Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 157 άτομα (15 μέλη και 142 επισκέπτες)

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Μετά από αυτά που μας έγραψε ο συναγωνιστής ψήθηκες να περάσεις κι όλας; :confused:
Αμε . Μ εψησαν τα μεγάλα βυζιά με το λεπτό σώμα.

Βέβαια χτες πριν από αυτή είχα ήδη καταθέσει κίτρινο και πέρασα καλά.

Οπότε είπα να πάω για κασκαντεριλίκι. Δεν βαριέσαι,ακόμα ένα μπλε μαζί με τ άλλα. Στην πυρά.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Γιατι, έχεις την εντύπωση ότι δε θα φας φολα από call? Έχεις πάρα πολλές πιθανότητες και αν φας, ο κουβάς θα είναι πολύ μεγαλύτερος. Άσε που στις περισσότερες περιπτώσεις άλλο φαντάζεσαι ότι θα συναντήσεις, και άλλο συναντάς. Στα μπουρδέλα και στα στούντιο τουλάχιστον πριν μπεις, τις βλέπεις live και όχι επεξεργασμένες φωτό
Από κάτι βίζιτες γραφείων που είχα πάρει εν μέσω κορωνογιού ήταν μπάζα για τόσα λεφτά και φόλες. Εκτός αν είμαι τόσο άτυχος.

Θα κάνω άλλη μια απόπειρα για βίζιτα σε μία που έβαλα στο μάτι. Αν βγει κι αυτή μπαζο, βίζιτα από γραφείο αποκλείεται εφ όρου ζωής.

Είδα ιδίοις ομασι τί μπαζολες φολες πληρώνουν αδρά οι ματσωμενοι . Οι κακόμοιροι.
 
Τελευταία τροποποίηση:

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Στο σοβιετικό σάιτ διπλά κάνουν τον κραχτη για τη Μαρία. Λέει ένας εκπληκτικό βυζί, στην καλύτερη θα είναι φόλα,στη χειρότερη θα δεν ξέρει να βάλει προφυλακτικό. Λοιπόν για σωθούν πολλοί, η περίπτωση είναι στην πολύ χειρότερη. Δεν ξέρει τίποτα.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
13
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Στο σοβιετικό σάιτ διπλά κάνουν τον κραχτη για τη Μαρία. Λέει ένας εκπληκτικό βυζί, στην καλύτερη θα είναι φόλα,στη χειρότερη θα δεν ξέρει να βάλει προφυλακτικό. Λοιπόν για σωθούν πολλοί, η περίπτωση είναι στην πολύ χειρότερη. Δεν ξέρει τίποτα.
ομορφη κοπελα,το δεν ξερει δεν πειραζει,το οτι ειναι αγριοουγκανο πειραζει,μαλακισμενη αλβανικη νεολερα,με χοτζα σεβοντουσαν,τωρα με ελευθερια γινανε ζωα χειροτερα απο τη δικια μας νεολερα
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.010
Πόντοι
17.885
επιστροφή από Μετάξι στο οποίο και πρέπει να χαν παει για έλεγχο! μιλάμε όλα κλειστά :2funny: :2funny: :2funny:
τα κορίτσια (κάποια απ αυτά) να κάθονται στην καφετέρια-ψησταριά, και τα μόνα που ήταν ανοιχτά (άρα και ενδεικτικό ότι ας πούμε καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται)
ήταν το Μ. Αλεξάνδρου 28α και το Ιάσωνος 19 στο οποίο και δουλεύει (α βάρδια 1ος όροφος) ένα πανέμορφο Ρωσσίδι (Νικόλ) με καρδιά όμως με κάτι από χιόνι Σιβηρίας
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.115
Πόντοι
201
Από κάτι βίζιτες γραφείων που είχα πάρει εν μέσω κορωνογιού ήταν μπάζα για τόσα λεφτά και φόλες. Εκτός αν είμαι τόσο άτυχος.

Θα κάνω άλλη μια απόπειρα για βίζιτα σε μία που έβαλα στο μάτι. Αν βγει κι αυτή μπαζο, βίζιτα από γραφείο αποκλείεται εφ όρου ζωής.

Είδα ιδίοις ομασι τί μπαζολες φολες πληρώνουν αδρά οι ματσωμενοι . Οι κακόμοιροι.
Μεγάλη αλήθεια αυτό με τα γραφεία..
Το φωτοσοπ πάει σύννεφο και επειδή ψωνίζω και από σπίτια αλλά και ντελιβερι, γνώμη μου είναι πως αν έβαζες να δουλέψουν στα μπουρδέλα αυτές από τα γραφεία , τα 2/3 από αυτές θα πεινούσαν
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Επίσκεψη 1/11/21 στην Κα Τατιάνα , απόγευμα 17.00 μμ. στο Ι. 1Β
Ακούραστη με συνεχόμενα δωμάτια . Της ταίριαζε το άλλο απέναντι , με τα πιο ευρύχωρα δωμάτια . Δουλεύει με την ίδια υπηρεσία που είχε παλιά. Χτυπάει στο 7' να ειδοποιήσει αλλά και στα 12'-13' δεν θα πει κάτι. Δεν έχει κάμερα στο σαλόνι για να χρονομετρούν την εργαζόμενη όπως σε άλλα και να πέφτει το ανάλογο πρόστιμο για "παραβίαση χρόνου" .

Εξαιρετική η συνεύρεση.
Δωμάτιο πολύ καθαρό
Στα πρώτα λες στα κινεζικά δίπλα έτσι ;; Αυτή η Τατιανα μήπως δουλεύει σαν Τανια πλέον την ίδια λέμε που είναι μόνο πρωινή και πριν κανένα δυο τρεις βδομαδες ανακοίνωνε η Τσατσα όταν ρώταγες ότι η Τανια είναι άρρωστη ;
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Μεγάλη αλήθεια αυτό με τα γραφεία..
Το φωτοσοπ πάει σύννεφο και επειδή ψωνίζω και από σπίτια αλλά και ντελιβερι, γνώμη μου είναι πως αν έβαζες να δουλέψουν στα μπουρδέλα αυτές από τα γραφεία , τα 2/3 από αυτές θα πεινούσαν
Τι θα πεινούσαν ρε φίλε , καμία δε πεινάει εδω υπάρχουν στα σπίτια γκόμενες που περνάνε από το ένα δωμάτιο στο άλλο, υπάρχουν πρεζουδες αλλά κ με τρίχες . Ναι μαζί σου ότι υπάρχουν αρκετές γραφειατες που δε κάνουν για call girl αλλά όχι ότι θα πεινούσαν στ σπίτια, επίσης παρένθεση κάποτε έβρισκες στη φυλής μουνια που τώρα ζητάνε 200 την ώρα αλλά πάνε αυτά τα χρονια
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.115
Πόντοι
201
τύπε ειναι καποια μαγαζιά που πλεον δε παταω καν γιατι ειμαι σίγουρος οτι και καινουργια να εχει μέσα θα ειναι φολα...επίσης εχω παρατηρήσει και καποιες τσατσες κάθε φορα που θα τις πετύχω ολως περιεργως χωρίς να μπει στο σαλόνι η πουτάνα ξερω οτι θα ειναι φολα
Εχω παρατηρήσει σε σπίτι που πάω συχνά , πως όποτε δουλεύει συγκεκριμένη τσατσά τα κορίτσια φωλιάζουν αβερτα. Ρώτησα "στανταράκι" μου τι παίζει και μου είπε πως η συγκεκριμένη είναι τόσο γκρινιάρα και χρηματοδουλη που θέλουν δεν θέλουν καταφέρνει να τους γαμαει την ψυχολογία
 

Tsigganolagnos hronia

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2020
Μηνύματα
118
Like
1.115
Πόντοι
201
Τι θα πεινούσαν ρε φίλε , καμία δε πεινάει εδω υπάρχουν στα σπίτια γκόμενες που περνάνε από το ένα δωμάτιο στο άλλο, υπάρχουν πρεζουδες αλλά κ με τρίχες . Ναι μαζί σου ότι υπάρχουν αρκετές γραφειατες που δε κάνουν για call girl αλλά όχι ότι θα πεινούσαν στ σπίτια, επίσης παρένθεση κάποτε έβρισκες στη φυλής μουνια που τώρα ζητάνε 200 την ώρα αλλά πάνε αυτά τα χρονια
Χαχαχα νταξει ρε φίλε τρόπος του λέγειν το θα πεινούσαν ..
Και μια μαϊμού να βάλεις μέσα στο μπουρδέλο, στα 5 μύρια Αθηναίους 5-6 ψυχανωμαλοι την μέρα θα βρεθούν να την πηδάνε..
Τότε όμως δεν θα μιλάμε για επαγγελματία ιερόδουλη αλλά για μεροκαματιάρα πόρνη
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.420
Πόντοι
736
Χαχαχα νταξει ρε φίλε τρόπος του λέγειν το θα πεινούσαν ..
Και μια μαϊμού να βάλεις μέσα στο μπουρδέλο, στα 5 μύρια Αθηναίους 5-6 ψυχανωμαλοι την μέρα θα βρεθούν να την πηδάνε..
Τότε όμως δεν θα μιλάμε για επαγγελματία ιερόδουλη αλλά για μεροκαματιάρα πόρνη
Τι μαϊμού και χελώνα θα γαμουσαν, ναι κατάλαβα τι εννοείς καλαμπούρι κάνουμε όμως , ξέρεις τι πιστεύω ότι πχ ένα οίκημα δεν ένα brand name άμα δεις πάμε στη Τανια στη Βερόνικα κτλπ , το γραφείο όμως έχει πχ Α η Β agency και σίγουρα θα φας φόλες και δύσκολα θα δώσεις δεύτερη ευκαιρία στη κάθε μια που μπορεί να τύχει να μην είναι καλή μαζί σου ενώ γενικά να πετάει
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.090
Κριτικές
123
Like
51.023
Πόντοι
27.261
Χαχαχα νταξει ρε φίλε τρόπος του λέγειν το θα πεινούσαν ..
Και μια μαϊμού να βάλεις μέσα στο μπουρδέλο, στα 5 μύρια Αθηναίους 5-6 ψυχανωμαλοι την μέρα θα βρεθούν να την πηδάνε..
Τότε όμως δεν θα μιλάμε για επαγγελματία ιερόδουλη αλλά για μεροκαματιάρα πόρνη
παιχτη μην πας μακρια.
εδω μεσα, τυπος τιμημενος, πηδαει γιδες αβερτα και αποδεδειγμενα.
αλλα μη με ρωτησεις για ονομα... δεν κανει να τον εκθεσω :confused:
 

Συνημμένα

  • πιξογιδογαμης.jpg
    πιξογιδογαμης.jpg
    150,5 KB · Εμφανίσεις: 31
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.943
Like
7.692
Πόντοι
2.356
Εχω παρατηρήσει σε σπίτι που πάω συχνά , πως όποτε δουλεύει συγκεκριμένη τσατσά τα κορίτσια φωλιάζουν αβερτα. Ρώτησα "στανταράκι" μου τι παίζει και μου είπε πως η συγκεκριμένη είναι τόσο γκρινιάρα και χρηματοδουλη που θέλουν δεν θέλουν καταφέρνει να τους γαμαει την ψυχολογία
εγω αρχίζω να πιστευω πλεον πως φολα πουτάνα με φόλα τσατσά πανε πακετο
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.067
Κριτικές
7
Like
3.811
Πόντοι
736
τώρα αν διαβάζουν τα αφεντικά των σπιτιών μερικά τιπς που πιστεύω θα σπάσουν στις πωλήσεις είναι:
1) ντύσιμο, να βγαίνουν οι πουτάνες με σορτσάκια, τοπάκια κτλ όχι φουλ ντύσιμο για να μην αργούν από πελάτη σε πελάτη αλλά σίγουρα στο μυαλό του πελάτη θα συνδιαστεί με τις εικόνες από τα μουνιά που βλέπει έξω και θελεί να σκίσει και θα μπαινουν πολλοί
2) προγράμματα πιο κίνκυ (όχι μασάζ και μαλακίες, που δεν ξέρουν να κάνουν) π.χ. 10€ 3λεπτά μόνο πίπα χύσιμο στο στόμα (στύλ gloryhole χωρίς τον τοίχο!!) σε φάση μπαίνεις την βλέπεις με τα ρούχα ή χωρίς, πάτε δωμάτιο τον παίζεις την χύνεις και φεύγεις πουτανοσφηνάκι, (θυμάμαι το έκανα στο μεταξύ πριν 10 χρόνια, στην κολοκυνθούς είχε σερί δωμάτια και έλεγα πάμε τουαλέτα 2λεπτά σε τσιμπουκώνω στα γρήγορα χύνω φεύγω και για αυτές ήταν εύκολα λεφτά και για εμένα ήταν κάτι διαφορετικό και με κάβλωνε).
3) οι μιλφ πουτάνες να κάνουν τις τσατσάδες και να μπαίνουν δωμάτιο ή μόνες τους ή και μόνο με την κοπέλα. τώρα προφανώς το πρόβλημα είναι ποιος θα κάθετε έξω με τους πελάτες όταν είναι και οι 2 μέσα.

Γενικά εφόσον το ρόστερ δεν μπορεί να αναβαθμιστεί τουλάχιστον να γίνουν αλλαγές σε άλλους τομείς που θα βοηθήσουν να δούμε κάτι διαφορετικό.
Πολλύ ενδιαφέρουσες :thumbsup: οι προτάσεις σου συναγωνιστή !!!! :hi:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
Στα πρώτα λες στα κινεζικά δίπλα έτσι ;; Αυτή η Τατιανα μήπως δουλεύει σαν Τανια πλέον την ίδια λέμε που είναι μόνο πρωινή και πριν κανένα δυο τρεις βδομαδες ανακοίνωνε η Τσατσα όταν ρώταγες ότι η Τανια είναι άρρωστη ;
υπάρχει και Τανια και Τατιάνα στο Ιάσωνος 1β, στο δεξιά δουλεύει η Τάνια η οποία είναι ξανθιά κοντή σώμα με πιασίματα και 3αρι βυζι και στο αριστερά η Τατιάνα (στην οποία αναφέρεται ο συναγωνιστής) που είναι ξανθιά λεπτή με 1.5αρι βυζι
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.088
Πόντοι
46.232
σφηνάκι live

Χωματιανου 11α Ειρήνη με κάστανο σκούρο μαλλί, κανονικό σώμα 1,5άρι βυζί , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Χωματιανου 11β κλειστό.

Λιοσιων 73β Εμμι το κοκκινομαλλικο κοντοπουτανο ζυμαράκι , σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Λιοσιων 73α Κωνσταντίνα καστανοξανθη λεπτή με μαλλί μέχρι τους ώμους, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Μαρίνα μελαχρινή νταρντανοπαχουλη με 3.5αρι συν βυζι με τεράστια ρογα, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Εξηκιου 18α Μιλενα, ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ κλειστό.

Βεργας 3 κλειστό ανοιχτό το φως κλειδωμένη η πόρτα.

Βεργας 2 Αλεξάνδρα η ελληνογερμανιδα, ξανθιά μιλφ νταρντανα με 2-2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Μπάρμπαρα καστανή μιλφ νταρντανα με 3αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, πρωκτικο και αυταρχικό.

Βεργας 6β Άννα ξανθιά χοντρή με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Βεργας 7 Κωνσταντίνα μελαχρινή μιλφ πολύ χοντρή με 3.5αρι συν βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Καταθεση πριν λίγο στο Δίδυμου 22 στην Βαλερία...
Καστανο κοντοπουτανο με γλυκιά φάτσα, 2άρι βυζι με ωραια ρωγα για πιπίλισμα, κωλος τσουπωτος και φαρδύς συνάμα...
Στο δωμάτιο μπαίνει με διάθεση για χιούμορ, κανει πως κλείνει τα μάτια και δεν ξέρει που πάει, έρχεται καταπάνω μου και με δαγκώνει, ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΩΡΗ ΠΕΤΟΎΓΙΑ της φωναζω, και εκεί αρχίζει τα ναζακια η γατούλα, γλωσσοφιλα δίνει χωρίς δισταγμό, το Τσιμπουκι της ειναι μετριο προς καλό, δεν βάζει δοντι και αυτο μετραει.
Το κακό με αυτήν είναι οτι ολο μιλάει μιλάει μιλάει, δεν σταματάει, λέει πολλά στη γλώσσα της και απλά της απαντουσα Ντα, και συνεχιζε.
Στον αγώνα τώρα στήνεται οκ, σε αφήνει να την πιάσεις οπως θες και δεν δυσανασχετεί καθόλου, ειναι πολυ υπάκουη.
Το μόνο που με χάλασε ήταν ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα, κι ας είχα αυτήν την εντύπωση, ξενέρωσα, πάλι καλά δεν έβγαλα την καποτα και την τιμωρησα στα 4, οπου άρχισε τα ΤΙΣΟΥΚΑ ΤΙΣΟΥΚΑ (βρισιές).
Ε της τραγουδάω κι εγώ, "τι σου 'κανα και χυνεις;; σε γουστάρω σε γουστάααρω" κι εκεί να αρχίζει να γελάει σα βλαμμένο....
Τελείωσα στα 4 λοιπον στη καποτα.
Μετά καθίσαμε αγκαλιά για 2-3 λεπτά και να φιλιομαστε.

Συμπερασματικα το κορίτσι ειναι για 1-2 φορές να περάσεις ΟΚ, και να κάνεις τη καυλάντα σου...
Για τζερτζελο και χαβαλέ ειναι ο,τι πρέπει.
Ειναι εκείνη η γκόμενα που γαμιεστε σα σκυλιά επειδή ταιριαξατε στο χιουμορ.
Φολα δεν ειναι πάντως, από μένα είναι ΝΑΙ, την συστήνω.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom