Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (33 μέλη και 261 επισκέπτες)

Επισκέπτης
η μιλανα εχει χαλαρο αλλα αδυνατο σωμα, οταν ξαπλωνει στο πλαι πεταγεται η κοιλια, οταν ειναι ορθια δεν εχει κοιλια, το ιδιο και με το στηθος, δεν εχει χρονο για gym το κοριτσι εχουν τρελλαθει στο χρημα οι ατιμες,
κωστα αν την δεις ντυμενη στο δρομο θα αρρωστησεις στο λεω...... αν ανεβει την πατησιων μεσημερι θα την παρουν απο πισω 30 ατομα...... μου εχει πει πως το ξερει οτι γαμιεται τελεια και πως ειναι πολυ ομορφη!!!
της λεω "μηπως εχεις πολυ αυτοπεποιθηση" και μου λεει "γιατι δεν ειμαι ομορφη???" τι να της πεις????
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ειναι μουναρα achro δεν το συζηταμε, εμενα παντως 2 φορες δεν με προσεξε πολυ.  anyway απο αυτοπεποιθηση σκιζουν ολες, πουτανες και μη, θεωρουν οτι τα ξερουν ολα ειναι εξυπνες, γατες κτλ.  γι αυτο ομως ξυνουν τον πατο του τενεκε, απο εξυπναδα...
ολες αυτες με τετοια αντιληψη περι εξυπναδας με μαθηματικη ακριβεια οδευουν προς τη χωματερη.. στα 27 ειναι γριες και παμε γι αλλα...
 

Επισκέπτης
το θυμαμαι οτι δεν σου συμπεριφερθηκε ομορφα αλλα ειναι αναλογα τον πελατη και εμενα η σονια μου ελεγε "αντε τελειωνεις??"!!!! η αληθεια ειναι οτι φαινεται λιγο ψωνιο αλλα με αυτα που μου εχει κανει δεν εχω δικαιωμα να ομιλω!!!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον χθες εκανα ενα καλο scouting σε Φυλης και περιξ οπου μπορεις να βρεις διαμαντακια κοπελες και προγραμματα με 20ε αλλα και πολυ βρωμια.Με αηδιασε ενας βρωμο γερο τσατσος στη Διδυμου και η σιτεμενη πουτανα του και ενα τραβελι στην Ιουλιανου που μα το θεο ανοιξα εντρομος την πορτα να φυγω.Τελικα καταθεσα στη Βικτωρια 23χρ φωτια η κοπελα αλλα δυστυχως εχυσα λιγο γρηγορα ενω το αρχισα καλα το θεμα!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Για πες καμια λεπτομέρεια για τη Βικτώρια ....
 

mpourdeli@ris

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2007
Μηνύματα
378
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
1
Παιδια εγω την προηγουμενη εβδομαδα που πηρα την Βικτωρια...ηταν σκετη ΚΑΥΛΑ!!!Απο της καλυτερες που κυκλοφορουν στην Αθηνα.Πολυ καλη συμμετοχη στο θεμα.Αξιζει και με το παραπανω ενα πιτσιλισμα!!!Θα με θυμηθειτε...
 

σπατουλας

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2007
Μηνύματα
288
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
1
καλησπερα παιδια πηγα σημερα κολονου 30 στο ισογειο στην ουρσουλα και ηταν χαλια 1 φορα κλαιω 20ευρο
 

Επισκέπτης
αντε ρε παιδια, θα γυρισει κανενας απο τσαρκα να ενημερωσει....
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
αντε ρε παιδια, θα γυρισει κανενας απο τσαρκα να ενημερωσει....
Λοιπον κατσε να συνεχισω λιγο για τη Βικτωρια ειναι ψηλη με εκ πρωτης οψεος μικρο βυζακι αλλα οπως αποδειχθηκε μετα ηταν πολυ καλο!Αλλα ο μαλακας τελειωσα γρηγορα με καυλωσε πολυ η πουτανα!
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
anyway απο αυτοπεποιθηση σκιζουν ολες, πουτανες και μη, θεωρουν οτι τα ξερουν ολα ειναι εξυπνες, γατες κτλ.  γι αυτο ομως ξυνουν τον πατο του τενεκε, απο εξυπναδα...
ολες αυτες με τετοια αντιληψη περι εξυπναδας με μαθηματικη ακριβεια οδευουν προς τη χωματερη.. στα 27 ειναι γριες και παμε γι αλλα...

+10000
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
Καμια περιγραφή για τη Βικτώρια και που τι βρίσκουμε ;;;;;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Λοιπον ψηλη αδυνατη Ρωσιδα με σουτιεν που θα σου φανει μικροβυζη αλλα πιστεψε εχει ωραιο βυζακι και καλη συμμετοχη 23χρονων.Ειναι σε ενα στη Φυλης τωρα δε θυμαμαι αριθμο
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
λοιπον απογευμα, ξεκινησα για κεραμεικου για λολα, κλειστα, μετα πηγα στο ιασωνος 19 και πετυχα το καρινακι απογευμα, κουκλακι οπως παντα. ποσες φορες να το γαμησει κανεις για να το χορτασει? ποσες?. εφυγα και πηγα σφαιρα στο 200 ηταν η γιαννα, καλα η ντανα δεν ξεκουραστηκε ακομα?  μετα στα 134 πανω , να σου η μιλανα, καβλα σκετη, και το τοπ φυσικα ο χαρης, παντοφλα χειμωνιατικη ροζ με αρκουδακι σχεδιο, κολαν, ξεχειλωμενο ομως, κοκκινο χρωμα σαν φορμα γυμναστικης, ενα περιεργο πραγμα, και μπλουζα μπεζ χρωματος ξεχειλωμενη με πολυ ανοιγμα πανω, εξωμη, με αυτα τα ρουχα γαμιεται και ξεχειλωσαν?   μαλλι λιγο κοτσο λιγδιασμενο, τσιγαρο μπλαζε βλεμα, και σκαναρισμα στους πελατες, ολα τα λεφτα ο χαρουλης, σταθερη αξια.
στο 66 η ελενα, μαπα, στο 65 πανω δεν ηταν το χριστινακι, γι αυτο πηγαινα, ηταν μια με καρε μαλλι, μην κανει κανεις τη μαλακια και την παρει... το θαυμα εγινε στο 65 ισογειο, δεν ξερω αν εχει αναφερθει κανεις, αλλα επεσα διανα, ΡΕΝΑΤΑ μελαχροινη ρωσιδα προσωπο αψογο μαλλι πολυ καλο κορμια και βυζια τελεια, heels ωραια, δεν τα βγαζει στο πηδημα, heelover ορμα. καινουρια ειναι οχι πολυ κοντη, δυστηχως.  λοιπον πιπα καλη χωρις χερια, στησιμο αψογο στα 4 αφου να φανταστητε τελειωσα με πισωκολητο, ενω ειμαι ιεραποστολικος τυπος. αφηνει φιλια, και οπως προειπα βυζι τελειο, φυσικοτατο. τσεκαρετε τη αυριο , αντε πιτση.
φευγοντας δεν ειχα "χορτασει" και ξεκινησα για καρινα, πριν ειδα οτι ειχε ανοιξει η κεραμεικου και ηταν η λολα, η οποια αλλαξε χρωμα στο μαλλι και χανει αρκετα, ειναι ομως πολυ κοντη, κοντοτατη κοντη.  εφυγα για καρινα αλλα ειχε κλεισει.
πηγα στο αμαξι και βρηκα παραβιασμενη την πορτα, ειχανε ψαξει αλλα δεν βρηκαν τιποτα, ευτυχως δεν καναν μεγαλη ζημια στην κλειδαρια.
νομιζω την ρενατα θα την ξανατιμησω πριν φυγω για ταυλ.   αξιζει
 

Επισκέπτης
ωραιος.... την ρενατα δεν την εχω τσεκαρει καθως φυλης παω συνεχεια στο ιδια δεν μπαινω σε ολα.... αυριο θα την δοκιμασω...
 

Επισκέπτης
το αμαξι που τοχες παρκαρει οταν στο παραβιασαν??
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
η ρενατα μονο με τη φατσουλα της θα σε καβλωσει
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
το αμαξι το ειχα σχεδον μπροστα απο τα καινουρια της κεραμεικου
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
ωρα 22.30    twingo open top ευτυχως που δεν μουσκισανε την οροφη, μαλλον μεειδικο κλειδι ανοιξαν κανονικα την πορτα και ολα οκ. καλα που δεν τους ειδα γιατι δεν ξερεις πως θα αντιδρασεις..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom