Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 240 άτομα (33 μέλη και 207 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Καραφόλα αλερτ!
Μαρία Φυλής 65 πάνω.

Τελικά πήγα και κατέθεσα. Όχι μόνο καραφολα αλλά εντελώς άσχετη. Θα επανέλθω αργότερα με λεπτομέρειες.
Αφού μας τα είπανε , πηγες σαν αιμοδότης ρε μυστη , τεσπα περιμένουμε να αναλύσεις
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Κυριοι συγχωρηστε με γι'αυτο που θα γραψω αλλά μας βλέπω όλους να κόβουμε το σπορ των οίκων και να πηγαινουμε σε call. Πλέον οι οίκοι έχουν ποσοστο φολας 90%. 3 με 4 πεταμενα 20αρικα αν τα βάλεις κάτω παιρνεις αποδεδειγμένα καλές ανεξάρτητες call και παιρνας μια χαρά. Και λαρυγγωτες πιπες και πιο καθαρές για να αισθανθείς λίγο σαλακι στο πουτσοκεφαλο και για να γλυφεις λιγουλάκι κωλοτρυπίδα χωρίς να έχεις τυψεις για καμιά 10αρια μέρες μην κόλλησες κάτι....
Η Φυλής και το Μετάξι πλεον ειναι αποτυχία!
Κάπως έτσι είναι αλλά λιγότερα από 100 δε σου βγαίνει το cg αξιόλογο να είναι έτσι βέβαια καμία σχέση το ένα με το άλλο
 

victoriatus

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
209
Κριτικές
3
Like
714
Πόντοι
81
φωτό από δωμάτιο
1.jpg
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Παιδιά πέρασε τώρα έξω από το Ορφέως το ξενοδοχείο είχε μοα ξανθιά μικρή ηλικιακά με γκρι κολλάν με γραμμές έχει δοκιμάσει κανείς ήθελα να μπω αλλά δεν ήξερα ποσό πάει καο δεν ρώτησα ;
 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
746
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Σε ποια αναφέρεσαι στην "Σαντορινια" ή τη "Βραζιλιανα"?
Αν αναφέρεσαι στη Σαντορινια το ξέρω, αν αναφέρεσαι στη Βραζιλιανα ίσως να έχεις και δίκιο, δεν την έχω πάρει αλλά οι ουλές στα δεξία του δεξιού της στήθους με έχουν οδηγήσει σε αυτό το συμπερασμα κατά τα άλλα και οι δύο παρόλο το παρουσιαστικο τους έχουν σφιχτό κορμί
στην Βραζιλιάνα, έχει το πιο σφιχτό κορμί από όσες έχω πάρει μέχρι τώρα
 

jeik

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2013
Μηνύματα
210
Like
86
Πόντοι
1
Τι ωρα γινετε η αλλαγη βαρδιας στο Διδυμου 27?5 η 6?Και ξερει καποιος αν εχει ρεπο αυριο η Βικτωρια??
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 201520

Επισκέπτης
¨Ολοι εδώ μέσα γαμιέστε με πουτάνες και πληρώνετε για να κολλήσετε αφροδίσια..
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Λεπόν, σχετικά με τη Μαρία τη βυζού στο Φ 65

Να ξεκινησω από τον ηλίθιο τον Τσάτσο γιατί περί ηλιθίου πρόκειται.

Μπαίνω ρωτάω ποια είναι μου λέει δεν την ξέρεις,τρεις μέρες έχει στην Ελλάδα, σαν να λέει τί να μας πεις κι εσύ τώρα ,ξέρεις τι μουνι έχω εγώ;

Από πού είναι λεω; Από το Κόσσοβο λέει είναι. Κόσοβο λέω; Και αρχίζει να μου τσαμπουναει με μαγκιά κάτι μπούρδες γιατί τί είναι το Κόσοβο,αντι να είναι απ' τη Ρουμανία ,ή τη Βουλγαρία ή τη Βραζιλία είναι απ' το Κόσοβο και κάτι τέτοιες μπούρδες που δεν κατάλαβα.

Όταν ο συγκεκριμένος Τσάτσος είχε κάτι πατσαβούρες μου γλυφε τον κωλο στο σαλόνι .

Η Μαρία έχει λεπτό σώμα και κάτι βυζάρες περίεργες στο σχήμα συνδυασμός σπάνιος ίσως και μοναδικός στα μπορδελα του σήμερα.

Μπαίνει,λεπτό σώμα,βύζι,περίεργο μακρουλό πρόσωπο και αλβανοσάγωνο, μου καθαρίζει πεσμενο πουλί με μωρομαντηλι. Σκέφτομαι, ακά πάει να κάνει; Και αρχίζει να μου παίζει μαλακία μέχρι να σηκωθεί. Μετά ανοίγει την καποτα και μου την δίνει να τη βάλω μόνος μου. Φσιτ μπόινγκ.

Ακολουθεί πίπα ,τί πίπα δηλαδή ,απλά τον είχε μέσα στο στόμα και ψιλοκουνιόταν. Μετά από 5 δευτερα ακριβώς πέταγεται και ξαπλώνει ,με ανοιχτά τα πόδια . Easy λέει. Έγινε λέω .

Και γυρνα πισωκολλητο ,δεν κατάλαβε,ελληνικά Χριστό,αγγλικά Δημοτικού και κάνει το εξής κουφό γυρνάει και ξαπλώνει μπρούμυτα.

Μέχρι να συνεννοηθούμε και να τα κάνει όλα αυτά εμένα άρχισε να πέφτει. Την τρίβω λίγο από πίσω με πουλί,ξανασηκώνεται ο γερανός και τον βάζω εκεί που ήταν ξαπλωμένη.

Πάω σε μια φάση να την ανασηκωσω για κανονικό πισωκολλητο αλλά δεν ξέρω πως στήθηκε ,ήταν πολύ ψηλά και δεν την έφτανα. Σηκώνοαι όρθιος στο κρεβάτι όπως στις τσόντες για να τη φτάσω. Κόντεψα και να πέσω μπροστά. Δεν βγαίνει έτσι σκέφτομαι. Την ξαπλωνω πάλι κάτω όπως ήταν μπρούμυτα και συνεχίζω μέσα έξω κάμποση ωρα. Ήταν ξαπλωμένη κάπως στραβά και τη μία χυμένη βυζαρα από πάνω. Και μετά ήρθε το τέλος.

Μιλάμε η κοπέλα είναι εντελώς άσχετη . Πρέπει να φάει μαραθώνιο ψωλων για να μάθει πέντε βασικά πράγματα.

Αυτή ακομά περπατάει τα πρώτα ψωλοβήματα.

Μακριά. Δεν ξαναπατάω,τουλάχιστον μέχρι να φάει χίλιες και μία ψωλες.
 

Πρυτανης

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
283
Κριτικές
46
Like
4.042
Πόντοι
1.651
Επίσκεψη 1/11/21 στην Κα Τατιάνα , απόγευμα 17.00 μμ. στο Ι. 1Β
Ακούραστη με συνεχόμενα δωμάτια . Της ταίριαζε το άλλο απέναντι , με τα πιο ευρύχωρα δωμάτια . Δουλεύει με την ίδια υπηρεσία που είχε παλιά. Χτυπάει στο 7' να ειδοποιήσει αλλά και στα 12'-13' δεν θα πει κάτι. Δεν έχει κάμερα στο σαλόνι για να χρονομετρούν την εργαζόμενη όπως σε άλλα και να πέφτει το ανάλογο πρόστιμο για "παραβίαση χρόνου" .

Εξαιρετική η συνεύρεση.
Δωμάτιο πολύ καθαρό
 

Συνημμένα

  • IMG_20211101_172120.jpg
    IMG_20211101_172120.jpg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 37

tony1

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
756
Like
918
Πόντοι
86
¨Ολοι εδώ μέσα γαμιέστε με πουτάνες και πληρώνετε για να κολλήσετε αφροδίσια..
Κατσε και πλήρωνε ελλεεινιδες τότε και γάμα ακαποτα να δεις πόσα αφροδίσια θα αποκτησεις
 
Εγγρ.
4 Απρ 2016
Μηνύματα
87
Κριτικές
2
Like
387
Πόντοι
20
Κυριοι συγχωρηστε με γι'αυτο που θα γραψω αλλά μας βλέπω όλους να κόβουμε το σπορ των οίκων και να πηγαινουμε σε call. Πλέον οι οίκοι έχουν ποσοστο φολας 90%. 3 με 4 πεταμενα 20αρικα αν τα βάλεις κάτω παιρνεις αποδεδειγμένα καλές ανεξάρτητες call και παιρνας μια χαρά. Και λαρυγγωτες πιπες και πιο καθαρές για να αισθανθείς λίγο σαλακι στο πουτσοκεφαλο και για να γλυφεις λιγουλάκι κωλοτρυπίδα χωρίς να έχεις τυψεις για καμιά 10αρια μέρες μην κόλλησες κάτι....
Η Φυλής και το Μετάξι πλεον ειναι αποτυχία!
Γιατι, έχεις την εντύπωση ότι δε θα φας φολα από call? Έχεις πάρα πολλές πιθανότητες και αν φας, ο κουβάς θα είναι πολύ μεγαλύτερος. Άσε που στις περισσότερες περιπτώσεις άλλο φαντάζεσαι ότι θα συναντήσεις, και άλλο συναντάς. Στα μπουρδέλα και στα στούντιο τουλάχιστον πριν μπεις, τις βλέπεις live και όχι επεξεργασμένες φωτό
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Καραφόλα αλερτ!
Μαρία Φυλής 65 πάνω.

Τελικά πήγα και κατέθεσα. Όχι μόνο καραφολα αλλά εντελώς άσχετη. Θα επανέλθω αργότερα με λεπτομέρειες.
τύπε ειναι καποια μαγαζιά που πλεον δε παταω καν γιατι ειμαι σίγουρος οτι και καινουργια να εχει μέσα θα ειναι φολα...επίσης εχω παρατηρήσει και καποιες τσατσες κάθε φορα που θα τις πετύχω ολως περιεργως χωρίς να μπει στο σαλόνι η πουτάνα ξερω οτι θα ειναι φολα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Κυριοι συγχωρηστε με γι'αυτο που θα γραψω αλλά μας βλέπω όλους να κόβουμε το σπορ των οίκων και να πηγαινουμε σε call. Πλέον οι οίκοι έχουν ποσοστο φολας 90%. 3 με 4 πεταμενα 20αρικα αν τα βάλεις κάτω παιρνεις αποδεδειγμένα καλές ανεξάρτητες call και παιρνας μια χαρά. Και λαρυγγωτες πιπες και πιο καθαρές για να αισθανθείς λίγο σαλακι στο πουτσοκεφαλο και για να γλυφεις λιγουλάκι κωλοτρυπίδα χωρίς να έχεις τυψεις για καμιά 10αρια μέρες μην κόλλησες κάτι....
Η Φυλής και το Μετάξι πλεον ειναι αποτυχία!
Γιατι πολύ απλά τύπε η καλη (η νεα δηλ και όμορφη) δε θα κάτσει να γαμηθει για 20 ευρω και δε θα κάτσει να ασχοληθει σοβαρά με εναν πελατη για αυτα τα λεφτα...επισης δεν εχει και δουλεια πλεον στην ελλάδα οποτε θα προτιμήσει χώρες με περισσότερη δουλεια.Πχ για μενα ακυρο μπορει να φαει μια πουτάνα (που τη θεωρώ φόλα δηλ) αν μου εχει κανει ελευθερη πιπα,τη γαμαω,αλλα για κάποιο λογο δε χύνω.Εεκει δε θελω η αλλη να με αφήσει να τη παίξω,θελω να σηκωθει και να συνεχίσει πιπα και να τελειωσω...μονο ετσι θεωρώ οτι καποια εχει "ασχοληθει" μαζι μου σοβαρά.Οι περισσότερες πλεον γαμας και μετα σου λεει παίχτη μονος σου αν δε τελειώσεις...ε οχι ρε φίλε :wanker:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
35
Like
29.650
Πόντοι
9.846
Γιατι, έχεις την εντύπωση ότι δε θα φας φολα από call? Έχεις πάρα πολλές πιθανότητες και αν φας, ο κουβάς θα είναι πολύ μεγαλύτερος. Άσε που στις περισσότερες περιπτώσεις άλλο φαντάζεσαι ότι θα συναντήσεις, και άλλο συναντάς. Στα μπουρδέλα και στα στούντιο τουλάχιστον πριν μπεις, τις βλέπεις live και όχι επεξεργασμένες φωτό
Αυτό με τις επεξεργασμένες φωτογραφίες και το ότι άλλο περιμενεις και άλλο συναντάς από τους γαμωπρομοτορες εδώ μέσα όντως ισχυει. Παρολαυτα πολλες call έχουνε περισσοτερα κριτίρια αξιολόγησης διότι έχουν πολλες παραπανω κριτικές. Μπορείς να καταλάβεις ποιες κριτικές την "σπρώχνουν" και ποιες είναι αληθινες. Ειδικά στις ανεξάρτητες που έχουν πληθωρα κριτικών.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom