Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 294 άτομα (35 μέλη και 259 επισκέπτες)

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.542
Κριτικές
43
Like
8.589
Πόντοι
1.936
Τύπε με τον ντελιβερά δεν γλείφουμε τις ίδιες ρώγες :tooth:
Οι πακηδες εχουν χρημα.Ειναι πλεον ανερχομενη οικονομικη δυναμη στις πληρωμενες τσαρκες του ερωτα και ηρθαν για να μεινουν.Οι πουτανες τους προτιμουν.Οι τσατσαδες το ιδιο.Το ονλη γκρηκ ειναι παρελθον.Οι πακηδες δεν διαμαρτυρονται αν η κοπελα κανει απλο υπεραπλο προγραμμα και η τσατσα ανακοινωσει αλλα.Παιρνουν οτι τους δινουν.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
τώρα live


Μαραθωνος 59 αριστερά Ντιαννα/Αννα καστανη με πολύ μακρύ μαλλί, κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι , σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Μαραθωνος 59 μεσαίο υπόγειο Σοφία καστανή νταρντανοχοντρη μιλφ με 2.5αρι συν βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Μαραθωνος 59 μεσαίο όροφος Λίνα ξανθιά μιλφ με κοντό μαλλί, ψιλοκανονικο σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Μαραθωνος 59α κλειστό το φως η τσατσά κάπνιζε στα σκαλακια, είπε ότι δε ξέρει αν θα έρθει τελικά κοπέλα.

Βιργινίας Μπενάκη 33 κλειστό.

Παιανιεων 24 Αλεξάνδρα καστανή χοντρή γκιλφ με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Κωνσταντινουπολεως 166β Φωτεινή ξανθια γκιλφ με κατσαρο μαλλί μέχρι τους ώμους, κανονικό για την ηλικία της σώμα, 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Κωνσταντινουπολεως 166α Νίκα ξανθιά κατσαρομαλλα μιλφ , κανονικό σώμα , 2αρι συν βυζι και Κρίστι ξανθιά μιλφ, σώμα με πιασίματα 2-2.5αρι βυζι, αμ σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Ιωαννίνων 3 ισόγειο Αναστασία μελαχρινή μιλφογκιλφ, σώμα με πιασίματα, με 2.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Ιωαννίνων 3 όροφος Λίνα ξανθοκαστανη κοπέλα , σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι και Ντιαννα ξανθιά κοντή μιλφ μέ μαλλί μέχρι τους ώμους, παχουλη με σχεδόν 3αρι βυζι, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Ιωαννίνων 5 Άννα ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα ανακοινώνεται και Λαρίσα ξανθοκαστανη μιλφ ,ψηλή με κανονικό σώμα 2.5αρι συν βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί πόδι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
συνέχεια live

Χωματιανου 11α Αλισα ξανθιά κοπέλα παχουλη, με 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Χωματιανου 11β Αλεξάνδρα ξανθιά κοπέλα σώμα με πιασίματα 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα,

Λιοσιων 73β Εμμι το ξανθό κοντοπουτανο ζυμαράκι, σώμα με πιασιματα 2αρι βυζι,τατουάζ ψηλά στα αριστερά πλευρά, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Λολίτα λατινα καστανή με μακρύ μαλλί, σώμα με πιασίματα 2αρι βυζι, τατουάζ στο δεξί μπούτι και 2-3 μικρότερα, σε απλό πρόγραμμα.

Λιοσιων 73α Μαρία Χοσέ λατινα μελαχρινή με μακρύ ίσιο μαλλί, λεπτή με 1.5αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί ώμο χέρι και μερικά μικρότερα,απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18 Έλλη ξανθιά μιλφ σώμα με πιασιματακια 2-2.5αρι βυζι , απλό πρόγραμμα.

Εξηκιου 18α Μιλενα ξανθοκαστανη χοντρουλα μιλφ με 3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Εξηκιου 18γ Εύα το ξανθό κατσαρομαλλικο τραβελι, με ψιλοκανονικο σώμα 2 5αρι βυζι, με κωλαράκι και αυταρχικό, ο τσάτσος είπε ότι κάνει και 69.

Λιοσιων 79α κλειστό.

Λιοσιων 79β Άντζελα ξανθοκαστανη μιλφογκιλφ σώμα προς το νταρντανε 2.5-3αρι βυζι, τα πάντα εκτός κωλαράκι.

Βεργας 2 Μάρθα ξανθιά κοπέλα με κανονικό σώμα 2.5-3αρι ωραίο στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 αριστερά Σαμπρινα καστανοξανθη χοντρή μιλφ με 2. 5αρι βυζι και Κορινα ξανθοκαστανη κατσαρομαλλα μιλφ παχουλη με 2.5αρι βυζι, τα τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 3 δεξιά Ελένη ξανθιά ψηλή χοντρή με 3αρια συν βυζια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 6α Κορινα ξανθιά κοπέλα με ψιλοκανονικο σώμα, τατουάζ στην ωμοπλάτη και μανίκι στο χέρι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα αν είσαι καθαρός.

Βεργας 6β Λιλιαν ξανθιά μιλφ παχουλη με μαλλί μέχρι τους ώμους, 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα και αυταρχικό.

Βεργας 7 Χριστίνα μελαχρινη κοπέλα, σώμα με πιασίματακια , κοιλίτσα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Βεργας 7 κάτω Μελίνα μελαχρινή μιλφ με καρέ μαλλί μέχρι τους ώμους, σώμα με αρκετά πιασίματα, 2.5-3αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Τροφωνιου 11 ισόγειο Στέλλα μελαχρινή χοντρή, με μακρύ ίσιο μαλλί και γυαλάκια με 2.5αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπούτι και 3-4 ακόμη μικρότερα, με πρωκτικο.

Τροφωνιου 11 όροφος κλειστός.

Τροφωνιου 13αρια κλειστά.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
τώρα live επιγραμματικα

Παρασιου 36 κλειστά.

Περγάμου 27 Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Λίντα και Μαρίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 109β Βικτόρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Λολίτα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105αρια κλειστά.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Όλγα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ρίτα η ξανθιά γκιλφ γυρολόγος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυταρχικό και ποδολαγνεια, κάνουν και παρτουζα.

Αγκυρας 9 Νταρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Αναστασία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.455
Κριτικές
1.269
Like
226.221
Πόντοι
46.232
συνέχεια live επιγραμματικα

Έλλης 3 Βερονικα ξανθιά παχουλη μιλφ με 2αρι συν βυζι , με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Διδύμου 8αρια κλειστά.

Διδύμου 16 Αλίκη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και μασαζακι.

Διδύμου 18 υπόγειο Κατερίνα, απλό πρόγραμμα.

Διδύμου 18 ισόγειο κλειστό.

Διδύμου 20 Ντιαννα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και πρωκτικο.

Διδύμου 22 ισόγειο Στέλλα, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Διδύμου 22 κλειστό.

Διδυμου 27 κλειστό
 

hiseus

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2012
Μηνύματα
348
Like
288
Πόντοι
21
Ποιες απο αυτες προτεινεις πορνορεπορτερ; Δωσε 3-4 επιλογες. Καυλιαρες να ειναι μονο και να δινουν γλωσσοφιλα. Εχω παει λιγες φορες στα σπιτια και παντα πρωι; Τωρα με τη ζεστη ομως με βλεπω γαι απογευματινη μετα τις 8-9.
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
999
Κριτικές
57
Like
18.941
Πόντοι
13.626

LYKMAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2012
Μηνύματα
349
Κριτικές
10
Like
752
Πόντοι
311
Ρουμανα δηλ σίγουρα ΦΟΛΑΡΑ
Έχουμε κανένα νέο για την Ελένη από Φωκαίας 25 υπόγειο??
Όμορφη παρουσία αλλά μέσα στο δωμάτιο τι γίνεται την έχει πάρει κανείς??
 

vladgr

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
635
Like
229
Πόντοι
26

968

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.638
Like
7.586
Πόντοι
1.056
πρωχτικο:rockon::rockon::rockon::2funny::2funny::2funny::kneel::kneel::kneel:

1721853893322.jpeg


:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
 

Kaulis

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2023
Μηνύματα
64
Like
290
Πόντοι
20
τώρα live επιγραμματικα

Παρασιου 36 κλειστά.

Περγάμου 27 Ειρήνη, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Αλκαμένους 113 Λίντα και Μαρίνα, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό.

Φυλής 109β Βικτόρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Φυλής 109α Λολίτα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105αρια κλειστά.

Αγκυρας 12β Αντριαννα, μέ ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.

Αγκυρας 12α Όλγα με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα και Ρίτα η ξανθιά γκιλφ γυρολόγος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό αυταρχικό και ποδολαγνεια, κάνουν και παρτουζα.

Αγκυρας 9 Νταρια, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό και αυταρχικό και Αναστασία, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό.
Άγκυρας 12α πως μοιάζει η Όλγα? Ευχαριστώ συναγωνιστή
 

Bbwlover99

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
291
Like
375
Πόντοι
21
Απογευματινή βάρδια:

Φυλής 67 Ηλέκτρα λευκό δέρμα μαύρα μαλλιά κανονικό σώμα ηλικία 30 χρόνων γενικά εμένα μαρεσει αυτή η κοπέλα 2 φορές που την έχω πάρει.

Φυλής 54Β Αουρόρα βυζάρες καμπυλατό σώμα υπερκαυλα εμφανησιακα για μένα ηλικία γύρω στα 30 τη έχω πάρει μια φορά μιλαμε πέρασα σούπερ όχι τόσο για τις φοβερές υπηρεσίες αλλά για τη τόσο σέξυ εμφάνηση,έχυσα παρά πολύ τοτε ακόμα το θυμάμαι χεχε.

Φυλής 65β Χριστινα τσέχα ξανθιά 30 άρα την έχω πάρει 5 φορές πολύ ωραία εμφανησιακα είναι όπου τη τελευταία φορά την ευχαριστήθηκα έριχνα κάτι βογγητα με το σεξ που της έκανα ήμουν πολύ καυλωμένος ήταν η αλήθεια.

Φώκαιας 17 Α Μιχαέλα για μένα φωτιά έχει πάρει κάποια κιλακια αλλά της πάνε φουλ,βυζάρες υπηρεσίες άριστες για μένα,ηλικία γύρω στα 30-32 χύνω πάντα μέσα της με μεγάλη ευχαρίστηση πραγματικά,έχω χάσει το μέτρημα πόσες φορές τη εχω πάρει λογικά πάνω από 10.

Φώκαιας 27Β Ναταλία ξανθιά μιλφ γύρω στα 40 λευκό δέρμα ψηλή κανονικά κιλά προς λεπτή δε τη έχω πάρει δε με ξετρελαίνει γενικώς σα εμφάνηση,μπορεί να είναι καλή και μέσα δε εχω άποψη.

Φυλής 71Β Βερόνικα και Σανέλ και οι 2 κοπελες κανονικών κιλων λατινες πρόσωπα καθαρά όπως αυτά που έχουν οι λατινες καλουτσικα ηλικίες γύρω στα 30-32 και οι 2,εμένα μαρεσαν εμφανησιακα δε τις έχω πάρει τις συγκεκριμένες ίσως τις πάρω κάποια στιγμή.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom