Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 168 άτομα (8 μέλη και 160 επισκέπτες)

METAKSOURGIAKOS13

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
99
Like
54
Πόντοι
0
Καλησπέρα η Ιζαμπέλλα απο φωκαίας 17 γνωρίζει κανείς αν έχει επιστρέψει και εαν ναι τι βάρδια δουλεύει ?
ευχαριστω εκ των προτέρων
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
περασα ενεκα δουλειας και ειδα μπετυ απο λιοσιων, μετα απο υμνους που γραφτηκαν.
μια αδιαφορη μετριοτητα, που κλασσικα περιμενα.
υπερβολικα αδυνατη, ακαμπυλωτη, μικρα βυζια και αυτα σιλικονατα, ξανθο μαλακι μεχρι ωμους κομμωτηριακο, ακωλη, δυο ποδια σα ξυλα και μια φατσα καπως σχετικα καλη μεσα απο τα σκοταδια.
αμηχανο χαμογελο στο σαλονι και καθολου δε σε πειθει να μπεις.
να πατε...
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
112
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπερα αδερφια...!!! Ελπιζω ολοι να ειστε καλα κ μαχημοι..!!!! Ηθελα να ρωτησω αν ξερεις καποιος..δουλευε μια κοπελα στη φωκαιας 27 με το ονομα αθηνα..μια ξανθια..παιζει να ξερει καποιος που εργαζεται...?? Ευχαριστω!!
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.038
Like
6.571
Πόντοι
1.056
περασα ενεκα δουλειας και ειδα μπετυ απο λιοσιων, μετα απο υμνους που γραφτηκαν.
μια αδιαφορη μετριοτητα, που κλασσικα περιμενα.
υπερβολικα αδυνατη, ακαμπυλωτη, μικρα βυζια και αυτα σιλικονατα, ξανθο μαλακι μεχρι ωμους κομμωτηριακο, ακωλη, δυο ποδια σα ξυλα και μια φατσα καπως σχετικα καλη μεσα απο τα σκοταδια.
αμηχανο χαμογελο στο σαλονι και καθολου δε σε πειθει να μπεις.
να πατε...
Πολυ περιεργο πραγμα, μου εχει τυχει αρκετες φορες να λενε για καποια και να την παρομιαζουν με εντελως διαφορετικο τροπο..

Σε κανει να αναρωτιεσαι..

Ειναι ο αλλος τοσο αγαμητος που την βλεπει για μουναρα;
Εχουμε τοση χαοτικη διαφορα με τα γουστα μεταξυ μας;
Η και τα δυο;

Τι να πω, περιεργο πραγμα..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Πολυ περιεργο πραγμα, μου εχει τυχει αρκετες φορες να λενε για καποια και να την παρομιαζουν με εντελως διαφορετικο τροπο..

Σε κανει να αναρωτιεσαι..

Ειναι ο αλλος τοσο αγαμητος που την βλεπει για μουναρα;
Εχουμε τοση χαοτικη διαφορα με τα γουστα μεταξυ μας;
Η και τα δυο;

Τι να πω, περιεργο πραγμα..
:dunno:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Πολυ περιεργο πραγμα, μου εχει τυχει αρκετες φορες να λενε για καποια και να την παρομιαζουν με εντελως διαφορετικο τροπο..

Σε κανει να αναρωτιεσαι..

Ειναι ο αλλος τοσο αγαμητος που την βλεπει για μουναρα;
Εχουμε τοση χαοτικη διαφορα με τα γουστα μεταξυ μας;
Η και τα δυο;

Τι να πω, περιεργο πραγμα..
Την έχεις δει φίλε;
 

analgape

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2019
Μηνύματα
140
Κριτικές
4
Like
450
Πόντοι
21
Εχω γραψει κροτικη για Διδυμου 27 Μιλενα .Δεν ανεβαινει ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ??????. ΛΟΙΠΩΝ πηγα ξανα μιλενα, η σκατοτσατσα χτυπαει πορτα στο 9 λεπτο με χρονομετρο κινητου εντατικα και με πεισμα .Η Μιλενα μετα 4 λεπτα εφυγε για να μην της φωναξει η σκατο ξανθια τσατσα . Οταν βγηκα να της μιλησω κρυφτηκε στο κουζινακι και εξαφανιστηκε. Η ΜΙΛΕΝΑ ΚΑΛΗ ΑΛΛΑ ΚΩΛΟ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙ .η τσατσα η ξανθια για φαπες και πολυ ειρωνεια. Φαπες θελει αυτη ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟΚΑΡΓΙΟΛΟΤΣΑΤΣΑ.Ξυλο στους σιχαμενους ΜΟΥΡΓΟΛΥΚΟΥΣ.
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
453
Κριτικές
194
Like
10.684
Πόντοι
30.733
Τρελό γαμιση προ λίγου στο Λιοσίων 73 β με Έμμυ και Κατερίνα
Με την Έμμυ έχουμε αποκτήσει τρελή χημεία
Αλλά κι εγώ της έχω πάντα βοηθό χαχαχαχαχα
 

Philanderer

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
410
Κριτικές
6
Like
2.231
Πόντοι
481
Εχω γραψει κροτικη για Διδυμου 27 Μιλενα .Δεν ανεβαινει ΓΙΑΤΙ ΛΕΩ??????. ΛΟΙΠΩΝ πηγα ξανα μιλενα, η σκατοτσατσα χτυπαει πορτα στο 9

Πήγες σήμερα?.. ή αναφέρεσαι στο παρελθόν?

Γιατί η υπηρεσία όταν πέρασα εγώ γύρω στις 14:30 είπε πως η Μιλενα επιστρέφει Σάββατο
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Καλησπέρες σε όλους, όπως έχετε αντιληφθεί αυτή την περίοδο το Μετάξι είναι στα χειρότερά του. Αναμένω αφίξεις φθινοπώρου με παλιές αλλά νέες παρουσίες μπας και αναπνεύσουμε επιτέλους. Τι να γαμήσω ακριβώς εκεί κάτω για πείτε μου... Δεν υπάρχει τίποτα, ΤΙΠΟΤΑ όμως. Έχουν μαζευτεί όλες οι άστεγες να βγάλουν λεφτά. Θυμάμαι τη μαγική ζάλη που ένοιωθα , τον απόλυτο ερωτισμό, όταν είχα στα πόδια μου Ραφαέλα -Μαγια -Γιασμίν, η τριλογία του πάθους. Τώρα??? Τίποτα απολύτως. Πήγα έβαλα το πουλί μου στη Σόνια και η μοναδική ανάμνηση που έμεινε ήταν το κενό στα δόντια όταν χαμογελούσε.. Για τον πούτσο το Μετάξι , τι να πω
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
Καλα εγω εχω να πατήσω μετάξι πολλους μήνες,τελευταια φορα π πηγα σιχαθηκα,κ σαν περιοχη ειναι χαλια κ δεν υπηρχε τιποτα,αναρωτιεμαι ποιος δινει λεφτα για να γαμησει γριες,θυμαμαι οταν πρωτοειδα την Ροζα,περιμενοντας την στο σαλονι,βγαινει απο το δωματιο ,βλεπω προσωπο κ λεω μετρια,με το π γυρναει να παει κουζινακι βλεπω τον απιστευτο πατο της κ λεω απο μεσα μ,ρε τι πατος ειναι αυτος παναγια μ,χχααχααααχα κ χωρις δευτερη σκεψη περασα,απ τους καλητερους πατους π εχω δει,μακαρι τετοια πατομουνα να ξαναρθουνε,αλλα πολυ δυσκολο το βλεπω
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Πήγες σήμερα?.. ή αναφέρεσαι στο παρελθόν?

Γιατί η υπηρεσία όταν πέρασα εγώ γύρω στις 14:30 είπε πως η Μιλενα επιστρέφει Σάββατο
για τη Πέμπτη που μας πέρασε ή για πιο πριν αναφέρεται,τη Παρασκευή που μας πέρασε είχε ποσταρει ότι έγραψε κριτική τη Πέμπτη κ δεν ανέβηκε
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Καλησπέρες σε όλους, όπως έχετε αντιληφθεί αυτή την περίοδο το Μετάξι είναι στα χειρότερά του. Αναμένω αφίξεις φθινοπώρου με παλιές αλλά νέες παρουσίες μπας και αναπνεύσουμε επιτέλους. Τι να γαμήσω ακριβώς εκεί κάτω για πείτε μου... Δεν υπάρχει τίποτα, ΤΙΠΟΤΑ όμως. Έχουν μαζευτεί όλες οι άστεγες να βγάλουν λεφτά. Θυμάμαι τη μαγική ζάλη που ένοιωθα , τον απόλυτο ερωτισμό, όταν είχα στα πόδια μου Ραφαέλα -Μαγια -Γιασμίν, η τριλογία του πάθους. Τώρα??? Τίποτα απολύτως. Πήγα έβαλα το πουλί μου στη Σόνια και η μοναδική ανάμνηση που έμεινε ήταν το κενό στα δόντια όταν χαμογελούσε.. Για τον πούτσο το Μετάξι , τι να πω
καλα ρε τυπε πριν 10 μερες δεν μας ελεγες οτι η σονια ειναι στανταρακι και την αγαπας και σαγαπαει και κανετε σεξαρα και ξερω γω τι...; και πριν αλλες τοσες δεν ελεγες για την ναταλια την αγαπη σου τη λατρεια σου το στανταρακι του ροστερ σου κτλ...;

πηγαινε μια βολτα και στην ευα στο Κ45 που ειναι στα μετρα σου και αμα δε σου κανει και αυτη, πηγαινε και φυλης να βρεις αυτες τις .... δυο τρεις που αξιζουν, ετσι κι αλλιως 15αρια πληρωνες τοσο καιρο, δεν εχει μεγαλη διαφορα... Και μετα ξαναγυρνα στο μεταξι.

υπομονη... Αυγουστος στην Αθηνα, μονο χειροτερα θα γινονται τα πραγματα μεχρι τελος του μηνα, μετα βλεπουμε
 

NeroGreco

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2022
Μηνύματα
62
Like
244
Πόντοι
20
περασα χθες απο σαμπινα ηταν εκει γινοταν λαικο προσκυνιμα τετοια ουρα ουτε στο ικα περιμενα περιπου πανω απο μια ωρα για να ερθει η σειρα μου να την γαμησω κ εγω αλλα την καρφωσα σαν να μην υπαρχει αυριο
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
καλα ρε τυπε πριν 10 μερες δεν μας ελεγες οτι η σονια ειναι στανταρακι και την αγαπας και σαγαπαει και κανετε σεξαρα και ξερω γω τι...; και πριν αλλες τοσες δεν ελεγες για την ναταλια την αγαπη σου τη λατρεια σου το στανταρακι του ροστερ σου κτλ...;

πηγαινε μια βολτα και στην ευα στο Κ45 που ειναι στα μετρα σου και αμα δε σου κανει και αυτη, πηγαινε και φυλης να βρεις αυτες τις .... δυο τρεις που αξιζουν, ετσι κι αλλιως 15αρια πληρωνες τοσο καιρο, δεν εχει μεγαλη διαφορα... Και μετα ξαναγυρνα στο μεταξι.

υπομονη... Αυγουστος στην Αθηνα, μονο χειροτερα θα γινονται τα πραγματα μεχρι τελος του μηνα, μετα βλεπουμε
δε ξερει τις κρυφες μονδελες απο τους κρυφους οικους που ξερει ο πουρμπουαρακιας μαλλον, γι'αυτο βασανιζεται :undecided:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
δε ξερει τις κρυφες μονδελες απο τους κρυφους οικους που ξερει ο πουρμπουαρακιας μαλλον, γι'αυτο βασανιζεται :undecided:
ειναι το νεο συστημα μου, τους στελνω ολους στη φυλης για να ειμαι ο βασιλιας του μεταξιου :2funny:
Στους τυφλους αλλωστε βασιλευει... αυτος που εχει σκυλο οδηγό :2funny:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α κλειστό.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή με ψιλοκανονικο σώμα 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β & 69α κλειστά.

Φυλής 67 Ελένη/Αντινα ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί, σιλικονατες τορπίλες, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα και Αλισια ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλης 86αρια και 84β κλειστά.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 65α & 61 κλειστά.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.-2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Αναμπελ ξανθιά με λεπτό ωραίο κορμί 1.5-2αρι βυζι, με πρωκτικο,ούτε σήμερα ανακοινώθηκε ελεύθερο στοματικό.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Ιωάννα η βόλεϊμπολιστρια, καστανοξανθη ψηλή με το μαλλί πιασμένο αλογοουρά, λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α κλειστό.

Φυλής 56 Βίκυ ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα, μικρό βυζι, με ελεύθερο στοματικό κοιλίτσα /στήθος.

Φυλής 54β Ορορα το κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α κλειστό.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
ειναι το νεο συστημα μου, τους στελνω ολους στη φυλης για να ειμαι ο βασιλιας του μεταξιου :2funny:
Στους τυφλους αλλωστε βασιλευει... αυτος που εχει σκυλο οδηγό :2funny:
κατι τετοια πονηρα και αλεπουδιαρικα κανουνε, για να κρατανε τα γκομενακια αθικτα, αγαμητα και για την παρτη τους μονο... οι πλεονεκτες.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.280
Πόντοι
10.336
Φιλάνθρωποι μπουρδελιαρηδες ποιος ξέρει τι απέγινε εκείνο το φοβερό ρωσοφωνο πιπίνι με τα βυζια από Λ νομιζω που έκανε γκεστ εμφάνιση στο σιχαμερό εμετουργειο δίπλα στο παρακμιακό καφενείο, Ιάσωνος 72 ίσως πριν κάμποσο καιρό.
αν υπαρχει ιασονος 72 δεν ειναι μεταξουργειο αλλα σεπολια :2funny:
κατα τα αλλα αφου μιλας υποτιμητικα για τη ντισνειλαντ, θα κρατησουμε το ρωσοφωνο πιπινι για παρτυ μας :tits: πηγαινε φυλης εσυ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom