Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 129 άτομα (11 μέλη και 118 επισκέπτες)

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.525
Κριτικές
14
Like
3.660
Πόντοι
6.495
Επίσκεψη πριν από λίγο στην αναμπελ , πρώτη φορά διότι μεταξουργείο είχα ακούσει τε χειρότερε για το δωμάτιο , η κοπέλα στο δωμάτιο φαινόταν πολύ κουρασμένη , τις είπα να ξεκινήσει μια ακαποτη πίπα και παραλίγο να την πάρει ο ύπνος , ξενέρωσα και γώ που μπήκα κι ολας , η κοπέλα είναι ομορφούλα αλλά δεν νομίζω να την επισκεφτώ υπάρχουν και καλύτερες

Αναμπελα πήρε μετάθεση στο ΣΤΟΥΝΤΙΟ Κασσανδρας 8Γ ή μου φαινεται;
Στο 8Γ έχει μόνο μια Αλινα που δεν είναι Άννα Μπέλα
https://*****/en/StudioWorker/7860-Alina
***= Ερωτικ πορταλ
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Παρασκευει Σαβατο και Κυριακη Σεξυ ναζιαρα γατουλα Σαμπινα οδος Βεργας 7 το πανο ωρα εναρξης βαρδυας 23.00 εως της 5.00 τα ξημερωματα. Ερχεται καυτο παρασκευοΣαβατοκυριακο
Μας κάνει και κωλοδάχτυλο η σέξι γατούλα:2funny:
 

Junax

Μέγας
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.619
Κριτικές
21
Like
14.383
Πόντοι
4.646
το θέμα έχει γίνει καταντήσει παραφιλολογία! κάποιοι τα λένε έτσι και κάποιοι αλλιώς.
είτε είναι μούφα
είτε επειδή ήταν άμαθη να ζορίστηκε και μετά από "πρωκτοανάπαυση" (πλάκα έχει ως ορολογία) να επανέλθει
Θεωρώ πως ίσως κάποια γραφόμενα είναι μούφα/τρολιά
Μύστη, σε ευχαριστώ για την αναφορά της ορολογίας ''πρωκτανάπαυση''
καθώς έχω την εντύπωση ότι εγώ πρώτος την εισήγαγα στο πορνολεξιλόγιο. :rockon:
Σαν γνωστός κωλάκιας, πάντως, δεν έχει τύχει να πάρω την Άνναμπελ από
κώλο κι ούτε έτυχε να της το προτείνω σαν εξτράκι.
Ως πρωκτικομανής :zfuck:, όμως, θα της το προτείνω όταν ξεπέσει πάλι στο σιχαμένο
Μετάξι ή εάν το βάλει στο μενού της στην Φολής. :rockon:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Kapaalfa1

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
16
Πόντοι
0
Η χριστινα απο μα 21 πανω βραδυ ξερει καποιος που ειναι;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Μολις σημερα ενας τσιφτης μπουρδελου μου σφηριξε οτι ηρθε καινουργια πουτανα στη φυλης οποτε και ειπα παω να τη δω μπας και αμα ειναι οπως μου ταπε διοτε ξερει τα γουστα μου.
Μπαινω λοιπον μεσα στο δελο μου λεει η τσα εχω τη χριστινα καλα της λεω το μπουλο τα λεμε, περιμενε περιμενε φωναζε η τσα εχω και αλλη μια κοπελα.Τελικα βγαινει η κοπελια εκ ρουμανιας αρκετα μελαχρινη κοντοπουτανο με ομορφη κολαρα ομορφη λεμε οχι βενεζουελανικη , βυζι μικρο δε με χαλασε.Γενικο συνολο σωματος αρκετα καλο θα ελεγα.Ηλικια περιπου 22 την εκανα αντε 24.ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΛΟ. πΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ. Στα του δωματιου πολυ καλη ΔΕΚΤΙΚΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑ ΣΕ ΟΛΑΑΑΑ.Τι δαχτυλιασμα τι μουνογλυψιμο τι μπες βγες αλλο πραμα ρε παιδιμου σαν να γαμας την γκομενα σου.Ακομα και ψιλοδαχτυλο στον κωλο της με αφηνε.Περασα σουπερ.
Το δελο δε θυμαμαι νουμερα αλλα ειναι αυτο που εργαζοτανε η μπιουτη με την πρασινη πορτα και τα σκαλακια 3-4.Ονομα κορασιδας Μιχαελα
 

livaja

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
26
Like
832
Πόντοι
990
Mαγκες καλησπέρα. Επειδή δεν είμαι της τρίτης βάρδιας γενικά..έχει κάποιος να προτείνει για τσιμπούκι σπέσιαλ καμία καλή περίπτωση ;
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.784
Κριτικές
40
Like
6.035
Πόντοι
2.846
Η κοπελα ειναι πολυυυυ ψαρωμενη οσο δε παει και στο σαλονι εδειχνε ντροπαλη και ηταν και στο δωματιο.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
35
Like
29.896
Πόντοι
9.846
Δανάη 20α

κι όμως είχε δουλειά η Αντριανα, να σε πληροφορήσω ότι αλλοδαποί την έπαιρναν κ παρτουζα
Το Μεταξουργείο βγάζει τρελά γουστα γιατί δεν έχει καθόλου ψυχή ένα 10αρικο. Οχι μονο για τους Πέρσες, αλλά και για τους Έλληνες. Ένα παρακμιακο χυσιμο στα γρήγορα και τέλος. Πετυχει - δεν πετυχει, σαβουρα - ξεσαβουρα, νέα - γρια, δεν παυει να είναι ΜΟΝΟ ενα 10ικο!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
35
Like
29.896
Πόντοι
9.846
Eιναι η Δαναη γκιλφ, εχω γραψει κριτικη για αυτη στον οικο Μεγαλου Αλεξανδρου 21 ισογειο.
Τρελή εμπειρια, νομιζω ειναι 70 χρονων, τα μουνοχειλα της οταν τα εγλειφα μυριζαν γεροντιλα και ηταν σε φαση αποσυνθεσης ετοιμα να ξεκολλησουν ...

Κα κα κα κα κα καααααααααλτ :buck2::buck2::buck2::globeos-haha:
Χαχαχα α ρε πουτανα Μητσαρα!!! Δε μασάς το μπουτσο σου!
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.030
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
4.006
Αρα δηλαδή σε πμ αν σου στείλουμε θα μας ... πεις? Και απο την αλλη το θεωρείς δημόσιο ξεφτιλικι να γράψεις κάτι άσχημο (πόσο μάλλον για θέμα υγείας) για μια κορασίδα? Δηλαδή πιο το νόημα του σαΐτ? Να λέμε μόνο τα θετικά? Και στο τέλος της μέρας αν νιώθεις πως ξεφτιλιζεις έτσι κάποια (που ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί να μην προστατέψεις τους συναγωνιστές της σελίδας εδώ αλλά την ... Χ ταναπου που βρωμάει ψαριλα) ποιος λοιπόν ο λόγος να προστάρεις κάτι τέτοιο γενικολογο??? Δεν είναι απόλυτα λογικό να ρωτήσουμε σε ποια αναφέρεσαι???? Το γενικό ποστ που αποσκοπεί δεν καταλαβαίνω...
Ας μυρίζει και τσιπούρα στο γαμησει πως σας συμπεριφερετε ;;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.331
Κριτικές
35
Like
29.896
Πόντοι
9.846
Μολις σημερα ενας τσιφτης μπουρδελου μου σφηριξε οτι ηρθε καινουργια πουτανα στη φυλης οποτε και ειπα παω να τη δω μπας και αμα ειναι οπως μου ταπε διοτε ξερει τα γουστα μου.
Μπαινω λοιπον μεσα στο δελο μου λεει η τσα εχω τη χριστινα καλα της λεω το μπουλο τα λεμε, περιμενε περιμενε φωναζε η τσα εχω και αλλη μια κοπελα.Τελικα βγαινει η κοπελια εκ ρουμανιας αρκετα μελαχρινη κοντοπουτανο με ομορφη κολαρα ομορφη λεμε οχι βενεζουελανικη , βυζι μικρο δε με χαλασε.Γενικο συνολο σωματος αρκετα καλο θα ελεγα.Ηλικια περιπου 22 την εκανα αντε 24.ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΛΟ. πΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ. Στα του δωματιου πολυ καλη ΔΕΚΤΙΚΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑ ΣΕ ΟΛΑΑΑΑ.Τι δαχτυλιασμα τι μουνογλυψιμο τι μπες βγες αλλο πραμα ρε παιδιμου σαν να γαμας την γκομενα σου.Ακομα και ψιλοδαχτυλο στον κωλο της με αφηνε.Περασα σουπερ.
Το δελο δε θυμαμαι νουμερα αλλα ειναι αυτο που εργαζοτανε η μπιουτη με την πρασινη πορτα και τα σκαλακια 3-4.Ονομα κορασιδας Μιχαελα
Η πληροφορια της ημέρας, ευγε χυστη!
 

BWC21_athens

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2022
Μηνύματα
15
Κριτικές
6
Like
212
Πόντοι
280
Παρασκευει Σαβατο και Κυριακη Σεξυ ναζιαρα γατουλα Σαμπινα οδος Βεργας 7 το πανο ωρα εναρξης βαρδυας 23.00 εως της 5.00 τα ξημερωματα. Ερχεται καυτο παρασκευοΣαβατοκυριακο
στηλε μας το ινσταγκραμ της
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.185
Κριτικές
95
Like
18.312
Πόντοι
13.626
Μολις σημερα ενας τσιφτης μπουρδελου μου σφηριξε οτι ηρθε καινουργια πουτανα στη φυλης οποτε και ειπα παω να τη δω μπας και αμα ειναι οπως μου ταπε διοτε ξερει τα γουστα μου.
Μπαινω λοιπον μεσα στο δελο μου λεει η τσα εχω τη χριστινα καλα της λεω το μπουλο τα λεμε, περιμενε περιμενε φωναζε η τσα εχω και αλλη μια κοπελα.Τελικα βγαινει η κοπελια εκ ρουμανιας αρκετα μελαχρινη κοντοπουτανο με ομορφη κολαρα ομορφη λεμε οχι βενεζουελανικη , βυζι μικρο δε με χαλασε.Γενικο συνολο σωματος αρκετα καλο θα ελεγα.Ηλικια περιπου 22 την εκανα αντε 24.ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΛΟ. πΡΩΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑΕΙ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΑΝ ΠΟΥΤΑΝΑ. Στα του δωματιου πολυ καλη ΔΕΚΤΙΚΟΙ ΣΕ ΟΛΑ ΜΑ ΣΕ ΟΛΑΑΑΑ.Τι δαχτυλιασμα τι μουνογλυψιμο τι μπες βγες αλλο πραμα ρε παιδιμου σαν να γαμας την γκομενα σου.Ακομα και ψιλοδαχτυλο στον κωλο της με αφηνε.Περασα σουπερ.
Το δελο δε θυμαμαι νουμερα αλλα ειναι αυτο που εργαζοτανε η μπιουτη με την πρασινη πορτα και τα σκαλακια 3-4.Ονομα κορασιδας Μιχαελα
Είναι τέτοια η δίψα των μπουρδελιάρηδων για νέο αίμα που την βλέπω μετά από αυτό το ποστ να ξεψαρώνει πολύ γρήγορα από τις ορδές των ψωλαραίων επιβητόρων του μπου που θα σχηματιστούν :2funny::2funny:
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Δανάη 20α

κι όμως είχε δουλειά η Αντριανα, να σε πληροφορήσω ότι αλλοδαποί την έπαιρναν κ παρτουζα
Κέντρο ανωμαλίας και διαστροφής έχει γίνει ολόκληρη η Ελλάδα, με πρώτους διδάξαντες τους πολιτικούς, τους δημοσιογράφους και τους ηθοποιούς. Σε άλλη χώρα η Αντριάνα θα πλήρωνε για να την πηδήξουν!
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Οι συσσωρευμένες καύλες μου, σε συνδυασμό με τη γαμοζέστη κι έναν τετραπλό καφέ που είχα πιει, μ' έκαναν να περιφέρομαι στους δρόμους κάθιδρος και να ψάχνω μια οποιαδήποτε τρύπα για ν' αδειάσω τα αρχίδια μου και να λυτρωθώ [σσ εντωμεταξύ, απ' τις καύλες και τον καφέ είχε προκληθεί ένα ρίγος εντελώς οξύμωρο ως προς τη ζέστη που με βασάνιζε, κι όλο αυτό μαζί μεταφραζόταν σε λιποθυμική διάθεση ή έστω ήπια κρίση πανικού]. Οι επιλογές στη Φυλής ήταν ελάχιστες -και ποιοτικά και ποσοτικά-, ενώ αξίζει να σημειώσω ότι και χθες βράδυ την επισκέφθηκα για μια σύντομη τσάρκα και ήταν όλα νεκρά μετά τις 11μισι. Επίσης αν κατεβαίνετε την Αχαρνών, όπως εγώ, για να πάτε από Φωκαίας προς Διδύμου, να θυμάστε πως ο περιφερόμενος θίασος της πρέζας έχει μεταφερθεί κάπου εκεί και θα τον βρείτε μπροστά σας. Άρα, προτιμήστε το ειδυλλιακό περπάτημα επί της Φυλής. Τελοσπάντων, για να μην τα πολυλογώ, επισκέφθηκα για πρώτη φορά την αλόγα Τζένη σ' έναν όροφο της Φωκαίας (νομίζω 17). Εμφανισιακά τα 'χει όλα στον υπερθετικό βαθμό, ενώ και το πρόσωπό της είναι πολύ πιο γλυκό από κοντά σε σχέση μ' αυτό που φαίνεται στο σαλόνι· κοντολογίς, είναι τούμπανο. Σε επίπεδο σέρβις, ακροβατεί με το μίνιμουμ που θα την καθιστούσε ξεπέτα, χωρίς να το ξεπερνά προς τα κάτω. Είναι συμπαθής, μεν, και καθαρή, αλλά συνάμα λίγο μυγιάγγιχτη και χωρίς ίχνος ερωτισμού. Κατά βάση, απλά σου επιτρέπει να τη γαμήσεις (όσο σου επιτρέπει...) και δεν δημιουργεί καν την ψευδαίσθηση της γυναικείας ικανοποίησης. Το ότι είχα προνοήσει να βαρέσω μια μαλακία στο σπίτι, σε συνδυασμό με το ότι με καύλωναν οι βυζάρες κι η κωλάρα της, μου προσέφεραν ένα τίμιο γαμήσι σε τρεις στάσεις (ειδάλλως θα είχα χύσει στο δευτερόλεπτο) και γενικώς μια θετική επίγευση. Επίσης η κοπέλα δεν κάνει ακα και γενικώς τίποτα extreme, άρα αν δεν θέλετε πολλά-πολλά και σας αρκεί το safe mode, θα 'χετε το κεφάλι σας ήσυχο. Το δωμάτιο ήταν στριμόκωλο, χωρίς μια καρέκλα ή μια επιφάνεια όπου μπορείς ν' ακουμπήσεις δυο πράγματα, αλλά γενικώς καθαρό· στο βαθμό που μπορείς να κρίνεις μέσα στο μισοσκόταδο. Η τσατσά, παρότι την θυμόμουν ως σπασαρχίδω, είχε καλή διάθεση και δεν ενοχλούσε.
ΥΓ. Καλά ρε μαλάκες, ΠΟΙΟΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΣΑΩΡΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΑΙ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ??? Το ρωτάω γιατί έπεσε πάνω σε 3 (ολογράφως: τρεις) τέτοιες περιπτώσεις στην αποψινή τσάρκα μου κι έπαθα πλάκα!
 

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.590
Πόντοι
1.056
ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΧΘΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1700 ΦΥΛΗΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΓΗ,ΛΟΓΩ ΔΟΥΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ Κ ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΓΙΑ ΑΝΑΜΟΝΗ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ:assshake:

Στα Πανω τα ζυγα της βενζινοαλυσιδας στο ενα η Αννα ται στο αλλο με την 2τσα μανταμ 2σου με τα γυαλια η Αντζελα οχι του Χυσινα/Φορμετ η αλλη με την πεταχτο πατουρι:assshake:την οποια κ επελεξα απο περιεργεια,βιασυνη κ πιεση χρονου.
Αξιζει για την πιπα αβγαλτης,ενηλικης,πιτσιρικας κ μονο.
Ζοριζεται στο να τον παρει ενω δεν θα χασει ευκαιρια να γκρινιαξει.
Παρ ολα αυτα γεμισα ζεστο σπερμα τα 2με της:cum::cum:
Η 2τσα με την της σειρα βιαστηκε να κρουσει την θυρα:knuppel:
Οταν βγηκα απο το δωματιο στο κουζινακι ηταν κ η Μαρια με τα τεραστια:jade:
Οταν βγηκα απο το μπουρδελο ειχε ανοιξει κ ο κυρ Βασιλης αλλα κ το απεναντι το Κατω.
Στο71 Πανω ηταν η Ευα.

Αυτα απο μενα κυριοι κ κυριες εκδιδωμενες κ πατρωνες...γνωριζω οτι μας διαβαζετε:hi:

:upsidedown: :upsidedown: :upsidedown:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom