Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 369 άτομα (38 μέλη και 331 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Φυλής 84Β στο πάνω μαγαζί (κάτι σαν 2ος όροφος) σήμερα λίγο μετά την αλλαγή βάρδιας. Ντέλια αν θυμάμαι καλά. Μιλάμε για τον ορισμό της απάτης. Μην την πατήσει κανείς με δαύτη. Κριτική εντός ολίγου. :S
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
To ψάχνω και γω. Έχω πιάσει το μετάξι, όπου οι φήμες λένε ότι δραστηριοποιείται πλέον.

Νομίζω ότι την βρήκα στο Κολωνου 30/όροφος. Στο ισόγειο (Κολωνού 30) ήταν η Ράδα... τι περίεργο όνομα και αυτό?
Μου θύμισε την ράδα που κρατούσαν τα βαπόρια στα λιμάνια και δεν έμαινε ούτε σεντς...
ε!!! είμαστε πιτσιρίκια 16 χρονών... αυτά έχουν πλέον παραγραφεί

και "ράδα" δεν υπάρχει ...   :grin: :grin: :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
:booty:

Το Κατερινάκι
(το πλέον υπέρμετρο κοντοπούτανο της μπουρδελο-Φυλής)

συνηθίζει να αλλάζει το χρώμα των μαλλιών της αλλά πάντα παραμένει πολύ κοντή και με πολύ μικρό βυζί...  :grin:

...και με πολύ υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο  :cheesy:
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
:booty:

Το Κατερινάκι
(το πλέον υπέρμετρο κοντοπούτανο της μπουρδελο-Φυλής)

συνηθίζει να αλλάζει το χρώμα των μαλλιών της αλλά πάντα παραμένει πολύ κοντή και με πολύ μικρό βυζί...  :grin:

...και με πολύ υπερ-τεντωμένο κώ(ο)λο  :cheesy:
Αρα δεν εννοεί την Κατερίνα απο Φ200.
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Η συγκεκριμενη που μου το πε αποσυρεται απο το επαγγελμα και δεν νομιζω να ναι για ζηλεια και τετοια..Οχι ακαποτο γαμησι προς θεου πρεπει να σαι ψυχανωμαλος αλλα για τσιμπουκι ναι της εχω δωσει(1 φορα) και απο οτι διαβαζω απο κριτικες και πολλοι απο εδω μεσα.Πιο πολυ προβληματιστηκα γιατι ειναι ψυχακιας η γκομενα(γυαλιζει το ματι της) και στον αρπαει για ακαποτο χωρις να ρωτησει.Η αλλη μου πε οτι το ξερουν αρκετοι για την αρρωστια της γι αυτο ειπα να ρωτησω εδω γιατι προσωπικα δεν ειχα ακουσει τιποτα.Μακαρι οντως να ειναι αλλη μια πιπα που λεγεται εδω και εκει αλλιως η γκομενα θελει λιωσιμο στα μυαλα και ροπαλιες στις πατουσες...

κοίτα, φίλε χωρίς να θέλω να σε αμφισβητήσω, πιστευω οτι άν ήταν τόσο σοββαρό (αλήθεια για πιά ασθένεια μιλάς) θα το είχαμε παρει πρέφα εδώ προ πολλού. Αλλωστε αρκετοί εδώ την εχουν επισκευτεί, οπότε δεν γίνεται να είναι όλοι συννενοημένοι. Και στην τελική ακόμα και να μήν μιλάνε οι εδώ, πιστευω οτι οι κοπέλες της περιοχής που θα το ξέρουν θα έκαναν κάτι για αυτό, αφού άλλωστε είναι θέμα που τους αφορα (ο πελάτης της μιας ανετά γινεται πελάτης κάποιας άλλης, μαζί με τα μικρόβια του έτσε;)
 

Επισκέπτης
Φυλής 84Β στο πάνω μαγαζί (κάτι σαν 2ος όροφος) σήμερα λίγο μετά την αλλαγή βάρδιας. Ντέλια αν θυμάμαι καλά. Μιλάμε για τον ορισμό της απάτης. Μην την πατήσει κανείς με δαύτη. Κριτική εντός ολίγου. :S
Δώσε λεπτομερή περιγραφή της απατεώνισας για να ξέρουμε.
Είναι μία Ντέλια που δουλεύει και σαν Μαρία στο Φ65 κάτω με κουλούρι στα 20 ευρώ;
Και στο παρελθόν έχει δουλέψει στο Φ86 κάτω και Φώκαιας 25 άνω;
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Το μαγαζί στο Φυλής 84 όροφος και πανω-όροφος

σχεδόν πάντα έχει έπιπλα,

...δεδομένου ότι συνεργάζεται με το επιπλάδικο του Φωκαίας 25 καθώς και με τα συνάδελφα τσαρδιά της Ιάσωνος  :grin:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
χθες βραδυ

ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ
:rolleyes:
Λένα ..."μια Λένα", ξανθιά με σπαστά μαλλιά μέχρι τους ώμους, αθεράπευτα καθημερινό πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, μικρά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο
...τίποτε το ιδιαίτερο,
παρακαλώ

ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ
:boobies:
Μιλένα ...ή Μελίνα, ξανθιά Ρωσσίδα (σχεδόν σαν Ελληνίδα) με πολύ κοντά μαλλιά, συμπαθητικό πρόσωπο (...κάποτε ίσως πολύ ωραίο) προηγούμενη καλή εμπειρία σε τριπτηζάδικα αρκετά ώριμη (μάλλον milf) με σχετικά αποδεκτό σώμα και ανταποδοτικά δεδομένα
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.030
Πόντοι
17.085
Δώσε λεπτομερή περιγραφή της απατεώνισας για να ξέρουμε.
Είναι μία Ντέλια που δουλεύει και σαν Μαρία στο Φ65 κάτω με κουλούρι στα 20 ευρώ;
Και στο παρελθόν έχει δουλέψει στο Φ86 κάτω και Φώκαιας 25 άνω;
Δυστυχώς δεν ξέρω - δεν την έχω πετύχει πουθενά αλλού. Κουλούρι πάντως δεν είχε. Εμφανισιακά είναι λεπτή με λεπτά πόδια και κώλο, μαύρα ψιλομακριά μαλλιά και εμφανίζεται στο σαλόνι γυμνόστηθη (μέτριου μεγέθους βυζιά).
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
χμμμμμμμ!!!

ψιλομακριά μαλλιά... :cool2:
 

Επισκέπτης
Δυστυχώς δεν ξέρω - δεν την έχω πετύχει πουθενά αλλού. Κουλούρι πάντως δεν είχε. Εμφανισιακά είναι λεπτή με λεπτά πόδια και κώλο, μαύρα ψιλομακριά μαλλιά και εμφανίζεται στο σαλόνι γυμνόστηθη (μέτριου μεγέθους βυζιά).
Σταθερά τον τελευταίο καιρό,εδώ 15-20 μέρες,στο Φ84 2ος όροφος δουλεύει μια καινούργια,Νέλη.Μελαχροινή λεπτή σκουρόχρωμη με κουλούρι στα 20.Μετά το ανέβασε στα 25 ευρώ το κουλούρι.
Έχει ψυχολογικό κόστος το γαμήσι στα τυφλά.Κανόνας μου είναι να το αποφεύγω αλλά καμιά φορά...
χμμμμμμμ!!!
ψιλομακριά μαλλιά... :cool2:
Ξέχνα το!
 

Επισκέπτης
Νομίζω ότι την βρήκα στο Κολωνου 30/όροφος. Στο ισόγειο (Κολωνού 30) ήταν η Ράδα... τι περίεργο όνομα και αυτό?
Μου θύμισε την ράδα που κρατούσαν τα βαπόρια στα λιμάνια και δεν έμαινε ούτε σεντς...
ε!!! είμαστε πιτσιρίκια 16 χρονών... αυτά έχουν πλέον παραγραφεί
και "ράδα" δεν υπάρχει ...   :grin: :grin: :grin:
Nα σου λείπουν τα πολλά νομίσματα! :2funny:
Ήταν η δεν ήταν;.Η δεν την θυμάσαι καλά ως εμφάνιση;.Χθες 14/4 είδες την Άννα;
Κοίτα να δεις που ασχολούμαστε και αναζητούμε το κομοδίνο-Άννα!
Και σε λίγο θα τραγουδάμε το "Είδα την Άννα κάποτε" του Σαββόπουλου!

Αυτή η Ράντα,όταν την πρωτοείδα στο Πιπίνου 65 μου θύμισε την ράντα ανατοκισμών στα οικονομικά μαθηματικά.Πρόθυμη στο σαλόνι και πολλά υποσχόμενη...Είχε κάτι από την τρέλλα της Έλενας-Φ200.Τι να κάνει μέσα άραγε;

 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Eνημέρωση ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΦΥΛΗΣ 65 ΑΝΩ σε απογευματινη βάρδια το απόλυτο επιπλο χωρια την ξενερα. Επισης το ειδα και αυτο. Η χριστινα η τουρκαλα-κτλπ έβαλε βυζι χαχα ειναι πολυ αστεια και αισχος δεν της πανε καθολου
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ρε τυποι δεν εχει κανενας το τηλεφωνο της αννουλας,τι κανετε τις παπιες...
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Nα σου λείπουν τα πολλά νομίσματα! :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
Καλημέρα

Ήταν η δεν ήταν;.Η δεν την θυμάσαι καλά ως εμφάνιση;.Χθες 14/4 είδες την Άννα;
Πριν 3-4 ημέρες αν θυμάμαι καλά. Πάει το χάσαμε το μυαλό μας! ... μην δίνεις σημασία! ...είναι λόγω ηλικίας  :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Όχι δεν την είδα χθες.
Χθες δεν πήγα.

Αυτή η Ράντα,όταν την πρωτοείδα στο Πιπίνου 65 μου θύμισε την ράντα ανατοκισμών στα οικονομικά μαθηματικά.Πρόθυμη στο σαλόνι και πολλά υποσχόμενη...Είχε κάτι από την τρέλλα της Έλενας-Φ200.Τι να κάνει μέσα άραγε;
Μπες εσύ που παίζεις και τυχερά παιγνίδια (λόγω nickname)...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Κοίτα να δεις που ασχολούμαστε και αναζητούμε το κομοδίνο-Άννα!

Δεν θέλει κόπο, θέλει τρόπο:

http://[URL unfurl="true"]www.alter.gr/html/images/ekpompes/fws/fosstotounel.jpg[/img[/URL]]

[QUOTE="jockerx, post: 1805204"]
Αυτή η Ράντα,όταν την πρωτοείδα στο Πιπίνου 65 μου θύμισε την ράντα ανατοκισμών στα οικονομικά μαθηματικά.Πρόθυμη στο σαλόνι και πολλά υποσχόμενη...Είχε κάτι από την τρέλλα της Έλενας-Φ200.Τι να κάνει μέσα άραγε;
[/quote]

Ναι το ράντα το σκέφτηκα και εγώ. Βέβαια ο fark προφανώς θα εννοεί την ράδα, που δένουν τα βαπόρια εκτός λιμανιού.
Θα δοκιμάσω να την τρέξω εγώ, αν είναι.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom