Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 442 άτομα (24 μέλη και 418 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.343
Κριτικές
35
Like
29.918
Πόντοι
9.846
Θέλω Maya και Γιασμίν επειγόντως στο ΜΕτάξι για να πάρω τα πάνω μου, επίσης θέλω λίγο ήλιο να στρώσουν τα κόκκαλα απ' την υγρασία... Πήρα κάτι σετάκια κάμψεις και υπέφερα..
Στέρηση εσυ με το Γιασμικακι, στέρηση κι εγώ με τη Τζώρτζια... Πάμε γι'αλλα ρεεε!!
(Λείπει και η Μπαρμπορα γαμω τη πουτανα μου...)
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Θέλω Maya και Γιασμίν επειγόντως στο ΜΕτάξι για να πάρω τα πάνω μου, επίσης θέλω λίγο ήλιο να στρώσουν τα κόκκαλα απ' την υγρασία... Πήρα κάτι σετάκια κάμψεις και υπέφερα..
Αφυγραντήρα πάρε.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
497
Like
737
Πόντοι
86
Η τριτη βαρδια στα σπιτια ρε μαγκες τι ωρα αρχιζει; 10:30 ή 11:30;
Ευχαριστω.
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Στέρηση εσυ με το Γιασμικακι, στέρηση κι εγώ με τη Τζώρτζια... Πάμε γι'αλλα ρεεε!!
(Λείπει και η Μπαρμπορα γαμω τη πουτανα μου...)
Περαστικά της, πιο πολύ για τη Maya φοβάμαι, η Γιασμίν θα 'ρθει σίγουρα, το γουστάρει το χρήμα...
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.081
Πόντοι
27.261
live φυλης τωρα λογω δουλειας εκει στα περιξ,

65 οροφος μαρια,
μελαχρινο μοντελε μετριου αναστηματος, πονηρη ωραια φατσουλα, φυσικα βυζια νορμαλ προς μεγαλα, ωραιο κωλι, ωραιο συνολο γενικως αν και λιγο αχρωμη στο σαλονι, μαζι με ενα συννεφο φολας να αιωρειται.
παρολα αυτα, αξιζει λογω ωραιας εικονας μια δοκιμη πιστευω,

84 ισογειο ρανια ξανθια γνωστη,
84 οροφος στελλα γνωστη απο 71 απεναντι,

86 οροφος αννα,
μοντελε με βαμμενα κοκκινα μαλλια μετριου αναστηματος, ωραια ασιατικη φατσα, μικρο βυζακι ωραιο και λιγο ακωλη λογω αναλογης χωρας και κουλτουρας εννοειται, φυσικα ολα, χαμογελαστη και γενικα ωραια εικονα σα συνολο.
πιστευω αξιζει δοκιμη και αυτη χαλαρα.
86 ισογειο αντζελα,
καστανη μπαμπατσικη προς παχουλη μετριου αναστηματος, μετρια φατσα και ελαφρως ψευδη, μικρο βυζακι για το συνολο, λιγο μεγαλη περιφερεια.
σα γενικη εικονα αδιαφορη,

67 ηλεκτρα τσιβιλικας γνωστη,

71 ισογειο ελλη μελαχρινη γνωστη.

τα αλλα του τετραγωνου κλειστα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
live φυλης τωρα λογω δουλειας εκει στα περιξ,

65 οροφος μαρια,
μελαχρινο μοντελε μετριου αναστηματος, πονηρη ωραια φατσουλα, φυσικα βυζια νορμαλ προς μεγαλα, ωραιο κωλι, ωραιο συνολο γενικως αν και λιγο αχρωμη στο σαλονι, μαζι με ενα συννεφο φολας να αιωρειται. παρολα αυτα, αξιζει λογω ωραιας εικονας μια δοκιμη πιστευω,

84 ισογειο ρανια ξανθια γνωστη,
84 οροφος στελλα γνωστη απο 71 απεναντι,

86 οροφος αννα,
μοντελε με βαμμενα κοκκινα μαλλια μετριου αναστηματος, ωραια ασιατικη φατσα, μικρο βυζακι ωραιο και λιγο ακωλη λογω αναλογης χωρας και κουλτουρας εννοειται, φυσικα ολα, χαμογελαστη και γενικα ωραια εικονα σα συνολο. πιστευω αξιζει δοκιμη χαλαρα και αυτη.
86 ισογειο αντζελα,
καστανη μπαμπατσικη προς παχουλη μετριου αναστηματος, μετρια φατσα ελαφρως ψευδη, μικρο βυζακι για το συνολο, λιγο μεγαλη περιφερεια
σαν γενικη εικονα αδιαφορη,

67 ηλεκτρα τσιβιλικας γνωστη,

71 ισογειο ελλη μελαχρινη γνωστη.

τα αλλα του τετραγωνου κλειστα.
Ράνια με τα μπούνια, να φύγει η φουρτούνα...
Ρανια φυλάκισέ με στων μπουτιών σου την φυσούνα...
Ράνια δροσερό μου αγέρι , του φιλιού σου το μυστικό σπάνια κανείς το ξέρει...
Ράνια γλυκιά μου οπτασία,
σε κοιτώ και οι νότες της καρδιάς μου παίζουν συναυλία..
Ράνια όμορφο μου ξανθό αγγελάκι,
της ματιάς σου η σπιρτάδα με ποτισε γλυκό κρασάκι..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.106
Κριτικές
123
Like
51.081
Πόντοι
27.261
Ράνια με τα μπούνια, να φύγει η φουρτούνα...
Ρανια φυλάκισέ με στων μπουτιών σου την φυσούνα...
Ράνια δροσερό μου αγέρι , του φιλιού σου το μυστικό σπάνια κανείς το ξέρει...
Ράνια γλυκιά μου οπτασία,
σε κοιτώ και οι νότες της καρδιάς μου παίζουν συναυλία..
Ράνια όμορφο μου ξανθό αγγελάκι,
της ματιάς σου η σπιρτάδα με ποτισε γλυκό κρασάκι..
κριμα που δεν ειναι μελαχρινη ποιητη, γιατι στα καπακια θα ταιριαζε το...
βρε μελαχρινακι
με ποτησες φαρμακι.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Ράνια με τα μπούνια, να φύγει η φουρτούνα...
Ρανια φυλάκισέ με στων μπουτιών σου την φυσούνα...
Ράνια δροσερό μου αγέρι , του φιλιού σου το μυστικό σπάνια κανείς το ξέρει...
Ράνια γλυκιά μου οπτασία,
σε κοιτώ και οι νότες της καρδιάς μου παίζουν συναυλία..
Ράνια όμορφο μου ξανθό αγγελάκι,
της ματιάς σου η σπιρτάδα με ποτισε γλυκό κρασάκι..

Ράνια με τα μπούνια, να φύγει η φουρτούνα...
Ρανια φυλάκισέ με στων μπουτιών σου την φυσούνα...
Ράνια δροσερό μου αγέρι , του φιλιού σου το μυστικό σπάνια κανείς το ξέρει...
Ράνια γλυκιά μου οπτασία,
σε κοιτώ και οι νότες της καρδιάς μου παίζουν συναυλία..
Ράνια όμορφο μου ξανθό αγγελάκι,
της ματιάς σου η σπιρτάδα με ποτισε γλυκό κρασάκι..
Την Καλησπερα Φιλε Tony.....Περιμενουμε με Αγωνια την φετινη συμμετοχη σου στα βραβεια.....δηλωσε συμμετοχη...ευελπιστω να σε στηριξει η Κοινοτητα του Bou.....
 

Συνημμένα

  • afisa-moreas.jpg
    afisa-moreas.jpg
    22,5 KB · Εμφανίσεις: 33

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.708
Κριτικές
11
Like
12.582
Πόντοι
5.060
Διακοπή ρεύματος έγινε στη Φυλής; Τι συσκότιση ήταν αυτή πριν λίγο; Επίσης κάτι ΜΚΟ σκάσανε μύτη με ένα βαν, φορώντας μπλουζάκι με το όνομα της οργάνωσης που δεν το θυμάμαι τώρα.
 

zataraq

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2014
Μηνύματα
57
Κριτικές
4
Like
126
Πόντοι
0
Θες σε απλό αποστειρωμένο και πιο ασφαλές προγραμμα ; Η σε αυτές που ρισκάρουν όσο αναφορά τον κορώνα ;
Μια εβδομάδα θα κάτσω, οπότε θέλω να εξερευνήσω και τις 2 επιλογές
 
  • Like
Αντιδράσεις: ISINAS

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Πρωινή βόλτα Φυλής,πέρασα από Διδύμου 18 υπόγειο ήταν η Μαρία,50αρα με μαλλί Τσιαντακης,μορφή από κολωμπαρο στα βάθη της Αμαλιάδας.Ειχε κωλο το μενού και μπήκα,ανχωρικη συμπεριφορά μέσα,κασέτα πρόγραμμα από τα 80s,το μόνο που αξίζει είναι ο κωλος της που είναι δυσανάλογα ωραίος για το υπόλοιπο πακέτο.Τον έφαγε από κωλο με κάποια δυσκολία και ευτυχώς χωρίς απρόοπτα στην έξοδο.
Μέτρια πράγματα,πάμε παρακάτω 5,5/10.
Αφού είχα όρεξη για συνέχεια πήγα να δω τη Μπιάνκα από Φυλής 65 όροφος,ωραίο κοριτσάκι,όχι καμιά μουναρα,η Ντιάνα που πήρα πρόσφατα στο Μετάξι είναι πιο όμορφη σύμφωνα με τα δικά μου γούστα,βγήκε στο σαλόνι κατσουφιασμενη,χωρίς να δοκιμάσω βασιζόμενος στην εμπειρία μου τη φόλα την έχεις στο τσεπακι.
Πήγα για Βαλέρια στο Φώκαιας 27 που είναι στάνταρ καλή αλλά ήταν στο δωμάτιο,η τσα μου έπαιξε τα αρχιδια να δοκιμάσω την έτερη πόρνη που δουλεύει εκεί με το όνομα Γιαννα,μπες μου λέει στο μπου να δεις τι γράφουν για το κορίτσι.Επειδη ψιλοβιαζομουν με εψησε και την πήρα,πρόκειται για 35 άρα μελαχρινή με 3αρια βυζιά,μπαμπατσικη γκόμενα,όχι τίποτα ουαου αλλά έχουμε γαμισει και χειρότερες.
Στο δωμάτιο είναι ευδιάθετη με όρεξη να ικανοποιήσει τον πελάτη αλλά δεν έχει την έμφυτη πουτανια που έχουν άλλες,νταξει καλά πέρασα αλλά για δεύτερη φορά τσου.
6,5/10
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.148
Κριτικές
13
Like
1.692
Πόντοι
6.255
Περνοντας απογευμα μια βολτα μπηκα στο Μαγνησιας 1 και βρηκα την Ειρηνη απο Αλκιβιαδου 16γ μαζι με την Ντιανα και απο οτι ρωτησα και εμαθα θα δουλευει η Ειρηνη εκει απογευματα
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
298
Κριτικές
6
Like
532
Πόντοι
301
Καλησπέρα συναγωνιστές
5.40 συνάντηση φυλής και Φώκαιας εχθές πήγα με τον Γιώργο την περασμένη βδομάδα με το Νίκο σήμερα να δούμε ποιος έχει σειρά για τρίο με τα πουτανακια για παρτουζιτσα
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
SEX ME THΝ ΚΟΥΚΛΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ CHUCKY: Πορνόβόλτα Τρίτης μεσημεριανής και μπαίνω στα φλς 105 ισόγεια: Στο πρώτο ένα μελαχρινό με εσώρουχα μαύρο κορμάκι που άμα το βγάλει θα είναι για την λαϊκή αγορά. Ελευθ.στομ. αν θυμάμαι καλά. Στο διπλανό ένα πιο συμπαθητικό ξανθό νεανικό αλλά normal. Στην κεντρική αγορά δίπλα στο βενζινάδικο όροφο ένα αδύνατο μελαχρινό αδιάφορο μου φάνηκε normal ανακοινώθηκε. Η Πάολα στο πόστο της ισόγειο στο Φώκαιας και δίπλα στον όροφο η Ιζαμπέλα Σαντορίνης με φουλ ? ναι καλά καταλάβατε αυτή που φωνάζει μόνη της πριν της το χώσεις. Πάω Εμετουργειο λέω να περπατήσω να χάσω και καμιά θερμίδα. Πηγαίνω στην jason κέντρο του υπέροχου πεζόδρομου και βρίσκω την πορνοστάρ μας Αναμπελα δεν γαμιεται λέω ας το τιμήσουμε το κορίτσι άλλη μια φορά να μας περισσέψει μετά και κάνα φράγκο να πάρουμε κουλουράκια για τα Χριστούγεννα. ελευθ.πνευστα και σέντρα με doggy style...την γυρίζω ιεραποστολικό και εκεί πού δούλευε το γεωτρύπανο της ExxonMobil άρχισε να κουνιέται το κεφάλι της σαν κούκλα :confused: μου θύμισε ρε χυστες την γυναίκα του Chucky ?.... Άντε γαμησου λέω θα πάθει κανένα αυχενικό και θα ψάχνουμε φαρμακείο να της πάρουμε κολάρο... Τεσπά για να μήν κουράζω εκεί ήρθε και η ολοκλήρωση ✌️αν και μου ειπε ότι τα καινούργια δοντακια είναι αντιμικροβιακά. Ο.κ κούκλα μου της λέω next time!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καλησπέρα συναγωνιστές
5.40 συνάντηση φυλής και Φώκαιας εχθές πήγα με τον Γιώργο την περασμένη βδομάδα με το Νίκο σήμερα να δούμε ποιος έχει σειρά για τρίο με τα πουτανακια για παρτουζιτσα
Θα γράψεις μήπως και κριτική για τη πηδηχτικότητα του Γιώργη και του Νικολή;;; :2funny::2funny:
ΡΕ μλκ που έχουμε μπλέξει...;
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Πώς μοιάζει αυτή η Άναμπελ πια; Τόσο ωραία είναι;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom