Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 334 άτομα (37 μέλη και 297 επισκέπτες)

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Καλά για την σκάλα του αυθαιρέτου, δεν το συζητώ. Μπουρδελοκασκαντέρ έγινα.

Έτσι και αλλιώς, είναι επικίνδυνα σε κάθε ...μετεωρολογικό "πεδίο"  :grin: :grin: :grin:

ΥΓ. Το κακό είναι ότι πήγα με την προοπτική να μην έχει κόσμο (λόγω βροχής), και σε κάποια μέρη (ειδικά στο Φυ80) είχε λαϊκό προσκύνημα.

Ποιά ..."θεά" (ιερόδουλος) ιερουργούσε στο Φυλής 80 ???  :grin: :grin: :grin:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απόψε, και μέχρι τις 4 μου είπε η τσατσά, στο Φ92 έχει ΔΥΟ Μολδαβές, καλά κομμάτια, με Ε40 τις παίρνεις και τις δυο ταυτόχρονα.
Nicol (η μελαχροινή) και Μαίρη (η ξανθιά).

Φυλής 92 εννοείς. Εγώ λογικά πέτυχα μόνο την Μαίρη (ξανθιά σκυλόφατσα με καλούτσικο σώμα και τατουάζ το κουνελάκι στο δεξί στήθος).
Απ' ότι βλέπω, το διπλό/πολλαπλό ξαναγυρνάει μετά από αρκετά χρόνια.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ποιά ..."θεά" (ιερόδουλος) ιερουργούσε στο Φυλής 80 ???  :grin: :grin: :grin:

Η Μαρία φυσικά. Είναι η μόνη που μπορεί να μαζέψει τόσο κόσμο στο συγκεκριμένο.
Μέχρι και τύπος με κουστούμι και γραβάτα περίμενε (και τελικά πέρασε μέσα).
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ευτυχώς δεν ήμουν εγώ !!!   :) :) :)

θα είχα ειδοποιήσει το Bakalhs  ;) ;) ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mulelover

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στα αλάνια του σάιτ...
Έχοντας διαβάσει κάποια ενδιαφέροντα σχόλια για Κλαούντια (Χωματιανού 11β), αν και κοματιασμένος από ξύδια, πέρασα στις 5 το πρωί για μια πρώτη οπτική επαφή με το πορνίδιο, αφού δεν την πάλευα για κανονικό ματσάκι...

Όντως το κορίτσι εμφανισιακά μου κάνει πολύ, λιγερό μελαχρινό με πρόσχαρο σαλόνι, αν ξέρει και θέλει κανένας φίλος ας γράψει εξτρά εντυπώσεις κλπ...
Άραγε τι ωράριο δουλεύει συνήθως? 
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Απογευματινή τσάρκα στο ψιλόβροχο,...

Αναφορά ενδελεχής, πληθωρική, με ύφος περιγραφής αθλητικών γεγονότων, εμπλουτισμένη με μηχανολογικούς όρους.

Εκτιμούμε ότι δαπανήσατε τουλάχιστον 500 θερμίδες στα πορνοδρόμια των Αθηνών, διαθέτοντας υψηλότατη συγκέντρωση  τεστοστερόνης στο αίμα.
Επίσης αφιέρωσατε αρκετό χρόνο περίσκεψης και περισυλλογής, ώστε να συγγράψετε τα ως άνω απομνημονεύματά σας και να μας τα υποβάλλετε αρμοδίως.

Συγχαρητήρια!
 

Επισκέπτης
Παράθεση από: streetwalker στις σήμερα στις 00:35
{Απογευματινή τσάρκα στο ψιλόβροχο,...}

H Ναταλία που κατάθεσες, που δουλεύει;
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Αν κάποιος περάσει σήμερα το πρωί απο Φ200 και είναι ανοικτό ας ενημερώσει.Είναι τρείς μέρες που δεν έχει ανοίξει.
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Απογευματινή τσάρκα στο ψιλόβροχο, προς αναζήτηση κορασίδων για πιτσίλισμα.
Σημειώνω ότι λόγω του νερού, όλα τα μαρμάρινα (σκαλιά, πατώματα) γλιστρούσαν υπερβολικά.


Δεύτερη κατάθεση: Τζέσσυ η βουλγάρα. Την είχα πετύχει και άλλες 2 φορές, σήμερα είπα να περάσω για δοκιμή. Ξανθιά με πλούσια χαίτη, ωραίο φυσικό βυζί και αρκετά καλό σώμα. Το πρόσωπο θα μπορούσε να είναι και καλύτερο, αλλά δεν είναι κακό. Μέτριο ύψος. Στο δωμάτιο πάντως ήταν ξυνισμένη. Αν και δεν είπε όχι σε καμία στάση και αλλαγή, γενικά το έκανε αγγαρεία, δυσκολεύοντας και το δικό μου κομμάτι. Πίπα μέτρια, μετά από πάνω, στα τέσσερα, πισωμπρούμυτα (ωραίος κώλος) και ιεραποστολικό που την σούβλισα με μανία. Μάλλον την χαλάει η δουλειά.
Verdict: Μια φορά ήταν αρκετή. Ξανά, μόνο σε πολλές καύλες και λίγες επιλογές.

μπραβο φιλε εχεις μπει πολυ δυνατα στην ενημερωση

μονη διορθωση οτι το βυζι της τζεσσυ ειναι ελαφρως τρομπαρισμενο.
εχει γινει ομωως πολυ καλη και διακριτικη δουλεια και ξεγελαει.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Χθές είχε μεταμεσονύκτιατσάρκα Μεταξουργείο, Λιωσίων και Αττική, Διδύμου.
Είχα μαμήσει κάτι αρκετά καλό στην ελεύερη αγορά και ήθελα κάτι πάρα παρά πολύ καλο για να καταθέσω.
Θα μου πεις γιατί δεν πήγες σε studio;
Γούσταρα να κάνω την βόλτα μου.
Ξεκινάω από Αττική: Οδοί Ρεμούνδου, Περγάμου και ο παράλληλος από πίσω. Τίποτα το αξιόλογο.
Διδύμου: Πολλά μιλφ και ξεπετατζούδες.
Λιοσίων: Τροφωνίου και Χωματιανού. Αξιζε μόνο από Χωματιανού 11 η Κλαούντια και η Μόνια, πάνω και κάτω αντίστοιχα. Πολύ καλές κοπέλες και οι δύο, αλλά τις έχω πάρει. Έψαχνα κάτι καινούργιο.
Μεταξουργείο: κων.πόλεως, Λεωνίδου, Κολωνού, Κολοκυνθούς, Μαραθώνος, Αχιλλέως. Ιάσωνος ήταν ο ένας πάνω στον αλλό και δεν πάτησα καν. Εκεί πέτυχα 2 καλά κομμάτια, αλλά, στο 1ο Κολωνού 27, υπόγειο, ήταν γεμάτο πακιστανίλα και εξαφανίστηκα και το δεύτερο ήταν πάνω από της Κατερινάς πάλι Κολωνού, αλλά το βλέμα βρόμαγε ξεπέτα.
Επίσης κλικ μου έκανε, λόγω συμπεριφοράς η κοπέλα από Κων/πολεως 166 ισόγειο, καθώς κάθησε στα πόδια μου μέσα στο σαλόνι, με χάιδεψε, με αγκάλιασε, αλλά τα 35+ και το ταλαιπωρημένο της κορμί δεν με έπισαν. Έψανχνα κάτι καλό είπαμε.
2 παρατηρήσεις:
1. Στο Αχιλλέως 40, βγήκε μια συμπαθητική κοπέλα. Θα μπορούσα και να πέρναγα, αλλά ρωτάω το αφεντικό πως την λένε την κοπέλα και μου είπε Μαρια. Εμφανισιακά δεν έμοιζε με τις περιγραφές των συναδέλφων με τη γνωστή Μαρία του μαγαζιού, ούτε με τη Μαρία που είχα δει εγώ πριν 2 μηνες περίπου. Φοβάμε οτι εδω δουλευει το site.
2. Στο Κολοκυνθούς 38, ισόγειο, μπάινω με ένα τύπο κοντά 45-50. Με το που βγαίνει η κοπέλα, τον κοιτάει τον τυπό, ορμάει πάνω του και αρχίσαν αγκαλιές κα φιλιά. Που χάθηκες αγάπη μου να της λέει αυτός. Πόσο μου έλειψες να απαντάει αυτη.
Σκηνές από ταινία 60-70, στο σταθμό των τρένων. Εγω το μπούλο.
Τελικά δεν βρήκα αυτο που ήθελα και μετά από 3 ώρες γυμναστικής και 438 σκαλοπάτια που ανεβοκατέβηκα αποχώρησα άπραγος.
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165

- Η Χριστίνα έκανε και sex show στο δωμάτιο, πριν ξεκινήσει το ματς.


Το Χριστινακι με το που μπαινει στο δωματιο,αρχιζει και αναβοσβηνει το φως και χορευει...αφου πριν ερθει και ξαπλωσει στο κρεβατι μου ειχε γινει τσιμεντο...το καλυτερο vfm..τα κανει ολα και συμφερει...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
H Ναταλία που κατάθεσες, που δουλεύει;

Φωκαίας 22 πάνω. Αλλά υποθέτω ότι μπορείς να την βρεις σε οποιοδήποτε μαγαζί της αλυσίδας.
Δηλαδή και Φω22κα, Φυ & ΜΠ (αυθαίρετο), ακόμα και Φυ95 αν ανοίξει ποτέ.

μονη διορθωση οτι το βυζι της τζεσσυ ειναι ελαφρως τρομπαρισμενο.
εχει γινει ομωως πολυ καλη και διακριτικη δουλεια και ξεγελαει.

Είναι και αυτό πιθανό. Δεν κάποια εξοικείωση μαζί της, και μάλλον δεν θα αποκτήσω.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
2 παρατηρήσεις:
1. Στο Αχιλλέως 40, βγήκε μια συμπαθητική κοπέλα. Θα μπορούσα και να πέρναγα, αλλά ρωτάω το αφεντικό πως την λένε την κοπέλα και μου είπε Μαρια. Εμφανισιακά δεν έμοιζε με τις περιγραφές των συναδέλφων με τη γνωστή Μαρία του μαγαζιού, ούτε με τη Μαρία που είχα δει εγώ πριν 2 μηνες περίπου. Φοβάμε οτι εδω δουλευει το site.

Κύριε Μπάζα,
ο εν λόγω υπηρέτης-προαγωγός αποκαλεί Μαρία οποιαδήποτε εκδιδομένη.
Πιθανολογούμε ότι αδιαφορεί για τα ψευδώνυμα των εκδιδομένων.
Φαίνεται ότι γι αυτόν όλες Μαρίες είναι.
Στην επομένη επίσκεψή μας, θα ρωτήσουμε το όνομα του λυκόσκυλου. Να είναι θηλυκό; Να το λεν Μαρία;
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δεν ειναι ακριβως ετσι...σε αυτο το μερος ηταν για καιρο η μαρια (ξανθια) με πρωκτικο
τα πρωινα και η δημητρα (μελαχροινη) τα απογευματα χωρις πρωκτικο...
 

ΑΚΗΣ018

Μέγας
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
4.165
Κύριε Μπάζα,
ο εν λόγω υπηρέτης-προαγωγός αποκαλεί Μαρία οποιαδήποτε εκδιδομένη.
Πιθανολογούμε ότι αδιαφορεί για τα ψευδώνυμα των εκδιδομένων.
Φαίνεται ότι γι αυτόν όλες Μαρίες είναι.
Στην επομένη επίσκεψή μας, θα ρωτήσουμε το όνομα του λυκόσκυλου. Να είναι θηλυκό; Να το λεν Μαρία;
Μαλλον αρσενικο ειναι γιατι οταν το φωναζει ο τσατσος ,του λεει 'ελα κουκλε μου'  :grin:
 

Επισκέπτης
Κυριακάτικη βραδυνή περιήγηση στο ψιλόβροχο:

Φώκαιας 19-Αλέξια από Φώκαιας 17 κάτω.Ακάποτο.
Φώκαιας 17 κάτω-Νικόλ η γνωστή.Μελαγχροινό πιπινοειδές.Η στριμμένη τσατσά ήταν ήρεμη και ευγενική αλλά δεν άντεξε στο τέλος όταν όλοι μα όλοι φεύγαμε:"Σαβούρα" είπε.

Φώκαιας 17 άνω-Νικόλ,καινούργια.Μελαγχροινή όμορφη λεπτή πιπίνα.Δεν ξέρει καθόλου Ελληνικά.
Φυλής 69 άνω-Χριστινάκι
Φυλής 69 κάτω-η γνωστή ξανθιά λεπτή.
Φυλής 59 κάτω-Σαμπρίνα από Φ67.Ακάποτο.
Φυλής 59 πάνω-Καινούργιο μελαγχροινό πιπίνι.
Φυλής 65 άνω-Ρωξάνη από Φ65 κάτω.
Φυλής 65 κάτω-Αμαλία χουφτώνουσα.
Φυλής 84 πάνω-Τζούλια.Ξανθό δυνατό κομμάτι kokolongos.Συνεννόηση στα Αγγλικά.
Φυλής 86 άνω-Δυνατή μελαγχροινή παρουσία με ωραίο σώμα.Άννα πρέπει να την βγάλανε κι αυτή από Φ84 άνω.Μόνο τα βασικά.
Φυλής 71 άνω-Κάρλα η καύλα
Μ.Προδρόμου υπόγειο-Καινούργια μελαγχροινή λεπτή Ρουμάνα αδιάφορου προσώπου.

Πιπίνου 65-Γιάννα η στραβίζουσα σωματικά:

Φυλής 134 υπόγειο-Λάουρα από Μ.Προδρόμου σκαλωσιά και Φώκαιας 22.Μελαγχροινό πιπίνι.Δεν κάνει γλυψίματα.Μόνο τα βασικά.
Φυλής 134 ισόγειο-Αδιάφορη μελαγχροινή παχουλή.
Φυλής 200-ΚΛΕΙΣΤΟ
Αλκιβιάδου 16Γ-Βερόνικα.Μελαγχροινή παχουλή νεαρή με  :tits2:.Πρόσθετες υπηρεσίες πέραν των 20 ευρώ.Ακάποτο.


 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
7 Φεβρουαρίου 2010, ώρα 6η απογευματινή, κάθετη εφόρμηση στο αιδοίο της κυρα-Αλεξάνδρας, Κωνσταντίνου Σχοινά 2.

Η εν λόγω εκδιδόμενη έχει ήδη περιγραφεί αρκετά καλά από άλλους ρέκτες πορνοδρόμους, ιδιαίτερα από τον κ. Ζερό Τολεράνς.

Προσθέτουμε ότι πρόκειται για 35άρα ολ τάϊμς κλάσικ πόρνη.

Πρόθυμη, με πλούσια έδρα και μηρούς, καλοσχηματισμένο κορμό, τριχωτή ήβη.
Γνωρίζει τον ερεθισμό που προκαλούν τα σωματικά της στοιχεία και φροντίζει να τα επιδεικνύει καταλλήλως.

Ο αυνανισμός πήγαινε σύννεφο στα 70s με πορνογραφικό υλικό τέτοιων φυσιογνωμιών.

Ήταν η τρίτη φορά που εναποθέσαμε γεννητικό υλικό σε περικαυλίδα επί του μορίου της εν λόγω γυνής.
 

Επισκέπτης
7 Φεβρουαρίου 2010, ώρα 6η απογευματινή, κάθετη εφόρμηση στο αιδοίο της κυρα-Αλεξάνδρας, Κωνσταντίνου Σχοινά 2.

Η εν λόγω εκδιδόμενη έχει ήδη περιγραφεί αρκετά καλά από άλλους ρέκτες πορνοδρόμους, ιδιαίτερα από τον κ. Ζερό Τολεράνς.

Προσθέτουμε ότι πρόκειται για 35άρα ολ τάϊμς κλάσικ πόρνη.

Πρόθυμη, με πλούσια έδρα και μηρούς, καλοσχηματισμένο κορμό, τριχωτή ήβη.
Γνωρίζει τον ερεθισμό που προκαλούν τα σωματικά της στοιχεία και φροντίζει να τα επιδεικνύει καταλλήλως.

Ο αυνανισμός πήγαινε σύννεφο στα 70s με πορνογραφικό υλικό τέτοιων φυσιογνωμιών.

Ήταν η τρίτη φορά που εναποθέσαμε γεννητικό υλικό σε περικαυλίδα επί του μορίου της εν λόγω γυνής.

Ποῦ τὴν ἐνεθυμήθητε αὐτήν; Τόσον ἐντὸς πραγματικότητος ὅσον ἕν μυθιστόρημα τοῦ Θεοτοκᾶ σήμερον...
 

Επισκέπτης
Χθες έγραψα εκ παραδρομής:
{Αλκιβιάδου 16 Γ -Βερόνικα.Μελαγχροινή παχουλή νεαρή με :tits2:.Πρόσθετες υπηρεσίες πέραν των 20 ευρώ.Ακάποτο.}
Είναι Α.
Στο Αλκιβιάδου 16Γ ήξερα οτι θα ήταν(λογικά) η ξεπετατζού πράττουσα αγγαρεία στην κυρίως πράξη Σόνια και δεν μπήκα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom