Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 280 άτομα (34 μέλη και 246 επισκέπτες)
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Την Καλησπερα μου Φιλε Jonny....με εβαλες στο τριπακι....θα σημειωσω το ιδρυμα και θα περασω να ριξω μια ματια....τα δικα μου εργα ειναι με εντονα ζωντανα χρωματα και οι πινελιες μου ειναι αργες αλλα πυκνες.....Καλα να περνας....
Την φωτογραφία που είναι μπρούμητα της την είχα τραβήξει εγώ, στο Bill, πριν την λήξη της πρώτης καραντίνας!! Κάποιος άλλος την τράβηξε και απο μπροστά... Και ένας μύστης καλλιτέχνης, πελάτης, έφτιαξε 2 όμορφους πίνακες, που είναι πολυ ζωντανοί... Στα δικά μου μάτια, τουλάχιστον.

:hi:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
ακαρπη γρηγορη βολτουλα πριν λιγο στο μεταξι με μετρια κινηση

στο κ23β (ημιυπογειο) μια συμπαθητικη καστανη αλλα αδιαφορη μπουλντοζιτσα στα 10 ευρω
και η βικτωρια (απο Ιασ20οροφο αν θυμαμαι καλα) στα 15 ευρω με μια μουρη μεχρι το πατωμα

στο ι37 η κατερινα με αγελαδισιο βλεμμα και τα βυζια οξω και η αδιαφορη ξανθια χοντρουλα (τανια τονια δε ξερω)

στα ι39 γινοταν της καριολας, αν μπορει να μου πει καποιος το ονομα της συμπαθητικης (αλλα φολιζουσας φατσας) κορασιδος στο ολο ευθεια και δεξια πολλες σκαλες (νουμερο 6; θα σας γελασω), καστανη με ωραιο σωματακι και ωραιο κωλο, οχι πολυ θυληκη ως προς το περπατημα και την φωνη, γαμευσιμο παντως.
στο δεξια ισογειο (οχι σκαλακια) ηταν δυο χοντρουλες μια με ξανθες πλεξουδες-κοτσιδια τυπου ραστα και μια καστανη αδιαφορες

στο ι43 4 κοπελες ανακοινωθηκαν προλαβα ειδα τη γιαγια ελενη η διαθεση της οποιας ειναι παντα χαρμα οφθαλμων για την ηλικια της (τωρα δεν την γαμαγα ουτε με σφαιρες αλλα στο παρελθον ισως γαμησα και χειροτερες) και μια χοντρη ξανθια, εφοσον δεν δουλευε και η μιρελλα σηκωθηκα και εφυγα
 

Ektelestis137

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2020
Μηνύματα
37
Like
142
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μήπως επέστρεψε η Νάντια από Ρεμούνδου 20 κ μετά Κεραμεικού 13?
 

Kavliego

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
30
Like
51
Πόντοι
0
Καλησπερα, δοκιμασε κανενας τα 2 καινουργια ιαπονο/κινεζακια στο Ια 44 ; Ευχαριστω πολυ!!
Πως ειναι αδερφε εμφανισημα ? Δεν εχω γαμησει ποτέ , θα παω σιγουρα τι προγραμμα κανουν?
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Αλλη μιά γρήγορη απογευματινή σε Φυλής, με μεγάλη ικανοποίηση είδα νέα και νεαρή πραμάτια αξιογαμεύσιμη σχεδόν σε όλες τις περιπτώσεις στα πέριξ Φωκαίας και Φυλής. Με δεδομένο οτι συχνά-πυκνά φεύγω χωρίς να γαμήσω αν δεν μου αρέσει το έμψυχο δυναμικό, αυτή τη φορά έμεινα αισιόδοξος! Εριξα για το καλό και ένα στην μικρούλα Αντζελα στο Φ86Α (1ος) με τα υπέροχα βυζόμπαλα.
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Κατάθεση προ ολίγου σε Ειρηνάρα μεγαλέκου 28. Δούλευε και η Ελένη. Δεν είναι περίοδος για να πετάμε λεφτά από εδώ κι από κει στην τύχη. Η κωλάρα της έχει στρογγυλέψει φουλ κι έχει αρχίσει να θυμίζει κώλο αραπίνας σε rnb βίντεοκλιπ του tyga ?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
ακαρπη γρηγορη βολτουλα πριν λιγο στο μεταξι με μετρια κινηση

στο κ23β (ημιυπογειο) μια συμπαθητικη καστανη αλλα αδιαφορη μπουλντοζιτσα στα 10 ευρω
και η βικτωρια (απο Ιασ20οροφο αν θυμαμαι καλα) στα 15 ευρω με μια μουρη μεχρι το πατωμα

στο ι37 η κατερινα με αγελαδισιο βλεμμα και τα βυζια οξω και η αδιαφορη ξανθια χοντρουλα (τανια τονια δε ξερω)

στα ι39 γινοταν της καριολας, αν μπορει να μου πει καποιος το ονομα της συμπαθητικης (αλλα φολιζουσας φατσας) κορασιδος στο ολο ευθεια και δεξια πολλες σκαλες (νουμερο 6; θα σας γελασω), καστανη με ωραιο σωματακι και ωραιο κωλο, οχι πολυ θυληκη ως προς το περπατημα και την φωνη, γαμευσιμο παντως.
στο δεξια ισογειο (οχι σκαλακια) ηταν δυο χοντρουλες μια με ξανθες πλεξουδες-κοτσιδια τυπου ραστα και μια καστανη αδιαφορες

στο ι43 4 κοπελες ανακοινωθηκαν προλαβα ειδα τη γιαγια ελενη η διαθεση της οποιας ειναι παντα χαρμα οφθαλμων για την ηλικια της (τωρα δεν την γαμαγα ουτε με σφαιρες αλλα στο παρελθον ισως γαμησα και χειροτερες) και μια χοντρη ξανθια, εφοσον δεν δουλευε και η μιρελλα σηκωθηκα και εφυγα
Την Καλησπερα Φιλε Paparotrif.....ειχα παρει μια φορα το Ελενακη .....κατεβηκα μια δυο φορες να το συναντησω αλλα δεν....την πρωτη φορα περιμενα κατι τετοιο....αλλα φαινεται παλι εβγαζα τον συζυγο ....πως την ειδες???ειχε "ΣΠΙΘΑ" στο ματι??? κουρασμενη???
 

Συνημμένα

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    139,6 KB · Εμφανίσεις: 30
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Πέρασμα σήμερα με Καρολίνα, πρωϊνή βάρδια στο Φώκαιας 27β, δούλευε μαζί με Βαλέρια, σε ελεύθερο στοματικό και οι δυο μόνο που η πρώτη κάνει και ελεύθερο τελειωτικό...

Καρολίνα την θυμάμαι και προ καραντίνας που δούλευε στα σπιτάκια της Φιλιππίδου. Το δουλεύει αρκετά καλά το τρομπόνι με φιλότιμες προσπάθειες για deep. Αν σου κάτσει, μπορείς να την καρφώσεις δυνατά μέσα στο λαρρύγγι και να την δεις να πνίγεται...

Πέρασα δυο φορές μια νωρίς, γιατί την είχα απωθημένο μέρες, πριν τον καφέ και να εργαστούμε λίγο και μια μετά απο τον καφέ... Σήμερα, αισθάνομαι οτι ήταν μια καλή επένδυση (δεν θα διαφωνήσω με όλη την ιστορία που έχει αναπτυχθεί, τα €40 είναι αρκετά χρήματα).

Στη δεύτερη φορά, αφού μου έχει κάνει τις χαριτωμενιές της, τα προκαταρτικά της, με συνεχίζει με μια βασιλική περιποίηση τσιμπουκιού (δεν την έχω γαμήσει ποτέ μου, μόνο πίπα). Φιλότιμη και την δεύτερη φορά με υπομονή μου πρόσφερε και ένα έντονο ρουφηχτό τελείωμα στο στόμα... εντωμεταξύ η τσατσά είχε φωνάξει ήδη...

Fun fact
Με το που τελειώνω, και κάνει το ρούφηγμα της πάει να τα φτύσει στο νιπτήρα και εκεί που λέω θα φύγει, τσουπ αγκαλίτσα και χαδάκια... Λίγο social ικανοποιητικό για μπουρδέλο και χάδια να αισθάνομαι άρχοντας!! Ξαφνικά πετάγεται, χαιρετάει και φεύγει...
Πάω να κοιτάξω το ρολόι, γιατί πάντα μου αρέσει να βάζω χρονόμετρο, και πραγματικά εκεί που περίμενα να δω κανένα 20λεπτο... ο χρονομέτρης έδειχνε 12'...

Ρε πούστη μου;; Στο μουνί τους ρολόι έχουνε;;

:2funny:



Υ.Γ. Κλασσικά στο 27α δούλευε η Εμμανουέλα με την Άννα Κου.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Πέρασμα σήμερα με Καρολίνα, πρωϊνή βάρδια στο Φώκαιας 27β, δούλευε μαζί με Βαλέρια, σε ελεύθερο στοματικό και οι δυο μόνο που η πρώτη κάνει και ελεύθερο τελειωτικό...

Καρολίνα την θυμάμαι και προ καραντίνας που δούλευε στα σπιτάκια της Φιλιππίδου. Το δουλεύει αρκετά καλά το τρομπόνι με φιλότιμες προσπάθειες για deep. Αν σου κάτσει, μπορείς να την καρφώσεις δυνατά μέσα στο λαρρύγγι και να την δεις να πνίγεται...

Πέρασα δυο φορές μια νωρίς, γιατί την είχα απωθημένο μέρες, πριν τον καφέ και να εργαστούμε λίγο και μια μετά απο τον καφέ... Σήμερα, αισθάνομαι οτι ήταν μια καλή επένδυση (δεν θα διαφωνήσω με όλη την ιστορία που έχει αναπτυχθεί, τα €40 είναι αρκετά χρήματα).

Στη δεύτερη φορά, αφού μου έχει κάνει τις χαριτωμενιές της, τα προκαταρτικά της, με συνεχίζει με μια βασιλική περιποίηση τσιμπουκιού (δεν την έχω γαμήσει ποτέ μου, μόνο πίπα). Φιλότιμη και την δεύτερη φορά με υπομονή μου πρόσφερε και ένα έντονο ρουφηχτό τελείωμα στο στόμα... εντωμεταξύ η τσατσά είχε φωνάξει ήδη...

Fun fact
Με το που τελειώνω, και κάνει το ρούφηγμα της πάει να τα φτύσει στο νιπτήρα και εκεί που λέω θα φύγει, τσουπ αγκαλίτσα και χαδάκια... Λίγο social ικανοποιητικό για μπουρδέλο και χάδια να αισθάνομαι άρχοντας!! Ξαφνικά πετάγεται, χαιρετάει και φεύγει...
Πάω να κοιτάξω το ρολόι, γιατί πάντα μου αρέσει να βάζω χρονόμετρο, και πραγματικά εκεί που περίμενα να δω κανένα 20λεπτο... ο χρονομέτρης έδειχνε 12'...

Ρε πούστη μου;; Στο μουνί τους ρολόι έχουνε;;

:2funny:



Υ.Γ. Κλασσικά στο 27α δούλευε η Εμμανουέλα με την Άννα Κου.
Φιλε dodo.....μια και πηρες την Καρολινα....μια διευκρινηση....τα στηθια της εχουν μκρυνει???η κανω λαθος.....την τελευταια φορα που την ειχα παρει τα θυμαμαι μεγαλυτερα....μηπως κανω λαθος???
 

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
Πότε έσκασαν μύτη οι Asians?
Χτες απογευμα πηγα και τις πετυχα κατα της 7. Πηγε και φιλος σημερα αλλα δεν περασε ειχε μπει αλλου πριν. Ειναι στο πρωτο που ανεβαινεις 2-3 σκαλια. Διπλα απο την Αλινα την τερμα κοντη. Ο τσατσος ειπε Ιαπωνια αν και δεν το νομιζω. Παντως εχουν ασιατικα χαρακτηριστικα στο προσωπο. 2 μαυρομαλες: Η μια παχουλη με 1,5+ στο 1,68 υψος και η αλλη αδυνατη στα ιδιο υψος. Οποιος συναδελφος παει πρωτος ας ενημερωσει!
Καλα γαμησια σε ολους !!
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.306
Πόντοι
10.336
Χτες απογευμα πηγα και τις πετυχα κατα της 7. Πηγε και φιλος σημερα αλλα δεν περασε ειχε μπει αλλου πριν. Ειναι στο πρωτο που ανεβαινεις 2-3 σκαλια. Διπλα απο την Αλινα την τερμα κοντη. Ο τσατσος ειπε Ιαπωνια αν και δεν το νομιζω. Παντως εχουν ασιατικα χαρακτηριστικα στο προσωπο. 2 μαυρομαλες: Η μια παχουλη με 1,5+ στο 1,68 υψος και η αλλη αδυνατη στα ιδιο υψος. Οποιος συναδελφος παει πρωτος ας ενημερωσει!
Καλα γαμησια σε ολους !!
οσο ειμαι εγω ελβετος αλλο τοσο ειναι κι αυτες γιαπωνεζες. Κριμα αν το ειχα διαβασει νωριτερα θα επαιρνα την λεπτη 1000% και μπαζο να ηταν και φολα μεσα να ηταν, αυτα τα κομματια πρεπει να τιμωνται στο φιλοξενο μεταξι, να ανταλλασουμε σαλια και κουλτουρες μαζι
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Φιλε dodo.....μια και πηρες την Καρολινα....μια διευκρινηση....τα στηθια της εχουν μκρυνει???η κανω λαθος.....την τελευταια φορα που την ειχα παρει τα θυμαμαι μεγαλυτερα....μηπως κανω λαθος???
Καταρχάς έχει αδυνατίσει, οπότε μικραίνουν και αυτά!! Αλλά ακόμα είναι καλά και σε εμφάνιση και σε αφή για τους βυζολάγνους...

:tits2:
 

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
Πως ειναι αδερφε εμφανισημα ? Δεν εχω γαμησει ποτέ , θα παω σιγουρα τι προγραμμα κανουν?
Εγραψα πιο κατω φιλε μου! Απλο νομιζω, μαυρομαλλες στο 1,67-1,69!! Γινοταν χαμος εκεινη την ωρα και την εκανα ελαφρα δεν ακουσα καλα μην σου πω μαλακιες.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 203076

Επισκέπτης
Πέρασμα σήμερα με Καρολίνα, πρωϊνή βάρδια στο Φώκαιας 27β, δούλευε μαζί με Βαλέρια, σε ελεύθερο στοματικό και οι δυο μόνο που η πρώτη κάνει και ελεύθερο τελειωτικό...

Καρολίνα την θυμάμαι και προ καραντίνας που δούλευε στα σπιτάκια της Φιλιππίδου. Το δουλεύει αρκετά καλά το τρομπόνι με φιλότιμες προσπάθειες για deep. Αν σου κάτσει, μπορείς να την καρφώσεις δυνατά μέσα στο λαρρύγγι και να την δεις να πνίγεται...

Πέρασα δυο φορές μια νωρίς, γιατί την είχα απωθημένο μέρες, πριν τον καφέ και να εργαστούμε λίγο και μια μετά απο τον καφέ... Σήμερα, αισθάνομαι οτι ήταν μια καλή επένδυση (δεν θα διαφωνήσω με όλη την ιστορία που έχει αναπτυχθεί, τα €40 είναι αρκετά χρήματα).

Στη δεύτερη φορά, αφού μου έχει κάνει τις χαριτωμενιές της, τα προκαταρτικά της, με συνεχίζει με μια βασιλική περιποίηση τσιμπουκιού (δεν την έχω γαμήσει ποτέ μου, μόνο πίπα). Φιλότιμη και την δεύτερη φορά με υπομονή μου πρόσφερε και ένα έντονο ρουφηχτό τελείωμα στο στόμα... εντωμεταξύ η τσατσά είχε φωνάξει ήδη...

Fun fact
Με το που τελειώνω, και κάνει το ρούφηγμα της πάει να τα φτύσει στο νιπτήρα και εκεί που λέω θα φύγει, τσουπ αγκαλίτσα και χαδάκια... Λίγο social ικανοποιητικό για μπουρδέλο και χάδια να αισθάνομαι άρχοντας!! Ξαφνικά πετάγεται, χαιρετάει και φεύγει...
Πάω να κοιτάξω το ρολόι, γιατί πάντα μου αρέσει να βάζω χρονόμετρο, και πραγματικά εκεί που περίμενα να δω κανένα 20λεπτο... ο χρονομέτρης έδειχνε 12'...

Ρε πούστη μου;; Στο μουνί τους ρολόι έχουνε;;

:2funny:



Υ.Γ. Κλασσικά στο 27α δούλευε η Εμμανουέλα με την Άννα Κου.
η αληθεια ειναι οτι η μια απο αυτες κανει πολλα ελευθερα :grin: :grin:
 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Καλησπερα, δοκιμασε κανενας τα 2 καινουργια ιαπονο/κινεζακια στο Ια 44 ; Ευχαριστω πολυ!!
Πάντως, επειδή είχα ένα συμμαθητή πριν από 15 χρόνια ίδιο με Κινέζο, να ξέρετε ότι οι πολύ βόρειοι Ρώσοι είναι έτσι. Και προς Καζακστάν κλπ.
Έχει τύχει τέτοιες κοπέλες να τις πλασάρουν για Ιαπωνέζες, Ταϋλανδέζες κλπ.
:hi:
 

makis85

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2018
Μηνύματα
65
Like
68
Πόντοι
0
Πάντως, επειδή είχα ένα συμμαθητή πριν από 15 χρόνια ίδιο με Κινέζο, να ξέρετε ότι οι πολύ βόρειοι Ρώσοι είναι έτσι. Και προς Καζακστάν κλπ.
Έχει τύχει τέτοιες κοπέλες να τις πλασάρουν για Ιαπωνέζες, Ταϋλανδέζες κλπ.
:hi:
Και Καζακσταν σωστος, παιζει να ναι!!
 

Πρακτωρ Θου-Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2020
Μηνύματα
227
Κριτικές
6
Like
1.009
Πόντοι
361
Φιλε dodo.....μια και πηρες την Καρολινα....μια διευκρινηση....τα στηθια της εχουν μκρυνει???η κανω λαθος.....την τελευταια φορα που την ειχα παρει τα θυμαμαι μεγαλυτερα....μηπως κανω λαθος???
Έχεις δίκιο φίλε έχουν ξεφουσκώσει λίγο.. Κι εγώ το παρατήρησα γιατί
θυμόμουν πόσο χώρο έπιαναν στη χούφτα μου.. Πρέπει να ναι επειδή έχασε και κάποια κιλά!
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
2 απογευματινές καταθέσεις σήμερον.

Αλκαμένους 113.
Νίκη, μιλφ ξανθιά γύρω στα 45-50 με ελεύθερο-τελειωτικό στόμα.
Καλοστεκουμενη γενικά, με το σεξυ ροζ νυχτικό της, σωματακι ωραίο, βυζια ελαφρώς πεσμένα, κωλος πεταχτούλης και ωραία επιδερμίδα.
Στο δωμάτιο δεν λέει όμως πολλά, καταρχάς δεν δέχεται πισωκολλητο.
Από μένα είναι Χ η συγκεκριμένη, αλαζονεία και θέατρο μαζί .
Τελείωσα στο στόμα της έπειτα από ιεραποστολικό και αφού έκατσε cowgirl ... .καμμένο 20άρικο


Διδυμου 27.
Θα πω την αμαρτία μου, με την συγκεκριμένη Αλιονα δεν είχα περάσει ποτέ, καθώς διάβαζα απόψεις για αυτήν που δεν μαρεσαν.
Σήμερα όμως έπαθα πλάκα, η τύπισσα προσπαθεί να τον βάλει όλο στο στόμα της λυσσασμένα, γλειφει τα αρχιδια χωρίς έλεος, μέχρι και γλειφωκωλάδα κάνει.
Δεν αφήνει τίποτα, είναι άρρωστη για πούτσο, στο σεξ βέβαια δεν έχει πολλές αντοχές στα 4, δεν αντέχει τα βαριά σφυροκοπήματα στο ιεραποστολικό σε περικυκλώνει με τις θεσπέσιες μπουτάρες της ,επίσης σε αποζημιώνει με τη τσιμπουκάρα της στο έπακρο.
Όσο την εγαμούσα με παραλουσε να την χυσω στο στόμα να τα καταπιεί, ετσι και έγινε.
Η τυπισσα αφού τα καταπιε συνεχισε να μου τον παίρνει, εμενα τα μάτια μου να έχουν αλληθωρίσει από το στραγγισμα της, περίμενε μανιωδώς την σταγόνα που ακόμα δεν είχαν επεξεργαστεί οι ουμπαλοσακούλες μου, μια στιγμή πίστεψα ότι θα πεθάνω.

-Να έρχεσαι να με γαμας καθε μέρα Ηρακλή μου"
- δεν με λένε Ηρακλη χαχα
-Μοιάζεις πολυ, να βρεις μια γυναίκα να κάνετε το καλύτερο σεξ σου εύχουμαι μουρό μου σου αξίζει...


Α μωρή ρουφιανα Αλιονα τι μας κάνεις.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom