Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 166 άτομα (16 μέλη και 150 επισκέπτες)

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
40
Like
351
Πόντοι
20
Εχθεσινη τσαρκα απογευμα .
Διδυμου κλινικα νεκρη.Το 27 κλειστο.Στο 22 η Στελλα,στο 20 με τον δροσερο τσατσο ενα κωσταλεξη κυριολεκτικα με φουλ προγραμμα.Το 18 κλειστο, στο 16 ενα αλλο παρτσακλο με εκδηλα σημαδια πνευματικης καθυστερησης.Και τελος στο 16 ακρη ακρη η γιαγια Αλικη.
Στο Φωκαίας 27Β σκαλακια η Ναταλι με αδειο μαγαζι βεβαια.Και στο Φωκαιας 27 υπογα η Ελενη απο τας Αγγλιας λεει με ανακοινωμενο καλο προγραμμα αλλα εντος δωματιου,μονο χαμογελο και ευγενεια.Απο τηγανιτα λιγα πραγματα.....
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.440
Κριτικές
1.269
Like
225.543
Πόντοι
46.232
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
στο 18 υπόγειο τη Κατερίνα λέει
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Βέργας 7 Σαμπίνα στο πόστο της... ηρεμία απόψε από ενοχλητικούς, το κορίτσι με σέξυ σορτσάκι για όμορφα γούστα.
Story στο ινσταγκραμ με τον γκόμενο να της χαϊδεύει την κοιλίτσα μέσα στην οποία μπαινοβγαίνουν οι πούτσες μας κάθε βράδυ...μα πόσο ρομαντικο..
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.722
Πόντοι
201
Story στο ινσταγκραμ με τον γκόμενο να της χαϊδεύει την κοιλίτσα μέσα στην οποία μπαινοβγαίνουν οι πούτσες μας κάθε βράδυ...μα πόσο ρομαντικο..
Το να έχεις γκόμενα μια που είναι πρώην πουτάνα δεκτό και κανένα πρόβλημα.............το να έχεις γκόμενα μία εν ενεργεία πουτάνα ή μαλάκας είσαι ή σου τα ακουμπάει τα φράγκα......Αν την έπιασες γκόμενα για να πηδάς τζάμπα ένα "ωραίο" μουνί ,τότε απλά είσαι ένας φτωχός καιροσκόπος μαλάκας! και σίγουρα δεν την αγαπάς πραγματικά ,διότι αν την αγαπούσες δεν θα ήθελες να εξευτελίζεται στο βωμό του χρήματος!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Το να έχεις γκόμενα μια που είναι πρώην πουτάνα δεκτό και κανένα πρόβλημα.............το να έχεις γκόμενα μία εν ενεργεία πουτάνα ή μαλάκας είσαι ή σου τα ακουμπάει τα φράγκα......Αν την έπιασες γκόμενα για να πηδάς τζάμπα ένα "ωραίο" μουνί ,τότε απλά είσαι ένας φτωχός καιροσκόπος μαλάκας!
Ότι αρέσει στον καθένα, όλοι έχουμε τα βίτσια μας χαχαχ
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
8.453
Πόντοι
1.936
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
Αλλη.Πραγμαυικο κωσταλεξη.Αν ηταν η γυφτορουμανα μπορει και να το εκανα το κασκαντεριλικι.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
122
Like
293
Πόντοι
21
Story στο ινσταγκραμ με τον γκόμενο να της χαϊδεύει την κοιλίτσα μέσα στην οποία μπαινοβγαίνουν οι πούτσες μας κάθε βράδυ...μα πόσο ρομαντικο..
Νταξει ρε φίλε, μην το βλέπεις έτσι, μακάρι να την αγαπάει και να θέλει να την βγάλει από τον βούρκο, εγώ εκεί θα τον παραδεχομουν τον πιτσιρικά.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.722
Πόντοι
201
Νταξει ρε φίλε, μην το βλέπεις έτσι, μακάρι να την αγαπάει και να θέλει να την βγάλει από τον βούρκο, εγώ εκεί θα τον παραδεχομουν τον πιτσιρικά.
Είναι πολλά τα λεφτά .......
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.345
Κριτικές
10
Like
1.762
Πόντοι
5.975

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
660
Κριτικές
3
Like
3.158
Πόντοι
446
Νταξει ρε φίλε, μην το βλέπεις έτσι, μακάρι να την αγαπάει και να θέλει να την βγάλει από τον βούρκο, εγώ εκεί θα τον παραδεχομουν τον πιτσιρικά.
Μπορεί να του αρέσει να είναι κακολντ. Σεβαστό. Δεν κρίνω...
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
94
Like
10.897
Πόντοι
17.885
Καλά όλα αυτά περί ηθικής βούρκου και το σημαιοστολησμα που πέσε για την (αδιάφορη σε μενα) Σαμπίνα! Η πουτανα είναι μια δουλειά που αφήνει πολλά μα πολλά λεφτά. Εκεί έξω καθημερινά κάποιος κάνει μόκο ξεφτιλιζεται υποκύπτει γλύφει γαμιεται κυριολεκτικά και μεταφορικά για πολύ μα πολύ λιγότερα χρήματα. Πολύς κόσμος προσφέρει παράλογες ποσότητες από γη και ύδωρ για ν αποκτήσει γκόμενες μακράν κατώτερων εμφανισιακά της οποίας Σαμπίνας. Γενικά να μη σας κουράσω...οι πουτανες αν είναι έξυπνες είναι ευλογημένες όσοι τις έχουν γκόμενες είναι τυχεροί και ευνοημένοι και όλα τα άλλα είναι σεμνοτυφιες από κατοίκους Ελλαδισταν με πρωτεύουσα το Κωλοκοτρονιτσι... Εμπρός ΑΠΟ ΠΙΣΩ...
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
40
Like
351
Πόντοι
20
Αλλη.Πραγμαυικο κωσταλεξη.Αν ηταν η γυφτορουμανα μπορει και να το εκανα το κασκαντεριλικι.
Τότε θα λες την ψηλή αδύνατη σχετικά με κοντό μαλλί και κάποιες φορές περούκα την Κατερίνα που λέει και ο Σμύρνης..Αυτή κάποτε στα Ιάσωνος μου έταζε γλυφοκωλια και κατούρηματα με έξτρα δέκα ευρώ
Τελικά της είπα δεν έχω έξτρα χρήματα και μου έκανε ένα γλυφοκωλι του ενός λεπτού..
Αλλά χρήζει ψυχιατρικής βοήθειας
Αυτή λες η άλλη?
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
567
Κριτικές
17
Like
5.597
Πόντοι
1.436
Πέρασα Ιάσωνος 37 εψες το μεσημέρι να δω αυτή την ξανθιά τραβεστί που όλοι έχετε φαγωθεί. Με είχε φάει η περιέργεια. Ήταν τόσο καλοφτιαγμένη;
Ε όντως η τύπισσα - τυπάς ήταν πολύ καλος. Κωλος τίγκα στη σιλικόνη και καλό κορμί γενικά χωρίς κοιλιές. Ψηλή, αφού είναι άντρας εξάλλου.... Επίπεδο στομάχι. Καρέ εντυπωσιακό μαλλί και το πρόσωπο πολυ προσεγμένο, αν και ο φωτισμος σε αυτό το μπουρδέλο είναι υπό του μηδενός. (Μέχρι κι εγω με την ασχήμια μου θα έβγαζα γκόμενα με τόσο χαμηλά φωτα....). Γενικά άρτιο σύνολο. Έχει ρίξει πολλά λεφτά ο τύπος στην εμφάνιση του προφανώς στους καλύτερους πλαστικους χειρουργους και αυτό φαίνεται. Ή γεννήθηκε με πολλά γυναικεία χαρακτηριστικά. Τώρα πως κατέληξε εκεί στο παλιομπουρδελο της Ιάσωνος δεν μπορώ να ξερω. Μόνο η αμαρτωλη ψυχή του θα ξερει.... Τέτοια τραβελια βγάζουν 100++ ανετα σε διεστραμμένους τυπαδες που θέλουν να κάνουν πίπες σε άντρες με βυζιά. Κωλο πίπα είπε ο τσάτσος.

Για την ιστορία όχι κύριοι δε γαμάω άντρες. Και δεν πρόκειται ποτέ! Πήγα για να δω αν όντως ήταν καλή και ήταν καλή.

Εντωμεταξυ όταν έφευγα κάτι έξυπνο μου είπε η τύπισσα με το πουλί (έχει πουλί ή το έχει κόψει άραγες;;..) και φάνηκε καπατσα. Ω ρε μόλις άκουσα την κλασσική μπάσα τραβελοφωνη σκιαχτηκα....
Καλά δεν "φαγώθηκε" και κανένας, 2-3 αναφορές είδα :cheesy: επίσης ο οίκος έφερνε και παλιότερα μία ψηλή ξανθιά με καρέ τράνς, που ταιριάζει στην περιγραφή σου.

Ισχύει αυτό που λές, στο 10ρικο με τέτοιο κορμί δεν παίζει κάτι άλλο νομίζω (ίσως η Αγάπη ανάλογα τα γούστα), παίζει η Μέλανι στο Ι39(β) να είναι αντικειμενικά λίγο ποιο όμορφη αλλά στα 15.

Το να έχεις γκόμενα μια που είναι πρώην πουτάνα δεκτό και κανένα πρόβλημα.............το να έχεις γκόμενα μία εν ενεργεία πουτάνα ή μαλάκας είσαι ή σου τα ακουμπάει τα φράγκα......Αν την έπιασες γκόμενα για να πηδάς τζάμπα ένα "ωραίο" μουνί ,τότε απλά είσαι ένας φτωχός καιροσκόπος μαλάκας! και σίγουρα δεν την αγαπάς πραγματικά ,διότι αν την αγαπούσες δεν θα ήθελες να εξευτελίζεται στο βωμό του χρήματος!
Γιάτι πρέπει να την αγαπάς η να θές να την "βγάλεις" απο τον βούρκο ? δεν μπορεί απλά ο όποιος/κάποιος να περνάει καλά με ένα αντικειμενικά πολύ ωραίο μ..νι το οποίο τσιμπουκώνει και γαμιέται χωρίς αναστολές ? που είναι το κακό?
Το ότι εγώ ή εσύ δεν θα μπορούσαμε να το ανεχτούμε δεν λέει κάτι...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
52
Like
17.316
Πόντοι
10.686
Φωκαίας 27 υπόγειο η Ελένη που μας χαιρέτησε όλους δια χειραψίας στην αγγλική!
Φωκαίας 27 σκαλάκια άλλη Ελένη,τσουπωτή βλαχόφατσα κι έδινε πόνο όσην ώρα περιμέναμε.
Στα σίγουρα και δοκιμασμένα, Βαλέρια στο Φιλιππίδου 11 κάτω, όλη μαυρισμένη και με την ίδια καύλα που τη θυμάμαι!
 

Paixtoura2024

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Φωκαίας 27 υπόγειο η Ελένη που μας χαιρέτησε όλους δια χειραψίας στην αγγλική!
Φωκαίας 27 σκαλάκια άλλη Ελένη,τσουπωτή βλαχόφατσα κι έδινε πόνο όσην ώρα περιμέναμε.
Στα σίγουρα και δοκιμασμένα, Βαλέρια στο Φιλιππίδου 11 κάτω, όλη μαυρισμένη και με την ίδια καύλα που τη θυμάμαι!
Καλημέρα φίλε μου. Η Βαλέρια κάνει ελεύθερο στοματικό? Επίσης η Καρολίνα δούλευε στο πάνω?
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
8.453
Πόντοι
1.936
Τότε θα λες την ψηλή αδύνατη σχετικά με κοντό μαλλί και κάποιες φορές περούκα την Κατερίνα που λέει και ο Σμύρνης..Αυτή κάποτε στα Ιάσωνος μου έταζε γλυφοκωλια και κατούρηματα με έξτρα δέκα ευρώ
Τελικά της είπα δεν έχω έξτρα χρήματα και μου έκανε ένα γλυφοκωλι του ενός λεπτού..
Αλλά χρήζει ψυχιατρικής βοήθειας
Αυτή λες η άλλη?
...αυτη τη σμπαρλοθοδωρα....
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.533
Κριτικές
43
Like
8.453
Πόντοι
1.936
Καλησπερα παιδια
Μιχαελα από Φωκαίας 17 αξίζει ;
Ήμουνα σε δειλειμα να ξεσκίσω αυτήν η την Έμμυ από Λιοσίων
Και τελικά πήγα σε Έμμυ που είναι το στάνταρ μου
Σαδια κοπωσης η Μιχαελα εδω και αρκετο καιρο αλλα αξιζει το εικοσαρικο πιστευω.Ασε που ειναι και νταρντανομουνο.
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
358
Κριτικές
13
Like
1.613
Πόντοι
431
Τώρα...Ιωαννίνων 5 -κλειστό.
Ιωαννίνων 3κάτω-Ελένη ρουφήχτρα και Λίνα..
Ιωαννίνων 3πάνω-Βικτώρια, 35άρα, ελεύθερο στοματικό τελειωτικό, 69 και αυταρχικό..
Ξέρει κανείς που είναι η Άννα;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom