Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 55 άτομα (3 μέλη και 52 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.310
Κριτικές
34
Like
29.534
Πόντοι
9.846
Με καινούργιο αμάξι σε τέτοιες περιοχές; κινδυνεύεις τουλάχιστον με ένα καλό γραντζουνιά από κάποιον ζηλιάρη σκυλαραπα.

Προφανός δεν έχεις κάνει βόλτα πρόσφατα στον πεζόδρομο ανάμεσα στα κτίρια της Ακαδημίας να δεις τι πάει να πει κοσμοσυρροή από πρεζόνια και όλα με την σύριγγα στο χέρι. Ότι χειρότερο έχω δει ως τώρα και σε τέτοιο κεντρικό σημείο!

Και όμως ο κόσμος κυκλοφορούσε σαν να μην τρέχει τίποτα ανάμεσα σε τόσους τοξοβολους.
Μουνοπαναδες...! Όταν λέω εγώ μόνο με Παπαδοπουλο θα καθάριζε ο τόπος όλοι με χλευάζουν! Αλλά και παλι έχουμε γίνει το χωνευτήρι της Ευρώπης. Οι εντολές είναι να γίνουμε χαβουζα!
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Μουνοπαναδες...! Όταν λέω εγώ μόνο με Παπαδοπουλο θα καθάριζε ο τόπος όλοι με χλευάζουν! Αλλά και παλι έχουμε γίνει το χωνευτήρι της Ευρώπης. Οι εντολές είναι να γίνουμε χαβουζα!
Να σου πω πότε μα ποτέ δεν ήμουν υπέρ ακροδεξιών αλλά τώρα με όλα αυτά που γίνονται στην Ελλάδα και τον υπόλοιπο δυτικό κόσμο το μυαλό μου πάει αυτόματα προς τα εκεί.

Από την άλλη ξέρω ότι όποιος ακροδεξιός βγει κατά βάθος θα κοιτα την πάρτη του και το πως θα καρπωθει δημόσιο χρήμα και να το παίζει άρχοντας.

Τώρα αν αυτό αντικειμενικά είναι λιγότερο κακό από το τι έχει να γίνει με όλα τα meetoo, loatki, και τους λαθροεισβολεις κατά πάσα πιθανότητα να είναι.

Το κακό είναι ότι ο άνθρωπος καθώς μεγαλώνει εκπαιδεύεται να κάνει ένα επάγγελμα (και το λένε μόρφωση) και επίτηδες παραμένει αμόρφωτος για το πως δουλεύει η κοινωνία.
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Έκανα μια γύρα στην φυλής σήμερα και όντως το περιβάλλον αγριεύει όλο και πιο πολύ. Από όσο έμαθα κλείσανε γιαπιά που είχαν κάνει κατάληψη τα πρεζόνια και γέμισαν οι δρόμοι. Αναρωτιέμαι πως κυκλοφορούν γυναίκες εκεί ακόμα και στο φως της ημέρας.
 

Dimp107

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
353
Κριτικές
6
Like
652
Πόντοι
361
Παιδια υπαρχει καπου προγραμμα για διδυμου 18αρια ? Μηπως γνωριζει κανεις αν θα ειναι εκει σημερα Αλιονια και Σονια μην ερχομαι τζαμπα απο Κορινθο?
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Έκανα μια γύρα στην φυλής σήμερα και όντως το περιβάλλον αγριεύει όλο και πιο πολύ. Από όσο έμαθα κλείσανε γιαπιά που είχαν κάνει κατάληψη τα πρεζόνια και γέμισαν οι δρόμοι. Αναρωτιέμαι πως κυκλοφορούν γυναίκες εκεί ακόμα και στο φως της ημέρας.
Βρε Φλωρε εποχή 2002 παιρναγες φυλής απογεύματα ; Μπορούσες γενικά να κανείς βόλτες εκεί στην φυλής η πήγαινες στα γρήγορα τρομαγμένος στα ντελα ; Εποχή που Έλληνες πρεζάκηδες έκαναν τρελές φερμες αλλά και τσαμπουκάδες τρελούς ; Εγώ θεωρώ πως οι ξένοι στο σήμερα γενικά δεν ενοχλούν απλά αν τύχη η στραβή με αλλοδαπό θα γίνει χοντρη ζημιά !! Το φλωρε στο λέω κυριολεκτικά και να παρεξηγηθείς κανονικά και με τον νόμο !!
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Σεξ με Κατερίνα Ρωσίδα Ιάσωνος 37Β . Στανταράκι πλέον η Κατερίνα. Το μόνο αρνητικό που έχει είναι οι αντρικές παλάμες της...Πιο μεγάλη παλάμη σε γυναίκα δεν έχω δει, τεράστια δάχτυλα...
 
Τελευταία τροποποίηση:

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
εξωργηζομαι γιατί αντί να πεις πως έχει γίνει έρημος η φυλής κυριολεκτικά …. Τα ρίχνουμε όλα στους ξένους ..!! Αυτοί είναι προς εκμετάλλευση λόγο επιχορηγήσεων στο κράτος και πεταμένοι σε μια γωνία και για να λυπάσαι μόνο !!! Είναι που είναι η φάση χάλια μην ρίχνεις ακόμα το μικρόβιο της ξενοφοβίας και της ναζιστικης προπαγάνδας !!!! Η φάση μάγκες είναι Μια !! Ερημιά αποξένωση κάποιοι αλλοδαποί πεταμένοι χωρίς καμία περίθαλψη οκ κάποιοι σε απόγνωση κάνουν εγκλήματα !! Και εμείς οι Έλληνες κάνουμε ότι προλάβουμε για να το διασκεδάσουμε φοβούμενοι το αύριο που έρχεται … αν συνηδητοποιησουμε την αλήθεια τότε θα κάνουμε βήματα μπροστά !!
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω την Ελένη και την Καίτη από μεγάλου Αλεξάνδρου Μεταξουργείο. Παίζει να ξέρει κανείς τον αριθμό του μπουρδέλου για να πάω καρφί? Είναι απέναντι απο μια καφετέρια και έχει σκαλιά που πάνε προς τα κάτω. Ευχαριστώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: fluffy

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
364
Κριτικές
13
Like
1.655
Πόντοι
431
Καλησπέρα σε όλους. Ψάχνω την Ελένη και την Καίτη από μεγάλου Αλεξάνδρου Μεταξουργείο. Παίζει να ξέρει κανείς τον αριθμό του μπουρδέλου για να πάω καρφί? Είναι απέναντι απο μια καφετέρια και έχει σκαλιά που πάνε προς τα κάτω. Ευχαριστώ
Μ.Α. 28 -υπόγειο..Καλό βόλι..
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Με καινούργιο αμάξι σε τέτοιες περιοχές; κινδυνεύεις τουλάχιστον με ένα καλό γραντζουνιά από κάποιον ζηλιάρη σκυλαραπα.

Προφανός δεν έχεις κάνει βόλτα πρόσφατα στον πεζόδρομο ανάμεσα στα κτίρια της Ακαδημίας να δεις τι πάει να πει κοσμοσυρροή από πρεζόνια και όλα με την σύριγγα στο χέρι. Ότι χειρότερο έχω δει ως τώρα και σε τέτοιο κεντρικό σημείο!

Και όμως ο κόσμος κυκλοφορούσε σαν να μην τρέχει τίποτα ανάμεσα σε τόσους τοξοβολους.
Ωραίο δήμαρχο εχουμε, μεγάλο το ενδιαφέρον του για το κέντρο
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Έκανα μια γύρα στην φυλής σήμερα και όντως το περιβάλλον αγριεύει όλο και πιο πολύ. Από όσο έμαθα κλείσανε γιαπιά που είχαν κάνει κατάληψη τα πρεζόνια και γέμισαν οι δρόμοι. Αναρωτιέμαι πως κυκλοφορούν γυναίκες εκεί ακόμα και στο φως της ημέρας.
Δηλαδή σαν τις κατσαρίδες που τρέχουν να σωθούν μετά από ξεκασμο στα φρεάτια της πολυκατοικίας χαχαχαχα
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Βρε Φλωρε εποχή 2002 παιρναγες φυλής απογεύματα ; Μπορούσες γενικά να κανείς βόλτες εκεί στην φυλής η πήγαινες στα γρήγορα τρομαγμένος στα ντελα ; Εποχή που Έλληνες πρεζάκηδες έκαναν τρελές φερμες αλλά και τσαμπουκάδες τρελούς ; Εγώ θεωρώ πως οι ξένοι στο σήμερα γενικά δεν ενοχλούν απλά αν τύχη η στραβή με αλλοδαπό θα γίνει χοντρη ζημιά !! Το φλωρε στο λέω κυριολεκτικά και να παρεξηγηθείς κανονικά και με τον νόμο !!
Προβολή κάνεις πάνω μου ρε; εσύ ο αγαπούλης των πουτανών;

Μήπως θες να πάμε βόλτα τα μεσάνυχτα πλατεία Βάθης και άγιο Παντελεήμονα να δω την μαγκιά σου;
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.302
Πόντοι
10.336
Για θυμηστε μου, ποια χρονια γινοταν της πουτανας στα μπουρδελα οταν ηταν αυγουστος με 45 βαθμους κελσιου, εν μεσω οικονομικης δυσχεριας των πολιτων λογω πανδημιας; :confused:
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Προβολή κάνεις πάνω μου ρε; εσύ ο αγαπούλης των πουτανών;

Μήπως θες να πάμε βόλτα τα μεσάνυχτα πλατεία Βάθης και άγιο Παντελεήμονα να δω την μαγκιά σου;
Εγώ πάω! Δίπλα μένω σχεδόν! θα σας πω κάτι και ας σκεφτεί ο καθένας ότι θέλει....
Ήμουν εδώ όταν ΟΛΑ ήταν Ελληνικά, ήμουν εδώ όταν γεμίσαμε Αλβανούς, ήμουν εδώ όταν ήρθαν και όλοι οι άλλοι.
"Εδώ" μένουν και κορίτσια και γέροι! Δεν θα σας πω ότι όλα είναι υπερβολές, ότι οι άνθρωποι αυτοί είναι άκακοι, θα σας πω πως τα ΜΜΕ τα μεγεθύνουν πολύ τα πράγματα, δεν είναι τόσο τραγικά, είναι σχεδόν ήρεμα, θα σας πω να το ξέρετε επειδή έχω δουλέψει και βράδυ με πολύ μεγάλο σουξέ ότι Ο ΦΟΒΟΣ ΦΑΊΝΕΤΑΙ, σχεδόν ο άλλος μπορεί να τον μυρίσει και επομένως και δυστυχώς έχουμε κατευθείαν το στερεότυπο "Ιστός-Αράχνη-Έντομο"
Δεν θα σας πω ούτε φλώρους ούτε τίποτα μαλακίες, το μόνο που έχω να σας συμβουλεύω είναι αυτά...
1) μακριά και αλάργα
2) μάτια ανοιχτά, το κεφάλι κάτω και τη δουλειά σου
3) στο φως της μέρας όλα είναι πιο soft
 

Carl Barton

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.207
Like
6.385
Πόντοι
1.056
Εγώ πάω! Δίπλα μένω σχεδόν! θα σας πω κάτι και ας σκεφτεί ο καθένας ότι θέλει....
Ήμουν εδώ όταν ΟΛΑ ήταν Ελληνικά, ήμουν εδώ όταν γεμίσαμε Αλβανούς, ήμουν εδώ όταν ήρθαν και όλοι οι άλλοι.
"Εδώ" μένουν και κορίτσια και γέροι! Δεν θα σας πω ότι όλα είναι υπερβολές, ότι οι άνθρωποι αυτοί είναι άκακοι, θα σας πω πως τα ΜΜΕ τα μεγεθύνουν πολύ τα πράγματα, δεν είναι τόσο τραγικά, είναι σχεδόν ήρεμα, θα σας πω να το ξέρετε επειδή έχω δουλέψει και βράδυ με πολύ μεγάλο σουξέ ότι Ο ΦΟΒΟΣ ΦΑΊΝΕΤΑΙ, σχεδόν ο άλλος μπορεί να τον μυρίσει και επομένως και δυστυχώς έχουμε κατευθείαν το στερεότυπο "Ιστός-Αράχνη-Έντομο"
Δεν θα σας πω ούτε φλώρους ούτε τίποτα μαλακίες, το μόνο που έχω να σας συμβουλεύω είναι αυτά...
1) μακριά και αλάργα
2) μάτια ανοιχτά, το κεφάλι κάτω και τη δουλειά σου
3) στο φως της μέρας όλα είναι πιο soft
Ισχύει , τα παραφουσκώνουν στα ΜΜΕ, οκ ο κίνδυνος πάντα θα υπάρχει σε ένα μικρό βαθμό όπου κι αν βρίσκεσαι -και στο κέντρο φυσικά- αλλά τι να κάνεις, να κρυφτείς κάτω απ' το πάπλωμα μέχρι να σαπίσεις???? Η ζωή ξεκινάει όταν αποσυνδέεσαι από την ασφάλεια...τέλος..!!!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.281
Κριτικές
94
Like
11.005
Πόντοι
17.885
Ισχύει , τα παραφουσκώνουν στα ΜΜΕ, οκ ο κίνδυνος πάντα θα υπάρχει σ εένα μικρό βαθμό όπου κι αν βρίσκεσαι -και στο κέντρο φυσικά- αλλά τι να κάνεις να κρυφτείς κάτω απ' το πάπλωμα μέχρι να σαπίσεις???? Η ζωή ξεκινάει όταν αποσυνδέεσαι από την ασφάλεια...τέλος..!!!
για μένα ΑΙΣΘΗΤΗ διαφορά έχει αν κάποιος μένει σε κανα προάστιο ή χωριό! Από κει και πέρα ΧΩΡΙΣ να το λέω νορμαλ (καλά για μένα είναι) άν στην Καλλιθέα πχ έχεις 10% να σε ληστέψουν κτλ εδώ έχεις 20%
και να θυμάστε, νονοί, νταβατζιλίκια, πυροβολισμοί, συμβόλαια θανάτου, κτλ είναι προνόμια των νοτίων εκεί που ναι μπουζούκια, εκεί που μένουν νονοί κτλ κτλ
εδώ 7/10φορές "μαλώνουν για δικά τους θέματα! Εχω πετύχει επεισόδιο με μαχαίρια και τους λέω: μάγκες να περάσω? Και μιλάμε πέρασα ΚΥΡΙΟΣ (οκ μην το δοκιμάσετε, είχα και τύχη και δεν ανήκω στον μέσο όρο)
αυτό που λέω...μακριά και αλάργα και όλα καλά
 

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Ήμουν εδώ όταν ΟΛΑ ήταν ελληνικά.
Τυχερός είσαι. Μακάρι να προλάβαινα και εγώ την Αθηνά σε τέτοια κατάσταση.

Πάντως είναι προσχεδιααμενο να γίνει η περιοχή κανονικό γκέτο στο προσεχές μέλλον.

Κρίμα για τους μόνιμους κατοίκους που μεγάλωσαν από παιδιά εκεί.
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Με 45 βαθμούς, μόνο κάτι σκληροί χύστες αποτρελαμένοι από την ζέστη πατάνε να γαμήσουν σε "ίδρυμα" που δεν έχει ούτε ένα ντους για τους πελάτες και τα σάπια κλιματιστικά του πάνε να διαλυθούν με τον ίσα-ίσα 1 βαθμό διαφορά μέσα-έξω που καταφέρνουν. Χίλιες φορές υπομονή για μάζεμα μαρουλιού, και μετά στούντιο ή και έσκορτ.

Δεν φταίνε ούτε τα πρεζόνια ούτε οι ξένοι για την "έρημο".
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom