Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 105 άτομα (11 μέλη και 94 επισκέπτες)

Zeus90

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2024
Μηνύματα
9
Like
18
Πόντοι
0
Χριστίνα με πρόγραμμα 50ε από Ισμήνης 2 στη Δάφνη αξίζει;
 

Peirawths20

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
36
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδια
Μιχαελα από Φωκαίας 17 αξίζει ;
Ήμουνα σε δειλειμα να ξεσκίσω αυτήν η την Έμμυ από Λιοσίων
Και τελικά πήγα σε Έμμυ που είναι το στάνταρ μου
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.960
Κριτικές
67
Like
29.247
Πόντοι
10.336
Για καποιους μπορει να ειναι και για το συγκεκριμενο αντιτιμο..

Προφανως το αντιτιμο παιζει ρολο. Στην εξισωση VFM ο παρονομαστης ειναι τα χρηματα. Καλυτερο κορμι στο δεκαρικο, αρκετα νεα, με τοσο απαλο δερμα, λεπτη με στητο κωλαρι και 3αρια+- βυζια, πεντακαθαρη, δεν νομιζω να υπαρχει αυτη τη στιγμη (δεν εχω καθολου εικονα απο τα μεσαια νουμερα της Κολωνου, 30-32).
Στη μαπα ειναι μετρια αν και γλυκουλα, δεκτο.

Στην πρωτη μου επισκεψη εκει, μου εκανε το καλυτερο κρεβατι για το 2024 σε μπουρδελο (στα -ας πουμε- 30 συνολο) και δεν εχω κανεναν απολυτως λογο να υπερβαλω. Και εννοειται δεν μου απαγορευσε να της ρουφηξω τις βυζαρες οπως εκανε σε αρκετους... οποτε ισως ημουν λιγο προκατελειμενος οταν εγραφα το σχολιο στην κριτικη του μητσου. Στην δευτερη (και τελευταια) επισκεψη, φαινοταν η απογοητευση της, εικαζω για την τρωγλη που δουλευει και το κοινο που εξυπηρετει, και δεν απεδωσε τα ιδια (αν και δεν περασα ασχημα), οποτε προσπεραστε με συνοπτικες διαδικασιες μεχρι νεωτερας. Στον οροφο παντως, οι λατινες που ειδα εγω ηταν τριμπαζα, ολα συγκριτικα ειναι στο τελος της ημερας.

Προφανως, για το κορμι της, ειναι η προσωπικη μου γνωμη, δεν εχουμε ολοι τα ιδια γουστα. Καποιοι θελουν τις λατινες οριακα χοντρες πχ οπως τις βλεπουν στις τσοντες, διαβαζοντας και προηγουμενα σχολια. Βεβαια, οποιος πιστευει οτι 1η/2η βαρδια στο δεκαρικο υπαρχει πιο ωραιο κορμι (κατα την δικη του γνωμη παντα), ας πει και σε εμας :coffee:

αυτα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Αλήθεια τώρα ποια να πάει με πακι?είναι κακασχημοι και μαύροι σα κατσαρίδες.Οι κοπέλες πρέπει να σιχαίνονται τη ζωή τους που πάνε με αυτά τα σκουπίδια,βλέπεις ομως οι Έλληνες είναι φλωροι,δε πάνε στα μπουρδέλα,γλύφουν Ελληνίδες και κάπως πρέπει να ζήσουν και αυτές.Τα πάκι δε είναι μουνοδουλοι,όταν έχουν λεφτά γαμανε αβερτα στα μπουρδέλα.Επισης διαφωνώ κάθετα μαζί σου,τα πακι πολλά λεφτά δε έχουν,μια δουλειά απλή έχουν που τους δίνουν και λιγότερα οι εκμεταλλευτές που τους παίρνουν αποτι δίνουν στους Έλληνες,γι'αυτό τους παίρνουν.Αν όλοι εσείς,οι Έλληνες,γαμαγατε φυλής 1 φορα το μήνα έστω όλοι καμία κοπελα δε θα πήγαινε με αυτά τα τέρατα,όμως είστε βλάκες και αφήνετε αυτές τις όμορφες κοπέλες να τις γαμανε κατσαριδοπακια και όχι εσείς οι λευκοί,κρίμα είναι να χαραμιζονται οι κοπέλες με τα πακια επειδή εσείς οι Έλληνες δε πάτε στα μπουρδέλα.

Σεβαστη η αποψη σου αλλα εχουν λεφτα.Μπακαλικο μπαγκλαντες μετα τον Αγιο Παντελεημωνα.Ιδιοκτητης κατοχος GS1250 Adv με φουλ πακετα.Ακομα επειμενεις οτι οι κατσαρηδες δεν εχουν λεφτα ?Ξανασκεψου το λιγο.
Όλοι αυτοί οι Ασιάτες πουλάνε την ηρωίνη με το κιλό!
Είναι πολλά τα λεφτά!
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
395
Πόντοι
21
Υπάρχουν και αυτοί που ζουν όπως ένα εκατομμύριο φτωχοί Έλληνες στην Ελλάδα.
Αυτή είναι η πλειοψηφία των Πακιστανών φτωχοί ο ένας πάνω στον άλλον στο λέω γιατι μέναν κοντά στη περιοχή μου και τους έβλεπα πόσο φτωχοί ήταν.Επισης στη Μενάνδρου τα ίδια σε ένα σπίτι ο ένας πάνω στον άλλον.Μπορει ένα 30 τοις εκατό να ζει καλά αλλά το 70 ζουν σα κατσαρίδες.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
177
Like
444
Πόντοι
21
Βέργας 7 Σαμπίνα στο πόστο της... ηρεμία απόψε από ενοχλητικούς, το κορίτσι με σέξυ σορτσάκι για όμορφα γούστα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
Έχουμε κανένα νέο για την Ελένη από Φωκαίας 25 υπόγειο??
Όμορφη παρουσία αλλά μέσα στο δωμάτιο τι γίνεται την έχει πάρει κανείς??
Πολυ ομορφη κοπελα,υπεροχο κορμι,μικρο βυζακι,στενο μουνακι,φολιτσα με ευγενεια.Βυζακια δεν αγγιζεις,κοπανημα πολυ δεν εχει.Μουνακι γλειφεις αλλα σε περιοριζει με τα μπουτια της.Μαλλον το κρυβει για τον καλο της.Αχυστος δεν θα φυγεις αλλα δεν ευχσριστιεσαι γαμησι.Απο εμενα δεν θα τιμηθει δευτερη φορα.
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
Εχθεσινη τσαρκα απογευμα .
Διδυμου κλινικα νεκρη.Το 27 κλειστο.Στο 22 η Στελλα,στο 20 με τον δροσερο τσατσο ενα κωσταλεξη κυριολεκτικα με φουλ προγραμμα.Το 18 κλειστο, στο 16 ενα αλλο παρτσακλο με εκδηλα σημαδια πνευματικης καθυστερησης.Και τελος στο 16 ακρη ακρη η γιαγια Αλικη.
Στο Φωκαίας 27Β σκαλακια η Ναταλι με αδειο μαγαζι βεβαια.Και στο Φωκαιας 27 υπογα η Ελενη απο τας Αγγλιας λεει με ανακοινωμενο καλο προγραμμα αλλα εντος δωματιου,μονο χαμογελο και ευγενεια.Απο τηγανιτα λιγα πραγματα.....
 

johnvironas

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2023
Μηνύματα
52
Like
499
Πόντοι
20
Εχθεσινη τσαρκα απογευμα .
Διδυμου κλινικα νεκρη.Το 27 κλειστο.Στο 22 η Στελλα,στο 20 με τον δροσερο τσατσο ενα κωσταλεξη κυριολεκτικα με φουλ προγραμμα.Το 18 κλειστο, στο 16 ενα αλλο παρτσακλο με εκδηλα σημαδια πνευματικης καθυστερησης.Και τελος στο 16 ακρη ακρη η γιαγια Αλικη.
Στο Φωκαίας 27Β σκαλακια η Ναταλι με αδειο μαγαζι βεβαια.Και στο Φωκαιας 27 υπογα η Ελενη απο τας Αγγλιας λεει με ανακοινωμενο καλο προγραμμα αλλα εντος δωματιου,μονο χαμογελο και ευγενεια.Απο τηγανιτα λιγα πραγματα.....
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.954
Πόντοι
46.232
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
στο 18 υπόγειο τη Κατερίνα λέει
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.311
Πόντοι
446
Βέργας 7 Σαμπίνα στο πόστο της... ηρεμία απόψε από ενοχλητικούς, το κορίτσι με σέξυ σορτσάκι για όμορφα γούστα.
Story στο ινσταγκραμ με τον γκόμενο να της χαϊδεύει την κοιλίτσα μέσα στην οποία μπαινοβγαίνουν οι πούτσες μας κάθε βράδυ...μα πόσο ρομαντικο..
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Story στο ινσταγκραμ με τον γκόμενο να της χαϊδεύει την κοιλίτσα μέσα στην οποία μπαινοβγαίνουν οι πούτσες μας κάθε βράδυ...μα πόσο ρομαντικο..
Το να έχεις γκόμενα μια που είναι πρώην πουτάνα δεκτό και κανένα πρόβλημα.............το να έχεις γκόμενα μία εν ενεργεία πουτάνα ή μαλάκας είσαι ή σου τα ακουμπάει τα φράγκα......Αν την έπιασες γκόμενα για να πηδάς τζάμπα ένα "ωραίο" μουνί ,τότε απλά είσαι ένας φτωχός καιροσκόπος μαλάκας! και σίγουρα δεν την αγαπάς πραγματικά ,διότι αν την αγαπούσες δεν θα ήθελες να εξευτελίζεται στο βωμό του χρήματος!
 
Τελευταία τροποποίηση:

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
690
Κριτικές
3
Like
3.311
Πόντοι
446
Το να έχεις γκόμενα μια που είναι πρώην πουτάνα δεκτό και κανένα πρόβλημα.............το να έχεις γκόμενα μία εν ενεργεία πουτάνα ή μαλάκας είσαι ή σου τα ακουμπάει τα φράγκα......Αν την έπιασες γκόμενα για να πηδάς τζάμπα ένα "ωραίο" μουνί ,τότε απλά είσαι ένας φτωχός καιροσκόπος μαλάκας!
Ότι αρέσει στον καθένα, όλοι έχουμε τα βίτσια μας χαχαχ
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.565
Κριτικές
43
Like
8.866
Πόντοι
1.936
Στο 16 μήπως εννοείς την Ελένη την γυφτορομα κοντή αδύνατη με πεσμένο μικρό βυζί και αλλεργία στις καποτες η άλλη?
Και αν ναι πως ήταν η άλλη?
Αλλη.Πραγμαυικο κωσταλεξη.Αν ηταν η γυφτορουμανα μπορει και να το εκανα το κασκαντεριλικι.
 

Outis2024

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2024
Μηνύματα
177
Like
444
Πόντοι
21
Story στο ινσταγκραμ με τον γκόμενο να της χαϊδεύει την κοιλίτσα μέσα στην οποία μπαινοβγαίνουν οι πούτσες μας κάθε βράδυ...μα πόσο ρομαντικο..
Νταξει ρε φίλε, μην το βλέπεις έτσι, μακάρι να την αγαπάει και να θέλει να την βγάλει από τον βούρκο, εγώ εκεί θα τον παραδεχομουν τον πιτσιρικά.
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Νταξει ρε φίλε, μην το βλέπεις έτσι, μακάρι να την αγαπάει και να θέλει να την βγάλει από τον βούρκο, εγώ εκεί θα τον παραδεχομουν τον πιτσιρικά.
Είναι πολλά τα λεφτά .......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom