Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 256 άτομα (30 μέλη και 226 επισκέπτες)

Nitro-x

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2020
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Ιζαμπέλλα απο φωκαίας 17 γνωρίζει κανείς αν έχει επιστρέψει και εαν ναι τι βάρδια δουλεύει ?
ευχαριστω εκ των προτέρων
Η Ιζαμπέλα έγινε στουντιοκοριτσο στην αλυσίδα Θησέως 40, 365. Για 50ρικο δεν κάνει όμως...
 

nostradamosg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.169
Κριτικές
1
Like
2.405
Πόντοι
456
Αυτή που χάθηκε γνωρίζεις ;
Τη Σαμπινα τη πηρα δευτερα βραδυ κατα τις 00:00 στο βεργας 7 αν δε κανω λαθος.Πανεμορφη πιπινα.Αν και αποστρειρωμενο προγραμμα με καυλωσε τρελα και τελειωσα στο φτερο με τα αχ και τα βαχ.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.570
Πόντοι
1.056
Η Ιζαμπέλα έγινε στουντιοκοριτσο στην αλυσίδα Θησέως 40, 365. Για 50ρικο δεν κάνει όμως...
Καμια δεν αξιζει στο στουντιο με 50 ευρω, εκτος και αν αλλαξουν πολιτικη..
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
832
Πόντοι
990
Μάγκες την καλημέρα μου. Μέσα σε μια εβδομάδα, σε 2/2 περιπτώσεις (ονόματα δεν θα πω) η μια μου άρχισε τον παπά " και τι ωραίος που είσαι και είσαι παντρεμένος; Κ γράψε το τηλ μου κ κάνε μου αναπάντητη κ οπότε θες "κάτι" να με παίρνεις" όλα αυτά ενώ ήταν κολλημένη πάνω μου κ με χάιδευε..στο τέλος μέχρι κ νερό παγωμένο μου έφερε. Κ χθες η άλλη μεταξύ σοβαρού κ αστείου, αν θέλω να τα φτιάξουμε και αν θέλω να πάμε μαζί διακοπές κ θα περάσουμε ζάχαρη κτλ κτλ. Προσωπικό συμπέρασμα.. ή καλοκαιριατικα έχουν βαρεσει μπιέλα κ αρχίζουν τις μαλακίες ή έχει αρχίσει κ πέφτει πείνα και ψάχνουν για κάνα αγαπουλη χορηγό..
 

giannos69

Μέγας
Εγγρ.
13 Αυγ 2010
Μηνύματα
431
Κριτικές
83
Like
2.123
Πόντοι
3.875
Μάγκες την καλημέρα μου. Μέσα σε μια εβδομάδα, σε 2/2 περιπτώσεις (ονόματα δεν θα πω) η μια μου άρχισε τον παπά " και τι ωραίος που είσαι και είσαι παντρεμένος; Κ γράψε το τηλ μου κ κάνε μου αναπάντητη κ οπότε θες "κάτι" να με παίρνεις" όλα αυτά ενώ ήταν κολλημένη πάνω μου κ με χάιδευε..στο τέλος μέχρι κ νερό παγωμένο μου έφερε. Κ χθες η άλλη μεταξύ σοβαρού κ αστείου, αν θέλω να τα φτιάξουμε και αν θέλω να πάμε μαζί διακοπές κ θα περάσουμε ζάχαρη κτλ κτλ. Προσωπικό συμπέρασμα.. ή καλοκαιριατικα έχουν βαρεσει μπιέλα κ αρχίζουν τις μαλακίες ή έχει αρχίσει κ πέφτει πείνα και ψάχνουν για κάνα αγαπουλη χορηγό..
Το τελευταίο είναι...
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
Καλημέρα συναγωνιστές! Μετά από μεγάλη απουσία από το άθλημα, επέστρεψα στα πέριξ της Φυλής το μεσημέρι της Κυριακής και απογοητεύτηκα... Πεσμένο πολύ το επίπεδο, ελάχιστες οι παλιές γνώριμες (και αυτές προς Βέργας και Τροφωνίου) και τελικά καμιά δεν μου έκανε το κλικ για να κάψω το μπλε παράβολο.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.094
Κριτικές
52
Like
17.445
Πόντοι
10.686
Μετά την προτροπή παλιού μέλους και νυν εξωθεσμικού, μπήκα στη Βαλέρια στο Φωκαίας 27 υπερυψωμένο ισόγειο και πήγε καλύτερα από κάθε προσδοκία. Δίστασα αρχικά καθώς δεν είναι η μουνάρα αλλά το τόλμησα και ο φίλος δικαιώθηκε. Το τυπικό πρόγραμμα είναι τα πάντα πλην πρωκτικού, αλλά η γυναίκα το ζει!
(Για καμιά ώρα θα είμαι πλατεία Βικτωρίας, αν κάποιος θέλει να ρωτήσει κάτι ας στείλει να τσεκάρω).
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Καμια δεν αξιζει στο στουντιο με 50 ευρω, εκτος και αν αλλαξουν πολιτικη..
Πολλές πήγαν στούντιο και επανήλθαν στη Φυλής...
Εμείς εδώ είμαστε και αναμένουμε την επιστροφή
 

Kitsoso

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2022
Μηνύματα
27
Κριτικές
3
Like
141
Πόντοι
0
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Πολλές πήγαν στούντιο και επανήλθαν στη Φυλής...
Εμείς εδώ είμαστε και αναμένουμε την επιστροφή
Βασικά όλες σχεδόν που πηγαν σε στουντιο, απο Φυλής, γοργά γυρισαν παλι Φυλής.
Αμα ξεκινήσεις πορνοκαριερα σε οίκο ότι και να κάνεις εκεί καταλήγεις. Αμα ξεκινήσεις ομως σε στουντιο πιθανον να στεριωσεις εκεί.
Άτυπος νόμος.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
ειχαν φερει και ενα αλλο παλτο εκει πέρα μια ρομά Μόνικα,πήρε πούλο,ωρα να πάρει και αυτη η Μπέτυ,πλαστικο βυζι και πίπα με προφύλακση ,ρε αντε γειαααα ,καποτα να βαλεις στο νταβα σου μωρη κάρια
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
Στο Διδύμου 18Α επανεμφανίστηκε η Ντιάνα η Βουλγάρα.
Όταν πήγα εγώ, αυτοπαρουσιάστηκε και παρουσίασε
νορμάλ πρόγραμμα. Ξέρει κανείς αν έκοψε το πρωκτικό
και το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό;
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
Στο Διδύμου 18Α επανεμφανίστηκε η Ντιάνα η Βουλγάρα.
Όταν πήγα εγώ, αυτοπαρουσιάστηκε και παρουσίασε
νορμάλ πρόγραμμα. Ξέρει κανείς αν έκοψε το πρωκτικό
και το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό;
απο κωλαρα τι λεει φιλε? ειναι ιδιος μεγαλος πεταχτος ή αδυνατισε? :P
 
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
473
Κριτικές
200
Like
4.376
Πόντοι
13.040
απο κωλαρα τι λεει φιλε? ειναι ιδιος μεγαλος πεταχτος ή αδυνατισε? :P
Έχει αδυνατίσει, αλλά τα κωλομέρια στητά για να τον παίζεις
στην κωλοχαράδρα. Αλλά τι να το κάνεις αν δεν μπορείς να
την ξεκωλιάσεις μετά.
 

Vizarazu3000

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
272
Like
162
Πόντοι
1
Έχει αδυνατίσει, αλλά τα κωλομέρια στητά για να τον παίζεις
στην κωλοχαράδρα. Αλλά τι να το κάνεις αν δεν μπορείς να
την ξεκωλιάσεις μετά.
μαλιστα μαλιστα ,πρεπει να παω αλλα με χαλαει το πρωι, μακαρι να βρισκεται και απογευμα σε αλλο οπως παλια
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Στο Διδύμου 18Α επανεμφανίστηκε η Ντιάνα η Βουλγάρα.
Όταν πήγα εγώ, αυτοπαρουσιάστηκε και παρουσίασε
νορμάλ πρόγραμμα. Ξέρει κανείς αν έκοψε το πρωκτικό
και το ελεύθερο στοματικό τελειωτικό;
Το ενδεχόμενο να κολλησε κανα αφροδισιο το σκέφτεσαι; Και να κάνει θεραπεία; Γιατί δεν περναει από το μυαλό κανενός αυτό; Όσες κάνουν τα παντα όλα κάθε πελατης είναι ρωσικη ρουλέτα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
Πήρες πίσω το μπαγιόκο;
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
275
Κριτικές
46
Like
3.967
Πόντοι
1.651
Πέρασμα για Μπετυ στο Λιοσίων 73.
Από την πρώτη επαφή η κοπέλα δεν ήθελε να μου πάρει πίπα, γενικά έκανε κάτι γκριμάτσες, έβγαζε την γλώσσα και με κορόιδευε. Στην αρχή νόμιζα ότι έπεζε μετά κατάλαβα ότι κάτι πάει λάθος.. δεν στήθηκε να την πηδήξω, μου είπε γιατί να στηθω.. ε λέω γιατί πλήρωσα για να σε γαμησω όχι για να σε κοιτάζω, μετά έβγαζε την γλώσσα κορόιδευε και δεν καθόταν..
Νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα, βγήκα στην τσατσα έξω είπα το θέμα και μου απάντησε φύγε δεν θέλουμε ξένους..

Και της απάντησα 1) είμαι πελάτης και πλήρωσα 2) τι ξένος ρε βλήμα Έλληνας είμαι 3) η τσατσά είναι ξένη, πραγματικά νόμιζα κάποιος μου κάνει πλάκα..

Συνέχισα και είπα το αφεντικό σου ξέρει ότι μιλάς έτσι και φέρεσαι έτσι σε πελάτες;
Η τσατσά απάντησε γιατί θα του το πεις εσύ μωρη ;

Μαλακές αν δεν θέλετε να κάνετε την τσατσα η την πουτανα να αλλάξετε επαγγέλμα , η να πάτε σε ψυχολόγο.


Είμαι 27 , γυμνασμενος, καθαρός, ψηλός, Έλληνας, και πάντα ευγενικός.. τι μπορεί δηλαδή να έκανα για να φέρθουν έτσι απορώ ..
Θα ρωτήσω αύριο τους γονείς μου αν τελικά είμαι Έλληνας η μάνα έκανε καμία πονηριά όταν έλειπε στρατό ο πατέρας ..
Κατανοητό φίλε μου. Τα δίποδα που θέλουν να τους χαρίζουν τα €€ λόγω του τραγικού λάθους να γεννηθούν (και μόνον) θέλουν θαψιμο ανελέητο και φυσικά αν έχεις το τσαγανό και το περιθώριο να καλέσεις αστυνομία, να κλάψουν κανονικά. Φυσικά τα λαμόγια της προστασίας είναι συγκοινωνούντα δοχεία με την άλλη "προστασία".
Θάψιμο μέχρι να κλείσουν τα ζώα.
 

Bron

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2022
Μηνύματα
320
Like
1.655
Πόντοι
201
Βασικά όλες σχεδόν που πηγαν σε στουντιο, απο Φυλής, γοργά γυρισαν παλι Φυλής.
Αμα ξεκινήσεις πορνοκαριερα σε οίκο ότι και να κάνεις εκεί καταλήγεις. Αμα ξεκινήσεις ομως σε στουντιο πιθανον να στεριωσεις εκεί.
Άτυπος νόμος.
Καλησπέρα, οχι απαραίτητα. Υπάρχουν και παραδείγματα που τα κατάφεραν.

Πρόχειρα θυμάμαι τα εξης:
ΑνναΜαρια, απο μπουρδελο - στουντιο και τωρα ανεξαρτητη
Άννα Σέρβα, απο μπουρδέλο - στούντιο και μάλιστα απο τους θρύλους
Αμάντα, απο μπουρδελο - στουντιο, ακόμα την θυμούνται.
Πένυ, απο μπουρδελο - στουντιο (με μια μικρη επιφυλαξη αν και ειμαι 99% σιγουρος)
Μόνικα απο φωκαίας, είναι τώρα σε γραφείο ως CG.
Ρωξάνα απο μπουρδελο - στουντιο
Λίντα, χωματιανού, μπουρδελο-στουντιο και μετα cg
Πέγκυ (με επιφυλαξη) ξεκίνησε απο φωκαίας νομίζω, μετά στουντιο και μετα cg.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom