Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (27 μέλη και 210 επισκέπτες)

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.153
Κριτικές
48
Like
5.633
Πόντοι
2.846
Ρε σεις τι τρωγεστε με την Κίρα;
Πήγα σήμερα να την δώ και απογοητεύτηκα.
Το κοριτσάκι κινείται στα όρια νευρικής ανορεξίας.
το αδύνατο κορμί είναι το λιγότερο. Εμένα προσωπικά μου αρέσει να δοκιμάζω από γεματούλες μέχρι σκίννυ.
Η κοπέλα είναι παγοκολώνα στο δωμάτιο - σχεδόν ξινισμένη - δεν ξέρω αν έχει αλλάξει γιατί την είχα γνωρίσει με το που εμφανίστηκε. Το έχω ξαναγράψει ότι μου έκανε εντύπωση που ξίνισε τα μούτρα επειδή φορούσα κολώνια. Έλα μουνί στον τόπο σου!
Και κάνει καλό στοματικό αλλά το κυρίως πιάτο ήταν, μαζί μου τουλάχιστον, αερογαμία.
 

Kostas1(2)

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2020
Μηνύματα
82
Like
281
Πόντοι
20
Πρωινη πρωινη καταθεση στο Ι44 σκαλακια στη θεια Σοφια.Τιμιο,καλο και φτηνο γαμησακι πριν παμε να περασουμε το σαραβαλακι μας κτεο!Για 10 ευρω κυριοι η θεια Σοφια θα παραμενει παντα βαλιου φορ μανεη.
Πόσο χρονών είναι φίλε μου?
 

SexontheBeach33980

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2023
Μηνύματα
36
Like
109
Πόντοι
0
οποτε ερχετε εμφανισιμο ξανθο σλαβικο μουνακι βλεπε λιζα = φολολιζα κιρα =φολοκιρα και παει λεγοντασ δεν λετε οτι την εχει γαμησει ολη η ελλαδα ,forca manchester united
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
870
Κριτικές
66
Like
12.366
Πόντοι
4.706
Υπαρχει καποιος για ενημερωση 3η βαρδια Βεργας/Λιοσιων ???????

Αυτη ειναι οντως η Σαμπινα ????????

Ποσο παει το xtra ????????
Καλησπέρα, φίλε. Αυτή η κοπέλα ΔΕΝ είναι η Σαμπίνα. Ο συναγωνιστής ανέβασε το video, με την συγκεκριμένη πρωταγωνίστρια, καθώς της μοιάζει αρκετά. Η Σαμπίνα είναι ένα νεαρό πορνίδιο, το οποίο εκδίδεται στό Βέργας 7, στην βραδινή-μεταμεσονύκτια βάρδια. Είναι εμφανίσιμη, με καλό σωματάκι. Εκεί που χάνει αρκετούς πόντους, είναι στο πρόσωπο, καθώς έχει έντονα σημάδια ακμής. Για αυτό το λόγο, πολλοί αναφέρονται, σε αυτή, με τα προσωνύμια: Ψωλομούρα, Βλογιοκομμένη, κτλ. Το πρόγραμμα που προσφέρει είναι υπεραπλό και κάνει τα πάντα με καπότα. Δεν κάνει προκαταρκτικά, δεν φιλάει, δεν γλύφει αρχίδια, ούτε σε αφήνει να χύσεις στα βυζιά της. Εγώ την πρωτογάμησα στο Φυλής 66, πριν από χρόνια, όταν είχε ξεκινήσει και την "πήρα", τελευταία φορά, το 2022. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, αλλά για το παλμαρέ σου πήγαινε, καθώς θα είναι ένα, από τα πιο τίμια 20άρικα που θα δώσεις. Απλά, έχε υπόψη σου, ότι έχει πολύ ψηλά τον αμανέ, από τα κοπλιμέντα που της κάνουν, στο instagram, οι άμπαλοι πιτσιρικάδες και οι καρβουνιασμένοι αγαπούληδες, οι οποίοι δεν γαμάνε, ούτε με αίτηση στα ΚΕΠ. Α, και κάτι ακόμα: Έμαθα, τώρα τελευταία, ότι μέσα στο τσαρδί κόβει στράκες το σκυλάκι της. Έχε το νου σου, μην τρυπώσει μέσα στο δωμάτιο και την ώρα που την μαρκαλάς, σου δαγκώσει κάνα αρχίδι και μετά έχουμε "άλλα"!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.102
Κριτικές
52
Like
17.652
Πόντοι
10.686
Πήρα μετά από καιρό τη Σοφία στο Διδύμου 22 και ήταν πάλι σούπερ, δούλευε και η Χριστίνα, ξανθιά με σλαβικά χαρακτηριστικά και καλό κορμί,αν την έβρισκα μόνη της θα τη δοκίμαζα. Την έχει πάρει κανείς;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
438
Like
877
Πόντοι
81
Καλησπέρα μάγκες έχει να προτείνει κάποιος κανένα κοντοπουτανο εκτός Έμμυ λοσιων 73β και Βανέσα απ' Μεταξουργείο
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
36
Like
10.609
Πόντοι
3.436
Μάγκες , υπάρχει μήπως στην Φυλής ξανθιά κοπέλα λίγο γεματουλα ;; Σαν την συγκεκριμένη .
IMG_2002.jpeg
Φυλης οχι αλλα....


---Ετσι ακριβως ολοιδια ειναι η Αλβανιδα η Τζενη στο Ιασωνος 1β οροφος δεξια πορτα συνηθως νυχτερινη βαρδια....βεβαια δεν ειναι και πολυ σταθερη....μπορει να δουλευει σερι 2 μηνες και να εξαφανιζεται για για αλλους 3 μηνες, και μετα παλι τα ιδια...

--- Το ιδιο σχεδον παρουσιαστικο εχει και η Ρωσιδα Αννα στο Κολωνου 47 οροφος, με λιγο παραπανω κοιλια απο την κοπελα στην φωτο (μπορει να την πετυχεις σε ολες τις βαρδιες, συνηθως ομως ειναι απογευματα - βραδια)

--- Επισης πολυ κοντα σε αυτην την εμφανιση ειναι και η Ουκρανεζα Αλινα (ή Ελενα καποιες φορες) στο Κολωνου 45 ισογειο πρωτη πορτα δεξια, συνηθως απογευματινη βαρδια ...

---- Το ιδιο (αν και λιγο πιο αδυνατη) και η Αλβανιδα Σονια στο Ιασωνος 30οροφος τα απογευματα...

---- Τωρα ενναλακτικα για πιο κοντα στην περιοχη της Φυλης στο 20ρικο σαν την κοπελα στην φωτο ειναι η Ουκρανεζα Ολγα στην οδο Καλυμνου 48β οροφος, τα απογευματα, πλην ομως η συγκεκριμενη ειναι και πανω απο 60 χρονων....

Με ολες αυτες που σου ανεφερα εχω περασει πολυ καλα, ειναι ολες τους καλοι χαρακτηρες και θα χορτασεις κωλο και βυζι....

Καλα γαμησια....
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
36
Like
10.609
Πόντοι
3.436
Μάγκες , υπάρχει μήπως στην Φυλής ξανθιά κοπέλα λίγο γεματουλα ;; Σαν την συγκεκριμένη .
IMG_2002.jpeg
Ξεχασα να σου αναφερω και την ξανθια Βουλγαρα την Ανζτελα στο Ιασωνος 31 υπογειο μεσημερια και απογευματα απλα η συγκεκριμενη εχει τρεις φορες μεγαλυτερο πισινο απο την κοπελα στη φωτο, ισως ο μεγαλυτερος κωλος και μπουτια που εχω δει ποτε σε μπουρδελο.....σχεδον καθολου κοιλια και βυζια ιδια με της κοπελας στη φωτο.....Ορμα....
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
955
Κριτικές
36
Like
10.609
Πόντοι
3.436
Καλησπέρα μάγκες έχει να προτείνει κάποιος κανένα κοντοπουτανο εκτός Έμμυ λοσιων 73β και Βανέσα απ' Μεταξουργείο
Ανετα η Αλβανιδα Αντζελα πρωινη βαρδια στο Ιασωνος 44 (καποιες φορες ισως ειναι Ιασωνος 30 οροφος και υπογειο)

Επισης η πετιτ Βουλγαρα η Ναταλια Ιασωνος 27 υπογειο
 

sweeper

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2017
Μηνύματα
25
Κριτικές
2
Like
141
Πόντοι
0
Ξερει καποιος αν λειτουργει το Καλλεργη 33 ??????????
 

Malakasking

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2024
Μηνύματα
6
Like
5
Πόντοι
0
Καλησπέρα είμαι καινούργιος στο σάιτ, το λοιπόν πρόκειται να είμαι στην Αθήνα για μια εβδομάδα το προσεχές διάστημα και σκέφτομαι να πηδήξω πρώτη φορά σε μπουρδέλο της Αθήνας, γουστάρω φάση με γυναικά με πιασίματα, για να καυλώνω περισσότερα πείτε τι καλό παίζει στην περιοχή αυτή την περίοδο να ευχαριστηθώ γαμήσι!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.811
Κριτικές
6
Like
11.296
Πόντοι
3.936
Στο Αλκιβιάδου 16 Γ σήμερα και αύριο πρωί δουλεύει μία καινούργια με το όνομα Ανδριάνα κοντούλα γεματούλα με ωραία βυζιά και μακρύ ξανθό μαλι κάνει τα πάντα εκτός κώλου
Αρα δεν κανει τα παντα κανει τα μισα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Υπαρχει καποιος για ενημερωση 3η βαρδια Βεργας/Λιοσιων ???????

Αυτη ειναι οντως η Σαμπινα ????????
Ποσο παει το xtra ????????
Αν είναι αυτή ετοιμάσου για μπάνιο. Έτσι είχα βγάλει κάποτε μια απ τη φυλής που έπεφτε κατούρημα στο πρόσωπο κι έπεσε μπαν και κάτω.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom