Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 350 άτομα (35 μέλη και 315 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
kokolongos...οντως πολυ ωραια παρουσια το πιπινι στο φ84 πανω το καστανο με το ισιο μαλλι,ηταν αυτη που επιανε
και πουτσους στο σαλονι,σχεδον παρακαλουσε να περασεις,εγω την ειχα πετυχει πρωι...
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Να ρωτησω κατι ρε παιδες χωρις να θελω να πανικοβαλλω εχει ακουστει τπτ για την Μπαρμπορα για αρρωστιες και τετοια?Ακουσα κατι τετοιο εσχατως οτι εχει προβλημα η κοπελα πολυ σοβαρο και λαδωνει γιατρους για να την σκαπουλαρει και για να κολλαει...Ελπιζω να ειναι ολα αυτα μαλακιες και ραδιο αρβυλα αλλιως πρεπει να παρουμε μετρα
 

Κοίτα φίλε αν δε γαμήσεις ακάποτα το χειρότερο δεν το παθαίνεις.
Το μόνο σίγουρο είναι πως η πόρνη αυτή παλιά και καλά έδινε κώλο και τη χύνανε επιλεκτικά.
Τώρα το λέει φόρα στο σαλόνι πως κάνει τέτοια κόλπα.
Το να σε κάνει στρατηγό από τα παράσημα παίζει πολύ με το ακάποτο και με τα γλωσσόφιλα που πάει να δώσει....

Τώρα όπως λες παρακάτω στο είπε άλλη πουτάνα,τρέχα γύρευε.
Πιο πιθανό να της κόψει δουλειά θα ήθελε....

Πάντως πάντα σκούφος και το κεφάλι ήσυχο.

Έχεις κάνει τίποτα επικίνδυνο με αυτή αν επιτρέπεται?
 

egwthelw

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0

Μονο ένας τρόπος υπάρχει να δοκιμάσει κάποιος άμα είναι εκδίκηση η όχι να δει άμα κάνει "ακαποτο" γαμήσει να πάει να το βάλει (φυσικά όχι μέσα) και να δει άμα έχει αντίδραση η κοπέλα τότε .....!!!

Το ακουσα απο ιεροδουλο αλλη που την ξερει προσωπικα απ οτι μου ειπε.Η ιδια ειπε οτι το γνωριζουν και αρκετοι αλλα την επισκεπτονται.Εκει κουφαθηκα.Κολλησε λεει απο καποιον την ασθενεια και τωρα θελει να εκδικηθει..Πιθανως να λεει μαλακιες πιθανως να λεει αληθεια απλα επειδη ειναι σοβαρο θεμα ρωτησα να δω αν ξερετε τπτ επειδη η συγκεκριμενη τα κανει ολα και ειναι θεμα σοβαρο.Να λαδωνονται οι ασπρομπλουζακηδες ουτε εγω  το θεωρω απιθανο
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
πρωι στη φυλης


84 πανω καστανο με λευκη επιδερμιδα ισιο μαλι,ελαφρως γαμψη μυτη και αριστο μοντελε κορμι.το εχει δοκιμασει κανεις?

Η γνωστή Αλίνα με απόψεις που διίστανται. Άλλο ένα όμορφο πιπινάκι με υπηρεσίες επίπλου, κατ' εμέ.

Μια δοκιμή θα σε πείσει.

Καλή τύχη. 
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε παιδια η ΑΝΝΑ απο Φ65 ΑΝΩ τι εγινε σταμάτησε ξέρει κανείς?
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
μαλλον η αννουλα θα πσαχνει για πελατες με κιαλια  :dancing: μονο και μονο λογο οτι βιαζετε στο δωματιο παντα ετσι κανει με το που ακοθει την πορτα να ανοιγει πελατης στον βγαζι :jerking:
Τι είπες τώρα ρε φίλε? Εγω που ειχα παει πριν 15 μερες ηταν μια χαρα σε ολααααααα οκ φανικε οτι βιαζοταν αλλα οχι και ετσι. Τωεα ποθ τν βρισκουμε?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το ακουσα απο ιεροδουλο αλλη που την ξερει προσωπικα απ οτι μου ειπε.Η ιδια ειπε οτι το γνωριζουν και αρκετοι αλλα την επισκεπτονται.Εκει κουφαθηκα.Κολλησε λεει απο καποιον την ασθενεια και τωρα θελει να εκδικηθει..Πιθανως να λεει μαλακιες πιθανως να λεει αληθεια απλα επειδη ειναι σοβαρο θεμα ρωτησα να δω αν ξερετε τπτ επειδη η συγκεκριμενη τα κανει ολα και ειναι θεμα σοβαρο.Να λαδωνονται οι ασπρομπλουζακηδες ουτε εγω  το θεωρω απιθανο
Κοιτα οι Ιεροδουλες πολυ συχνα αλληλομισιουνται!ειναι πολυ πιθανον να το ειπε επιτηδες απο ζηλεια!γιατι η Μπαρμπαρα εχει πολυ πελατεια!
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
οσον αφορα το ακαποτο της...μια φορα ειχα κατουρησει 2' πριν να ερθει
μεσα και δε δεχοταν με τιποτα να μου κανει ακαποτο,μονο αφου με πηγε στο νιπτηρα
και με επλυνε μονο και τοτε μονο εγινε αυτο...αυτο για να λυθουν οι τυχον αποριες σας...
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
οσον αφορα το ακαποτο της...μια φορα ειχα κατουρησει 2' πριν να ερθει
μεσα και δε δεχοταν με τιποτα να μου κανει ακαποτο,μονο αφου με πηγε στο νιπτηρα
και με επλυνε μονο και τοτε μονο εγινε αυτο...αυτο για να λυθουν οι τυχον αποριες σας...
Τι εγινε, ρωτησε κανεις αν δεχεται κατουρημα? :grin: :grin: :grin:

Γιατι άλλες αποριες φυσικα και δεν λυνονται ετσι...
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
Μονο κατουρημα ρε???


Εγω πριν κανα μηνα, της τραβηξα ενα χεσιμο το ευχαριστηθηκαμε και οι δυο...

Ειχα φαει και φασολαδα την ιδια μερα!!!   Αλλο να σας το λεω αλλο να το βλεπεται...


Αρε Μπαρμπαρα τι μου θυμισες τωρα... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
οσον αφορα το ακαποτο της...μια φορα ειχα κατουρησει 2' πριν να ερθει
μεσα και δε δεχοταν με τιποτα να μου κανει ακαποτο,μονο αφου με πηγε στο νιπτηρα
και με επλυνε μονο και τοτε μονο εγινε αυτο...αυτο για να λυθουν οι τυχον αποριες σας...

για να λέμε και του στραβού το δίκιο, όποτε εχω περάσει, διώχνει τους ξένους.
 

santa

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η συγκεκριμενη που μου το πε αποσυρεται απο το επαγγελμα και δεν νομιζω να ναι για ζηλεια και τετοια..Οχι ακαποτο γαμησι προς θεου πρεπει να σαι ψυχανωμαλος αλλα για τσιμπουκι ναι της εχω δωσει(1 φορα) και απο οτι διαβαζω απο κριτικες και πολλοι απο εδω μεσα.Πιο πολυ προβληματιστηκα γιατι ειναι ψυχακιας η γκομενα(γυαλιζει το ματι της) και στον αρπαει για ακαποτο χωρις να ρωτησει.Η αλλη μου πε οτι το ξερουν αρκετοι για την αρρωστια της γι αυτο ειπα να ρωτησω εδω γιατι προσωπικα δεν ειχα ακουσει τιποτα.Μακαρι οντως να ειναι αλλη μια πιπα που λεγεται εδω και εκει αλλιως η γκομενα θελει λιωσιμο στα μυαλα και ροπαλιες στις πατουσες...
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τυπε santa θα σου προτεινα ενα ακαποτο κολοκυνθους να ερθεις
στα ισα σου...θα σου φυγουν ολοι οι προβληματισμοι και οι ανασφαλειες...μπεσα μιλαω...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
τυπε santa θα σου προτεινα ενα ακαποτο κολοκυνθους να ερθεις
στα ισα σου...θα σου φυγουν ολοι οι προβληματισμοι και οι ανασφαλειες...μπεσα μιλαω...
...όμως εκεί τουλάχιστον δεν πρόκειται να τον γρατσουνίσουν με τα δοντάκια τους...

:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

Επισκέπτης
To ψάχνω και γω. Έχω πιάσει το μετάξι, όπου οι φήμες λένε ότι δραστηριοποιείται πλέον.
Φίλε περιπατητή streetwalker, έψαχνα την Άννα σήμερα το πρωί επιλεκτικά.
Δεν ήταν:Ιάσωνος 19 άνω-κάτω,1Γ και 1Β άνω-αριστερά.Στο 1Α ισόγειο και 1Βδεξιά δεν πήγα γιατί ήξερα ποιες θα ήταν εκεί και δεν γούσταρα.
 
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
το κατερινακι ειναι πλεον με μαυρο μαλλι κοντο καρε,παει το ξανθο...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom