Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 104 άτομα (7 μέλη και 97 επισκέπτες)

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
561
Κριτικές
8
Like
1.211
Πόντοι
486

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.007
Πόντοι
26.316
Η γνωστή Βικτώρια, λίγο τρομακτική, που δούλευε παλιά? Επέστρεψε από επαρχία?
Είχα πάει χτες αλλά δεν ήταν. Μόνο Φωτεινή ήταν
Η γνωστή και μη εξαιρετέα. Επέστρεψε από μιναρούπολη καυλωμένη
Ευχαριστήθηκα τσιμπούκι και γαμήσι
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.219
Πόντοι
9.846
Διανοούμενος,ψάχνω ν βρω καμμία κριτική για την Πολωνέζα....αλλά δεν βρίσκω...τ φώτα σου παρακαλώ
Από εμφάνιση να ξέρεις είναι 3/10 φάτσα και γομάρα στο σώμα. Βυζάρες αλλά ακωλη. Δε θα ξεχάσω μια μέρα που περπατούσαμε σχεδόν δίπλα δίπλα, τυχαία εννοείται, από την Δίδυμου μέχρι τον οίκο της. Μιλούσε μόνη της. Άσε που άμα την δεις αβαφη και πρόχειρη με τα καθημερινά της ρούχα θα με θυμηθείς. Χάλια χοντροκαμωμένη θειτσα. Αλλά εδώ μέσα έγκριτοι, αξιοπιστοι και ειλικρινεις συναγωνιστές λένε πολύ θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της. Γαμας τα πάντα και σου γλύφει τα πάντα χωρίς μα και μου. Ο άτυπος νόμος των μπουρδέλων. Χάλια εμφάνιση, παπάδες στο κρεβάτι. Απλά μαθηματικά. Αχαστος νομος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
561
Κριτικές
8
Like
1.211
Πόντοι
486
Από εμφάνιση να ξέρεις είναι 3/10 φάτσα και γομάρα στο σώμα. Βυζάρες αλλά ακωλη. Δε θα ξεχάσω μια μέρα που περπατούσαμε σχεδόν δίπλα δίπλα, τυχαία εννοείται, από την Δίδυμου μέχρι τον οίκο της. Μιλούσε μόνη της. Άσε που άμα την δεις αβαφη και πρόχειρη με τα καθημερινά της ρούχα θα με θυμηθείς. Χάλια χοντροκαμωμένη θειτσα. Αλλά εδώ μέσα έγκριτοι, αξιοπιστοι και ειλικρινεις συναγωνιστές λένε πολύ θετικά σχόλια για τις υπηρεσίες της. Γαμας τα πάντα και σου γλύφει τα πάντα χωρίς μα και μου. Ο άτυπος νόμος των μπουρδέλων. Χάλια εμφάνιση, παπάδες στο κρεβάτι. Απλά μαθηματικά. Αχαστος νομος.
Όσο σε διάβαζα...με το πατσαβούρα ήμουν οκ...το χοντροκομμένη όμως...κάθησε κάπως....όπως και να έχει ευχαριστώ για όλες τις πληροφορίες
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
275
Κριτικές
46
Like
3.967
Πόντοι
1.651
Η ηρωϊκή κάθοδος σήμερα το απόγευμα στο Μετάξι , με τα ζόμπι πακι να περιφέρονται στα μεγάλα νούμερα μου έφερε μια αηδία σε συνδιασμό με τις μυρωδιές που η ζέστη έκανε αφόρητες+ ή μυρωδιά καμένου.

Κάνω κίνηση να φύγω γιατί το Ι.44 είχε κλειστό φώς και λέω : δεν πάω στο Ι 1Β ;

Πάω και βρίσκω Τατιάνα στις 18.40 μαζί με Ντασα .

Παράβολο περνάω δεξί.
Φορούσε ένα μεγάλο κομμάτι hansaplast και με νοήματα και την λέξη νερό κατάλαβα ότι κάτι έπεσε πάνω της κάτι τέτοιο.

Γαμεύθει όπως έπρεπε . Το τζελ μας τα χάλασε λίγο αλλά κακά τα ψέματα ! Της το έχουν ανοίξει το μουνι ντόπιοι και ξένοι επενδυτές.

Όση ώρα πηδούσα σε ιεραποστολικό η Τατιάνα ψηλαφιζε το μυϊκό σύστημα της πλάτης με δύναμη, από γλουτούς μέχρι τραπεζοειδείς !


Έχει ένα θέμα προφανώς με την καλή ανατομία!

Τα σέβη μου στους συναγωνιστές και σε όσους παραμένουν εδώ τον Αύγουστο !
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Καλησπέρα εάν είναι κανένας φίλος τώρα στον αγώνα ας γράψει εάν δουλεύει η Αντζυ η αλβανίδα απ' Φυλής 72 στο υπόγειο και ποια δουλεύει Φωκαίας 17 β στον όροφο
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.037
Like
6.568
Πόντοι
1.056

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
Πριν από λίγο σε λίγα που μπήκα
Φωκαίας
19 η Λίζα. Πολύ όμορφη κοπέλα. Μελαχρινή με λίγα πιασίματα τόσο όσο πρέπει. Και ωραίο πρόσωπο. Απλό πρόγραμμα. Μαζί της η Ιωάννα. Μελαχρινή με κωλαρα

17 επάνω. Μια ξανθιά μιλφ

17 κάτω. Μιχαελα. Είσαι μεγάλη καβλα. Πιπα με γυαλιά και να σε κοιτάει στα μάτια. Από τα στανταρακια μου εδώ και καιρό. Και ας έχει πάρει κιλά.

27 σκαλιά η Ναταλία

13 υπόγειο. Γκαλινα καινούργια είπε. Λατινα όπως όλες οι άλλες

13 ισόγειο. Η κοντή Σοφία και η Ελένη από το αδερφάκι Φ69

Φυλής
84 η Ρανια με μεγάλη αναμονή

65 ισόγειο η Κορίνα

69 κάτω. Η Εμμυ με πολλά νεύρα. Συναγωνιστής την έκραξε γιατί την προηγούμενη φορά δεν τον πήρε δωμάτιο λόγω ηλικίας. Καλά της έκανε.

59 ισόγειο η Μόνικα η μουναρα λατινα
 

Bile

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2024
Μηνύματα
117
Κριτικές
4
Like
581
Πόντοι
301
Η ηρωϊκή κάθοδος σήμερα το απόγευμα στο Μετάξι , με τα ζόμπι πακι να περιφέρονται στα μεγάλα νούμερα μου έφερε μια αηδία σε συνδιασμό με τις μυρωδιές που η ζέστη έκανε αφόρητες+ ή μυρωδιά καμένου.

Κάνω κίνηση να φύγω γιατί το Ι.44 είχε κλειστό φώς και λέω : δεν πάω στο Ι 1Β ;

Πάω και βρίσκω Τατιάνα στις 18.40 μαζί με Ντασα .

Παράβολο περνάω δεξί.
Φορούσε ένα μεγάλο κομμάτι hansaplast και με νοήματα και την λέξη νερό κατάλαβα ότι κάτι έπεσε πάνω της κάτι τέτοιο.

Γαμεύθει όπως έπρεπε . Το τζελ μας τα χάλασε λίγο αλλά κακά τα ψέματα ! Της το έχουν ανοίξει το μουνι ντόπιοι και ξένοι επενδυτές.

Όση ώρα πηδούσα σε ιεραποστολικό η Τατιάνα ψηλαφιζε το μυϊκό σύστημα της πλάτης με δύναμη, από γλουτούς μέχρι τραπεζοειδείς !


Έχει ένα θέμα προφανώς με την καλή ανατομία!

Τα σέβη μου στους συναγωνιστές και σε όσους παραμένουν εδώ τον Αύγουστο !
Μπράβο σε παραδέχομαι αν πήγες στο μετάξι με την δυσοσμία που έχει λόγο ζέστης πρέπει να έχεις κάνει σε στρατόπεδο υλικού πολέμου.μπραβο και πάλι μπράβο
 

krikritaramtaram

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2024
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα. Η Μπιούτι δουλεύει αυτές τις μέρες? Την έχει δει κανείς?
 

AnaLogistis

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
50
Like
26
Πόντοι
0
Έχουμε καμία ενημέρωση για φυλής για 3η βάρδια τα κορίτσια μας ποια θα είναι?
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.398
Κριτικές
508
Like
68.659
Πόντοι
41.129

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Ξέρει κάποιος για καμιά περίπτωση γυναίκας με πολύ μεγάλες πατούσες νούμερο 44,45;

ΓΥΝΑΙΚΑ όμως όχι κανα τραβελι μην παρεξηγηθουμε.
 

xanw_xronja

Νέο Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
40
Πόντοι
0
69 κάτω. Η Εμμυ με πολλά νεύρα. Συναγωνιστής την έκραξε γιατί την προηγούμενη φορά δεν τον πήρε δωμάτιο λόγω ηλικίας. Καλά της έκανε.
Γιατι "καλά της έκανε" ρε μάγκα? Δικό της είναι το νιμού και τα βυζιά και σε όποιον θελει τα δινει και καλά κανει. Σιγά μην αφήνει τους εξηνταρηδες και τους 50αρηδες να την γαμανε για ενα 20αρικο.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Ηλέκτρα στο Φωκ. 7 μόλις κλείνει...δεν θα κάνει τρίτη βάρδια.
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
34
Like
468
Πόντοι
290
Καλησπεριζω τους συναθλητες και επειδη κατεβαινω ενα τριημερο αθηνα και θελω να ρωτησω κατι για οσους ξερουν και θελουν να βοηθησουν
Ειμαι λατρης του deepthroat αλλα και να αντεχει mouthfuck.H μόνη που ξερω ειναι η Πωλινα απο καλυμνου 47.Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.Thanks!
 

Milfomaniac

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.192
Κριτικές
146
Like
19.007
Πόντοι
26.316
Καλησπεριζω τους συναθλητες και επειδη κατεβαινω ενα τριημερο αθηνα και θελω να ρωτησω κατι για οσους ξερουν και θελουν να βοηθησουν
Ειμαι λατρης του deepthroat αλλα και να αντεχει mouthfuck.H μόνη που ξερω ειναι η Πωλινα απο καλυμνου 47.Καθε βοηθεια ευπροσδεκτη.Thanks!
Αλιόνα Διδύμου 18Α και Βικτώρια Διδυμου 27 .
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom