλής και περίχωρα μπορέιτε ναμου πείτε αν εχετε κανένα νεο ή να πετχατε την ντανιέλα απο φωκαίας 17 σε κάποια απο τα σπίτια?
επέστρεψα απο διακοπές και ετοιμάζομαι για εξορμήσεις, λίγες αλλά καλές, λόγω εγγύου συζύγου

Ντανιελα Ξανθιά? Πρόσωπο στρογγυλό, μπλε μάτια ,μεγάλο στήθος?
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Ενημερωση απο περιηγηση Σαββατοκυριακου.
1. Σαββατο απογευμα-Καλυμνου 36- στο υπογειο, Ρωσικο MILF Αντζελλα, ευγενης, ξανθος κοτσος, καλο προσωπο και σωμα, εξαιρετικο αρχιδογλυψιμο και πιπα, εναλλαγες στασεων. Στο αλλο της Καλυμνου-ισογειο-η γνωστη μαπα.
2. Κυριακη πρωι.Αλκαμενους 117, Μαρια, ξανθο, κοντο MILF, με το γνωστο ακαποτο προγραμμα,Τουλαχιστον πεντε 50ρηδες στην αναμονη, προφανως τραβα την "ωριμη" ηλικια.
Περγαμου 1. Κοντο MILF, με μαυρο κοντο μαλλι, προσφερει και Ισπανικη, αν και δεν νομιζω οτι η συγκεκριμενη ειχε και τοσο μεγαλο βυζο, Νο 2 φαινοταν απο την μπλουζα που φοραγε.
Αγιου Πετρου 7-ισογειο. Εμφανιστηκε κοντος, αβυζος και χοντρος νανος, με Μογγολοειδη χαρακτηριστικα, ακουγωντας στο ονομα Βαλεντινα. Την εκανα ταχεως !!
Ρεμουνδου 20 και 21-ισογειο. Και στα δυο σπιτια, πιπινια,μικρων διαστασεων, μαλλον καλυτερο αυτο του 21. Αυτο του 20, αβυζο.
 

lostromos

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Απρ 2007
Μηνύματα
361
Κριτικές
42
Like
14
Πόντοι
5.760
αυτη που λες στην περγαμου την ειδα και εγω δουλευε φωκαιας στο τελευταιο στο υπογειακι.τοτε δεν εκενε ισπανικη και ηταν απλα τα πραγματα.μια φορα την εχω παρει.μ'αρεσε σαν milf.αλλα προγραμμα φτωχο και τα βασικα
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια που δουλευει αυτη η claudia και τι ωρες?εχει δοκιμασει κανεις μια κοντουλα ξανθια με καρε στο φωκαιας 25..διπλα απο το αντελοσπιτο..λεω να την παρω αλλα μου φαινεται λιγο ξενερωτη..εχει δοκιμασει κανεις?
 

Επισκέπτης
καλησπερα παιδια που δουλευει αυτη η claudia και τι ωρες?εχει δοκιμασει κανεις μια κοντουλα ξανθια με καρε στο φωκαιας 25..διπλα απο το αντελοσπιτο..λεω να την παρω αλλα μου φαινεται λιγο ξενερωτη..εχει δοκιμασει κανεις?
μιπος λες για τιν κλαουντια απο χοματιανου πουτσαρα μου?
 
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.779
Κριτικές
9
Like
1.266
Πόντοι
5.975
Αυτή την εβδομάδα η Αννα που δούλευε απόγευμα στο Φ84 δουλεύει πρωί και απόγευμα για να καλύψει την πρωινή που έφυγε διακοπές.

Εντυπώσεις για την Αννα του Φ84 έχουν γραφτεί πολλές και καλές και αφού συμφωνώ απόλυτα δεν υπάρχει λόγος να επαναλαμβανόμαστε.
 

Επισκέπτης
γεια σου πιτσι λεω για την κλαουντια που ειπε ο κlοpwei....ξερεις που δουλευει και τι ωρες?το αλλο το ξανθο απο τη φωκαιας ειναι καλο?
 

klopweisser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
10
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Claudia όπως αναφέρω στο post μου, μου είπε ότι δουλεύει Χωματιανού 11, απόγευμα
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Χαιρετε συναδελφοι...μινι τσαρκα στα σπιτακια της Διδυμου...μπηκα σε 4 και ξενερωσα...το επιπεδο πολυ χαμηλο...κατι milf μπαζολες ητανε (Μινα,Αλεξανδρα κτλ...) και φυσικα δεν κατεθεσα...
Αφου σε ενα ρδελο μου φανηκε πιο ομορφη η τσα2...

Αυριο ελπιζω να καταθεσω...!
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
φιλοι, συμπουρδελιαρηδες και πασων μουνιων γαμιαδες, καλησπερα σας !! σας παρακολουθω πολυ καιρο και θελω να σας πω οτι χρονια γυριζω στα μπουρδελα ! επειδη τον τελευταιο καιρο ειμαι εκτος αθηνων, πειτε μου που να καταθεσω. τι προτεινετε ? πριν λιγο καιρο διαπιστωσα πολλες αλλαγες στην πιατσα..


edit giorgospapa: επειδη ειναι το πρωτο σου μηνυμα το τροποποιησα εγω. κανε εναν κοπο και διαβασε τους κανονες του φορουμ διοτι απαγορευεται η μονιμη χρηση κεφαλαιων και σε επομενη δημοσιευση με κεφαλαια θα αναγκαστω να την διαγραψω..
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...(απορω γιατι δεν μπορω να γραψω κριτικη μου γραφει οτι για να γραψετε κριτικη πρεπει να ειστε μελος :jerking:)...
Υστερα απο μινι τσαρκα Φυλης και περιξ κατεθεσα Διδυμου 8β στη Τζενη,ψηλη μελαχρινη Σαλονικια λοιπον ουτε κρυο ουτε ζεστη το μονο αρνητικο ηταν οτι δεν ανεβαινε απο πανω...

εγω τη δουλεια μου την εκανα(αδειασα) και αυτη τη δικια της(20ε)...
Αυτα... ;)

 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
φιλοι, συμπουρδελιαρηδες και πασων μουνιων γαμιαδες, καλησπερα σας !! σας παρακολουθω πολυ καιρο και θελω να σας πω οτι χρονια γυριζω στα μπουρδελα ! επειδη τον τελευταιο καιρο ειμαι εκτος αθηνων, πειτε μου που να καταθεσω. τι προτεινετε ? πριν λιγο καιρο διαπιστωσα πολλες αλλαγες στην πιατσα..

Μια καλη επιλογη αυτη τη στιγμη ειναι η Αλεξανδρα στην φυλης 65 στο ισογειο συνηθως την πρωινη βαρδια.Αν δεις στις προηγουμενες σελιδες του παροντος θρεντ  υπαρχουν αρκετες θετικες αναφορες για αυτην.
Επισης παρα πολυ καλη επιλογη ειναι η Αννα στο φυλης 71 στο ισογειο απογευματινη βαρδια.Για να την βρεις θα πρεπει να την περιμενεις μερικες μερες για να γυρισει απο τις διακοπες της.
Εχουν γραφτει πολλα και για αυτη...ισως η καλυτερη επιλογη αυτη την στιγμη στα 20€.
Αν πετυχεις κατι καλο να μας ενημερωσεις και καλως ηρθες στην παρεα  :boobies:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.ΑΠΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΙ ΚΑΛΟ ΥΠΑΡΧΕΙ,ΤΙ ΚΙΝΕΙΤΑΙ ΚΑΙ ΤΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ!
και μην γραφεις με μονιμα κεφαλαια...ειναι στου κανονες του site.
 

longdick

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Οκ παιδιά.Σόρρυ μου ξέφυγε.
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Kαλησπέρα σε όλους τους καυλιάρηδες!
Σήμερα βραδάκι,επίσκεψη-εξπρές στο Φυλής 40..Πήγα με 'σκοπό' και πρός καλή μου τύχη βρήκα αυτό που έψαχνα.Με το που μπαίνω έβγαινε η κοπέλλα στο χώλ,καλό κορμί,ψανθοκάστανη και με πεταχτό κωλαράκι,η τσατσά άρχισε να λέει το πρόγραμμα,ώσπου λέει τη μαγική λέξη: Κωλαράκι!!  :dancing: Χωρίς δεύτερη σκέψη μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω εναγωνίως!  :P μπαίνει και η κοπέλλα σε λίγο, λιγομίλητη και βαριεστημένη,ίσως και μαστουρωμένη,δεν ξέρω.Πίπα  μέτρια και σύντομη, και μετά στήθηκε σχεδόν αμέσως.Αφού την πήρα λίγο πισοκολλητό,προχώρησα απ'την 'πίσω πόρτα' αφού στήθηκε καλά-καλά στο μαξιλάρι της η άτιμη...Συμμετοχή σχεδόν μηδέν,αλλά δεν τσίνησε καθόλη τη διάρκεια αν και φαινόταν να πονάει λίγο.Ειναι ξένη και την λένε Αννα,δεν ξέρω τιποτα άλλο καθώς δεν μιλούσε καλά ελληνικά κι αυτά με το ζόρι.Πάντως εχει πολύ καλό σώμα,πεταχτό κωλαράκι,ΔΕΝ είναι Milf και δεν δυσανασχετεί,οπότε 20 Ευρώ για κώλο πιστεύω είναι πολύ καλή τιμή.Οσοι γουστάρετε σπεύσατε!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Kαλησπέρα σε όλους τους καυλιάρηδες!
Σήμερα βραδάκι,επίσκεψη-εξπρές στο Φυλής 40..Πήγα με 'σκοπό' και πρός καλή μου τύχη βρήκα αυτό που έψαχνα.Με το που μπαίνω έβγαινε η κοπέλλα στο χώλ,καλό κορμί,ψανθοκάστανη και με πεταχτό κωλαράκι,η τσατσά άρχισε να λέει το πρόγραμμα,ώσπου λέει τη μαγική λέξη: Κωλαράκι!!  :dancing: Χωρίς δεύτερη σκέψη μπαίνω στο δωμάτιο και περιμένω εναγωνίως!  :P μπαίνει και η κοπέλλα σε λίγο, λιγομίλητη και βαριεστημένη,ίσως και μαστουρωμένη,δεν ξέρω.Πίπα  μέτρια και σύντομη, και μετά στήθηκε σχεδόν αμέσως.Αφού την πήρα λίγο πισοκολλητό,προχώρησα απ'την 'πίσω πόρτα' αφού στήθηκε καλά-καλά στο μαξιλάρι της η άτιμη...Συμμετοχή σχεδόν μηδέν,αλλά δεν τσίνησε καθόλη τη διάρκεια αν και φαινόταν να πονάει λίγο.Ειναι ξένη και την λένε Αννα,δεν ξέρω τιποτα άλλο καθώς δεν μιλούσε καλά ελληνικά κι αυτά με το ζόρι.Πάντως εχει πολύ καλό σώμα,πεταχτό κωλαράκι,ΔΕΝ είναι Milf και δεν δυσανασχετεί,οπότε 20 Ευρώ για κώλο πιστεύω είναι πολύ καλή τιμή.Οσοι γουστάρετε σπεύσατε!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
ευγε χιστι μου!μεγαλι ανακαλιψι στιν ιστορια τις πισο πορτας!
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Να΄σαι καλά πίτσι μου! Εσυ τι έγινε πάλι φασόλια απόψε?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Κατι φήμες λένε οτι το έριξες στον μπαρμπα-στάθη,αχαχα!!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom