Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 197 άτομα (28 μέλη και 169 επισκέπτες)

loveman24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
94
Κριτικές
4
Like
758
Πόντοι
360

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
854
Κριτικές
10
Like
6.454
Πόντοι
1.336
Μήπωςς ξέρεις αν έχει επιστρέψει η Τζούλια η Ρουμάνα ;;;
Έχει επιστρέψει πρώτη βάρδια στο 65α, αλλά τσέκαρε και στο ισόγειο ή στο 84α άν δεν τη βρείς εκεί. Πάντως πρώτη βάρδια.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
501
Κριτικές
208
Like
11.837
Πόντοι
31.618
Κατάθεση χθες σε Άγκυρας 9

Αλλά αυτό που θέλω να πω είναι πος βγενοντας ετοιμαζόταν να μπει κουστουμαρισμενος Πακιστανός
Και η τσατσά του έριξε ηχηρό άκυρο
Πακιστανούς δεν περνούν τα κορίτσια
Δεν μπορώ να πω το φχαριστηθηκα
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
957
Κριτικές
36
Like
10.644
Πόντοι
3.436
Αρκετη κινηση ειχε αποψε νυχτερινη βαρδια στο Μεταξουργειο ...δοκιμαστηκε κατα τις 00:15 για πρωτη φορα με αρκετα καλες εντυπωσεις για Λατινα η μαυριδερη Κολομβιανη η Εμμανουελα οπως την παρουσιασε η τσατσα στο Κολωνου 45 ευθεια τερμα μεσα..γυρω στο 1,65-1,68 με μελαχρινο μαλλι, νορμαλ σωμα με πλαστικο βυζι νουμερο 2,5 - 3 και μεγαλες ρωγες και γεματη με πολλα τατουαζ...εχει και ενα τατου ακριβως λιγο πιο πανω απο το μουνι της κατι σαν Ηλιος...
 

Patsouliño DeLa Vega

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2024
Μηνύματα
9
Κριτικές
9
Like
357
Πόντοι
280
Οι 3 Λατίνες της Φώκαιας 27β είναι όλες φόλες. Ούτε κριτική δεν αξίζουν.
Η αλισια (όπως την αναφέρει χοντρή μελαχρινή) ήταν πολύ καλή. Δεν ήταν φόλα. Ίσως γράψω κριτική. Θα την ξαναπάρω διότι τσιμπουκάρα και στα 4 μαέστρος. +τελειωτικό στόμα.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
132
Κριτικές
14
Like
783
Πόντοι
311
ΠΡΟΣ ΑΠΑΝΤΑΧΟΥ ΛΙΓΟΥΡΙΑ, ΑΓΑΜΗΤΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΣΤΡΑΜΕΝΑ ΝΑΥΑΓΙΑ (τύπου RMS Τιτανικός): Επέστρεψε η Ειρήνη, στο Διδύμου 22. Την πήδηξα, πριν από κάνα μισάωρο. Με τίποτα δεν δικαιολογεί, τις λιγούρικες κραυγές και τις ουρές. Θα ακολουθήσει αναλυτική κριτική, γιατί τώρα πηγαίνω στο ΟΑΚΑ, για το ματς με τον Άρη.
Προβλέπεται παρέλαση στην Διδύμου και οχι στο Σύνταγμα
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.634
Κριτικές
21
Like
14.478
Πόντοι
4.646
Μούφα, συναγωνιστή.
Μόνο το Βυζαντινό έτρωγα, από εκεί, μέχρι που το κατάργησε. Γλυκά κάτω του μετρίου και ακριβό φαγητό, σε σχέση με την ποιότητα του. Απευθύνεται αποκλειστικά σε Αλβανούς, Γεωργιανούς και λοιπούς μετανάστες, καθώς και σε Ρομά. Ο βασικός λόγος που το έκοψα, είναι ότι η συγκεκριμένη αλυσίδα δημιουργήθηκε για ξέπλυμα χρήματος. Είναι πάγια τακτική μου, να μην στηρίζω λαμόγια, κλέφτες και απατεώνες.

ΥΓ: Συγνώμη, για το off topic, αλλά είναι ένα σημείο, στο οποίο συχνάζουν πολλοί συναγωνιστές, κατά την διάρκεια της τσάρκας.
Μύστη, δυστυχώς όλοι στηρίζουμε και τρέφουμε το πορνικό κύκλωμα. Εκεί το χρήμα είναι εξ ορισμού μαύρο.
Πάντως, ο @DmtrsxXx μας κέρασε μια πεντανόστιμη τούρτα από το Bread Factory για τη γιορτή του! :kiss-mark:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.074
Like
6.786
Πόντοι
1.056
20' 20€
30' 50€?
Καλό deal η χοντρή
Οσο θα υπαρχουν τετοια ναυαγια οι τιμες και οι υπηρεσιες θα χειροτερευουν!
Κατάθεση χθες σε Άγκυρας 9

Αλλά αυτό που θέλω να πω είναι πος βγενοντας ετοιμαζόταν να μπει κουστουμαρισμενος Πακιστανός
Και η τσατσά του έριξε ηχηρό άκυρο
Πακιστανούς δεν περνούν τα κορίτσια
Δεν μπορώ να πω το φχαριστηθηκα
Μονο αυτο ειναι λογος για επισκεψη στα κοριτσια! Εχω πολυ καιρο να παω Αγκυρας..
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
69
Like
157
Πόντοι
0
Έχει επιστρέψει πρώτη βάρδια στο 65α, αλλά τσέκαρε και στο ισόγειο ή στο 84α άν δεν τη βρείς εκεί. Πάντως πρώτη βάρδια.
Σε ευχαριστώ πάρα πολύ θα πάω να την τιμήσω...ρωτάω συνέχεια γιατί μου πέφτει πολύ μακριά εμένα το κέντρο και δεν συμφέρει να έρχομαι άσκοπα
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
13
Like
3.447
Πόντοι
746
Μόλις πήγα να δω τι παίζει η μια είναι μοντέλο με τατουαζ ωραίο κορμί η αλλη ειναι σαν όρκα με κυτταρίτιδα
Ναι η πρώτη τρελό μωρό. Απλά μέσα συμπληρώνουν η μία την άλλη. Ψιλολεσβιακα, φιλιά, χουφτωματα, αναστεναγμοί. Οπότε με 10€+ παίρνεις και την αναβάθμιση της πρώτης. Τα γράφω στην κριτική.
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
21
Ναι η πρώτη τρελό μωρό. Απλά μέσα συμπληρώνουν η μία την άλλη. Ψιλολεσβιακα, φιλιά, χουφτωματα, αναστεναγμοί. Οπότε με 10€+ παίρνεις και την αναβάθμιση της πρώτης. Τα γράφω στην κριτική.
Έχεις ενα πόιντ αλλα ναι ευχαριστώ για τις πληροφορίες ασυναγώνιστη ❤️ αλλα το βλέπω απο την άποψη γιατί να βάλεις στο μουγιουρντι φακές?
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
13
Like
3.447
Πόντοι
746
Έχεις ενα πόιντ αλλα ναι ευχαριστώ για τις πληροφορίες ασυναγώνιστη ❤️ αλλα το βλέπω απο την άποψη γιατί να βάλεις στο μουγιουρντι φακές?
Κοίταξε σε μια παρτουζα άντρας με 2 γυναίκες, πρέπει να έχουν χημεία μεταξύ τους, κουμάντο και την ενορχήστρωση κάνει πάντα η μία από τις , η πιο άλφα. Παρασέρνει και την άλλη σε πιο καβλωτικα φιλιά και λεσβιακά καθώς γαμας στα 4. Κάπως έτσι πήγε και εκεί. Αλλά και πάλι η Χλόη είναι πολύ όμορφο και ωραίο μουνι. Εννοείται και μόνη της την παίρνεις απλά πήγα για το τρίο εγώ, είχα γενικότερα καβλες.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom