Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 287 άτομα (34 μέλη και 253 επισκέπτες)

jebac

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους τους συναγωνιστες!απογευματακι πιτσιλισα κατερινα απο κολωνου η οποια οπως παντα ειναι τελεια.ριξαμε τετοιο γελιο μαλιστα που μου εφτιαξε το κεφι,αυτο παει να πει επαγγελματιας.κατερινακι εισαι τρελα.βγαινοντας μαλιστα ενας φοβισμενος νεος με σκουνταει στον ωμο και με ρωταει "καλη"?εμπα νεε μου και θα βρεις το φως σου!το υπολοιπο μεταξουργειο ηταν μες στα μαυρα χαλια,πολλα πακιστανια και περιεργες φατσες.    Υ.Γ. κατερινακι πολλα φιλια και φροντισε να μαθεις τις πληγες του φαραω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :2funny:
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Καλησπέρα!Σήμερα mini τσάρκα στη Φυλής κατά τις 9 το βραδάκι.

[glow=red,2,300]ΦΥΛΗΣ[/glow]

40-Εκεί ήταν πάλι αυτή η μαυρομάλλα ρουμάνα που έχει φιάλες υγραερίου για πόδια

54α(πάνω)-Μια μέτρια ήταν πολύ...αλβανίδα μου φαίνεται...ψιλοκαστανόξανθα μαλλιά,μέτριο βυζί

54β(κάτω)Κάτω ήταν κλειστά ρε γμτ(η έκλεισε πολύ νωρίς)...δε το δαμε το Σοφάκι(ξανθιά,μικρόσωμη)σήμερα που το γουστάρω και πολύ

66δΕδώ και 2-3 βδομάδες που πάω βλέπω μία γεματούλα με ψιλοκρεμαστό στήθος,μαύρα ίσια μαλλιά(άλλες φορές είναι κατσαρά)

67Εδώ και πολύ καιρό..η Ειρήνη(αλβανίδα)καστανό μαλλί,συμπαθητικό βυζί..αξίζει μια δοκιμή..

71α(πάνω)Μία ξανθιά με τα μαλλιά πισμένα κότσο και πολύ καλό κωλαράκι..την προηγούμενη φορά που είχα πάει έλεγε οτι κάνει και 69 με 20 ευρά παραπάνω

71β(κάτω)Η Αλέξια μία μέτρια Τσέχα μου φαίνεται με ένα ταττού στο μπράτσο..δε μ'άρεσε..αν δε το θυμάστε είναι αυτό που η τσατσά κάνει ολόκληρη διαφημιστική καμπάνια στην πουτάνα

80Εκεί συνήθως είχε κάτι μπάζα..αυτή τη φορά ήταν καλύτερα τα πράγματα με ένα πουτανάκι που δεν έλεγε πολλά στη φάτσα αλλά είχε απίστευτα πόδια(ειδικά με αυτά τα τακούνια)

86αΤου τσάτσου Μαρκαριάν(τι μαλάκα,μαλάκα..!!)ήταν η γνωστή η Σελίνα..ξανθό ίσιο μακρύ μαλλί,ωραίο στητό βυζί και γαμάτο κωλαράκι..για όσους δεν την ξέρουν.Πολύ αξιογάμητη θα τη χαρακτήριζα...

99Εκεί κλασσικά τρανσέξουαλ..αν δεν έκανα λάθος..ξανθιά και με βυζί ΤΕΡΑΣΤΙΟ(είναι αυτό που συνήθως είναι κλειστά και πρέπει να χτυπήσεις για να μπεις)

109Σήμερα έπαιζε μία με καστανόξανθο μαλλί..μου θύμιζε τη Χριστίνα λίγο απ το 65 το γωνιακό..

134βΕκεί ήταν ένα συμπαθητικό μουνάκι..εντύπωση μου έκαναν όμως οι τσάτσοι!Πρώτα είδα έναν αδύνατο..πολύ πουστάρα λέμε(θα μου πείτε ποιος δεν είναι)..μάλλον αυτός ο Χάρης θα ταν που λένε τα παιδιά.Μετά βγήκε ένας...πως να τον περιγράψω...σαν γριά νταλικέρισα σε επίδειξη μόδας!!Αηδία!!ʼντε να καυλώσεις μετά!

Φώκαιας 25α(με τα σκαλιά δίπλα από αντελόσπιτο)Τις προηγούμενες φορές που είχα πάει στο συγκεκριμένο μπουρδέλο είχα δει κάτι ΜΟΥΝΑΡΕΣ(μια μαυρομάλλα με καυλιάρικη φάτσα και μία καστανόξανθη η οποία ήταν τέλεια)αυτή τη φορά όμως δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο..μία με καστανόξανθο μαλλί που έφτανε στους ώμους και κανονικό σωματάκι...γενικά δε μ'άρεσε όμως

Αυτά για σήμερα!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αυτο στο 134 που λεει ο SCORPIODOU ειναι μηπως η κατια? στο υπογειο? την τσεκαρε κανεις που την ξερει?
την ρενατα στο 65 ισογειο δεν την ειδε κανεις? μηπως δεν δουλευε σημερα?  αντε να γυρισουν τα περιπολα, για πληρη ενημερωση...
ευτυχως το σαιτ τωρα δε σερνεται, πριν 5 ωρες, δραμα
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
SCORPIODOU κανε πληρη περιγραφη στο 134 υπογειο, μηπως ειναι μια που ψαχνουμε καιρο
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
δεν πηγα ακομα, εδω ειμαι και ταξιδευω με adsl
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα!Σήμερα mini τσάρκα στη Φυλής κατά τις 9 το βραδάκι.

[glow=red,2,300]ΦΥΛΗΣ[/glow]

40-Εκεί ήταν πάλι αυτή η μαυρομάλλα ρουμάνα που έχει φιάλες υγραερίου για πόδια

54α(πάνω)-Μια μέτρια ήταν πολύ...αλβανίδα μου φαίνεται...ψιλοκαστανόξανθα μαλλιά,μέτριο βυζί

54β(κάτω)Κάτω ήταν κλειστά ρε γμτ(η έκλεισε πολύ νωρίς)...δε το δαμε το Σοφάκι(ξανθιά,μικρόσωμη)σήμερα που το γουστάρω και πολύ

66δΕδώ και 2-3 βδομάδες που πάω βλέπω μία γεματούλα με ψιλοκρεμαστό στήθος,μαύρα ίσια μαλλιά(άλλες φορές είναι κατσαρά)

67Εδώ και πολύ καιρό..η Ειρήνη(αλβανίδα)καστανό μαλλί,συμπαθητικό βυζί..αξίζει μια δοκιμή..

71α(πάνω)Μία ξανθιά με τα μαλλιά πισμένα κότσο και πολύ καλό κωλαράκι..την προηγούμενη φορά που είχα πάει έλεγε οτι κάνει και 69 με 20 ευρά παραπάνω

71β(κάτω)Η Αλέξια μία μέτρια Τσέχα μου φαίνεται με ένα ταττού στο μπράτσο..δε μ'άρεσε..αν δε το θυμάστε είναι αυτό που η τσατσά κάνει ολόκληρη διαφημιστική καμπάνια στην πουτάνα

80Εκεί συνήθως είχε κάτι μπάζα..αυτή τη φορά ήταν καλύτερα τα πράγματα με ένα πουτανάκι που δεν έλεγε πολλά στη φάτσα αλλά είχε απίστευτα πόδια(ειδικά με αυτά τα τακούνια)

86αΤου τσάτσου Μαρκαριάν(τι μαλάκα,μαλάκα..!!)ήταν η γνωστή η Σελίνα..ξανθό ίσιο μακρύ μαλλί,ωραίο στητό βυζί και γαμάτο κωλαράκι..για όσους δεν την ξέρουν.Πολύ αξιογάμητη θα τη χαρακτήριζα...

99Εκεί κλασσικά τρανσέξουαλ..αν δεν έκανα λάθος..ξανθιά και με βυζί ΤΕΡΑΣΤΙΟ(είναι αυτό που συνήθως είναι κλειστά και πρέπει να χτυπήσεις για να μπεις)

109Σήμερα έπαιζε μία με καστανόξανθο μαλλί..μου θύμιζε τη Χριστίνα λίγο απ το 65 το γωνιακό..

134βΕκεί ήταν ένα συμπαθητικό μουνάκι..εντύπωση μου έκαναν όμως οι τσάτσοι!Πρώτα είδα έναν αδύνατο..πολύ πουστάρα λέμε(θα μου πείτε ποιος δεν είναι)..μάλλον αυτός ο Χάρης θα ταν που λένε τα παιδιά.Μετά βγήκε ένας...πως να τον περιγράψω...σαν γριά νταλικέρισα σε επίδειξη μόδας!!Αηδία!!ʼντε να καυλώσεις μετά!

Φώκαιας 25α(με τα σκαλιά δίπλα από αντελόσπιτο)Τις προηγούμενες φορές που είχα πάει στο συγκεκριμένο μπουρδέλο είχα δει κάτι ΜΟΥΝΑΡΕΣ(μια μαυρομάλλα με καυλιάρικη φάτσα και μία καστανόξανθη η οποία ήταν τέλεια)αυτή τη φορά όμως δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο..μία με καστανόξανθο μαλλί που έφτανε στους ώμους και κανονικό σωματάκι...γενικά δε μ'άρεσε όμως

Αυτά για σήμερα!
απλα respect!!!!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Έλα ρε πιτσιλιστή!!Που ήσουν.. ω! εσύ βασιλεύς της καυλιοφροσύνης?Πιτσιλίσαμε καμία σήμερα??
 

Επισκέπτης
οσο για την σελινα παλια καραβανα στιν φιλις και ειδικα στο μπουρδελο του μαρκαγιαν!!!!παλιοτερα στι θεσι του μαρκαγιαν ιταν ι γρια τζενι.......αχ εποχες γελιου!!!οποτε πιγαιναμε ολι ι παρεα μας κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!!αχχαχαχαχα!!!το εχο ξανααναφερει αυτο το σκινικο!!
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
αντε ρε πιτση, που μας αφησες στο χαος της παραπληροφορησης?  τσεκαρες τη ρενατα?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Pitsilisti βασιλιά της Καύλας,τους έχεις τρελλάνει όλους Αγόρι μου!!
Είσαι η έμπνευσή μας,χαχα!!
Gangstaxz,συγχαρητήρια για τις ενημερώσεις σου,είσαι η νέα ανερχώμενη δύναμη της φυλής!!
:sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
 

Επισκέπτης
σιμερα καυλιαρι μου δεν ειχε πιτσιλισμα!!!!δουλεια σιμερα....χεχε!!!!
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
οσο για την σελινα παλια καραβανα στιν φιλις και ειδικα στο μπουρδελο του μαρκαγιαν!!!!παλιοτερα στι θεσι του μαρκαγιαν ιταν ι γρια τζενι.......αχ εποχες γελιου!!!οποτε πιγαιναμε ολι ι παρεα μας κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!!αχχαχαχαχα!!!το εχο ξανααναφερει αυτο το σκινικο!!
Ήταν αξέχαστη η αναφορά σου  σ'αυτό το περιστατικό..το θυμάμαι και γελάω!Τι έγινε με αυτήν τη γριά-Τζένη.. την πιάσανε για σεξουαλική παρενόχληση τελικά?Χαχαχα!!

Αν φύγει ο Μουνιόθ από την πανάθα βλέπω τον τσάτσο να ξαναπιάνει δουλειά!!

Thanks σινεμπουρδελιάρη gkomenie!

Οι 2 οι τσάτσοι τελικά ήταν η Χάρης και η φιλενάδα του?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
Ναι τον Ατιμο τον Τσατσο ίδιος ο Μαρκαριάν είναι.Στο πιο αδύνατό του όμως,χαχα,ο μαρκαριάν είναι πιο χοντρός και πιο στρογγυλοπρόσωπος,κάπως σαν τον Πενγκουιν(Βατμαν No 2)!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Πάντως είναι ευγενέστατος όσες φορές μιλάμε.Ρε pitsilisti, αλήθεια αυτή η Σελίνα αξίζει να την πιτσιλίσουμε ένα χεράκι?  :grin: :grin:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
την σελινα την εχω παρει 2 φορες πριν χρονια, κοντη γαρ, πολυ επαγγελματιας, δεν ειναι κακη ομως, καλο κορμακι, η σιλικονη με χαλαει
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
οσο για την σελινα παλια καραβανα στιν φιλις και ειδικα στο μπουρδελο του μαρκαγιαν!!!!παλιοτερα στι θεσι του μαρκαγιαν ιταν ι γρια τζενι.......αχ εποχες γελιου!!!οποτε πιγαιναμε ολι ι παρεα μας κινιγουσε να μασ πιασει τα καυλια!!!!αχχαχαχαχα!!!το εχο ξανααναφερει αυτο το σκινικο!!
Η Σελίνα(ή Σαβίνα μήπως) δούλευε πριν μερικά χρόνια στο ντεπόσπιτο στο 65. Την είχα πάρει τότε. Αυτή δεν λέει συνέχεια καυλιάρη μου?
 

gkomenios.

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
464
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
1
"την σελινα την εχω παρει 2 φορες πριν χρονια, κοντη γαρ, πολυ επαγγελματι ας, δεν ειναι κακη ομως, καλο κορμακι, η σιλικονη με χαλαει"

..Εμένα με φτιάχνει! Τότε πρέπει να την ελέγξω,Thanx Κώστα..
:grin:  :sunglasses:  :grin:
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
151
Πόντοι
66
την πρωτη φορα, ημουν ξαπλωμενος και της εδειξα το πουλι μου ρωτωντας " τι θα κανεις μ αυτο?  "  και απαντησε  " θα τον κανω ΠΥΡΑΥΛΟ "  και εγενετο..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom