Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 286 άτομα (34 μέλη και 252 επισκέπτες)

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Tετάρτη απόγευμα:
Ιάσωνος 1άνω ...
                       δεξιά-Αλμπίνα.Ωραίο ξανθό λεπτό ψηλό ψυχρό κορίτσι στα 15 ευρώ.
                       Όποιος ξέρει κάτι για τις υπηρεσίες της,να μας ενημερώσει.

Δεν θα σου την συνιστούσα jockerx, δε νομίζω ότι θα το ευχαριστιόσουν... Εντυπωσιακή κοπέλα μεν, ψηλή (μου είχε πει ότι έπαιζε βόλλεϋ), δήλωσε ρωσίδα (μπορεί να είναι και ουκρανή, πάντως σίγουρα ένα από τα δύο) αλλά πάααρα πολύ κρύα μέσα στο δωμάτιο.

Στα μείον της εμφάνισης και το στήθος, που μόλις αφαιρεθεί ο στηθόδεσμος τείνει άχαρα προς τα κάτω...

Τα ίδια πάνω-κάτω έχω ακούσει και από άλλο συνάδελφο και έχουν γραφεί και σχετικά σχόλια εδώ.

Παραλειπόμενα: Η ίδια μου είχε πει ότι πριν έρθει Ελλάδα να κάνει αυτή την δουλειά, ήταν δασκάλα σε σχολείο και επίσης ότι έχει δουλέψει ως μοντέλο (εντάξει τώρα, το εύρος της προσφερόμενης εργασίας για ένα “μοντέλο” είναι τεράστιο).
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Περιορισμένη ενημέρωση για κάποια μπουρδέλα του Μεταξουργείου, σήμερα στην βραδινή βάρδια, περίπου γύρω στις 20.00’

[size=9pt]ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 63[/size]
:)
Καστανή με καρέ μαλλιά (από Φωκαίας 24 παλαιότερα), κάπως ασαφές πρόσωπο με μπροστινά  δοντάκια κουνελιού, σχετικά μέτρια προς κοντή στο ύψος, λίγο γεματούλα με σώμα Ελληνίδας νοικοκυράς, μέτρια βυζιά, φουσκωτό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:crazy:
Ξανθιά με αποξηραμένα κοντά μαλλιά που δεν βλέπαμε αν μας έβλεπε, κρυμμένο πρόσωπο από την φράντζα που σκέπαζε σχεδόν το μισό, σχετικά μέτρια προς κοντή στο ύψος, μάλλον μικρά βυζιά, κανονικό αλλά αδιάφορο σώμα και ασήμαντο κώ(ο)λο
Ακάποτο στα 15 ευρώ και το κουλούρι με 20

[size=9pt]ΚΟΛΟΚΥΝΘΟΥΣ 38 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:)
Μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες (από Φωκαίας 27 ισόγειο), συμπαθητικό πρόσωπο, μάλλον μέτρια προς ψηλή, λίγο γεματούλα όσο χρειάζεται, μέτρια βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο 

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 43[/size]
:tits2:
Ξανθιά με κοντά μαλλιά, πρόσχαρο/προκλητικό πρόσωπο, μέτρια στο ύψος, γεματούλα με υπερ-χορταστικά βυζιά και στρουμπουλό κώ(ο)λο
[size=9pt]- Μπες αγορίνα να βυζάξεις το γάλα που στερήθηκες μικρός[/size]  :2funny: :2funny: :2funny:

[size=9pt]ΙΑΣΩΝΟΣ 44[/size]
:fuck2:
Ελένη (έτσι μου είπε) μελαχρινά μαλλιά με ανταύγειες μέχρι την μέση, προκλητική φάτσα, γεματούλα, σχετικά μέτρια στο ύψος, μέτρια βυζιά και αρκετά συμπαθητικό κώ(ο)λο.
Όλα αυτά ντυμένα με ολόσωμο εσώρουχο ...
Από υπηρεσίες στο δωμάτιο, τίποτε το ιδιαίτερο είτε καλό είτε κακό ...
...και αυτό είναι σύγουρα μειονέκτημα

 

Επισκέπτης
Πρωί Σαββάτου 27/2/2010:

Φυλής 200-ΚΛΕΙΣΤΟ.Μια από τα ίδια.

Πιπίνου 65-Ντενίζα από Ρεμούνδου 21 κάτω.Αυτή που πήρε ο Dawn χθες το βράδυ εκεί.Φαίνεται οτι μετακομίζει εκεί για το διάστημα της ανακαίνισης του Ρεμούνδου 21 κάτω.

Φώκαιας 22 κάτω-Μόνικα με τα αστεράκια.
Φώκαιας 22 άνω-η "τα πάντα όλα".Ξανθιά καλοσυντηρημένη κοντή λεπτή μεσήλικη.Και πρωκτικό στα 20 εύρω.Μαρία πρέπει να λέγεται.
Φυλής 86 άνω-Σάντρα το μελαγχροινό πιπίνι.
Φώκαιας 25 άνω-Σαμάνθα από Φυλής 86 κάτω.Έγκριτοι συναγωνιστές συνιστούν:ΜΑΚΡΥΑΑΑΑ!!!!
Φυλής 109 κάτω-Αλίνα από Φώκαιας 24 και Πιπίνου 65.
Φυλής 134 1ος-Ντενίσα ΙΚΕΑ.
Φυλής 134 ισ-Λούνα είπε η τσατσά και φύγαμε.Η γνωστή "Ιταλιδούλα!!!" :2funny:
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Το ξανθό παχουλό αδιάφορο με ακάποπο.
Φυλής 92-Ϊρις πρέπει να την είπε.Μελαγχροινό χαμογελαστό λεπτό χαριτωμένο πιπινοειδές.
Ιάσωνος 1 κάτω-Η γνωστή μελαγχροινή κοντή παχουλή.

Ιάσωνος 1 άνω αριστερά-Αναστασία.Ξανθιά ψηλή λεπτή Ρωσίδα αγνώστων υπηρεσιών:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ThE,δεύρο έξω!!!.Φανερώσου και πες μας![/size][/size][/size]
:woldman:
Ιάσωνος 1 άνω δεξιά-Μελαγχροινή ισχνή κοντή άβυζη νεαρή με ακάποτο.Έχει θεαθεί κατά το παρελθόν και Φυλής και Μετάξι.
Ιάσωνος 3-Μαριάννα.Μελαγχροινή κοντή παχουλή αδιάφορη.
Μαραθώνος 59- Μελαγχροινή παχουλή αδιάφορη νεαρή με ακάποτο.

[size=10pt][size=10pt]Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.
[/size][/size]

 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Την  Έλενα  από  φυλής  200 την βρίσκεται  hot  villa  Καρδίτσα.
Λίγο  μακριά μόνο  τριημερο. Και  με  30  ευρώ.
Κλάψτε  τώρα που  αφήσατε να  φύγει  το κορίτσι
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Πρωί Σαββάτου 27/2/2010:


Πιπίνου 65-Ντενίζα από Ρεμούνδου 21 κάτω.Αυτή που πήρε ο Dawn χθες το βράδυ εκεί.Φαίνεται οτι μετακομίζει εκεί για το διάστημα της ανακαίνισης του Ρεμούνδου 21 κάτω.

πρώτη φορά την είδα εκεί. Στα σπίτια στην πλατεία Αμερικής δεν πάω γιατι είναι μακρια. Ελπίζω να κάτσει στο Πιπίνου και να μήν ξαναφύγει γιατι ήταν πολύ καλή!!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μετά από χθεσινό dining & fucking, ξεκίνησε αναζήτηση για ικανοποίηση της μεσημεριανής καύλας.
Γύρω στις 16.00 επίσκεψη στο Μετάξι, για να διαπιστωθεί αν η πληροφορία που παρέθεσε ο φίλτατος PSOLOGIVER περί Ίρις* ήταν σωστή.

Λοιπόν, απέναντι από το Ια19 έχει τρία σπιτάκια, ο συναγωνιστής προφανώς μιλούσε για το δεξιότερο (το πρώτο από την αρχή του δρόμου).
Είναι το μόνο ισόγειο, καθότι το τρίτο (το αριστερό) έχει τρία σκαλάκια.
Ενημερωτικά στο δεύτερο (αυτό με την σκάλα), είχε φωλιάσει τζάνκι στο ισόγειο και βαρούσε ένεση ενώ η τσα^2 προσπαθούσε να το διώξει.

Πραγματικά στο Ια20Α ήταν η Ίρις. (Btw ευχαριστώ τον συναγωνιστή). Γνωρίζω ότι αρκετοί δεν έχετε την καλύτερη άποψη και δεν βρίσκω κάτι περίεργο. Τυγχάνει να την γνωρίζω περίπου ένα χρόνο και βάλε, και νομίζω ότι δεν κάνει για την δουλειά. Σε κάθε περίπτωση την προτιμώ, λόγω συνήθειας και λόγω αντιμετώπισης: αφενός "δίνει" μουνί (κάτι το οποίο δεν συνηθίζουν οι κοπέλες), αφετέρου λέει και κάτι περιέργους ρουμάνικους μονολόγους που εμένα με φτιάχνου, αν δεν μου προκαλούν γέλια (σαν βουντού ακούγονται). Επίσης πλέον η τιμή έπεσε στο 15άρικο (παλιά πλήρωνα 80-100 την ώρα, πλέον διαφόρων εξτρά, τα οποία δεν κάνει πλέον).

Σαν περιγραφή, δεν είναι κακιά αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο. Ξανθιά (όχι φυσική), με ωραίο σώμα, μεγάλο αλλά πεσμένο βυζί και μέτριο πρόσωπο. Μετά από ένα πίρσινγκ στην μύτη, έχει προσθέσει άλλο ένα στο πάνω χείλος ("ελιά") και ένα τατουάζ χαμηλα στην κοιλιά. Στο δωμάτιο μπήκε όπως πάντα φουριόζα, ξεκίνησε μια πολύ μέτρια πίπα (πάντα ξεχνάω ότι βάζει δόντια, καμιά μέρα θα μου την βγάλει σαγρέ) και μετά ιεραποστολικά με τα πόδια ψηλά, όπου πιστονάρισα με φόρα. Μιλάμε για maximum penetration, και δεν έβγαλε κιχ. Το τελείωμα ήρθε απροβλημάτιστα, και μετά γρήγορη έξοδος για τον επόμενο.

Φυσικά δεν την προτείνω σε κανέναν, γιατί δεν θέλω να μου πει κανείς ότι τον έκαψα. Enter at your own risk.

Μετά από ένα σλάλομ μεταξύ άλλων 2 τζανκιών που βαρούσαν στον πεζόδρομο, πήρα τον δρόμο για Ομόνοια και μετά τρένο για Βικτώρια.

-----

Οδός Φυλής, περί την αλλαγή της βάρδιας. Κάποια σπιτάκια ήταν σβηστά και άναψαν στην πορεία.

Φυ65πα - ξανθιά πιτσίλαμπλ
Φυ65κα - η ξανθιά πουτσοπιάστρα. Προ της εξόδου, κάθησα για το καθιερωμένο πιάσιμο.
Φυ & ΜΠ - το φως ήταν ανοικτό, αλλά οι κοπέλες ανέτοιμες. Άκουσα την Ρωξάνα από μέσα. Μου είπε να ξαναπεράσω αργότερα. Δεν το έκανα.
ΜΠ - έξω περίμενε η Ντιάνα η ξανθιά άβυζη ουκρανή με το ακά
Φυ86κα - απ' έξω συνάντησα την Μαρία την ουκρανή και την Αλίνα το πορνοπιπίνι που μόλις έφευγαν. Το φως σβηστό.
Φυ86πα - μελαχροινό πιτσίλαμπλ, στα υπόψη
Φυ59κα - Σαμπρίνα με ακά. Η τσα^2 είπε ότι ήταν η απογευματινή.
Φω17κα - η τσα^2 με ειδοποίησε ότι είχε την Νικόλ, αλλά δεν ήταν έτοιμη. Δεν ξαναπέρασα.
Φω17πα - δεν θυμάμαι, μάλλον αδιάφορη
Φω19 - μελαχροινή πολύ γεμάτη
Φω25πα - μελαχροινή μέτρια
Φω25κα - μελαχροινή μπάζο
Φω22πα - Μαρία η ξανθιά με κουλούρι στο 20άρικο. Δεν προτείνεται.
Φω22κα - Νικόλ (άλλη), η οποία ετιμήθη.
Φυ86κα - Ανοικτό πλέον. Μέσα ένα ξανθό μπάζο. Ρώτησα την τσα^2 περί Σαμάνθας και με έστειλε στο 84.
Φυ84πα - ξανθιά πολύ μέτρια
Φυ84κα - Σαμάνθα η οποία επιτέλους βρέθηκε και πιτσιλίστικε.

Πιο αναλυτικά:

Κατάθεση πρώτη: Φω22κα, Νικόλ. Αυτή πρέπει να είναι καινούργια στην αλυσίδα. Μελαχροινή, πιθανότατα ρωσίδα, λευκό δέρμα, με καλό πρόσωπο και πολύ καλό σώμα, καλοσχηματισμένο πατούρι και ευμεγέθη φυσικά στήθη. Αφού πλήρωσα το αντίτιμο πέρασα μέσα. Μετά από λίγο ήρθε μέσα και ξεκίνησε το θέατρο του παραλόγου. Αρχικά έκανε λες και πρώτη φορά είδε πούτσα. Ξεκίνησε μια τυπική πίπα (ρούφηγμα/ ξύσιμο) και μετά της ζήτησα να ανέβει πάνω και αρνήθηκε. Ιεραποστολικό λοιπόν, με τα πόδια της να κρατάνε απόσταση. Μετά από αποτυχημένες προσπάθειες για είσοδο (και αφού κουνούσε λεκάνη) την γύρισα στα τέσσερα όπου καμπούριασε το σώμα. Μετά από μερικές προσπάθειες (και αφού χτύπησα και λάθος πόρτα), επετεύχθη διείσδυση, αλλά μικρότατης διάρκειας καθότι έφυγε μπροστά. Μετά το τρίτο ίδιο σκηνικό, και αφού είχε αρχίσει μια περίεργη μουρμούρα, ενώ σχεδόν είχε κολλήσει στο προσκέφαλο την ξαναγύρισα ιεραποστολικό όπου είχαμε τα ίδια. Ενώ λοιπόν έκλαιγα τα λεφτά μου (τζάμπα η στύση όταν έχεις την αίσθηση ότι βιάζεις την άλλη), μου ήρθε η φαεινή ιδέα: όπως ήταν ξαπλωμένη στάθηκα στο ύψος των βυζιών της, μάζεψα το στήθος της και ξεκίνησα μόνος μου ισπανική. Παρά την απορία της, και την μηδενική συμμετοχή της επετεύχθη ο σκοπός.
Verdict: τζάμπα το κορμί πατριώτη. Ειλικρινά, αν δεν ήμουν ο απολύτως πρώτος πελάτης στην καριέρα της, πρέπει να αλλάξει δουλειά. Μπροστά της η Μπουμπού είναι μείγμα Jenna Jameson και Belladona.

Κατάθεση δεύτερη: Σαμάνθα, η ρουμάνα. Πολύ καλό δίδυμο με τον Μαρκαριάν. Πλήρωσα το εικοσάρικο, ζήτησα να καθυστερήσει λίγο (για να φορτίσω) και όταν πέρασε μέσα, ήμουν έτοιμος. Κοντοπούτανο, μελαχροινό με πολύ καλό σώμα (τρελό πατούρι) και πολύ καλό (αν και κάπως πεσμένο στήθος). Με πιο ξανθό μαλλί είναι καλύτερη, σήμερα τσιγγάνιζε πολύ. Μέσα στο δωμάτιο πολύ καλή πίπα, ιεραποστολικό με καλή συμμετοχή και μετά από πάνω όπου και ήρθε η εκτόνωση. Ξέρει πως να καβαλάει.
Verdict: σαν να γαμάς τσιγγάνα από καταυλισμό. Την ομορφότερη όμως τσιγγάνα του καταυλισμού.

Παραλειπόμενα:

- Που χάθηκε το Βανεσάκι;
* Επειδή υποθέτω ότι το Ίρις είναι ξενικό όνομα το διατηρώ ίδιο σε όλες τις πτώσεις.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Περίμενα ότι τα περισσότερα στούντιο μας θεωρούν μαλάκες αλλά όχι και τόσο.Σήμερα το μεσημέρι αποφάσισα να πάω να εγκαινιάσω το καινούριο στούντιο της οδού κασσάνδρας 4 κάτω και αντίκρισα την γνωστή νέλλυ  του Φυλής 67 με τα ακάποτα στα 20 ευρώ και ότι άλλο κάνει σύμφωνα με τον τσάτσο με επιπλέον 10 ευρώ στο δωμάτιο.Μου την παρουσίασαν για καινούρια στο χώρο με το όνομα της γνωστής πορνοστάρ λίλλη και διαπίστωσα ότι της έχουν και μπουκ τρομάρα της.Εάν πιστεύουν ότι με τέτοιες ενέργειες παρουσιάζοντας το κάθε καμμένο χαρτί της φυλής ως καινούριο αστέρι με άλλο όνομα θα μπορέσουν να κρατήσουν πελατολόγιο είναι πολύ γελασμένοι.Προσωπικά έχω πετάξει πολλά 150 άρια στη γνωστή αλυσίδα αλλά με τέτοιες συνθήκες αρχίζω να πιστεύω ότι η φυλής είναι πιο δίκαιη επιλογή.
 

nionios102

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Η Νικόλ ειναι  η  δευτερη φορα  που  παω .πρωτη  στο  φωκαιας 17  επανω  και  τωρα  στο  φωκαιας 22 κατω .πιπα  με  το  χερι και  ριχνει  και  τα  μαλλια  να  μην  βλεπεις  τι  κανει.εγω  την  ζωρισα  και ανεβηκε  και  τις  δυο  φορες  απο  πανω.κρατιωταν  απο  τα  σιδερα  του κρεβατιου  και  πρωσπαθουσα  να  την   φερω  κοντα  μου  αλλα  τιποτα.την  αφησα  λιγο  να  κουνιεται μονη  της  και  μετα  την  πλακωσα  εγω  απο  κατω.εκει  ακουσα  και     την  φωνη  της.πισοκολητο μου  στραβωνε  τον  κολο  της  και  καμπουριαζε την  μεση της.στο  ιεραποστολικο  εβαζε   το  ποδι  της μπροστα.αλλα  την στριμωξα και  την  κοπανισα  και  ετσι  τελειωσα.και  στα   στηθη  της  ειχε  τα  χερια μπροστα.καλο  κορμι αλλα  δεν  κανει  γι  αυτην  την  δουλεια.  και  ειναι  απο  ρουμανια  και  μονο  αγγλικα   ξερει απο  ελληνικα  τιποτα
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Σημερινη μεσημεριανη επιλεκτική επίσκεψη στο Μεταξουργείο και απογευματινή στην Φυλής:
γενικώς μέτρια πράγματα εκτός απο λίγες περιπτώσεις...

Μόνο στα της Ιάσωνος μπήκαμε υπήρχαν 2-3 ωραια κομμάτια...(είδαμε και έναν τοξικομανή στον πεζόδρομο είχε ψιλο-χρεπιάσει ξενέρωμα αντικούκου)
Εγω πάντως ξεχώρησα την Μαρία την Βουλγάρα στο 43 η οποία είναι ''μπαμπάτσικη''με βυζί 4άρι και πρόστυχη φάτσα+ντύσιμο....το μαγαζί πολύ σκοτεινό αλλά τα δωμάτια ανακαινισμένα με νυπτήρα κ.λ.π ψιλοκαθαρα μου φάνηκαν
δεν την πήραμε γιατι θέλαμε να δούμε όλα τα μωρα και μετα να αποφασίσουμε....τι λέτε για αυτήν την έχετε πάρει? διάβασα και τις κριτικές αλλά αν έχετε κάτι να προσθέσετε καλά θα είναι...

μετά στην φυλής+διδύμου+φωκαίας:
ξεχωρίσαμε για την ομορφιά τους τις: η γνωστή Νικόλ/Αννα της Φωκαίας νούμερα τα γνωστά αναφέρονται στις κριτικές...

Φυλής: η ξανθιά Ρωσίδα μουνάρα της μαρκετινίστας Ευας στο 71κάτω πολύ περιποιημένη...
επίσης η Κάρλα η καύλα στο δίπλα μαγαζί η οποία πλέον δεν είναι νταρντάνα έχει αδυνατήσει αρκετά και είναι κορμάρα για τραγουδίστρια εθνικής οδού ότι πρέπει... :)
πρόστυχο πρόσωπο και σύνολο που βγάζει γούστα στα συν το καθαρό μαγαζί...
επίσης η γνωστή Λάουρα (δεν θυμάμαι νούμερο για την οποία έχω διαβάζει αρνητικές κριτικές)
και τέλος η Ντενιζ ή Ντενίζα στην Διδύμου όμορφη αλλά είναι κομοδίνο λένε και φαινεται...
(και εδώ τελιωμένος τύπος χτύπαγε ένεση στην είσοδο με τα αξεσουαρ του παρα μάσχαλα έλεος αλλού δεν μπορούνε να πάνε? - ξενέρωμα-αντικούκου)

Υ.Γ. αυτή η Λόλα ρε παιδιά στην Διδύμου τι πουρό είναι αυτο?  :dancing:
   
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Στο Φυλής 65Β μη πηγαίνετε να δώσετε πλαστό πενηντάρι.
Η κοντή ξανθιά τσατσά τα τσεκάρει πάνω στο μωβ φώς στο ταβάνι, όπου φαίνεται κάθε ατέλεια...
 

pipinoskistis

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.183
Κριτικές
13
Like
2.801
Πόντοι
2.811
Στο Φυλής 65Β μη πηγαίνετε να δώσετε πλαστό πενηντάρι.
Η κοντή ξανθιά τσατσά τα τσεκάρει πάνω στο μωβ φώς στο ταβάνι, όπου φαίνεται κάθε ατέλεια...

ΩΩΩΩΩΩΩ μα είναι φοβερή! Κανείς δεν θα τολμήσει να την ξεγελάσει! :2funny:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.461
Πόντοι
41.447
Η γνωστή Ντενίζα απο Ρευμούνδου, τωρα θα κάνει πρωινές βάρδιες (και μερικές φορές και 2πλες βάρδιες) στο Πιπίνου 65 και Φυλής, το υπερηψωμένο σπίτι πάνω απο το μαναβηκο
 

ThE

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2005
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
63
Πόντοι
0
Πρωί Σαββάτου 27/2/2010:

...
Ιάσωνος 1 άνω αριστερά-Αναστασία.Ξανθιά ψηλή λεπτή Ρωσίδα αγνώστων υπηρεσιών:
[size=10pt][size=10pt][size=10pt]ThE,δεύρο έξω!!!.Φανερώσου και πες μας![/size][/size][/size]
:woldman:
...

Χαχαχαχχαχα λυπάμαι αλλά την συγκεκριμένη δε πρέπει να την έχω πετύχει. Αν πάντως περάσω από εκεί και μου κάνει κλικ και μπω θα καταθέσω άποψη!
 

Επισκέπτης
Να καταθέτεις συχνά την άποψή σου γιατί, ThE more you know about ThE, ThE more you like bourdela life!
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μινι επιδρομή στην Φυλής κατά τις 18:00.

Φυλής 54 άνω: Η Λάουρα του Φωκ. 17β
Φωκαίας 17β: Ένα μελαχρινό αντιτορπυλικό, με βυζάρες και κολάρα. Γλυκιά φαίνεται, αλλά όχι τα κυβικά μου. Αυτή είναι 3-λιτρο
Φωκαίας 24: Ο Τζέκιν Χάν,
Φωκαίας 22 πάνω: Η γνωστή ξανθιά Ρωσσίδα με το φουλ πρόγραμμά της,
Φωκαίας 22 κάτω: Μια καμπυλόγραμμη και μία στέκα κοντοπούτανη,
Φυλής 65 άνω: Η Μηχαέλα του Φ.109 & 134,
Φυλής 86κ.: Μια μελαμψή καλλίγραμμη μετά του Μακαριάν (τι λέει το γυφτάκι ? ? ?  :helpplea:  ),
Φυλής 86 άνω: Η Τζούλια & πιο πάνω μια κοντο-καπυλο-μπαζάκι με φουλ πρόγραμμα,
Φυλής 84 κάτω: Η Έλενα κωλοτριβούμενη.

Αυτά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom