Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 263 άτομα (34 μέλη και 229 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ποῦ τὴν ἐνεθυμήθητε αὐτήν; Τόσον ἐντὸς πραγματικότητος ὅσον ἕν μυθιστόρημα τοῦ Θεοτοκᾶ σήμερον...
Γιατί κ.bakalhs;
35 ετών αναγράφεται οτι είναι η κοπέλα!
Την στιγμή που εσείς τιμάται κατά διαστήματα το γιαγιόνι Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ!
Υποβάλλετε αμφότεροι λεπτομερή περιγραφή της κοπέλας και των υπηρεσιών της.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Στο Αλκιβιάδου 16Γ ήξερα οτι θα ήταν(λογικά) η ξεπετατζού πράττουσα αγγαρεία στην κυρίως πράξη Σόνια και δεν μπήκα.

Εμένα η Σόνια που την εχω πάρει πάνω απο 7-8 φορές γιατί δεν με έχει ξεπετάξει ποτέ?
το αντίθετο μάλιστα.
πόσες φορές την πήρες και σε ξεπέταξε?
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Γιατί κ.bakalhs;
35 ετών αναγράφεται οτι είναι η κοπέλα!
Την στιγμή που εσείς τιμάται κατά διαστήματα το γιαγιόνι Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ!
Υποβάλλετε αμφότεροι λεπτομερή περιγραφή της κοπέλας και των υπηρεσιών της.

Κύριε Τζόκερεξ,
σας συνιστώ να μετονομαστείτε από "Τζόκερεξ" σε "Καταπέλτης"!
(...που στο κάτω-κάτω είναι λέξη που τη λέει κανείς και γεμίζει το στόμα του).
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Ποῦ τὴν ἐνεθυμήθητε αὐτήν; Τόσον ἐντὸς πραγματικότητος ὅσον ἕν μυθιστόρημα τοῦ Θεοτοκᾶ σήμερον...

Όταν θέλετε, γίνεστε απολαυστικά σκωπτικός.

Το ζήτημα είναι ότι εσχάτως φαίνεται ότι δεν θέλετε να συμμετέχετε, δείχνετε σαν να σας διακατέχει σκεπτικισμός.

Ας ελπίσουμε ότι δεν θα κατρακυλήσετε στο επίπεδο του σνομπισμού.
 

Επισκέπτης
Γιατί κ.bakalhs;
35 ετών αναγράφεται οτι είναι η κοπέλα!
Την στιγμή που εσείς τιμάται κατά διαστήματα το γιαγιόνι Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ!
Υποβάλλετε αμφότεροι λεπτομερή περιγραφή της κοπέλας και των υπηρεσιών της.

Ἡ Ἀλεξάνδρα εἶναι καλὴ διὰ μίαν μόνον φοράν. Ἡ ἠλικία παίζει ρόλον, ἀλλὰ ὑπάρχουσι ἐξαιρέσεις.

 

Επισκέπτης
Όταν θέλετε, γίνεστε απολαυστικά σκωπτικός.

Το ζήτημα είναι ότι εσχάτως φαίνεται ότι δεν θέλετε να συμμετέχετε, δείχνετε σαν να σας διακατέχει σκεπτικισμός.

Ας ελπίσουμε ότι δεν θα κατρακυλήσετε στο επίπεδο του σνομπισμού.

Ὁ σκεπτικισμὸς δὲν συναρτᾶται μὲ τὸν ἱστότοπον ἀλλὰ μὲ τὴν ζοφερὰν οἰκονομικὴν πραγματικότητα. Σνόμπ δύναται να ᾖ ὁ εὔπορος ὑπερόπτης. Ὁ ἄπορος ὑπερόπτης εἶναι ἁπλῶς ...σαχλαμάρας.
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
9
Πόντοι
16
Ὁ σκεπτικισμὸς δὲν συναρτᾶται μὲ τὸν ἱστότοπον ἀλλὰ μὲ τὴν ζοφερὰν οἰκονομικὴν πραγματικότητα. Σνόμπ δύναται να ᾖ ὁ εὔπορος ὑπερόπτης. Ὁ ἄπορος ὑπερόπτης εἶναι ἁπλῶς ...σαχλαμάρας.

Πώς εκφράζεστε έτσι κύριε μπακάλη; Ακου εκεί "...σαχλαμάρας". Πού είναι το επίπεδό σας;
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Σνόμπ δύναται να ὁ εὔπορος ὑπερόπτης.
____


ᾖ  !  τα εύσημα !  Ως  διήγημα  ουχί  μόνον του Θεοτοκά- αλλ΄ίσως  και του Βικέλα, του Ροϊδου ή και αυτού του Αλεξάνδρου Ρίζου Ραγκαβή  να υποθέσω  ?! :headbang: :dancing:
 

Επισκέπτης
8/2/2010-Πρωϊνή περιήγηση

Ιάσωνος 37 άνω-Ρωξάνα.Μελαγχροινή λεπτή όμορφη κοπέλα.Όποιος ξέρει γι'αυτήν ας ενημερώσει.

Φώκαιας 24-Μιμή η Σιγκαπουριανή.Στις κριτικές διαβάζω "Σίντα".Είναι η ίδια και μετονομάστηκε πριν προλάβει να χαρεί το "Σίντα";.Πάντως η κυρία είπε "Μιμή από την Σιγκαπούρη".Μόνο τα βασικά.
Η Μικαέλα είναι στην πατρίδα της και αναμένεται.

Φώκαιας 25 ισόγειο-Μελαγχροινή κοντή αδιάφορη με μπούκλες.
Φώκαιας 19-Μαρίνα
Φώκαιας 17 άνω-Λάουρα η εκκολαπτόμενη:

Φώκαιας 17 κάτω-Αλέξια
Φυλης 59 άνω-Νικολέττα
Φυλης 59 κάτω-Σακίρα
Φυλης 80-Αλίνα από Αχαρνών 106.
Φυλης 65 άνω-Καινούργια κατά την τσατσά.Μελαγχροινή χαριτωμένη με μέτριο σώμα.
Φυλης 84 2ος-Μελαγχροινό ισχνό πιπινοειδές.To μαγαζί Θα επαναλειτουργήσει σταθερά είπε η τσατσά.
Φυλης 84 1ος-Αλίνα σταθερά,το παλαιό μελαγχροινό ισχνό πιπινοειδές.
Φυλης 86 άνω-Σάντρα σταθερά.
Φυλης 86 κάτω-Μιράντα,καινούργια κατά την τσατσά.Ξανθιά λεπτή ομορφούλα.
Φυλης 109 άνω-Στέλλα
Φυλης 134 υπ-Λάουρα από Μ.Προδρόμου & Φυλής.Μελαγχροινό πιπινοειδές.Μόνο τα βασικά.
Φυλής 134 ισ-Λούνα η γνωστή "Ιταλίδα".Πρωκτικό.
Φυλής 134 1ος-Ντενίσα ΙΚΕΑ
Φυλής 200-ΤΟ ΚΛΕΙΣΑΝΕ

Αγ.Πέτρου 7-Μελαγχροινό λεπτό,μέτριο σε εμφάνιση,εκτός τόπου και χρόνου.Μετά της χοντρής
μεσήλικης βαμμένης μελαγχροινής υποχθόνιας τσατσάς Πωλίνας:
Το OSCAR βρωμιάς σεντονιών απονεμήθηκε στην τσατσά Πωλίνα!.

Πιπίνου 65-Αλίνα σταθερά από Φώκαιας 24:

Περγάμου 1-Μαρία.Ξανθιά,ολίγον παχουλή,αδιάφορη.
Ρεμούνδου 21 κάτω-Ντενίσα

Διδύμου 20-Ρίτα.Όχι η παλαιά Ρίτα από Αλκαμένους 117-Δροσοπούλου 95-Διδύμου 20.
Ξανθιά παχουλή με ακάποτο και τελειωτικό.Φουριόζα διάβηκε το σαλόνι για να πάει στο δωμάτιο και δεν
την είδαμε καθόλου από μπροστά.

Αλκιβιάδου 16Α-Νταϊάνα η Βουλγάρα σταθερά.
Αλκιβιάδου 16Γ-Σάντρα από Φυλής 92,59 άνω,πριν από καιρό.Μελαγχροινή λεπτή ψηλή κοπέλα.Μόνο
τα βασικά.

Φυλής 71 κάτω-ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ Η ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ λόγω ξιπάσμενης ψωροεγωίστριας τσατσάς Έυας.
 

Επισκέπτης
Εμένα η Σόνια που την εχω πάρει πάνω απο 7-8 φορές γιατί δεν με έχει ξεπετάξει ποτέ?
το αντίθετο μάλιστα.
πόσες φορές την πήρες και σε ξεπέταξε?
Η Γκαλίνα-{Πιπίνου 118-Αριστομένους 72-Λ.Καραγιάννη 35}=Μελίνα-Αγαθουπόλεως 54(LCD TV)=Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ
χρονολογικά με την σειρά που αναγράφω ήταν στις προτιμήσεις μου για αρκετό καιρό πριν γίνω μέλος του ιστότοπου.
Η πρώτη φορά μαζί της στο Πιπίνου 118 ήταν ξεχωριστή.Δεν βιαζόταν.Το επόμενο πρωϊνό πήγα πάλι.

Στα πέντε λεπτά χρονομετρημένα μου είπε ωμά αποκαλύπτοντας μια άλλη Γκαλίνα:"Πρέπει να χύσεις"
Οποία απογοήτευση!.Σε σχέση με το προηγούμενο πρωινό!.Στα δέκα λεπτά συνολικά τελείωσα ξενερωμένος και συγχυσμένος.

Όταν είχε το θράσος η ηλίθια να μου πει οτι "είναι μόνο 5 λεπτά για 50 ευρώ",της τά'ψαλα κανονικά.
Μου υποσχέθηκε οτι δεν θα το ξανακάνει.Έστρωσε για ένα μικρό χρονικό διάστημα και μετά υποτροπίασε επιδιώκοντας ξεπέτες.
Μ'αυτά και μ'αυτά αναγκάστηκε να φύγει από τα στούντιο και να πάει στα μπουρδέλα.Πρώτα στο Αγαθουπόλεως 54(LCD TV) σαν Μελίνα στην θέση της παλαιάς Μελίνας που είχε φύγει για Θεσσαλονίκη και μετά στο Αλκιβιάδου 16Γ σαν Σόνια.
Και άλλοι συναγωνιστές έγραψαν κριτικές η σχόλια αναφέροντας οτι επιδιώκει ξεπέτες.
Χαρακτηριστικό είναι το "Πρέπει να χύσεις" στα πέντε λεπτά!.
Σίγουρα δεν είναι σταθερή αξία.Μπορεί να περάσεις καλά,μπορεί και όχι. 
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
μαγκες ξερουμε αν η βανεσσα εφυγε και απο το φ59 η απλα λειπει αυτες τις μερες?
 

alexis1973

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Γκαλίνα-{Πιπίνου 118-Αριστομένους 72-Λ.Καραγιάννη 35}=Μελίνα-Αγαθουπόλεως 54(LCD TV)=Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ
χρονολογικά με την σειρά που αναγράφω ήταν στις προτιμήσεις μου για αρκετό καιρό πριν γίνω μέλος του ιστότοπου.
Η πρώτη φορά μαζί της στο Πιπίνου 118 ήταν ξεχωριστή.Δεν βιαζόταν.Το επόμενο πρωϊνό πήγα πάλι.

Στα πέντε λεπτά χρονομετρημένα μου είπε ωμά αποκαλύπτοντας μια άλλη Γκαλίνα:"Πρέπει να χύσεις"
Οποία απογοήτευση!.Σε σχέση με το προηγούμενο πρωινό!.Στα δέκα λεπτά συνολικά τελείωσα ξενερωμένος και συγχυσμένος.

Όταν είχε το θράσος η ηλίθια να μου πει οτι "είναι μόνο 5 λεπτά για 50 ευρώ",της τά'ψαλα κανονικά.
Μου υποσχέθηκε οτι δεν θα το ξανακάνει.Έστρωσε για ένα μικρό χρονικό διάστημα και μετά υποτροπίασε επιδιώκοντας ξεπέτες.
Μ'αυτά και μ'αυτά αναγκάστηκε να φύγει από τα στούντιο και να πάει στα μπουρδέλα.Πρώτα στο Αγαθουπόλεως 54(LCD TV) σαν Μελίνα στην θέση της παλαιάς Μελίνας που είχε φύγει για Θεσσαλονίκη και μετά στο Αλκιβιάδου 16Γ σαν Σόνια.
Και άλλοι συναγωνιστές έγραψαν κριτικές η σχόλια αναφέροντας οτι επιδιώκει ξεπέτες.
Χαρακτηριστικό είναι το "Πρέπει να χύσεις" στα πέντε λεπτά!.
Σίγουρα δεν είναι σταθερή αξία.Μπορεί να περάσεις καλά,μπορεί και όχι.  

Συναγωνιστές, καλησπέρα. Τη Σόνια την έχω πάρει δύο φορές. Και τις δύο μου δημιούργησε τέτοιο άγχος, που έχυσα για να φύγω. Δε μου είπε "πρέπει να χύσεις", αλλά το έλεγε κάθε κίνησή της. Τι να πω! Ακόμα και ο τρόπος που βγαίνει έξω και λέει το πρόγραμμα, είναι σαν τον ταβερνιάρη που λέει τα φαγητά της ταβέρνας. Η ξενέρα!!!
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Τη Σόνια την έχω πάρει δύο φορές. Και τις δύο μου δημιούργησε τέτοιο άγχος, που έχυσα για να φύγω. Δε μου είπε "πρέπει να χύσεις", αλλά το έλεγε κάθε κίνησή της. Τι να πω! Ακόμα και ο τρόπος που βγαίνει έξω και λέει το πρόγραμμα, είναι σαν τον ταβερνιάρη που λέει τα φαγητά της ταβέρνας. Η ξενέρα!!!

Ἀς λάβωμεν ὅλοι ὑπ'ὄψιν μας ὅτι γενικῶς εἰς τὰ πορνεῖα δὲν ἐργάζονται καὶ αἱ πλέον ἰσορροπημέναι ψυχοδιανοητικῶς γυναί.
 

customer

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2006
Μηνύματα
163
Κριτικές
13
Like
207
Πόντοι
11
καλ
Συναγωνιστές, καλησπέρα. Τη Σόνια την έχω πάρει δύο φορές. Και τις δύο μου δημιούργησε τέτοιο άγχος, που έχυσα για να φύγω. Δε μου είπε "πρέπει να χύσεις", αλλά το έλεγε κάθε κίνησή της. Τι να πω! Ακόμα και ο τρόπος που βγαίνει έξω και λέει το πρόγραμμα, είναι σαν τον ταβερνιάρη που λέει τα φαγητά της ταβέρνας. Η ξενέρα!!!
καλά να πάθουμε αφου ανεχόμαστε την κατάσταση των studio 50€-5΄ ξεπέτα
 

Επισκέπτης
Σήμερα το μεσημέρι στο Ιάσωνος 1 άνω μπαίνει ένας σκουρόχρωμος στο σαλόνι.
Τσατσά:Από που είσαι;
Αλλοδαπός:Πακιστάν
Τσατσά:Α,καλά,κάτσε...
Με πρόθυμο ύφος η τσατσά.
Σημειολογία των καιρών...
Ποιοι τρώνε πόρτα σ'αυτό το μπορντέλο;.Μάλλον οι μαύροι.
Η κοπέλα ήταν μια λευκή λεπτή μελαγχροινή -όχι άσχημη-αλλά ξινή στο σαλόνι.
Η Σοφία έφυγε για την πατρίδα της και θα γυρίσει αλλά μάλλον θα δουλεύει αλλού.

 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Η Γκαλίνα-{Πιπίνου 118-Αριστομένους 72-Λ.Καραγιάννη 35}=Μελίνα-Αγαθουπόλεως 54(LCD TV)=Σόνια-Αλκιβιάδου 16Γ
χρονολογικά με την σειρά που αναγράφω ήταν στις προτιμήσεις μου για αρκετό καιρό πριν γίνω μέλος του ιστότοπου.
Η πρώτη φορά μαζί της στο Πιπίνου 118 ήταν ξεχωριστή.Δεν βιαζόταν.Το επόμενο πρωϊνό πήγα πάλι.

Στα πέντε λεπτά χρονομετρημένα μου είπε ωμά αποκαλύπτοντας μια άλλη Γκαλίνα:"Πρέπει να χύσεις"
Οποία απογοήτευση!.Σε σχέση με το προηγούμενο πρωινό!.Στα δέκα λεπτά συνολικά τελείωσα ξενερωμένος και συγχυσμένος.

Όταν είχε το θράσος η ηλίθια να μου πει οτι "είναι μόνο 5 λεπτά για 50 ευρώ",της τά'ψαλα κανονικά.
Μου υποσχέθηκε οτι δεν θα το ξανακάνει.Έστρωσε για ένα μικρό χρονικό διάστημα και μετά υποτροπίασε επιδιώκοντας ξεπέτες.
Μ'αυτά και μ'αυτά αναγκάστηκε να φύγει από τα στούντιο και να πάει στα μπουρδέλα.Πρώτα στο Αγαθουπόλεως 54(LCD TV) σαν Μελίνα στην θέση της παλαιάς Μελίνας που είχε φύγει για Θεσσαλονίκη και μετά στο Αλκιβιάδου 16Γ σαν Σόνια.
Και άλλοι συναγωνιστές έγραψαν κριτικές η σχόλια αναφέροντας οτι επιδιώκει ξεπέτες.
Χαρακτηριστικό είναι το "Πρέπει να χύσεις" στα πέντε λεπτά!.
Σίγουρα δεν είναι σταθερή αξία.Μπορεί να περάσεις καλά,μπορεί και όχι.  

ρεσπέκτ
με κάλυψες πλήρως
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom