Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 390 άτομα (51 μέλη και 339 επισκέπτες)

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Ρε σεις εμπιστευεστε Σαμπινα?Που πρηζει μπαλες -δηθεν αυτη- στο whatsapp και σε ψαχνει δηθεν?Θα τρελαθουμε τελειως?!
 

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Ώρα 13:30,στον Σκλαβενίτη, σταθμό Λαρίσης..
Βικτώρια, από Διδ 27,η Hoover..
Με καλοκαιρινό φορεματάκι, φρέσκια, καβλιάρα,μίλαγε στο τλφν, Νταβάι και Νταβάι..
Δεν την ενόχλησα παρότι είχα βγει για τσάρκα.
Η γνωστη αγαπουλιαρα?Τι εννοεις οταν λες hoover συναγωνιστη?
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
360
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431

GiorgosM145

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.105
Κριτικές
10
Like
1.500
Πόντοι
506
Της το έβγαλαν άλλοι το προσωνύμιο... Τσιμπουκάρες,ρουφάει ψωλή-αρχίδια, γλύφει κωλότρυπες...
Αυτη ειναι που ηταν με μια Χριστινα που φιλουσε κ αυτη?Εχω μεινει πολυ πισω σε αυτες τις δυο η μπερδευομαι?
 

donp4679

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2024
Μηνύματα
59
Κριτικές
4
Like
157
Πόντοι
280
IMG_4948.jpeg
γεια σας, δεν εχω παει ποτε φυλης κτλπ οποτε δεν ξερω. μηπως ξερετε καμια που να αξιζει και να εχει τετοιο σωμα; με καμπιλες κ μεγαλο κωλο; ή καμια ψιλη (η εναλλακτικη)
 

Συνημμένα

  • IMG_4947.jpeg
    IMG_4947.jpeg
    40,5 KB · Εμφανίσεις: 18

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
8.591
Πόντοι
1.936
Τέλος,
επίσκεψη στο Βέργας 6 υπόγειο για να δοκιμάσω την Κορίνα.
Βγήκε λοιπόν η κοπέλα (ξανθιά, μετρίου ύψους προς κοντή με πολλή ζωγραφιά στο αριστερό χέρι) και εγώ ρώτησα άμα κάνει ελ.στοματικό. Τότε η Μπάρμπορα εκνευρίστηκε και μου είπε να φύγω. Εκνευρίστηκε παιδιά η Μπάρμπορα για το ακάποτο τσιμπούκι, τι να πω, τι άλλο θα δούμε. Προς στιγμήν σκέφτηκα να την ξεκατινιάσω για τα ακάποτα γαμήσια που έκανε αβέρτα στο Αδάνων, αλλά κρατήθηκα στο ύψος μου και έφυγα. Μπορεί καμιά μέρα αν έχω όρεξη να περάσω να της ρίξω μερικά καντήλια.
....τι ωραιες εποχες.....
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.124
Κριτικές
16
Like
13.949
Πόντοι
3.246
IMG_4948.jpeg
γεια σας, δεν εχω παει ποτε φυλης κτλπ οποτε δεν ξερω. μηπως ξερετε καμια που να αξιζει και να εχει τετοιο σωμα; με καμπιλες κ μεγαλο κωλο; ή καμια ψιλη (η εναλλακτικη)
Τατιάνα φυλής 66 (άσχημη φάτσα όμως!)
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Τέλος,
επίσκεψη στο Βέργας 6 υπόγειο για να δοκιμάσω την Κορίνα.
Βγήκε λοιπόν η κοπέλα (ξανθιά, μετρίου ύψους προς κοντή με πολλή ζωγραφιά στο αριστερό χέρι) και εγώ ρώτησα άμα κάνει ελ.στοματικό. Τότε η Μπάρμπορα εκνευρίστηκε και μου είπε να φύγω. Εκνευρίστηκε παιδιά η Μπάρμπορα για το ακάποτο τσιμπούκι, τι να πω, τι άλλο θα δούμε. Προς στιγμήν σκέφτηκα να την ξεκατινιάσω για τα ακάποτα γαμήσια που έκανε αβέρτα στο Αδάνων, αλλά κρατήθηκα στο ύψος μου και έφυγα. Μπορεί καμιά μέρα αν έχω όρεξη να περάσω να της ρίξω μερικά καντήλια.

Ερε τι μου θύμησες Αδάνων...γαμουσα τη Μπάρμπαρα...και σκάνε εκεί στα 4 που την είχα δύο κατσαρίδες με.φτερα πάνω στη πλάτη της...
 

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.036
Κριτικές
7
Like
9.738
Πόντοι
1.686
Κατα την απόγευματινη μου βόλτα στο μετάξι...

Περδίκα 3 δεξί κλειστό.Η Νατασα ειναι ακομα με βαριά περίοδο.

Ιασωνος 37 ισόγειο η κοντοποθτανη Βανέσσα.

Ιασωνος 37 οροφος κλειστο.

Ιάσωνος 30 οροφος η Ζωΐτσα.

Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 κουρτίνα Αλινα. Νταρντανα με ελεύθερο τσιμπούκι.

Μεγαλου Αλεξάνδρου 21 ισόγειο 3 κοπέλες.

Η λατινες Γιούλη και Ανέτ και η Ρωσιδα Αλινα.
Δυνατό πιστολι η ΓΙουλη , δεύτερη σε ομορφια η Αλινα και 3η με μεγαλη διαφορά η Ανετ.

Κουίζ για πολυ δυνατούς λύτες :glasses::glasses:

Σε ποιον οίκο βρηκα και φορεσα αυτές τις πορνοπαντοφλες ? :hmm::hmm:
Ηταν ακριβώς στο νουμερο μου.
20240706_192451~2.jpg

φίλε , βλέπω έχεις κότσι ( "βλαισό μέγα δάκτυλο" )
Κάνε οικονομία, να κάνεις επέμβαση με τοπική αναισθησία.
 

Milou 77

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2024
Μηνύματα
158
Κριτικές
3
Like
1.176
Πόντοι
361
Πρωτον εγω βρηκα τηλεφωνα που δεν εχουν αλλοι που εμεινε εκπληκτη κ η ιδια,δευτερον της ηρθε καπως ολο αυτο μα γρηγορα ξεχασε αφου ηθελε το θυμα της,τριτον κανεις δεν φταει σε χωρισμους,μονο σε περιπετιωδης χωρισμους γιατι αυτη ειναι μια περιπετεια απο μονη της τοσο αλλοκοτη που ειναι,τεταρτον της μιλησα για ξενοδοχειο παιχταρα μου και μου εκανε 10 διαφορετικες προτασεις επειδη περνουσεη ωρα κια δεν δεχτηκα καμια και επεμενε και επεμενε και ξανα μανα.Μιλαμε 3 μερες αυτη η ζαλαδα.Κ να θελει να με πεισει οτι οντως μιλα η ιδια και οτι οντως θελει.Εμ τα χεσεμες που ειπες,την εκοψα και τελος,κυκλοθυμικη στο φουλ.Αλλα βρισκει και τα κανει οσο ειναι νεα κια φυσαει.Σε καληνυχτω παιχταρα.
Καληνύχτα αλάνι μου.. πάντως εγώ στη θέση σου στην επόμενη βάρδια που θα είχε στο βέργας, θη πήγαινα να της ρίξω μια πανηγυρική πουτσα να μην ξανακάνει μαλακίες. Σμπουτσο σου ρε.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.439
Πόντοι
10.686
IMG_4948.jpeg
γεια σας, δεν εχω παει ποτε φυλης κτλπ οποτε δεν ξερω. μηπως ξερετε καμια που να αξιζει και να εχει τετοιο σωμα; με καμπιλες κ μεγαλο κωλο; ή καμια ψιλη (η εναλλακτικη)
Μοιάζει πολύ με την Έλενα στο Βέργας 3 στη δεύτερη βάρδια,θα σε καλύψει σωματοτυπικά και είναι καλόκαρδη κοπέλα.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
134
Like
308
Πόντοι
21
Εννοω οπτι η Σαμπινα κοροιδευει προσπαθωντας να σε πεισει οτι δηθεν σου μιλαει αυτη ωστε να πας και αντε κ να το χαψεις,να σ επρηζει ομως με καθημερινα μηνυματα λες και ενδιαφερεται μονο κ μονο για να σε κανει να πας?
Call ή Βέργας; Γιατί δεν νομίζω να έχει ανάγκη από πελατεία στο 20ρικο. Πάντως και γω δεν πιστεύω ότι χειρίζεται αυτή τον εν λόγω αριθμό.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom