Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (2 μέλη και 30 επισκέπτες)

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
1η πρωινή διδύμου ή αλκιβιαδου παίζει τίποτα καλό?
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
364
Κριτικές
13
Like
1.655
Πόντοι
431
Σήμερα στην απογευματινή βάρδια...
Διδυμου 27=Βικτώρια+Τάνια
Διδύμου 22 πάνω=Αγγέλα+Σοφία
Διδύμου 22 κάτω=Ραμόνα
Αχαρνών 85=Εβελίνα
Κορίτσια για όλα τα γούστα, μ'εντυπωσίασε η Αγγέλα, έχει κάτι το καβλωτικό πάνω της..Θα δοκιμαστεί σύντομα..
 

francesco barbalias

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2018
Μηνύματα
87
Like
746
Πόντοι
80
Κι εγω πιστευω πως η συγκεκριμενη δεν ενδιδει σε τετοιες προκλησεις. Κανεις δεν ξερει ομως. Κι εγω που ειχα πιασει μια φορα κουβεντα μαζι της ητανε κατηγορηματικη.Η Μπαρμπορα ειναι επαγγελματιας οπως λιγες.
Φίλε στο Φωκαίας 27 πάνω έκανε ακάποτα γαμήσια και μάλιστα όταν έβαζες καπότα σταμάταγε και την έβγαζε για να κάνει και καλά πίπα και μετά πήγαινε να κάτσει μόνη της χωρίς καπότα.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Παιδια μολις γυρισα απο τσαρκα, περασα απο λιοσιων και τα γυρω στενα μετρια πραγματα, αλλα συνεβη κατι απροοπτο, πηγα στο στουντελο το λιοσιων 73α και περιμενα στο σαλονι να δω τις κοπελες, περιμενα κανα 10 λεπτο , και σκαει μυτη η Καιτη ξανθο ρωσιδι, μετρια για τα δικα μου γουστα, και καποια στιγμη χτυπαει το κουδουνι τους ανοιγει, και μπαινουν μεσα 3 πακιστανοι ή γυφτοι , και αρχιζει η τσατσα να τους φωναζει εξω , και οτι δεχεται μονο Ελληνες, να φωναζει μετα αστυνομια, σηκωθειτε φυγετε, πηγε να πεσει ξυλο!:confused::embarrased: Κατευθειαν σηκωθηκα και εφυγα, για να μην μπλεξω, καθως του φευγατου η μανα δεν εκλαψε ποτε! Περασα απεναντι στο φαναρι, και ακομη τσακωνοντουσαν! Προσοχη παιδια η περιοχη εχει γινει επικινδυνη, γκετο, εχει γεμισει λαθρο, δυσκολα θα ξανα παω τσαρκα εκει!:woldman:
Και γω είδα προσφάτως 5-6 να σουλατσάρουν για να ρίξουν κανέναν πούτσο... Το θέμα είναι που στα γαμήδια βρίσκουν οι σκουπιδοφάγοι τα κοσάρια, μου λες;
 

kolonoskopos83

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2015
Μηνύματα
1.108
Like
1.758
Πόντοι
216
Και γω είδα προσφάτως 5-6 να σουλατσάρουν για να ρίξουν κανέναν πούτσο... Το θέμα είναι που στα γαμήδια βρίσκουν οι σκουπιδοφάγοι τα κοσάρια, μου λες;
Από επιδοτήσεις του κυρίου Σόρος, από μικροκλοπές, από ναρκωτικά, από γυφτοπούλες που εκδίδονται και από άλλα διάφορα τέτοια ωραία....
 

Johnny87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2016
Μηνύματα
2.658
Κριτικές
9
Like
3.436
Πόντοι
736
Και γω είδα προσφάτως 5-6 να σουλατσάρουν για να ρίξουν κανέναν πούτσο... Το θέμα είναι που στα γαμήδια βρίσκουν οι σκουπιδοφάγοι τα κοσάρια, μου λες;
Απο τα επιδοματα των αθλιων κυβερνωντων Κουλη και τσιπρα! Αφου τα ξερεις φιλε μου!
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Έκανα μια γύρα στην φυλής σήμερα και όντως το περιβάλλον αγριεύει όλο και πιο πολύ. Από όσο έμαθα κλείσανε γιαπιά που είχαν κάνει κατάληψη τα πρεζόνια και γέμισαν οι δρόμοι. Αναρωτιέμαι πως κυκλοφορούν γυναίκες εκεί ακόμα και στο φως της ημέρας.
Δεν πειράζουν γυναίκες ρε... Είναι του ιδίου συνδικάτου, αφού τα ξέρεις καλλίτερα αυτά...
Το ίδιο χέρι τους κατευθύνει/προστατέυει!!
Φαντάσου όμως γούστο που θά’ χε να τη (μ)πέσει σκυλάραπας σε φεμιναζίδι...
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.682
Πόντοι
4.546
Με self test μπαινεις σε studio/οικο ανοχης?

ΜΗΝ άγχεσαι τύπε μου άκου τί θα κάνεις.. θα πάρεις μια κόλλα χαρτί και θα γράψεις με κεφαλαία γράμματα : Είμαι ψηφοφόρος του Μητσοτάκη..!
Θα το δείχνεις στην υπηρεσία του κάθε μαγαζιού και θα γαμάς δίχως πολλά πολλά.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω την Ελένη και την Καίτη από μεγάλου Αλεξάνδρου Μεταξουργείο. Παίζει να ξέρει κανείς τον αριθμό του μπουρδέλου για να πάω καρφί? Είναι απέναντι απο μια καφετέρια και έχει σκαλιά που πάνε προς τα κάτω. Ευχαριστώ
Αφού ξέρεις που είναι και πως είναι το μπουρδέλο γιατί απλά δεν πας; Τι σημασία έχει να ξέρεις το νούνερο;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.532
Πόντοι
9.846
Φίλε στο Φωκαίας 27 πάνω έκανε ακάποτα γαμήσια και μάλιστα όταν έβαζες καπότα σταμάταγε και την έβγαζε για να κάνει και καλά πίπα και μετά πήγαινε να κάτσει μόνη της χωρίς καπότα.
Αφου δεν κολλησε κανένας τίποτα παλι καλά να λες!
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Δεν πειράζουν γυναίκες ρε... Είναι του ιδίου συνδικάτου, αφού τα ξέρεις καλλίτερα αυτά...
Το ίδιο χέρι τους κατευθύνει/προστατέυει!!
Φαντάσου όμως γούστο που θά’ χε να τη (μ)πέσει σκυλάραπας σε φεμιναζίδι...
Αν ο σκυλαραπας είναι μουσουλμάνος άμεσα θα θέλει να την καθαρίσει. Έτσι τους λέει η θρησκεία τους να μην δέχονται μαγκιές από οποιοδήποτε θηλυκό. Απορώ πως δεν έχω δει στις ειδήσεις κάτι τέτοιο.
 

The Gamekaiser

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2021
Μηνύματα
11
Like
42
Πόντοι
0
Δεν κρεμασε φιλαρακο ουτε τακουνια ουτε κυλωτεσ,δουλευει κανονικα με ραντεβου και απο τι μου λεει εχει δουλιτσα.

Θα ηθελα τηλ της Νανας, @Tarzaneas σε pm αν θες, ή οποιαδηποτε πληροφορια για το που μπορει να βρεθει. Την εχασα αποτομα στο λοκντάουν, ηλπιζα να ξαναξεκινησει, αλλα το Νανοσπιτο σφαλιστο, και το μονο πραγμα οξω απο την πορτα ειναι τα μαζεμενα κοινοχρηστα...

Thnx !
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Φίλε στο Φωκαίας 27 πάνω έκανε ακάποτα γαμήσια και μάλιστα όταν έβαζες καπότα σταμάταγε και την έβγαζε για να κάνει και καλά πίπα και μετά πήγαινε να κάτσει μόνη της χωρίς καπότα.
Περασμένα ΑΚΑΠΟΤΑ μεγαλεία! :rockon:
 

mixanikos85

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2019
Μηνύματα
244
Like
314
Πόντοι
21
Μαγκες εκεινη με τα ράστα στο φυλης 74 υπογειο αριτερα που το παιζει μουναρα ειναι πολυ μεγαλη φόλα μν την πατηση κανενας… στο δεξια ηταν μια ξανθια λιγο ψωμομενη ξανθια αρκετα ομορφη και μετανιωσα που δεν μπηκα
Εκει .. ξερει κανεναν ποια ειναι και αν αξιζει ;
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Αφού ξέρεις που είναι και πως είναι το μπουρδέλο γιατί απλά δεν πας; Τι σημασία έχει να ξέρεις το νούνερο;
Δεν ήξερα φίλε μου. Ένας άλλος μου εξήγησε που στο περίπου είναι και σας το έγραψα μήπως ξέρετε
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.532
Πόντοι
9.846
Δεν ήξερα φίλε μου. Ένας άλλος μου εξήγησε που στο περίπου είναι και σας το έγραψα μήπως ξέρετε
Φίλε μου έστειλες προσωπικο μυνημα, σου απάντησα ακριβώς που είναι αλλα με αμφισβήτησες. Άρχισες να ρωτάς τα ίδια και τα ίδια παλι στο νημα αυτό. Νομίζεις ότι είχα κάποιο λόγο να σου πω ψέματα; Δεν ξεκινάς καλά..... Αν αρχίσουν να σε κράζουν δεν θα φταίω εγώ που για μια πληροφορία πρεπει να ρωτάς τους παντες!
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Βρε παλικάρια συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω γτ έγινα θέμα... Σας ζήτησα κάτι πληροφοριες που μου τις δωσατε και σας ευχαριστώ αλλά ήθελα αν γινόταν κάποιος να μου πει και ακριβός τον αριθμό γτ δεν έχω ιδέα από το Μεταξουργείο. Εν τέλει ο Σμύρνης μου το είπε και τον ευχαριστώ και εκείνον αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το "δεν ξεκινάς καλά". Τέλος πάντων εγώ δεν έχω κανένα θέμα και ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας
 

fil69

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
162
Like
198
Πόντοι
1
Δεν κρεμασε φιλαρακο ουτε τακουνια ουτε κυλωκαληντεσ,δουλευει κανονικα με ραντεβου και απο τι μου λεει εχει δουλιτσα.
καλημερα αν εχεις το τηλ μπορεις να μου το στειλεις σε p m ?ευχαρστω πολυ
 
  • Like
Αντιδράσεις: MUZAUI

smi

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
27
Like
56
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερει κανεις αν εργαζεται η θεια ελενη απο καλυμνου 36??
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Βρε παλικάρια συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω γτ έγινα θέμα... Σας ζήτησα κάτι πληροφοριες που μου τις δωσατε και σας ευχαριστώ αλλά ήθελα αν γινόταν κάποιος να μου πει και ακριβός τον αριθμό γτ δεν έχω ιδέα από το Μεταξουργείο. Εν τέλει ο Σμύρνης μου το είπε και τον ευχαριστώ και εκείνον αλλά δεν μπορώ να καταλάβω το "δεν ξεκινάς καλά". Τέλος πάντων εγώ δεν έχω κανένα θέμα και ευχαριστώ για τις πληροφορίες σας
Δικέ μου μην αγχώνεσαι όλα καλά, είσαι μπροστά σε μία οθόνη είσαι ασφαλής. Μεγάλου Αλεξάνδρου 28 υπόγειο, όντως είναι απέναντι από την καφετέρια , καλά να περνάς!!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom