Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Έφερα στο σπίτι μου στανταράκι με 40 ευρώ και έμεινε 80 ολόκληρα λεπτά, σχεδόν μιάμιση ώρα, 150 δεν θα έδινα ποτέ.
Συμφωνω απολυτα. για εμενα το bill που ειναι διπλα στο μεταξι, διατειθεται για στανταρακια με 50-60 ευρω μαξ για πανω απο ωρα. Αν γνωριζεις την κοπελα, στο τελος ή στην αρχη της βαρδιας της, πατε χοτελ για 1+ ωρα (χρονος στον οποιο ΔΕΝ θα εβγαζε σε καμια περιπτωση 50-60 ευρω), και ειστε χαλαροι, καθαροι, και με πολλα εξτρα ανα περιπτωση. Δεν πιστευω οτι μια κοπελα του εικοσαρικου θα δεχτει να κατσει μια ωρα με τοσο λιγα, ισως και να κανω λαθος ομως.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Σαν μεγαλος φαν του μεταξιου θα παραθεσω τα εξης.

2 γαμησια μεταξι = 1 γαμησι φυλης. ξεκαθαρη ποσοτικη συγκριση διπλασιας τιμης (γελαω με τα 15αρια στο μεταξι, αναξια λογου).
η φυλης εχει σε γενικες γραμμες καλυτερης εμφανισης κοπελες και ισως πιο γεματα προγραμματα απο τα απλα (σε συγκεκριμενους οικους γιατι σε καποιους οικους ειναι να απορεις ποιος στο διαολο πληρωνει 20 ευρω για κατι τοσο ασχημο).
Η φυλης ειναι ομολογουμενως πιο καθαρη απτο μεταξι. Φακτ. αναμφισβητητο για ευννοητους λογους.
Ο χρονος ειναι παρομοιος και στις δυο περιοχες (τουτεστιν 10 λεπτα +- ) αλλα. ΑΛΛΑ. Μεγαλο ρολο παιζει η βαρδια και η κινηση της, η τσατσα σε συναρτηση με την κινηση, η κοπελα εννοειται και η διαθεση της, και σημαντικοτερο ΟΛΩΝ η προσεγγιση του καθε πελατη και η "σχεση"-οικειοτητα που εχει με την κοπελα. Στανταρακια στο μεταξι καθονται στο δωματιο ακομη και μετα το δευτερο χτυπημα πορτας, και φολιτσες στην φυλης στο 7λεπτο σε εχουν στειλει.

ο γνωμονας συγκρισης για εμενα ειναι ξεκαθαρος και ειναι μονο ενας. ονομαζεται value for money.
αξιζει λοιπον διπλο αντιτιμο η παραπανω συγκριση; υποκειμενικη καθαρα αποψη, η δικη μου απαντηση ειναι οχι δεν αξιζει, αλλα καταννοω πληρως οποιον διαφωνει και ειναι διατεθειμενος οικονομικα να παρει τα ρισκα της φυλης.
Περι ορεξεως, κολοκυθοπιτα.
ειναι ολα σχετικα...αλλα πιστευω απο αποψη συμπεριφορας -σε γενικες γραμμες- στο μεσο ορο δηλ η φυλης ειναι καλυτερη.Τωρα απο κει και περα ειναι που θα πεσεις.Δηλ στο μεταξουργειο εχουν περισσοτερη την αισθηση της αγγαρειας οι γυναικες αποτι στη φυλης.Αν ειναι να δωσω 10 ευρω για να τη παιξω το κανω και μονος μ σπιτι. (γιατι ολες στο τελος εκει με εχουν οδηγησει)
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
ειναι ολα σχετικα...αλλα πιστευω απο αποψη συμπεριφορας -σε γενικες γραμμες- στο μεσο ορο δηλ η φυλης ειναι καλυτερη.Τωρα απο κει και περα ειναι που θα πεσεις.Δηλ στο μεταξουργειο εχουν περισσοτερη την αισθηση της αγγαρειας οι γυναικες αποτι στη φυλης.Αν ειναι να δωσω 10 ευρω για να τη παιξω το κανω και μονος μ σπιτι. (γιατι ολες στο τελος εκει με εχουν οδηγησει)
εξαρταται τι τυπος ανθρωπου εισαι και τι απαιτησεις εχεις απο μια ιεροδουλη. Αν θελεις αγκαλιτσες φιλακια και ερωτες, ναι δεν θα τα βρεις ευκολα στο μεταξουργειο. Εγω δεν τα θελω αυτα, εγω θελω να σκισω ενα μουνι χωρις παραπονα. επισης εξαρταται και ο τροπος σου μεσα στο δωματιο, θελει κυριαρχικοτητα, αλλιως αν σου βγει απο πανω η γκομενα τοτε ναι θα ξεπεταξει. Προσεξε δεν μιλαω για βια ή τσαμπουκαδες, αλλα αν κρινω απο πολλα σχολια καταλαβαινω οτι παρα πολλοι πελατες δεν συνειδητοποιουν οτι εφοσον αυτοι πληρωνουν αυτοι πρεπει να απαιτουν. Προσωπικα ο κυριος λογος που εχω φυγει αχυστος στο μεταξι ειναι λογω μεθυσιου, σπανια λογο φολας. Βοηθαει βεβαια και το οτι δεν ειμαι μεγαλης ηλικιας και δεν εχω τοσο μεγαλη αναγκη εγκεφαλικης διεγερσης και προκαταρτικων για να μου γινει καγκελο.

Ναι στη φυλης ειναι σαφως καλυτερα, απλα δεν ξερω αν ειναι 2 φορες καλυτερα :) Στο μεταξι αν δεν πετυχει ενα γαμησι παω σε καποιο στανταρακι και το διορθωνω. Στη φυλης αν δεν πετυχει ενα γαμησι τι κανεις; δινεις ολο το 40αρι μεροκαματο για ενα χυσιμο; Ρητορικες ερωτησεις, ο καθενας οπως το βλεπει, εγω γουσταρω και λιγο καλτιλα, ξενερωτα και αποστειρωμενα γαμησια ριχνουμε και εκτος των οικων
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ναι ειναι καποιοι που και τουμπες να κανει η αλλη μεσα δε μασανε πουθενα,τον βαζουν χυνουν και τερμα..εισαι απο τους τυχερους.Εγω δε μπορω επηρεαζομαι απο πολλα
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Montiliani μποτζορνο...:hi:

Θα ήθελα να σε ρωτήσω κάτι:

Το πορτραίτο ?️ της Μικαέλας από Φώκαιας 17(ισόγειο),
εσύ το ζωγράφισες...?????️

Την Καλησπερα μου Φιλε Jonny....με εβαλες στο τριπακι....θα σημειωσω το ιδρυμα και θα περασω να ριξω μια ματια....τα δικα μου εργα ειναι με εντονα ζωντανα χρωματα και οι πινελιες μου ειναι αργες αλλα πυκνες.....Καλα να περνας....
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
ναι ειναι καποιοι που και τουμπες να κανει η αλλη μεσα δε μασανε πουθενα,τον βαζουν χυνουν και τερμα..εισαι απο τους τυχερους.Εγω δε μπορω επηρεαζομαι απο πολλα
Νομίζω ότι χτύπησες φλέβα.
Ίσως το σημαντικότερο ζήτημα απο ολα.
Πολλοί που κοντράρονται στις συζητήσεις "Φυλ vs Μετάξι" το παραβλέπουν.
Όμως θεωρώ ότι από εκεί αρχίζουν όλα.
Κι εγώ έτσι είμαι. Δε μου είναι τόσο εύκολο να τον βάλω και να χύσω.
Από αυτή την άποψη, η Φυλής μού προσφέρει αυτή την κάλυψη.

Αν και γουστάρω μετάξι, καλτίλα κλπ, θα με πειράξει το ότι περιμένω με πολλά άτομα. Έστω και υποσυνείδητα. Θα με πειράξει πολύ η μειωμένη ηχομόνωση. Το άκουσμα του "μπες - βγες" όταν περιμένω στο δωμάτιο. Οι τοίχοι από φελιζόλ...

Σίγουρα το έχω δουλέψει πολύ και θα συνεχίσω να το δουλεύω.
Επομένως Φυλής έχω καλύτερες επιδόσεις.

Στα δε μασάζ που πηγαίνω σπάνια (και τελευταία φορά ήταν το Φεβρουάριο) απογειώνομαι, όσον αφορά τις επιδόσεις και την άνεσή μου.
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Την Καλημερα στους Φιλους....ενημερωση κατοπιν εορτης.....Λαικη Απογευματινη....
Τροφωνιου 13 Ελενη και Νατασα
Λιοσιων 76Α Κατερινα.Συμπαθητικη παρουσια ...Ανακοινωθηκε πλουσιο προγραμμα....
Κατεβηκα Μεταξουργειο....Τα Γιασεμι και τα νυχτολουλουδα προσφερανε την μεθυστικη μυρωδια τους στα ρομαντικα πλακοστρωτα της Ιασωνος....πηγα σε 5-6 αλλα δεν θυμαμαι ονοματα....Αυτο που μου εκανε εντυπωση ηταν οι πολλες εργαζομενες απο την Ομορφη και Φιλοξενη χωρα της Αλβανιας...για Ολα τα γουστα....Ομορφες Κοντουλες....Ομορφες Ψηλες....Ομορφες γεματες...Ομορφες αδυνατες...."ΑΦΡΟΣ"ΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ.......
Μετα εκανα μια περαντζαδα απο Κολωνου ......
Κολωνου 48α...πηγα για Ευαρα αλλα δυστυχως δεν ηταν στην θεση της.....ηταν η Ελενη...Συμπαθητικη παρουσια.....η ευγενικη υπηρεσια στην ερωτηση μου που ειναι το "Μωρο μου" μου ανακοινωσε οτι θα εργαζεται αυτην την εβδομαδα Λαικη Πρωινη......
Σε αναζητηση για ενα προθυμο στομα που να κατεχει την τεχνη της Πιπας εριξα μια ματια και στα υπολοιπα...περιστασιακα...εξαιρετικες παρουσιες...δεν σου εκανε καρδια να φυγεις.....
Μετα πηγα μια βολτα απο Μ.Αλεκου για την Γνωστη Ελενη....στο κουρτινατο ....οπως αναφερουν και οι Φιλοι και γνωστες των καταστασεων....στο Ποστο της το "Μωρο μου" αλλα σε συνεδρια....μαζι της ηταν και καποια αλλη αν δεν κανω λαθος στο ονομα Ειρηνη.....ειδα μονο τον τροφαντο πισινο της διοτι εφευγε τρεχοντας για ανυπομονο συναγωνιστη....στο ομορφο Σαλονακι με τον πλουσιο διακοσμο περιμενανε 7-8 μελαχροινα αγορια απο την Πατριδα του Μουχαμαντ Ικμπαλ...να μιλησουν την γλωσσα του Ερωτα στα εργαζομενα Κοριτσια....αλλα ο χρονος αμειλικτος εχθρος μου και επρεπε να φυγω....
Ξαφνικα μου ηρθε η "αναλαμπη"....ενα ονομα μου ηρθε στα χειλη και σιγοψιθυρισα..."ΑΛΙΟΝΑ"...εφυγα και πηγα Διδυμου 18α να βρω την "Δασκαλα της Τεχνης"...στο ποστο της αλλα δεν την ειδα με σπιθα στο ματι....κατι την απασχολουσε....ευγενικη βεβαια στην αποχωρηση μου αλλα δεν ηταν στα κεφια της....
Μετα πηγα Ελλης....δυο καλοστεκουμενες Κυριες με πλουσιο προγραμμα που ανακοινωθηκε απο την υπηρεσια αλλα δεν μου εκανε" κλικ" να βγαλω το πινελο και να ζωγραφισω στο κορμι τους.....ανακοινωθηκε και "Κουμ-Καν" στα 30 euro...
Περασα και μια βολτα απο Φωκαιας....27β στον Λαβυρινθο...στο ισογειο ηταν καποια Αννα που ηταν στο δωματιο....μαλλον ...ισως...υποθετω ηταν η Αννα Κου.....ανεβηκα στο οροφο που η αγενεστατη και υπεροπτικη υπηρεσια μου παρουσιασε δυο κοριτσια αλλα δεν....
Φωκαιας 27 στην υπογα της "συνωμοσιας" δυο κοριτσια....Η Καρολινα και καποια αλλη....η Καρολινα σε κεφια και το ξανθοκαστανο μαλλακι της πιασμενο αλογοουρα ψηλα ....ανακοινωθηκε καλο και τιμιο προγραμμα.....
Φωκαιας 24 στον "Γολγοθα" μια δεσποινης δεν θυμαμαι ονομα αλλα μου εκανε "Κλικ"η υπηρεσια.....στην προταση μου να βγαλω το πινελο...τον καμβα...και τα χρωματα μου να την ζωγραφησω για να περασει στην αιωνιοτητα μου αρνηθηκε ευγενικα με χαμογελο...ισως κολακευτηκε ...Γυναικα...Θηλυκο....
Περασμα συντομο απο Φιλλιπιδου ....οχι αυτο με τα σκαλια...το αλλο το χαμηλο....ο Ευγενικος και συναμα επικοινωνιακος ΚΟΝΦΕΡΑΣΙΕ μου παρουσιασε την ΜΙΡΕΛΛΑ...ισως η πιο ομορφη παρουσια...απο την Λεβεντογεννα Ρωσσια....Ξανθο...1.70....οχι αδυνατο....οχι χονδρο...ακριβως οπως πρεπει....με σπιθα στο ματι...παιχνιδιαρα...σε συναγωνιστη εκανε και λαιτ σοου.....του κωλοτριβωτανε στα ορθια...πισωκολλητο...τυχερος ο Μαγγας....
Εφυγα και ανεβηκα στην Μαγνησιας....το τελευταιο "Μωρο" ακουγε στο Ονομα Νταιανα.....στην Καλυμνου μαλλον δουλευε ο οροφος...η στραβωμαρα δεν με αφηνε να εστιασω καλα...τιμηθηκε η Βασιλισσα Νταινα.....της εδωσα το πινελο μου για 10-15 λεπτα ......ακουραστη -εκανε οτι περναγε απο το χερι για να μεινω ικανοποιημενος....ρεσιταλ Πιπας....οχι βεβαια ισαξιο της αλλης Βασιλισσας Αλιονας αλλα φιλοτιμο και τιμιο....η φιδισια γλωσσα της επαιζε με το οργανο και τα διδυμα.....εφυγα ανακουφισμενος .....
Καλα να περνατε και συγγνωμη απο ολους τους Φιλους και συναγωνιστες για το "σεντονι"...ειναι και του Αγ.Πνευματος σημερα.....
Τύπε εισαι μεγάλο ταλέντο, να γράφεις πιο συχνά:grin:
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Νομίζω ότι χτύπησες φλέβα.
Ίσως το σημαντικότερο ζήτημα απο ολα.
Πολλοί που κοντράρονται στις συζητήσεις "Φυλ vs Μετάξι" το παραβλέπουν.
Όμως θεωρώ ότι από εκεί αρχίζουν όλα.
Κι εγώ έτσι είμαι. Δε μου είναι τόσο εύκολο να τον βάλω και να χύσω.
Από αυτή την άποψη, η Φυλής μού προσφέρει αυτή την κάλυψη.

Αν και γουστάρω μετάξι, καλτίλα κλπ, θα με πειράξει το ότι περιμένω με πολλά άτομα. Έστω και υποσυνείδητα. Θα με πειράξει πολύ η μειωμένη ηχομόνωση. Το άκουσμα του "μπες - βγες" όταν περιμένω στο δωμάτιο. Οι τοίχοι από φελιζόλ...

Σίγουρα το έχω δουλέψει πολύ και θα συνεχίσω να το δουλεύω.
Επομένως Φυλής έχω καλύτερες επιδόσεις.

Στα δε μασάζ που πηγαίνω σπάνια (και τελευταία φορά ήταν το Φεβρουάριο) απογειώνομαι, όσον αφορά τις επιδόσεις και την άνεσή μου.
Αν μπαίνεις και βλέπεις πολλά άτομα απλά θα φεύγεις.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Τύπε εισαι μεγάλο ταλέντο, να γράφεις πιο συχνά:grin:
Tην Καλησπερα μου Lee...Φιλε μου ειχα εμπνευση.....Θεοσταλτη βεβαια....δεν μπορω να σου πω με σιγουρια καθε ποτε με επισκεπτεται.....η Πουτανα και αυτη......Καλα να περνας.....και να το διασκεδαζουμε που και που....:cheesy:
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Συνάντηση προ ημερών με Νίκη βυζαρού 2η βάρδια στο Κ23Β. ¨Βραζιλιάνα¨ από αγίους Σαράντα με ασυνήθιστη για πουτάνα φατσούλα σε απλό. Βυζιά ολόιδια με αυτά της κατα πολύ μεγαλύτερης Αλίνας από Κ47. Αφήνει να τα χουφτώσεις-γλύψεις όσο θες. Πέρασμα ελαστικού σε πεσμένο μόριο και ξεκίνημα πολύ σφικτής πίπας. 3 στάσεις και παράπονα για μέγεθος. Αν πέσει σε άπειρο θα φολιάσει. Επίσης συνάντηση την ίδια μέρα νωρίτερα με Αννα από Φ17 όπου έπεσε ΕΠΙΚΟ κωλογαμήσι.
 

βόρδελος

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
2
Like
5.265
Πόντοι
1.056
Συνάντηση προ ημερών με Νίκη βυζαρού 2η βάρδια στο Κ23Β. ¨Βραζιλιάνα¨ από αγίους Σαράντα με ασυνήθιστη για πουτάνα φατσούλα σε απλό. Βυζιά ολόιδια με αυτά της κατα πολύ μεγαλύτερης Αλίνας από Κ47. Αφήνει να τα χουφτώσεις-γλύψεις όσο θες. Πέρασμα ελαστικού σε πεσμένο μόριο και ξεκίνημα πολύ σφικτής πίπας. 3 στάσεις και παράπονα για μέγεθος. Αν πέσει σε άπειρο θα φολιάσει. Επίσης συνάντηση την ίδια μέρα νωρίτερα με Αννα από Φ17 όπου έπεσε ΕΠΙΚΟ κωλογαμήσι.
Πρόκειται περί χονδρής;
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Να προσθέσω ότι στο Κ23Β ήταν και μία άλλη βυζαρού (4+) μελαχρινή μέχρι 25 χρονών, για την οποία είχε γράψει κριτική ο Μητσάρας όταν ήταν Ι44 σκαλάκια (Αννα;).
 

Lee M@rvin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2020
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
112
Πόντοι
0
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Νομίζω ότι χτύπησες φλέβα.
Ίσως το σημαντικότερο ζήτημα απο ολα.
Πολλοί που κοντράρονται στις συζητήσεις "Φυλ vs Μετάξι" το παραβλέπουν.
Όμως θεωρώ ότι από εκεί αρχίζουν όλα.
Κι εγώ έτσι είμαι. Δε μου είναι τόσο εύκολο να τον βάλω και να χύσω.
Από αυτή την άποψη, η Φυλής μού προσφέρει αυτή την κάλυψη.

Αν και γουστάρω μετάξι, καλτίλα κλπ, θα με πειράξει το ότι περιμένω με πολλά άτομα. Έστω και υποσυνείδητα. Θα με πειράξει πολύ η μειωμένη ηχομόνωση. Το άκουσμα του "μπες - βγες" όταν περιμένω στο δωμάτιο. Οι τοίχοι από φελιζόλ...

Σίγουρα το έχω δουλέψει πολύ και θα συνεχίσω να το δουλεύω.
Επομένως Φυλής έχω καλύτερες επιδόσεις.

Στα δε μασάζ που πηγαίνω σπάνια (και τελευταία φορά ήταν το Φεβρουάριο) απογειώνομαι, όσον αφορά τις επιδόσεις και την άνεσή μου.
και σε αυτο ναι..σωστος καλα τα λες αν και εγω εννοουσα "που να κανει η αλλη τουμπες" εννοουσα τη πουτανα μεσα απο αποψη συμπεριφορας...δηλ να εχει μαλακισμενη συμπεριφορα καποια,αλλα παρολα αυτα μερικοι να μην μασανε.Συνηθως ο κοσμος εξω εμενα δε με πολυ ενοχλει απλα με αγχωνει.Ειδικα αν ακουσω και κανενα χτυπο απο τη τσατσα,εκει τελος δε τελειωνω ουτε στη δευτερα παρουσια
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
αλλα συμπεριφορα του στυλ μπαινει μεσα πεφτει πανω μου σα σακι λες και παιζει κατσ,βαζει καποτα και αρχιζει,εκει μου ρχεται να τη πεταξω απο το παραθυρο ...οπως εισαι εφυγες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
ειναι και καποιες που πιεζουν με τον αγκωνα τους το μπουτι στη πιπα,αλλες σου πασπατευουν τα αρχιδια λες και ανακατευουν σουπα,παραλιγο να μου τα ξεριζωσει μια..τωρα τι να πω ρε φιλε αν μερικοι δε χαμπαριαζουν με αυτα τοτε πασσο σας παραδεχομαι
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom