Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 194 άτομα (16 μέλη και 178 επισκέπτες)

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.250
Κριτικές
256
Like
11.393
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 27 υπόγειο η Ελένη που μας χαιρέτησε όλους δια χειραψίας στην αγγλική!
Φωκαίας 27 σκαλάκια άλλη Ελένη,τσουπωτή βλαχόφατσα κι έδινε πόνο όσην ώρα περιμέναμε.
Στα σίγουρα και δοκιμασμένα, Βαλέρια στο Φιλιππίδου 11 κάτω, όλη μαυρισμένη και με την ίδια καύλα που τη θυμάμαι!
H Ελένη του υπογείου είναι Ρουμάνα που ζούσε στο London. Πολύ ωραίο κομμάτι, εμφανίστηκε ολόγυμνη με καλαίσθητα ψηλοτάκουνα πέδιλα και πολύ ωραίο πεντικιούρ. Την έχω πάει πιο παλιά λόγω ομορφιάς, στο δωμάτιο καλή, δηλώνει ελεύθερο στοματικό αλλά το αποφεύγει. Έχει φουλ αγγλική προφορά και σου δημιουργεί την αίσθηση ότι γαμάς αγγλιδούλα τουρίστρια σε νησί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.052
Like
1.182
Πόντοι
216
Το να έχεις γκόμενα μια που είναι πρώην πουτάνα δεκτό και κανένα πρόβλημα.............το να έχεις γκόμενα μία εν ενεργεία πουτάνα ή μαλάκας είσαι ή σου τα ακουμπάει τα φράγκα......Αν την έπιασες γκόμενα για να πηδάς τζάμπα ένα "ωραίο" μουνί ,τότε απλά είσαι ένας φτωχός καιροσκόπος μαλάκας! και σίγουρα δεν την αγαπάς πραγματικά ,διότι αν την αγαπούσες δεν θα ήθελες να εξευτελίζεται στο βωμό του χρήματος!
πολλά εργαζομενα κοριτσια εινα σε σχεση, και ειναι ερωτευμνες με τον συντροφότους. Στην πιατσα ο συντροφος λεγεται νταβατζης.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vladgr

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
436
Like
871
Πόντοι
81
12.00-17.00
Με προσοχή το κορίτσι μας!!
Και τα σουκου δουλεύει γιατί καθημερινές δεν μπορώ δουλεύω κ από εμφάνιση τι λέει? Δεν περνάω με μιλφ συνήθως αλλά γράφονται πολύ καλά λόγια για αυτήν και θέλω να την δοκιμάσω..
 

Nostino

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2024
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες ψάχνω τις ψηλοτερες κοπέλες στο επάγγελμα, ακόμα δεν μπορώ να ανοίξω thread. Είτε σε οίκο είτε γραφείο, ανεξάρτητη.
 

Peterkal7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2022
Μηνύματα
122
Κριτικές
12
Like
638
Πόντοι
311
Καλησπέρα στην παρέα
Καμία ενημέρωση ποίο κορίτσι είναι στο Φώκαιας 13 ισόγειο απόγευμα θα είμαι ευγνώμων..
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
854
Κριτικές
66
Like
12.173
Πόντοι
4.706
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
Διδύμου 18 είναι το ΑΜΕΑ Κατερίνα, το οποίο δούλευε στο Μεταξουργείο. Έσκαγε μύτη με περούκες από τα Jumbo και έκανε γλυφοκώλια σε Πάκηδες, τα οποία συνεχίζει να προσφέρει, μπας και σταυρώσει κάνα πελάτη. Στο 16 είναι η Αλίκη, μια ηλικιωμένη κυρία, που μόνο για πουτάνα δεν κάνει, η εμφάνισή της.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
94
Like
10.897
Πόντοι
17.885
Πέρασα Ιάσωνος 37 εψες το μεσημέρι να δω αυτή την ξανθιά τραβεστί που όλοι έχετε φαγωθεί. Με είχε φάει η περιέργεια. Ήταν τόσο καλοφτιαγμένη;
Ε όντως η τύπισσα - τυπάς ήταν πολύ καλος. Κωλος τίγκα στη σιλικόνη και καλό κορμί γενικά χωρίς κοιλιές. Ψηλή, αφού είναι άντρας εξάλλου.... Επίπεδο στομάχι. Καρέ εντυπωσιακό μαλλί και το πρόσωπο πολυ προσεγμένο, αν και ο φωτισμος σε αυτό το μπουρδέλο είναι υπό του μηδενός. (Μέχρι κι εγω με την ασχήμια μου θα έβγαζα γκόμενα με τόσο χαμηλά φωτα....). Γενικά άρτιο σύνολο. Έχει ρίξει πολλά λεφτά ο τύπος στην εμφάνιση του προφανώς στους καλύτερους πλαστικους χειρουργους και αυτό φαίνεται. Ή γεννήθηκε με πολλά γυναικεία χαρακτηριστικά. Τώρα πως κατέληξε εκεί στο παλιομπουρδελο της Ιάσωνος δεν μπορώ να ξερω. Μόνο η αμαρτωλη ψυχή του θα ξερει.... Τέτοια τραβελια βγάζουν 100++ ανετα σε διεστραμμένους τυπαδες που θέλουν να κάνουν πίπες σε άντρες με βυζιά. Κωλο πίπα είπε ο τσάτσος.

Για την ιστορία όχι κύριοι δε γαμάω άντρες. Και δεν πρόκειται ποτέ! Πήγα για να δω αν όντως ήταν καλή και ήταν καλή.

Εντωμεταξυ όταν έφευγα κάτι έξυπνο μου είπε η τύπισσα με το πουλί (έχει πουλί ή το έχει κόψει άραγες;;..) και φάνηκε καπατσα. Ω ρε μόλις άκουσα την κλασσική μπάσα τραβελοφωνη σκιαχτηκα....
Ήταν για πολύ λίγο καιρό και πιο παλιά εκεί. Κάπου ένα χρόνο πίσω. Εγώ που αν Μ αρέσει κάτι μπαίνω, έχω πάει Μ αυτην μέσα στο δωμάτιο ήταν τούμπανο πίπα καλή αλλά κυρίως στα τέσσερα ήταν ΠΟΙΗΜΑ, γαμηθηκε καλά και σκληρά. Ήταν αντάξιο Τσοντας. Επίσης την έχω δει κάμποσες φορές στο δρόμο να πηγαίνει να πίνει καφέ σ ένα καφενεδάκι επί της Αχαρνών παρέα Μ άλλους δύο δροσερούς τσατσους που λογικά είναι όλοι φίλοι που τρώνε το σταφύλι!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Ήταν για πολύ λίγο καιρό και πιο παλιά εκεί. Κάπου ένα χρόνο πίσω. Εγώ που αν Μ αρέσει κάτι μπαίνω, έχω πάει Μ αυτην μέσα στο δωμάτιο ήταν τούμπανο πίπα καλή αλλά κυρίως στα τέσσερα ήταν ΠΟΙΗΜΑ, γαμηθηκε καλά και σκληρά. Ήταν αντάξιο Τσοντας. Επίσης την έχω δει κάμποσες φορές στο δρόμο να πηγαίνει να πίνει καφέ σ ένα καφενεδάκι επί της Αχαρνών παρέα Μ άλλους δύο δροσερούς τσατσους που λογικά είναι όλοι φίλοι που τρώνε το σταφύλι!
Καίρια πληροφορία για αρκετούς (όχι εμένα). Έχει πουλί ή τρύπα αντί πουλιού;
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
94
Like
10.897
Πόντοι
17.885
Καίρια πληροφορία για αρκετούς (όχι εμένα). Έχει πουλί ή τρύπα αντί πουλιού;
Και κυρίως για αυτό το έγραψα να το δει οποίος θέλει αν θέλει. Εγώ πουλί ΔΕΝ είδα λόγω outfit που φορούσε τη μέρα αυτή, θεωρώ όμως πως έχει πουλί. Θεωρώ πως θέλει να ναι παθητική...μιλάμε ξεσκιζοταν άγρια, είχα θέμα τη μέρα αυτή να τελειώσω και έδωσα πόνο...ήταν καλα
 

Kuku7

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2022
Μηνύματα
111
Like
280
Πόντοι
21
Καλησπερα παιδια
Μιχαελα από Φωκαίας 17 αξίζει ;
Ήμουνα σε δειλειμα να ξεσκίσω αυτήν η την Έμμυ από Λιοσίων
Και τελικά πήγα σε Έμμυ που είναι το στάνταρ μου
Ουτε καν δν αξιζει η μιχαελα..καποτε αξιζε..εχει γινει σαν μπογος..
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
40
Like
351
Πόντοι
20
Εγώ δεν τρελάθηκα από εμφάνιση , και από ΥΠηρεσιες. Απορώ Γιαιτ τόσο ντόρος
Η αλήθεια είναι ότι έσπασε από τις τελευταίες φορές
Σαν να πήρε λίγα κιλά
Όταν πρωτοείχε έρθει στο Ιάσωνος 2 όροφος ήταν λαμπάδα..πριν 5+ χρόνια αν θυμάμαι καλά
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.261
Κριτικές
32
Like
28.930
Πόντοι
7.046
Και κυρίως για αυτό το έγραψα να το δει οποίος θέλει αν θέλει. Εγώ πουλί ΔΕΝ είδα λόγω outfit που φορούσε τη μέρα αυτή, θεωρώ όμως πως έχει πουλί. Θεωρώ πως θέλει να ναι παθητική...μιλάμε ξεσκιζοταν άγρια, είχα θέμα τη μέρα αυτή να τελειώσω και έδωσα πόνο...ήταν καλα
Κι εγώ πιστεύω πως θα έχει πουλί. Απλά θα έχει ατροφισει λόγω γυναικείων ορμονών.
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
927
Κριτικές
28
Like
9.755
Πόντοι
2.036
Απογευματινη καταθεση στο Ιασωνος 30 υπογειο περιπου 17:15 με την ξανθια Πολωνεζα μιλφαρα Ελενα ή Λολα οπως καποιοι την αποκαλουν, λιγο πριν σχολασει ημουν ο τελευταιος της, νομιζω η επομενη που ειχε βαρδια ηταν μια κοκκινομαλλα νεαρη Ελληνιδα νομιζω η Αννα η οποια πρεπει να ειναι βλαμμενο τελειως....Σταθερη αξια η μιλφαρα Ελενα λοιπον....βεβαια ειναι λιγακι ακωλη αλλα δεν μας χαλαει, για ιεραποστολικο ειναι οκ... οταν τελειωσαμε και ντυνομουνα ακουσα απο το σαλονι μπηκε καποιος μεσα (μαλλον αγαπουλης), κατι ειπε, βγηκε εξω και ξαφνικα ακουγα μια γυναικεια φωνη να λεει "Κωστα σ'αγαπαω μην φευγεις, στασου Κωστα σ'αγαπαω!!!" και βγηκε εξω να τον ακολουθησει....μετα ακουστηκε η τσατσα να λεει "που πας μωρη, τρελαθηκες?" .....Δεν ειμαι σιγουρος εαν ηταν η ιδια η Ελενα ή η κοκκινομαλλα Αννα που βγηκε εξω , ουτε ρωτησα την νευριασμενη τσατσα....Κωστα εαν με ακους...παρε θεση! Ποια απο τις δυο σε ακολουθησε με εχει φαει η περιεργεια χαχαχαχα......
 

Dsar263

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
927
Κριτικές
28
Like
9.755
Πόντοι
2.036
Συμπληρωνοντας να πω οτι οταν βγηκα εξω απο το Ιασωνος 30 υπογειο, ακριβως διπλα εξω ακριβως απο το Ιασωνος 30 οροφο, στο πεζουλι που υπαρχει καθοταν η ξανθια Αλβανιδα η Ζωιτσα μαζι με τον μαυροφορεμενο τσατσο και εκαναν ενα τσιγγαρακι λιγο πριν πιασουν δουλεια...τους ειπα ενα γεια...λιγο αργοτερα επι της Αγιου Κωνσταντινου οπως ανεβαινα για ομονοια, πετυχα την Gilf Δαναη η οποια κατηφοριζε προφανως για να παει στο Ιασωνος 20Γ, φοραγε και μαυρο γιαλι, τη χαιρετησα αλλα μιλουσε στο κινητο και μαλλον δεν με καταλαβε ή εκανε πως δεν ακουσε χαχαχαχαχ
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
989
Κριτικές
55
Like
18.621
Πόντοι
13.626
οταν τελειωσαμε και ντυνομουνα ακουσα απο το σαλονι μπηκε καποιος μεσα (μαλλον αγαπουλης), κατι ειπε, βγηκε εξω και ξαφνικα ακουγα μια γυναικεια φωνη να λεει "Κωστα σ'αγαπαω μην φευγεις, στασου Κωστα σ'αγαπαω!!!" και βγηκε εξω να τον ακολουθησει....μετα ακουστηκε η τσατσα να λεει "που πας μωρη, τρελαθηκες?" .....Δεν ειμαι σιγουρος εαν ηταν η ιδια η Ελενα ή η κοκκινομαλλα Αννα που βγηκε εξω , ουτε ρωτησα την νευριασμενη τσατσα....Κωστα εαν με ακους...παρε θεση! Ποια απο τις δυο σε ακολουθησε με εχει φαει η περιεργεια χαχαχαχα......


Αυτές είναι οι μαγευτικές εικόνες και βιώματα που δεν μπορεί να απολαύσει κάποιος σε κανένα άλλο μέρος του πλανήτη!!! :smitten:
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.052
Like
1.182
Πόντοι
216
Θυμαμαι πειν μερικα χρονια, τέτοια μερα απόγευμα καπου Φυλης 65-71, καπου εκει, λεει η τσατσα <<Γρηγορα γιατι θα κλεισω. Περναει σε λιγο η εικόνα του Αγ. Παντελεημονα.>> Είναι αυριο η γιορτη και σαν αποψε ειχε εσπερινο και περιφορα εικονας.
 

grekory

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2024
Μηνύματα
3
Like
6
Πόντοι
0
Μαγκες μετα πο επιδρομη μεταξι πλυσιμο με αλκοοολ σαπουνισμα πουτσας χεριων κ προσωπου καλα ειμαστε;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom