Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 146 άτομα (16 μέλη και 130 επισκέπτες)

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
543
Like
2.313
Πόντοι
446
Όχι βέβαια ρε φίλε απλώς γνωρίζω ισπανικά και ιταλικά λόγο δουλειάς Τι να παλέψω χαχα

Σε ποιό σπίτι και σε ποιά βάρδια συνάντησες την Φωτεινή πριν από λίγες μέρες;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.615
Κριτικές
1.275
Like
232.573
Πόντοι
46.232
Σε ποιό σπίτι και σε ποιά βάρδια συνάντησες την Φωτεινή πριν από λίγες μέρες;
εγώ πάντως τελευταία φορά που πέτυχα τη Φωτεινή σε τσάρκα μου ήταν 6 Οκτωβρίου στο Δίδυμου 27
 

paparinos123

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2023
Μηνύματα
47
Like
52
Πόντοι
0
Σόρρυ για την επανάληψη της ερώτησης αλλά μπορεί καποιος να μου πει εμπιστα τι ώρες δουλεύεις συνήθως η σαννι? ✌️
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.207
Κριτικές
154
Like
19.805
Πόντοι
32.478
Ερώτηση για μερακλήδες:

Την Φωτεινή από Διδυμου 27 και Φυλής 109 την έχετε συναντήσει αυτές τις μέρες να εργάζεται κάπου;

Πρωί ή απόγευμα;

Εξακολουθεί να κάνει το ίδιο πρόγραμμα ή το έχει περιορίσει κάπως;
Τρίτη μεσημέρι την πέτυχα στο Διδυμου 27 , αλλά δεν ξέρω για το πρόγραμμα γιατί δεν πέρασα.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.615
Κριτικές
1.275
Like
232.573
Πόντοι
46.232
Τρίτη μεσημέρι την πέτυχα στο Διδυμου 27 , αλλά δεν ξέρω για το πρόγραμμα γιατί δεν πέρασα.
Τελευταία φορά που την είχα πετύχει 6/10 είχε ανακοινωθεί το κλασσικό της,ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.
 

Trifilakiaaas

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2024
Μηνύματα
67
Like
157
Πόντοι
0
Ρανια ενταξει.Μπιουτι εστι χοντρη αραπω με μασταρια και κωλαρα σε μεγεθος επικαθημενου.Γαμησι μετριο,υπηρεσιες μετριες.Δςν χανεις κατι.
Την θυμαμε εμφανισιακά αλλά δεν μου τράβηξε πότε το ενδιαφέρον...παντός οι καλές έχουν εξαφανιστεί..
Άντε να επιστρέψει τουλάχιστον η Νάταλι από Φώκαιας
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
189
Κριτικές
4
Like
428
Πόντοι
21
τι δεν έχετε ακούσει κάτι ρε έχει βουήξει ο τόπος με το τραβελάκι της φιλιππίδου που τσιμπουκώνει τους πάντες στο σαλόνι! ακόμη και μέσα στο δωμάτιο έρχεται για "ζέσταμα" πριν έρθει η κοπέλα
Εγω έχω δει μια τσατσά με κοντο γκρι μαλλί που βγαίνει και λεει τα κορίτσιακια μαααας να τα γαμησετε να περάσετε όμορφα και μια άλλη πάλιε κοντο μαλλί με γυαλιά που ειναι σαν να τρακαρε με νταλικα και βαριέται λεει συνήθως έλα αγόρι μου μπες θα περάσεις όμορφα
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
623
Κριτικές
19
Like
6.267
Πόντοι
2.036
Gentrification στο Μεταξουργείο και στα μπουρδέλα, χθες στην αρχή 3ης βάρδιας, Κ32 στα 2 που είναι ανάμεσα από την υπόγα και το ερωτικ πρισον, στο 1ο στον όροφο στουντιακό πιστόλι Ρωσοκατασταση με σώμα/κώλο τούμπανο και πλαστικό βυζί , ματάρες μπλε, στο 20ρικο, κάπου 30χρ. θα έλεγα δεν θυμάμαι όνομα ...

Στο δίπλα πάλι που φέρνει Λατίνες , 2 μοντελέ από στούντιο πάλι , Λούνα & Καρολίνα, πολύ γαμήσιμα και τα 2.

Πορνοmall Ι39(6) εκεί που είναι η Μαρία το πρωί μια Λατινα λίγο πορνοσταρικό με πιασιματα κλπ. αλλά β κατηγορίας πάλι 20.
Στην υπόγα απέναντι Ι39(2) 2 Λατινικά στα 15 που δεν τα είδα γιατί ήταν δωματιο, η ξανθιά καριόλα τσατσά καθολου συνεργάσιμη και 4 μαύρους από το Κονγκό στο σαλόνι τους καλό κοίταγε.

Πρέπει να βάλει στην λίστα μείωσης τιμών το Μεταξουργείο ο Μητσοτάκης.
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.234
Κριτικές
16
Like
15.005
Πόντοι
3.246
Σόρρυ για την επανάληψη της ερώτησης αλλά μπορεί καποιος να μου πει εμπιστα τι ώρες δουλεύεις συνήθως η σαννι? ✌️
την έχω πετύχει και 11 το πρωί αλλά
και 6 το απόγευμα, άρα κάπου εκεί ενδιάμεσα σίγουρα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.615
Κριτικές
1.275
Like
232.573
Πόντοι
46.232
Gentrification στο Μεταξουργείο στο 1ο στον όροφο στουντιακό πιστόλι Ρωσοκατασταση με σώμα/κώλο τούμπανο και πλαστικό βυζί , ματάρες μπλε, στο 20ρικο, κάπου 30χρ. θα έλεγα δεν θυμάμαι όνομα ...
Ρίτα ,αν το βυζι το πλαστικό ήταν , 2. 5αρι ,έχει πειραγμένα χείλη και τατουάζ κάτω από το αριστερό στήθος, στο δεξί χέρι καθώς και κάθετα στη σπονδυλική στήλη, αλλά και το χρώμα των ματιών φτάνει...
 

Xasths

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2023
Μηνύματα
94
Like
149
Πόντοι
0
Gentrification στο Μεταξουργείο και στα μπουρδέλα, χθες στην αρχή 3ης βάρδιας, Κ32 στα 2 που είναι ανάμεσα από την υπόγα και το ερωτικ πρισον, στο 1ο στον όροφο στουντιακό πιστόλι Ρωσοκατασταση με σώμα/κώλο τούμπανο και πλαστικό βυζί , ματάρες μπλε, στο 20ρικο, κάπου 30χρ. θα έλεγα δεν θυμάμαι όνομα ...

Στο δίπλα πάλι που φέρνει Λατίνες , 2 μοντελέ από στούντιο πάλι , Λούνα & Καρολίνα, πολύ γαμήσιμα και τα 2.

Πορνοmall Ι39(6) εκεί που είναι η Μαρία το πρωί μια Λατινα λίγο πορνοσταρικό με πιασιματα κλπ. αλλά β κατηγορίας πάλι 20.
Στην υπόγα απέναντι Ι39(2) 2 Λατινικά στα 15 που δεν τα είδα γιατί ήταν δωματιο, η ξανθιά καριόλα τσατσά καθολου συνεργάσιμη και 4 μαύρους από το Κονγκό στο σαλόνι τους καλό κοίταγε.

Πρέπει να βάλει στην λίστα μείωσης τιμών το Μεταξουργείο ο Μητσοτάκης.
Φιλε η καρολινα μηπως ηταν απο το Συγγρού 108 η καρολινα αμα μπεις στο ***** θα την δεις στα μαζασ στο 108.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
623
Κριτικές
19
Like
6.267
Πόντοι
2.036

Kamigawa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2023
Μηνύματα
200
Like
1.124
Πόντοι
201
Περιμένοντας το μεσημέρι στο σαλόνι του Αγκύρας 12, βγήκε απ' το δωμάτιο η Ντάρια. Βρώμισε μια μασχαλίλα, άλλο πράμα:vomit: Περνώντας από μπροστά της για ν' ανέβω στο δωμάτιο του ορόφου, η ίδια μπόχα πάλι:new_shocked: Παραλίγο να ξεράσω το γιαουρτλού που είχα φάει:crazy:
Σε αυτή τη δουλειά η υγιεινή είναι το Α και το Ω....

Την τελευταία φορά που την πήρα παρατήρησα κάτι παράξενα μπιρμπιλόγια στο πράμα της.
Ας μας πει κάποιος που την γλειφουμούνιασε πρόσφατα αν είναι η ιδέα μου.
 

eLmatad9r

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2020
Μηνύματα
156
Κριτικές
1
Like
164
Πόντοι
1
Μύστες η μαυρη Μπιουτι έχει επιστρέψει κάπου γνωρίζει κάποιος συναγωνιστής? Ευχαριστώ!!
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.615
Κριτικές
1.275
Like
232.573
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Τροφωνιου 13 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 13 Ελένη , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Ρίτα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Βεργας 7 κάτω Τινα , απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται.

Βεργας 7 Μελίνα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Βεργας 6β Λιλιαν , απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Βεργας 6α Βικτόρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 2 Μάρθα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Ιλονα και Σάντρα , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Γκλόρια και Καρίνα , αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 79β κλειστό.

Λιοσιων 79α Άννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό

Εηκιου 18 Έλλη , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Εύα, με κωλαράκι και αυταρχικό.

Λιοσιων 73α Εμμυ ,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και 2 λατίνες Καταλινα μελαχρινή χοντρούλα με 3αρι σύν βυζί και Χλοη μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, ωραίο κώλο, τατουάζ στο αριστερό κωλομερι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, κάνουν και παρτουζα με 30 ευρώ.

Λιοσιων 73β 3 λατινες, Μισέλ, Αλεξα και Νικόλ, η Αλεξα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα, οι άλλες δύο απλό πρόγραμμα.

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα , απλό πρόγραμμα,

Χωματιανου 11α Αλισα , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom