Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 457 άτομα (33 μέλη και 424 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Φυλής 86κ.: Μια μελαμψή καλλίγραμμη μετά του Μακαριάν (τι λέει το γυφτάκι ? ? ?   :helpplea:  ),
Φυλής 86 άνω: Η Τζούλια & πιο πάνω μια κοντο-καπυλο-μπαζάκι με φουλ πρόγραμμα,
Φυλής 84 κάτω: Η Έλενα κωλοτριβούμενη.
Μάλλον εννοείς:
Φυλής 84 άνω: Η Τζούλια & πιο πάνω μια κοντο-καπυλο-μπαζάκι με φουλ πρόγραμμα,
Φυλής 84κ.: Μια μελαμψή καλλίγραμμη μετά του Μακαριάν (τι λέει το γυφτάκι ? ? ?  :helpplea:  ),
Φυλής 86 κάτω: Η Έλενα κωλοτριβούμενη.
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
:thumbsup:

Έχεις δίκιο Συνάδελφε.

Συγνώμη για το τυχόν μπέρδεμα.

:crazy:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.588
Κριτικές
31
Like
13.165
Πόντοι
5.097
ρε παιδια ειναι ανοιχτα κανονικα τα ρδελα στην φυλης εχω βαρεθει να πηγαινω και να τα βλεπω κλειστα μιλαω παντα βραδυνες ωρες
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Μπουρδελιάρηδες, σας δηλώνω ότι με παρασύρετε σε έκτροπα. Σήμερα έχυσα στο στόμα την ασχημότερη πτάνα-μιλφ της ζωής μου. Κολοκυνθούς...
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Μπουρδελιάρηδες, σας δηλώνω ότι με παρασύρετε σε έκτροπα. Σήμερα έχυσα στο στόμα την ασχημότερη πτάνα-μιλφ της ζωής μου. Κολοκυνθούς...

δώσε περισσότερες πληροφορίες!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Μάλλον εννοείς:
Φυλής 84 άνω: Η Τζούλια & πιο πάνω μια κοντο-καπυλο-μπαζάκι με φουλ πρόγραμμα,
Φυλής 84κ.: Μια μελαμψή καλλίγραμμη μετά του Μακαριάν (τι λέει το γυφτάκι ? ? ?   :helpplea:  ),
Φυλής 86 κάτω: Η Έλενα κωλοτριβούμενη.
Εχουμε καποια info για Τζουλια απο το 84 1st floor?Οπως επισης και για το ξανθο καυλομουνο του Φ71 ισογειο?Αμφοτερα ηταν εκει σημερα το απογευμα
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
δώσε περισσότερες πληροφορίες!

Ααααα εσύ πας γυρεύοντας! Οκ λοιπόν.
Γύρω στα 35, ξανθιά, λεπτή σχετικά, αλλά με κρεμασμένη κοιλιά, πεσμένα στήθη, μεγάλη μύτη, άσχημο πρόσωπο, προερχόμενη εκ Πολωνίας. Πήρε πίπα σε 3 στάσεις και επιπροσθέτως τελείωσα καβαλώντας πάνω από το στήθος της. Έλαβε τα μέτρα της ώστε να μη τη χύσω στο πρόσωπο. Τα πήρε όλα στο στόμα και περίμενε υπομονετικά να ολοκληρώσω. Την άκουσα να πλένει το στόμα της, αλλά όχι να φτύνει, που σημαίνει ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να κατάπιε τυχούσα ποσότητα. Η πίπα δεν ήταν ιδιαίτερα βαθιά, ούτε έβγαζε κελαρυστούς ήχους. Ήταν όμως αρκετά εργατική και έκλεισε τουλάχιστον πεντάλεπτο συνεχόμενα. Δεν την άφηνα να ακουμπήσει χέρια. Δεν θυμάμαι το όνομά της. Αυτά. Τίποτα άλλο το αξιοσημείωτο. Α! Δεν υπήρχε σταχτοθήκη στο δωμάτιο.

Συμπληρώνω: Δεν δίνει κουλούρι.
 

FalleN

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
24
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ααααα εσύ πας γυρεύοντας! Οκ λοιπόν.
Γύρω στα 35, ξανθιά, λεπτή σχετικά, αλλά με κρεμασμένη κοιλιά, πεσμένα στήθη, μεγάλη μύτη, άσχημο πρόσωπο, προερχόμενη εκ Πολωνίας. Πήρε πίπα σε 3 στάσεις και επιπροσθέτως τελείωσα καβαλώντας πάνω από το στήθος της. Έλαβε τα μέτρα της ώστε να μη τη χύσω στο πρόσωπο. Τα πήρε όλα στο στόμα και περίμενε υπομονετικά να ολοκληρώσω. Την άκουσα να πλένει το στόμα της, αλλά όχι να φτύνει, που σημαίνει ότι υπάρχει το ενδεχόμενο να κατάπιε τυχούσα ποσότητα. Η πίπα δεν ήταν ιδιαίτερα βαθιά, ούτε έβγαζε κελαρυστούς ήχους. Ήταν όμως αρκετά εργατική και έκλεισε τουλάχιστον πεντάλεπτο συνεχόμενα. Δεν την άφηνα να ακουμπήσει χέρια. Δεν θυμάμαι το όνομά της. Αυτά. Τίποτα άλλο το αξιοσημείωτο. Α! Δεν υπήρχε σταχτοθήκη στο δωμάτιο.

Συμπληρώνω: Δεν δίνει κουλούρι.
Χμμ..αδερφε,δεν το βλεπω και ασχημο.Σε ποιο απο τα 3 στην Κολοκυνθους? ;)
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
κολοκυνθούς χωρίς κουλούρι;

πάει χάλασε ο κ...δρομος!!!
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
Σημερινη μεσημεριανη επιλεκτική επίσκεψη στο Μεταξουργείο και απογευματινή στην Φυλής:
γενικώς μέτρια πράγματα εκτός απο λίγες περιπτώσεις...

Μόνο στα της Ιάσωνος μπήκαμε υπήρχαν 2-3 ωραια κομμάτια...(είδαμε και έναν τοξικομανή στον πεζόδρομο είχε ψιλο-χρεπιάσει ξενέρωμα αντικούκου)
Εγω πάντως ξεχώρησα την Μαρία την Βουλγάρα στο 43 η οποία είναι ''μπαμπάτσικη''με βυζί 4άρι και πρόστυχη φάτσα+ντύσιμο....το μαγαζί πολύ σκοτεινό αλλά τα δωμάτια ανακαινισμένα με νυπτήρα κ.λ.π ψιλοκαθαρα μου φάνηκαν
δεν την πήραμε γιατι θέλαμε να δούμε όλα τα μωρα και μετα να αποφασίσουμε....τι λέτε για αυτήν την έχετε πάρει? διάβασα και τις κριτικές αλλά αν έχετε κάτι να προσθέσετε καλά θα είναι...

:think: :think:

Φίλε μου καλέ θα σε απογοητεύσω, αλλά το κορίτσι είναι από Αλβανία κ ΟΧΙ από Βουλγαρία μεριά .. Μου το έχει ομολογήσει κ η ίδια αλλά η τσατσά ..

τα  :tits: :tits: :tits: της είναι για τρελλά παιχνίδια κ η ίδια σε προδιαθέτει για γούστα .. 15€, όλο το πακέτο  :fuck1: :zfuck: :tits2:  :pipa1: :fuck2: με κουλούρι, δεν νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερες συστάσεις κ αναφορές ..

Όπως λένε κ οι μορφωμένοι, σχέση αξίας - τιμής ιδανική ..

Απλά υπολόγισε ότι το κορίτσι τραβάει 2βαρδο κάθε μέρα γιατί όπως λέει γουστάρει τα λεφτά που βγάζει, βάλε ότι στο 3λεπτο η τσατσά φωνάζει κ βάλε κ τους φίλους μας τους Πακιστανούς που είναι μόνιμοι πελάτες του κοριτσιού ..

15 ευρά είναι αυτά ...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αποσπασματική ενημέρωση για κάποια μπουρδέλα του Μεταξουργείου της βραδινής βάρδιας, 28/02/2010 περίπου γύρω στις 20.00’

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
Καστανόξανθη ψηλή με περίεργο σχήμα προσώπου, λεπτή με μικρά βυζιά και κώ(ο)λο τοποθετημένο χαμηλά
- Περάστε παιδιά (λέει σε εμένα και σε κάποιον άγνωστο συμπολεμιστή), κάνω και παρτούζες!!!
- Μα δεν γνωριζόμαστε, απαντάμε
- Δεν πειράζει, θα γνωριστείτε μέσα στην παρτούζα
  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΥΠΟΓΕΙΟ[/size]
:tits:
Ξανθιά με καρέ μαλλιά, στρουμπουλούλα στο πρόσωπο και στο σώμα, με σχετικά μέτριο προς κοντό ύψος, λάγνο ύφος, χορταστικά βυζιά και στρογγυλό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
;)
Μελαχρινό πιπίνι με ωραίο πρόσωπο, σχετικά κοντή, λεπτό σώμα με ωραίες αναλογίες

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:)
Ρωξάνη (από Φωκαίας 22 ισόγειο, Φυλής 65 όροφος) καστανή με ανταύγειες, συμπαθητικό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα, χορταστικά βυζιά και σεμνό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Α ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:cool2:
Καζακστανή (μάλλον) μελαχρινή, μέτρια προς κοντή, σχετικά γεματούλα

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΑΡΙΣΤΕΡΑ[/size]
:cool2:
Επίσης Καζακστανή μελαχρινή, μέτρια προς κοντή, σχετικά γεματούλα

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Β ΔΕΞΙΑ[/size]
:lheel:
Αλβέρια ξανθιά με προκλητικό πρόσωπο, μαλλιά μέχρι τις πλάτες, σχετικά ψηλή, κανονικό σώμα με ωραίες καμπύλες, μέτρια βυζιά και υπέροχο κώ(ο)λο,
όλα μέσα σε μαύρα προκλητικά εσώρουχα με ζαρτιέρες και διχτυωτά καλσόν
και μόνο για τα εσώρουχα άξιζε το πιστίλισμα (στα 20 ευρώ)

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 1Γ[/size]
:sunglasses:
Άννα με πρόσωπο κοπέλας της διπλανής πόρτας που πρέπει επειγόντως να επισκεφθεί τον οδοντίατρο της ή να πάψει να γελά

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 27[/size]
:)
Ρωξάνα μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, σχετικά μέτρια προς κοντή, λίγο γεματούλα, κανονικές αναλογίες και συμπαθητικό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 30 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:sunglasses:
Χριστίνα ξανθιά με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αποδεκτό πρόσωπο, σχετικά μέτρια προς ψηλή, κανονικό σώμα (αλλά κάπως σκυφτό)

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:boobies:
Ελένη η κλεοπάτρα, σταθερή αξία για το Μεταξουργείο, μελαχρινή (αυτή την φορά με ανταύγειες), ωραίο πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, λεπτή με ωραίες καμπύλες, μικρά βυζιά και αξιόλογο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 37 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:fuck2:
Ραμόνα (ενώ η ινδοπακιστιανή τσατσά μου την είπε ως Άννα), μελαχρινή με πυκνά πολύ μακριά μαλλιά έως την κω(ο)λοτρυπίδα, μέτρια προς ψηλή στο ύψος, κανονικό σώμα με λεμονάτα βυζιά και ενδιαφέροντα κώ(ο)λο
Στο τέλος διαπίστωσα ότι ήταν λίγο αλλήθωρη... :rolleyes:
δεν βαριέσαι...
...κανείς δεν είναι τέλειος  :grin: 


 

Επισκέπτης
Πηρα την Αννα απο την Ουκρανια στο Ιασωνος 1γ, λιγο απεριποιητη αλλα με πολυ γλυκο λευκο προσωπο και ξανθιες μπουκλες σε στυλ Καντυ-Καντυ. Μου ειπε οτι μονο για αποψε θα ηταν εκει, συνηθως δουλευει στην Κωνσταντινουπολεως. Ξερει καποιος να μου πει ακριβες σπιτι και βαρδια?
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
:think: :think:

Φίλε μου καλέ θα σε απογοητεύσω, αλλά το κορίτσι είναι από Αλβανία κ ΟΧΙ από Βουλγαρία μεριά .. Μου το έχει ομολογήσει κ η ίδια αλλά η τσατσά ..

τα  :tits: :tits: :tits: της είναι για τρελλά παιχνίδια κ η ίδια σε προδιαθέτει για γούστα .. 15€, όλο το πακέτο  :fuck1: :zfuck: :tits2:  :pipa1: :fuck2: με κουλούρι, δεν νομίζω ότι χρειάζεται περισσότερες συστάσεις κ αναφορές ..

Όπως λένε κ οι μορφωμένοι, σχέση αξίας - τιμής ιδανική ..

Απλά υπολόγισε ότι το κορίτσι τραβάει 2βαρδο κάθε μέρα γιατί όπως λέει γουστάρει τα λεφτά που βγάζει, βάλε ότι στο 3λεπτο η τσατσά φωνάζει κ βάλε κ τους φίλους μας τους Πακιστανούς που είναι μόνιμοι πελάτες του κοριτσιού ..

15 ευρά είναι αυτά ...

σε ευχαριστω για την απάντηση σου!
κοίταξε δεν με ενδιαφέρει ότι κατάγεται από Αλβανία αλλά με χαλάει αυτό που λες για Πακιστανια αλλά και για το 3λεπτο κυρίως....
Πάντως εγώ το Σαββατο νωρίς το απόγευμα που βρέθηκα εκεί με φίλο περιμέναμε γύρω στο πεντάλεπτο για να εμφανιστεί από το δωμάτιο που βρισκόταν. Ηταν και 2 45αρηδες κιριλάτοι και τους προέτρεπε η τσατσα να περάσουν για πάρτι με ούζα αλλά ο ένας ντράπηκε και την έκαναν...
εγω με τον φίλο φύγαμε για να δούμε και από Φυλής τι παίζει αλλά τελικά μείναμε με το πουλί στο χέρι :2funny:  την έχω στα υπόψιν πάντως και θα πάω να την πάρω
αλήθεια τα δωμάτια όντως έχουν νιπτήρα από ότι πρόσεξα αλλά τα σεντόνια θα είναι χάλια μου φαίνεται εε?
βλέπω να φερνω σεντόνι από το σπίτι αχαχαχαχα
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Εχουμε καποια info για Τζουλια απο το 84 1st floor?Οπως επισης και για το ξανθο καυλομουνο του Φ71 ισογειο?Αμφοτερα ηταν εκει σημερα το απογευμα
Αφηστε το!Για Τζουλια ειδα κριτικες..θα τιμηθει!Αφου πρωτα τεσταρω τον Ρωσσιδαρο του 71  :zfuck:
 

xistis

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.243
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
1.240
Στο Φυλής 65Β μη πηγαίνετε να δώσετε πλαστό πενηντάρι.
Η κοντή ξανθιά τσατσά τα τσεκάρει πάνω στο μωβ φώς στο ταβάνι, όπου φαίνεται κάθε ατέλεια...

Ελεγχος χαρτονομισματων 1981 ...... χαχααχαχχαχα
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Οκ, μάλλον έχω γίνει μπουρδελο-τζάνκυ. Μετά την δουλειά (βραδινή) και ενώ και πάλι πτώμα και πιωμένος λαμβάνω μύνημα απ'την Ζανέτ ότι επέστρεψε και δεν μπόρεσα να αντισταθώ. Έλειπε καιρό (άρωστη και καπάκι περίοδο) και μου είχε λείψει.
Για όσους δεν γνωρίζουν... από Καζακστάν (για Κινέζα την πέρασα την 1η φορά), φυσικό λίγο πεσμένο στήθος (που δεν με χαλάει καθόλου), όχι πολύ ψιλή (ίσως γύρω στο 1.65) με πανέμορφο βλέμα και μαλακό λείο δέρμα. Θέλω να είμαι αντικειμενικός: το 8 που έβαλα στην εμφάνιση ίσως σε κάποιους να φανεί πολυ, για μένα που έχω γευτεί τον συγκεκριμένο "καρπό" όμως το 10 δεν φτάνει. Προσπαθώντας να θυμηθώ τις 1ες φορές που την είχα πάρει (η χημεία μας απ' την αρχή έδενε απίστευτα) οι υπηρεσίες της είναι πολύ υψιλού επιπέδου. Φιλάκια στο σώμα, τρομέρο γλύψιμο στους όρχεις, εκπληκτικό deepthroat και τρομερή συμμετοχή κατά την πράξη. Μετά από αρκετό καιρο που την γνωρίζω (3-4 μήνες) μου κάνει και πράγματα εκτός προγράμματος (π.χ. γλωσσόφιλα). Υπογραμίζω "εκτός προγράματος". Φαντάζομαι οτί θα τα κάνει και σε άλλους φανατικούς γιατί κατά καιρό βλέπω στο σαλόνι φάτσες που έχουν καταντήσει γνωστές. Τώρα πλέον πλησιάζει το απόλυτο GFE. Αφού και η ίδια με φωνάζει "αγόρι" της και μου παραπονέθηκε ότι δεν την πήρα τηλ. στις 14 Φεβ. (ΟΚ-μην βαράτε).
Σήμερα όταν μπήκα δεν ξέρω αν είχα διάθεση να "εναποθέσω". Ξαπλώσαμε, χαδάκια, φιλάκια και τριψίματα. Όταν πέρασε η ώρα και έπρεπε να φύγει γιατί το σαλόνι είχε αρκετό κόσμο, αποφάσισα ότι ήθελα να την πάρω, ντύθηκα, βγήκα, πλήρωσα άλλη μία "συνδρομή" και της έκανα surprise. Μετά από τόσα προκαταρκτικά (και αφού την έγλειψα αρκετά) τελείωσε πριν από μενα (αν κατάφερε τέτοιον ψεύτικο οργασμό είναι για Όσκαρ) και αν κρατιόμουν 10 δευτερόλεπτα ίσως ξανατελείωνε. Σπαρταρούσε 2 λεπτά και δεν είχε κουράγια να πάρει τα πόδια της (βέβαια ήταν και 5.00).
Πρέπει και πάλι να τονίσω ότι θέλω να είμαι αντικειμενικός. Εγώ προσωπικά την λατρέυω. Για μένα είναι ότι καλύτερο κυκλοφορεί... Για όσους δοκιμάσουν και δεν συμφωνούν, μην βιαστείτε να πείτε "τι λέει ο Μ@λ@κ@ς"!!! Είναι θέμα χημείας. Ανυπομονώ να την ξαναδώ.
ζανετ
« Εστάλη στον/στην: St Theodore στις: σήμερα στις 00:00 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------

γεια σου συναγωνιστη
διαβασα τη κριτικη σου για τη συγκεγκριμενη που εργαζεται ιασωνος 
με βοηιθεισε να καταλαβω οτι μας δουλευει ολους
την ειχαμε παθει εγω και ενας φιλος
οτι περιεγραψες γλωσσοφιλα,γλυψιμο αρχιδιων,συμετοχη,(φωνεσ πανω στο γαμησι,σε σημειο να νομιζεις οτι σε γουσταρει,φιλακια στο σωμα,deep throat,το ενδιαφερον της που βρισκομαστε στο χωρο τις
(οποτε βρισκομαστε απο κει μας ελεγε ,που εξαφανιστηκατε?)επησις οταν ειναι καποιος μεσα μαζι τις
βαζει την τσατσα( παντα η ξανθια να κτυπισει στα 10'.ενω η ιδια στην ουσια εχει τον ελεγχο)
επισις με το αγορι μου που σου λεει
μου θυμισες εμας που μας αποκαλει φιλους τις
αυτο που ειπες ( Εγώ προσωπικά την λατρέυω.Είναι θέμα χημείας. Ανυπομονώ να την ξαναδώ.)μην σου πω οτι λεμε τα ιδια
αλλα κατι δεν παει καλλα
η κριτικη σου μας βοηιθεισε
αν και καπου την ειχαμε καταλαβει(φοβερη επαγγελματιας,σε σημειο τρελλας,την αποκαλουσαμε γυαλινο ματι/γυαλινο ματι απο χρημα)αλλα λεγαμε εχει και καποια ψυχουλα
αλλα τωρα με αυτα που εγραψες,μας εκανες να μαζευτουμε λιγο,σε ευχαριστω για τη κριτικη σου
ευτηχως που υπαρχει και αυτο το φορουμ
αλλα εντελει μου φαινεται δεν μας ανηκει καμμια τους,
τα λεμε
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.408
Κριτικές
107
Like
7.899
Πόντοι
7.815
σε ευχαριστω για την απάντηση σου!
κοίταξε δεν με ενδιαφέρει ότι κατάγεται από Αλβανία αλλά με χαλάει αυτό που λες για Πακιστανια αλλά και για το 3λεπτο κυρίως....
Πάντως εγώ το Σαββατο νωρίς το απόγευμα που βρέθηκα εκεί με φίλο περιμέναμε γύρω στο πεντάλεπτο για να εμφανιστεί από το δωμάτιο που βρισκόταν. Ηταν και 2 45αρηδες κιριλάτοι και τους προέτρεπε η τσατσα να περάσουν για πάρτι με ούζα αλλά ο ένας ντράπηκε και την έκαναν...
εγω με τον φίλο φύγαμε για να δούμε και από Φυλής τι παίζει αλλά τελικά μείναμε με το πουλί στο χέρι :2funny:  την έχω στα υπόψιν πάντως και θα πάω να την πάρω
αλήθεια τα δωμάτια όντως έχουν νιπτήρα από ότι πρόσεξα αλλά τα σεντόνια θα είναι χάλια μου φαίνεται εε?
βλέπω να φερνω σεντόνι από το σπίτι αχαχαχαχα

Αυτό που έχω καταλάβει είναι ότι η ίδια αισθάνεται "μειωνεκτικά" να δηλώσει Αλβανίδα .. Κ μένα δεν μου πέφτει λόγος για το από που είναι .. εγώ θέλω μόνο να περνάω καλά

Τώρα για το 3λεπτο, εμένα δεν μου χτύπησε, αλλά χτύπησε η τσατσά στον προηγούμενο από μένα κ στον επόμενο απο μένα ..

:think: :think: :think: Ίσως γιατί .. "δυσκολεύτηκε" να με πείσει για να  :fuck1: :fuck1: :zfuck: :zfuck: ..

Νιπτήρας υπάρχει, τώρα για τα σεντόνια .. έχω δει κ χειρότερα .. Ούτως ή αλλιώς μετά που γυρίζω σπίτι " αποστειρώνομαι" κανονικά κ με το νόμο ..
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.757
Πόντοι
7.783
...
Πάντως εγώ το Σαββατο νωρίς το απόγευμα που βρέθηκα εκεί με φίλο περιμέναμε γύρω στο πεντάλεπτο για να εμφανιστεί από το δωμάτιο που βρισκόταν. Ηταν και 2 45αρηδες κιριλάτοι και τους προέτρεπε η τσατσα να περάσουν για πάρτι με ούζα αλλά ο ένας ντράπηκε και την έκαναν...

[size=9pt]ΚΟΛΩΝΟΥ 32 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:sunglasses:
Καστανόξανθη ψηλή με περίεργο σχήμα προσώπου, λεπτή με μικρά βυζιά και κώ(ο)λο τοποθετημένο χαμηλά
- Περάστε παιδιά (λέει σε εμένα και σε κάποιον άγνωστο συμπολεμιστή), κάνω και παρτούζες!!!
- Μα δεν γνωριζόμαστε, απαντάμε
- Δεν πειράζει, θα γνωριστείτε μέσα στην παρτούζα
  :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Συμπέρασμα 1ο:
Ο κ. Φαρκέλης κι ο κ. Μαστοράντζας συναντήθηκαν τυχαία στο Κολωνού 32 ισοόγειο...

Συμπέρασμα 2ο:
Ο κ. Φαρκέλης κατεβαίνει "κυριλάτος" στο στίβο.

Ομολογώ ότι με έχει φάει η περιέργεια!
Πες, μας κύριε Μαστοράντζα, πως ήταν ακριβώς; Τι φορούσε;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Στα πολυ πεταχτα σημερα το πρωι..
Πιπινου 65
Βρωμοντενιζα
Φυλης 71 ισογειο
Ενα μετριο μαυρομαλλικο
69 ισογειο
Τανια η προμιλφοκωλαρα
67
Ναταλι η γνωστη γυρολογος
59 ισογειο
Ξανθο στρουμπουλο μετριο μιλφοειδες
86 ισογειο
Ξανθια αλβανιδουλα με ωραιο κορμακι!Καλο κομματι σε γενικες γραμμες
86 ανω
Σαντρα..αδυνατο μελαχρινο με σεξυ φατσουλα
84 ανω
Αλινα
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
Χθεσινή βραδινή εξόρμηση, για να θυμηθούμε το συναγωνιστικό παρελθόν, με τον φίλτατο piatsa!
έχουμε και λέμε..
αγαθουπόλεως 54 - αλέξια..μετριου αναστήματος καλλίγραμο τεμάχιο με ωραίο πρόσωπο ναζιάρικο ύφος, παρουσία που εξέπεμπε γενικά μια θετική αύρα..
πιπίνου 32 - the grannies' place..κλειστόν
φυλής 134 υπόγειο - καστανό συμπαθές -έως αδιάφορο- τεμάχιο
φυλής 134 1ος όροφος - σοκ αλλα όχι δέος , χοντρούλα ασχημούλα με γυαλιά :o  :o       
φυλής 134 ισόγειο - όμορφη και σεμνή ξανθούλα no name, πιθανότατα δουλεύει και σε σπίτι της αποφευκτέας κατ’εμέ ερωτικής ζώνης του μεταξιού.. 
φυλής 109 ισόγειο - μαριάννα μαυρομάλλα με ευμεγέθες στήθος και πουτανιάρικη αύρα (μας έβγαλε και πονηρά τη γλώσσα) 
φυλής 109 1ος - εμφανίσιμη ξανθούλα με όμορφο χαμόγελο , στα υπ'όψιν λόγω εμφάνισης κ ευχάριστης προσέγγισης στο σαλόνι.. πολύ γέλιο και ευγενέστατος ο δροσερός τσάτσος
μαγνησίας - δεν άνοιγαν την εσωτερική πόρτα και με χαιρετούσε από τα πέντε μέτρα μία ρένα(?).. τυπική εμφανισιακά λεπτή κοπέλα με βαμμένο ξανθό μαλλί (μικρή σχετικά σε ηλικία).. 
φυλής 104 - η γνωστή άντζελα.   
αγκύρας 12 - ρίτα γλυκύτατο ξανθό μιλφίδιο. :boobies:  :boobies:       
αγκύρας 1 - έλενα τρελογερμανίδα ψηλή με ωραίο και γυμνασμένο σώμα
ιουλιανού - μαρίνα μιλφοτζιλφιά για τους μη πολυ ενεργούς ερωτικά ΚΑΙ  μερακλήδες :grin:   
διδύμου 16 πάνω - τάνια (?) - τατιάνα (?) βουλγάρα νταρντάνα νεαρά επίσης για μερακλήδες :grin:  :grin:     
διδύμου 16 κάτω - έχω ένα πρόβλημα με τα υπόγεια -το εχω ξαναπεί..
διδύμου 18 - αννίτα νταρντάνα με ίσιο καστανόθανθο μαλλί κλασική φιγούρα
του καταστήματος -περνούν ελάχιστοι κάθε φορά παρά το φουλ πρόγραμμα..
αλκιβιάδου 16α - βερόνικα χοντρούλα με ταττού στην πλάτη όχι κάτι το ιδιαίτερο επίσης για μερακλήδες :grin:  :grin:  :grin:         
αλκιβιάδου 16β - σχεδόν γιαγιά από ταβέρνα ρούσικη, προσέφερε το πρόγραμμα κ σε μειωμένη τιμή - ούτε καν για μερακλήδες :grin:  :huh:  :-         
αλκιβιάδου 16γ - σόνια ξανθό και ώριμο με ωραίο και λεπτό σώμα σπέσιαλ κωλαράκι και ικανοποιητικό gfe/pse φουλ σέρβις
φυλής 80 - μαρία η βουλγάρα
φυλής 71 ισόγειο - τούμπανο ρούσικο ξανθό με προδιαγραφές ct , οι πακιστανοϊνδικές ορδές που περασαν προηγουμένως δεν προϊδέασαν κ θετικότατα ώστε να περάσει κανείς εντός
φυλής 71 1ος – λάουρα καβλάουρα ξανθιά με πορνοκορμί και πορνόφατσα, με ομαδικό στο πρόγραμμά της..αν και φήμες τη θέλουν ψιλοεπιπλάτη..   
Φυλής 67 - δυσοσμία :huh:  :-       
φυλής...έχασα τα νούμερα και τη μπάλα, η ατμοσφαιρα και η πολυκοσμία σε συνδυασμό με τα άπειρα ονόματα με δυσκόλεψαν πλέον στην απομνημόνευση.
το σπορ αυτό δεν είναι για μένα....που είσαι σωλήνα??????!!!!!!
:s&m_3:  :s&m_3:  :rockon:  :rockon:

           

           
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom