Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (35 μέλη και 238 επισκέπτες)

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπράβο!!!

ωραία ερώτηση !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Για να παντρεύεται την Άννα τη Σέρβα, δεν θα είναι 35άρης;  :2funny:
μην του κολλατε γιατι αν σας πετυχει σε καμια μπουρδελοτσαρκα μονο με το βλοσυρο του βλεμμα θα χεστειτε
 

Συνημμένα

  • antonotomazi.jpg
    antonotomazi.jpg
    29,4 KB · Εμφανίσεις: 43

Επισκέπτης
Tετάρτη απόγευμα:
Ιάσωνος 1άνω αριστερά-Μελαγχροινή λεπτή,καλή εμφανισιακά στα 15 ευρώ.
                       δεξιά-Αλμπίνα.Ωραίο ξανθό λεπτό ψηλό ψυχρό κορίτσι στα 15 ευρώ.
                       Όποιος ξέρει κάτι για τις υπηρεσίες της,να μας ενημερώσει.

Ιάσωνος 1κάτω-Σοφία από Αγ.Πέτρου 7 και Φυλής 200.Στα 20 ευρώ τώρα.
Φυλής 134 ισ-Άντζελα.Μελαγχροινή με ψωμάκια.
Πιπίνου 65-Καμέλια προς αποφυγήν από Αγ.Πέτρου 7.
Φυλής 109 κάτω-Μιχαέλα η γνωστή νταρντάνα.
Φυλής 65 άνω-Λούνα η "Ιταλίδα",καστανόξανθη πλέον με κοντό μαλλί και άλλο χτένισμα.
Μ.Προδρόμου υπ-Ντιάνα η ισχνή.
Φυλής 71 άνω-Μελαγχροινή παχουλή αδιάφορη.
Λιοσίων 91-Σάρα.Ξανθιά, κοντή, πολύ αδύνατη,κοντό μαλλί,με γωνίες το πρόσωπό της.
Προύσσης 22-Ναταλί.Ξανθιά καλοσυντηρημένη μεσήλικη.Πρέπει να είναι αυτή από Διδύμου 18.

Φυλής 71 κάτω:ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπασμένης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Μπράβο!!!

ωραία ερώτηση !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


Eλα ρε φαρκελι σε ετρωγε η αγωνια ε... (τετοιες αποριες μπορει να μαρτυρουν και την ηλικια σου ομως)

φυσικα και δεν προκειται να δημοσιοποιησω προσωπικα στοιχεια σε ενα μπουρδελο σαιτ οπως αφελως

κανουν πολλοι εδω μεσα.

οντας επαγγελματιας στο χωρο της πληροφορικης ξερω πως αυτα τα δεδομενα μπορουν να χρησιμοποιηθουν.

σκοπιμως μπορει να δημοσιοποιω και ψευδη στοιχεια ανα καιρους.

εσεις συνεχιστε αβερτα.διασκεδαζω. :2funny: :2funny: :2funny:




υγ΄.στον παραπανω χρηστη(jockerx) που εγραψε αναφορα. ποια η γνωμη σου για την λουνα? (ομορφο προσωπο? υπηρεσιες?)

kai το κυριοτερο ειναι ιταλιδα? ;)
 

Επισκέπτης
Για την Λούνα απάντησα.
Όσο για την καταγωγή της..τίποτα δεν αποκλείετε.Άλλωστε οι Ιταλοί εισέβαλλαν στην Αλβανία το 1940.Όλο και κάποιοι θα ξεμείνανε...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Eλα ρε φαρκελι σε ετρωγε η αγωνια ε... (τετοιες αποριες μπορει να μαρτυρουν και την ηλικια σου ομως)

φυσικα και δεν προκειται να δημοσιοποιησω προσωπικα στοιχεια σε ενα μπουρδελο σαιτ οπως αφελως

κανουν πολλοι εδω μεσα.

οντας επαγγελματιας στο χωρο της πληροφορικης ξερω πως αυτα τα δεδομενα μπορουν να χρησιμοποιηθουν.

σκοπιμως μπορει να δημοσιοποιω και ψευδη στοιχεια ανα καιρους.


Μπράβο!!!

ωραία απάντηση !!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


εσεις συνεχιστε αβερτα.διασκεδαζω. :2funny: :2funny: :2funny:

Ναι!!!

...κι εμείς σε αγαπάμε !!!

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ratsas_21

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2008
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ρε μαγκες πιπινου 32 β παιζει μια 50αρα με βυζαρες που δινει λοκο? παιζει και παρτουζα εκει οποιος ξερει περι του μπουρδελοθεματος ας ενημερωσει.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ξέρει κανείς ποια ειναι τωρα κολωνου 30 Α??
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ρε μαγκες πιπινου 32 β παιζει μια 50αρα με βυζαρες που δινει λοκο? παιζει και παρτουζα εκει οποιος ξερει περι του μπουρδελοθεματος ας ενημερωσει.
ρωτα τον απολυτο...
ε οχι και 50αρα ρε τυπε
αυτη ηταν 50 οταν βγηκε το πασοκ για πρωτη φορα :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ας μου πει καποιος τι πέζει απο κολωνου μερια
 

Επισκέπτης
Για την Λούνα απάντησα.
Όσο για την καταγωγή της..τίποτα [size=10pt][size=10pt]δεν αποκλείετε[/size][/size].Άλλωστε οι Ιταλοί εισέβαλλαν στην Αλβανία το 1940.Όλο και κάποιοι θα ξεμείνανε...
Μόλις μου τηλεφώνησε ο καθηγητής κ.Μπαμπινιώτης. :woldman:
Παρακολουθεί τον ιστότοπο μελετώντας την ιδιάζουσα μορφολογία του μπουρδελιακού λόγου :2funny: αλλά και γενικότερα την διατύπωση του λόγου από τα διάφορα μέλη.
Μου επισήμανε ένα δικό μου λάθος:"τίποτα δεν αποκλείετε".Το "τε" με "αι" γιατί είναι μέση φωνή.
Δηλαδή το σωστό είναι:"τίποτα δεν [size=10pt][size=10pt]αποκλείεται[/size][/size]"
Δάσκαλε,απάντησα, το ξέρω αλλά είχε παρέλθει ο χρόνος τροποποίησης!
 

g82m

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2007
Μηνύματα
108
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια γιατι σημερα ειναι ολα τα ρδελα κλειστα εγινε κατι?
 

papaflesas

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
287
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Μια γκόμενα που "παίζει" το πρωί στην Αγ.Πέτρου,με το όνομα Μαρία ή Μαρίνα (δεν κατάλαβα έτσι όπως μιλάει η τσατσά) την έχει δοκιμάσει κανείς;Την έχω δει 2 φορές,αλλά δεν έχω πάρει.Σήμερα ιδίως περίμενα πάνω από 15 λεπτά να βγει από το δωμάτιο.Δεν ξέρω πόσο ήταν μέσα!Εμφανισιακά είναι καλή,αλλά όχι κάτι το εξαιρετικό.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.755
Κριτικές
126
Like
7.804
Πόντοι
7.885
Προφανώς σκάσανε πάλι μύτη τα στρουμφάκια και  κλείσανε όλα :jerking:,όπως γίνεται κάθε φορά που κάνουν έστω και μια βόλτα από Φυλής ή Μετάξι :rockon:.Μήπως έκανε κάποιος συναγωνιστήςπέρασε  καμιά βόλτα από τα μπουρδελάκια στα Χανιά,γιατί εγώ χθες που πέρασα,απογοητεύτηκα με τις επιλογές που υπήρχαν :headbang:???
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκες πιπινου 32 β παιζει μια 50αρα με βυζαρες που δινει λοκο? παιζει και παρτουζα εκει οποιος ξερει περι του μπουρδελοθεματος ας ενημερωσει.

Πολύ πιθανό να σε πάρουν παρτούζα οι μουνόψειρες εκεί μέσα, για να μην πω gangbang...

 

PSOLOGIVER

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη σε Μετάξι χθες μετά την Παναθηναική επιτυχία σην Ιάσωνος 1 στο κάτω στη Σοφία.Όλα τέλεια.Όντως το απόγευμα που ειχα ξαναπεράσει ηταν κλειστά.Κάποιος που έψαχνε την Ίρις από Φυλής εθεάθη χθες πρωινή βάρδια στην Ιάσωνος αυτό που είναι απέναντι από Ιάσωνος 19 στο ισόγειο.Επίσης να επιβεβαιώσω ότι η Μόνικα από Ιάσωνος 19 πάνω όντως αρκετά γλυκειά στο δωμάτιο και value for money για 15 euro.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom