Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 441 άτομα (30 μέλη και 411 επισκέπτες)

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
αυτη το εδινε (η μαλλον καλυτερα ζητουσε το δικο σου),εγω δε το πηρα...το ιδιο εκανε σε ολους,ψηνοταν και για αλλες φασεις τουλαχιστον αυτο καταλαβα...
 

paok

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2006
Μηνύματα
595
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλημερα παιδια.βρεθηκα στην αθηνα για 2 μερες και εκανα και μια βολτα φυσικα.αν δεν ειχα τον ΠΑΟΚ στην θεσσαλονικη θα ερχομουν να ζησω μονιμα στην αθηνα.πλακα κανω.
λοιπον κατεβηκα στη φυλης και περιξ και επειδη ειχα λιγο χρονο ειπα να παω σε αυτες που ηδη ξερω και μου αρεσαν  για να μη χασω χρονο και χρημα.ξεκινησα με αγαθουπολεως στην βανεσα,δεν ηταν εκει.πηγα στην ντενιζ στη ρεμουνδου κλειστο,τρωω την πρωτη ηττα.παω απο ζανα,δεν ηταν εκει.παω στην μαυρουλα στη φωκαιας δεν ηταν εκει.παω στην μπαρμπαρα δεν ηταν εκει.τι στο κορακα γμτ.που πηγαν ολες αυτες?μονο το χριστινακι ειδα στο φ69?τελικα πηγα στην κατερινα την κοντουλα.ξερει να μου πει καποιος που ειναι η βανεσα και η μπαρμπαρα?ΑΝ ξανακατεβω να ξερω που να παω.ΑΝ σας ειναι ευκολο με PM. An oxi ,εδω.Σας ευχαριστω
 

Επισκέπτης
Σήμερα στις 11:20 δημοτικοί αστυνομικοί σφράγισαν με κορδέλα και βουλοκέρι όλες τις εισόδους στο Ιάσωνος 1.Θυροκόλλησαν χαρτιά που γράφουν οτι δεν είχαν άδεια εγκατάστασης.
Κατά τα άλλα σήμερα το πρωί:
Κολωνού 30 κάτω-Ράντα είπε η υπηρεσία.Μετά μουσικής υπόκρουσης "κλασικών" Ρωσικών τραγουδιών.
Κολωνού 30 άνω-Αδιάφορη καστανόξανθη.
Φυλής 134ισ.-Άνκα.Μελαχροινή λεπτή κοντή αδιάφορη.Μόνο τα βασικά.Από Φ59 άνω.
Φυλής 136-Έλενα η Βουλγάρα από Φ200.
Τα ίδια και τα ίδια, δεν πήγα αλλού,ούτε και είχα χρόνο.

Χθες το πρωί,Διδύμου 8 κάτω ήταν η Μελίνα είπε η υπηρεσία.Προφανώς από Τροφωνίου 11άνω.
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
μονο το χριστινακι ειδα στο φ69?

Εγώ περνώντας, κατά τις 7-8, τα βρήκα κλειστά από το 69Α μέχρι το 71Β ενώ τα υπόλοιπα δούλευαν (στην πλειοψηφία τους). Υπάρχει περίπτωση να άλλαζαν βάρδιες τόση ώρα;
 

Επισκέπτης
ξερει να μου πει καποιος που ειναι η βανεσα και η μπαρμπαρα?ΑΝ ξανακατεβω να ξερω που να παω.ΑΝ σας ειναι ευκολο με PM. An oxi ,εδω.Σας ευχαριστω
Η Βανέσα έχει καιρό να εμφανιστεί.Από Αγαθουπόλεως έχει φύγει εδώ και καιρό.Αν παρακολουθούσες τις ενημερώσεις θα τό'ξερες.
Η Μπάμπορα δουλεύει πρωϊνά.
Συνέχισε...Δώσε περιγραφή αυτής της Μελίνας....
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.134
Κριτικές
491
Like
37.459
Πόντοι
41.447
Μόλις μου είπε "Μελίνα" έφυγα γιατί ήταν στο δωμάτιο.Προφανώς αυτή πρέπει να είναι.Την έχω δει παλαιότερα εκεί.
Έχεις άποψη για το τι κάνει στο δωμάτιο;
καλη είναι
αξίζει τα λεφτά της.
ειναι παντα με το χαμόγελο, καλη πίπα, γενικά τίμι αεπιλογη για μιλφ
και πολυ καθαρή
 

Επισκέπτης
Σήμερα στις 11:20 δημοτικοί αστυνομικοί σφράγισαν με κορδέλα και βουλοκέρι όλες τις εισόδους στο Ιάσωνος 1.Θυροκόλλησαν χαρτιά που γράφουν οτι δεν είχαν άδεια εγκατάστασης.

Οχι ρε γαμωτο, εκει εχει Σοφια και Μονικα, μακαρι να μην κλεισει το σπιτι αυτο.  :S
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Κολωνού 30 κάτω-Ράντα είπε η υπηρεσία.Μετά μουσικής υπόκρουσης "κλασικών" Ρωσικών τραγουδιών.

H τσα^2 δεν είπε περί Ράντας, αλλά γενικά δεν μου έκανε κλικ.
Βέβαια μετά τα τόσα (πάνω από τέσσερα) τραγούδια ρωσικού τέκνο, ήμουν έτοιμος να κόψω φλέβα με αλυσοπρίονο.

Η αναζήτηση της Αννούλας συνεχίζεται. Γενικά το μετάξι έχει πήξει στα μπάζα, πιτσίλαμπλ βρήκα μόνο στα:
Ιασ20Γ - Μελαχροινή νεαρή
Κολωνού απέναντι από τα τέσσερα αυτό που ανεβαίνεις τις σκάλες - καστανό προμίλφ
Ιασ19κα - Καστανή, ψιλομέτρια στο κρεβάτι (την έχω πιτσιλίσει στο 20Γ προ καιρού)

Τίμησα την μελαχροινή στο Ια46Α. Καλό σωματάκι, μέτριο πρόσωπο, πιτσίλαμπλ πιπίνι. Την είχα σταμπάρει από τις 3 προηγούμενες μέρες.
Στο κρεβάτι της βγήκα έξτρα λάρτζ και γενικά υπήρξαν πολλά ζόρια. Θέλει και αυτή εκπάιδευση...
 

Βασιλικος

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
η Αγνη απο Θησεως 35 κτλ ειναι ακομα στη δουλεια γιατι εχω να δω πολυ καιρο κριτικη για τη παρτη της...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
Απογευματινή βάρδια.
Παρακαλώ εκ των υστέρων
 

Επισκέπτης
H τσα^2 δεν είπε περί Ράντας, αλλά γενικά δεν μου έκανε κλικ.
Βέβαια μετά τα τόσα (πάνω από τέσσερα) τραγούδια ρωσικού τέκνο, ήμουν έτοιμος να κόψω φλέβα με αλυσοπρίονο.

Τίμησα την μελαχροινή στο Ια46Α. Καλό σωματάκι, μέτριο πρόσωπο, πιτσίλαμπλ πιπίνι. Την είχα σταμπάρει από τις 3 προηγούμενες μέρες.
Στο κρεβάτι της βγήκα έξτρα λάρτζ και γενικά υπήρξαν πολλά ζόρια. Θέλει και αυτή εκπάιδευση...
Άρα έκατσε αρκετή ώρα στο δωμάτιο η Ράντα...
Στο Ια46Α έπαιζε (γενικά) ένα ωραίο βουκολικό καστανό με αφέλειες το μαλλί, καλό σώμα με ακάποτο.Στην βάρδια που τελείωνε στις 9:00-10:00 το πρωί.Δηλαδή μεταμεσονύχτια.
Τι ώρα πήγες;
Θυμάσαι όνομα;
Take it easy...I'm not a D.A.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Τι ώρα πήγες;
Θυμάσαι όνομα;

Περίπου 15.00 με 15.30. Όνομα δεν συγκράτησα, δεν θυμάμαι καν αν είπε η τσα^2.
Είναι πάντως μελαχρινό πιπίνι, αρκετά ψηλό με τα μαλλιά αλογοουρά.
Ισπανίδα πρέπει να είναι, γιατί στο δωμάτιο αρχίσαμε τα ισπανικά (όχι τις βυζομαλακίες, τα κανονικά).
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom