Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 254 άτομα (10 μέλη και 244 επισκέπτες)

Madador

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
29
Like
60
Πόντοι
0

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
189
Κριτικές
4
Like
431
Πόντοι
21
Καλά μάγκες πετυχα πριν λίγο τρελλα καλτικο σκηνικό στο Φιλιππίδου κάτω όπου έχει μπει τύπος νεαρός στο σαλόνι και μπαίνοντας εγώ αντικρίζω αυτόν όρθιο μ τ πουλάκι του έξω, η τσατσα στα γόνατα μαζί με την μια κοπέλα που δουλεύει να τον τσιμπουκωνουν! Ομολογώ ότι πάγωσα και ταυτόχρονα αηδίασα! Τι μπορει να κουβαλάει η τυπισσα που θέλει να τους τσιμπουκωσει όλους τοσοοοοο πολύ! Βέβαια θα μου πείτε γιατί ξέρεις τι κουβαλάνε οι κοπελες που δουλεύουν ;;; Όπως και να χει το συγκεκριμένο τρανς είναι πολύ τρομαχτικό για μενα προσωπικά!
Τι φαση ποτε δεν έχω ακούσει κατι λολ ακραίο ακούγεται
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
543
Like
2.313
Πόντοι
446

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
543
Like
2.313
Πόντοι
446
Η κτηνοβασία είναι κάτι το φυσιολογικό, σύμφωνα με τον Πορνομετανάστη. Όπως έλεγε κάποτε χαρακτηριστικά:
"ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΕΡΟΦΥΛΟΙ, ΕΙΜΑΣΤΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΙ !!!" :zfuck::2funny:

Μάλλον ζωόφιλοι ήθελε να πει ο Πορνομετανάστης. Υποψιάζομαι ότι του άρεσαν ιδιαίτερα οι αρκούδες.

Εγώ είμαι φιλάνθρωπος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Junax

horny21

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
14
Like
6
Πόντοι
0
Χτες εκεί ήταν, αν βέβαια αναφέρεσαι στην Ειρήνη που πριν δούλευε στο Μεγάλου Αλεξάνδρου και όχι στην Ειρήνη/Εβελινα
Αυτη που λενε στις κριτικες Ρωσιδα Monica Belluci. Νομιζω αυτη απο Μεγάλου Αλεξάνδρου ειναι
 

dreamhunter

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2021
Μηνύματα
13
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα μάγκες! Ξέρει κανείς μια Σάσα από υπόγειο Φωκαίας 7 που έχει πάει; Είναι καιρό κλειστό αυτό το σπίτι.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.236
Κριτικές
16
Like
15.014
Πόντοι
3.246
Τι φαση ποτε δεν έχω ακούσει κατι λολ ακραίο ακούγεται
τι δεν έχετε ακούσει κάτι ρε έχει βουήξει ο τόπος με το τραβελάκι της φιλιππίδου που τσιμπουκώνει τους πάντες στο σαλόνι! ακόμη και μέσα στο δωμάτιο έρχεται για "ζέσταμα" πριν έρθει η κοπέλα
 

dimi7064i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
11
Like
3.243
Πόντοι
731
Επιστροφή Ιβανας πρώτη μέρα σήμερα σύμφωνα με την τσατσα. Εξακολουθεί να γυαλίζει κώλο τρύπα και δίνει κουλούρι απλόχερα.
Η φωτο αφιερωμένη @DmtrsxXx
IMG_6450.jpeg
 

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
153
Κριτικές
39
Like
4.039
Πόντοι
2.831
Μεσημεριανή κατάθεση στη μιλφ Ρόζα στο Αγκύρας 12. Όταν είχε ξανάρθει πριν 3-4 μήνες, δεν την είχα τιμήσει. Ήρθε όμως η ώρα της:knockinb:
Φοράει πορνογυαλιά και μοιάζει στην ξανθιά του "Σκορπιός είναι για σένα παμ" σε πιο κοντή έκδοση.
Καλή πίπα και ωραίο γαμησάκι. Σε γενικές γραμμές καλά, αλλά δεν κάνει τελειωτικό στόμα:bottom:
Λεπτομέρειες στη κριτική που θ' ανεβάσω..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Μήτσος Μπάμπολας

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2024
Μηνύματα
153
Κριτικές
39
Like
4.039
Πόντοι
2.831
Περιμένοντας το μεσημέρι στο σαλόνι του Αγκύρας 12, βγήκε απ' το δωμάτιο η Ντάρια. Βρώμισε μια μασχαλίλα, άλλο πράμα:vomit: Περνώντας από μπροστά της για ν' ανέβω στο δωμάτιο του ορόφου, η ίδια μπόχα πάλι:new_shocked: Παραλίγο να ξεράσω το γιαουρτλού που είχα φάει:crazy:
Σε αυτή τη δουλειά η υγιεινή είναι το Α και το Ω....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.446
Κριτικές
514
Like
70.522
Πόντοι
41.129
Περιμένοντας το μεσημέρι στο σαλόνι του Αγκύρας 12, βγήκε απ' το δωμάτιο η Ντάρια. Βρώμισε μια μασχαλίλα, άλλο πράμα:vomit: Περνώντας από μπροστά της για ν' ανέβω στο δωμάτιο του ορόφου, η ίδια μπόχα πάλι:new_shocked: Παραλίγο να ξεράσω το γιαουρτλού που είχα φάει:crazy:
Σε αυτή τη δουλειά η υγιεινή είναι το Α και το Ω....

Το γλειψιμο ιδρωμενης γυναικειας μασχαλης και ιδρωμενου αιδιοιου ειναι το φετιχ μου !
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.632
Κριτικές
21
Like
14.459
Πόντοι
4.646

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
543
Like
2.313
Πόντοι
446

Madador

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2024
Μηνύματα
29
Like
60
Πόντοι
0
Πέρυσι η Φωτεινή μου είχε πει ότι κάποιος πελάτης την πλήρωνε και της ζητούσε να παλέψουν στο δωμάτιο!

Εσύ ήσουν;

Δεν κάνω πλάκα!
Όχι βέβαια ρε φίλε απλώς γνωρίζω ισπανικά και ιταλικά λόγο δουλειάς Τι να παλέψω χαχα
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
4.826
Πόντοι
456
Μάλλον ζωόφιλοι ήθελε να πει ο Πορνομετανάστης. Υποψιάζομαι ότι του άρεσαν ιδιαίτερα οι αρκούδες.

Εγώ είμαι φιλάνθρωπος!
Είναι vegan ο σκατομεταναστης μόνο με πεπόνια βολεύεται, το μόνο κρέας που έχει γαμησει είναι ένα ρόλο στο φούρνο με πατάτες...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom