Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 321 άτομα (33 μέλη και 288 επισκέπτες)

Επισκέπτης
κοιτα φιλε μου, deep throat δεν το λες, αλλα ενα γλυψυματακι
Μην γράφετε πράγματα που δεν αναφέρονται στις υπηρεσίες της κοπέλας.
Πρέπει να το κάνω νια-νια; :idiot: :idiot: :idiot:

Bono8888, προσωπικά στοιχεία για ιερόδουλες να μην αναφέρεις.
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Μην γράφετε πράγματα που δεν αναφέρονται στις υπηρεσίες της κοπέλας.
Πρέπει να το κάνω νια-νια; :idiot: :idiot: :idiot:

Bono8888, προσωπικά στοιχεία για ιερόδουλες να μην αναφέρεις.
Εννοείς ότι το ακάποτο δεν αναφέρεται στις υπηρεσίες της Κατερίνας αλλά αυτή το κάνει σε όποιον θέλει?
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
τυπε sex-commando,εγω την ακουσα (ισαβελλα) να κατεβαινει τη μεγαλη σκαλα και τρομαξα...μιλαμε για μεγαλη μπολντοζα...

:2funny:

Αφού δεν κατέβηκε μαζί με την σκάλα και τον πάνω όροφο, τυχερός ήσουν...
 

Επισκέπτης
1.Όταν πέρασα από το 19 το πάνω ήταν κλειστό. Κρίμα, δεν την πρόλαβα.
Thanks για την πληροφορία πάντως.

2.Αυτή από Φυ86κα και Φω25πα. Γνωστή και ως "η Μπουμπού εκπαιδεύεται".
1.Γουστάρεις να γαμάς κομοδίνο; (Αννα-Φ65 άνω)
2.Αυτή που σήμερα ήταν στο Φ65 κάτω,ονομάστηκε Μαρία από την υπηρεσία και μάλλον δούλευε σαν Ντέλια στο Φώκαιας 25 άνω.Έχει δουλέψει και στο Φ86 κάτω και φυσικά η τσατσά την φώναζε κι αυτή "Μπουμπού".
Αν θυμάμαι καλά δίνει και κώλο στα 20 ευρώ.Καστανή λεπτή σκουρόχρωμη με ελαφρώς κοντά πόδια.
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
η αννουλα απο το 65 δεν ειναι το απογεμα εφυεγε ε?
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η Αννούλα είναι μια καλή κοπέλα που πάντα (ή σχεδόν πάντα χαμογελάει)...
...θα μπορούσε και να έβριζε  (όπως η Ρωξάνη) :2funny: :2funny: :2funny:

Πράγματι την βρήκαμε Ιάσωνος 1Γ, αλλά και στο Ιάσωνος 19 (φαίνεται είναι συνεργαζόμενα μπουρδέλα  :grin:)
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
χίλιες φορές ... "γουστάρω" να γαμάω κομοδίνο παρά την Κρίνα από Κεραμεικού 15/όροφος η οποία μου χαστούκισε  :hammer: τον εξολκέα και σαφώς κινδύνευα όχι να χάσω το 15άρι (μικρή η ζημιά) αλλά να πάθω ψυχολογική... "ψυχρο"-λουσία

ευτυχώς το σκέφτηκα διαφορετικά και επήλθε ικανοποιητική και πλήρη εκσπερμάτωση :pipa2:

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
πάντως εχει απίστευτο δέρμα αλλά την ήθελα πιο ''πιασάρικη'' καθότι λάτρης των νταρντανόμουνων (βλέπε και Μόνικα-Φυλής 71Α την οποία δεν έχω πάρει ακόμα καμια άποψη?), Σελένα από Φωκαίας 17Α που ''δεν υπάρχει'' κ.λ.π.

*αλήθεια στο δωμάτιο είναι έπιπλο?
Η Ναταλί έχει κακές κριτικές:Αγ.Πέτρου 7-Φ71κάτω-Φ200.
Η μόνη σχέση που έχω μαζί της είναι αυτή του πνευματικού αναδόχου.Για να μην πω "νονού" :2funny: και παρεξηγηθώ:
Και βαπτίστηκε η ιερή δούλη του Θεού "Ναταλί η πουτσοφάγος" η "Ναταλί η πεοβόρος".

Αυτή η Μόνικα στο Φ71 άνω είναι μια καινούργια μελαχροινή με κομπινεζόν,χαριτωμένη,πονηρά μειδιούσα με εξέχουσα εκτιμητέα κωλάρα-τουλάχιστον έτσι διαγράφεται κάτω από το κομπινεζόν- και ακάποτο στα 20;
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ναι, η αλήθεια είναι ότι η Αννούλα είναι πολύ χαμογελαστή και πρόσχαρη. Σαν την Μαρία την βουλγάρα από Φυ80.
Πάντως εγώ περνάω καλά μαζί της. Ακόμα και αν είναι βιαστική.

Περίμενα βέβαια να την πετύχω σε κάποιο από τα 20 ή 46, γιατί νόμιζα ότι είχε πάει σε αυτή την αλυσίδα.
Η τσα^2 μου είπε ότι προτίμησε το μετάξι γιατί έτσι θα έβγαζε περισσότερα λεφτά.
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Η Ναταλί έχει κακές κριτικές:Αγ.Πέτρου 7-Φ71κάτω-Φ200.
Η μόνη σχέση που έχω μαζί της είναι αυτή του πνευματικού αναδόχου.Για να μην πω "νονού" :2funny: και παρεξηγηθώ:
Και βαπτίστηκε η ιερή δούλη του Θεού "Ναταλί η πουτσοφάγος" η "Ναταλί η πεοβόρος".

Αυτή η Μόνικα στο Φ71 άνω είναι μια καινούργια μελαχροινή με κομπινεζόν,χαριτωμένη,πονηρά μειδιούσα με εξέχουσα εκτιμητέα κωλάρα-τουλάχιστον έτσι διαγράφεται κάτω από το κομπινεζόν- και ακάποτο στα 20;


αχαχαχαχαχαχ καλό!

όπως τα λες για την Μόνικα αλλά ακάποτο δεν διαφημίζει
Πάντως και παρτούζες δεν διαφημίζει αλλά με φίλο που βρέθηκα πριν 10 μέρες είμασταν μόνοι στο σαλόνι και αφου μας ρώτησε αν είμαστε φιλαράκια μας είπε η τσατσά γουστάρετε να την πάρετε μαζί? 
Πάντως θα της κάνω ενα test ride γιατί έχει απίστευτη νταρντάνικη σιλουέτα και μελανούρι μμμμμ  :kissass: :cum:

α και το μαγαζι δεν είναι χρέπι και καθαρό όταν προ-διμήνου είχα πάρει την Σάντρα (άλλη νταρντανο-μούνα κουκλιτσα τι απέγινε αυτή? την έχω χάσει ουτε ρεπορτάζ ακούω ούτε την έχω πετύχει από τότε που στο διάολο δουλεύει? στο 86πάνω ή 86πάνα-πάνω είχα καταλάβει)
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
ενταξει την αννουλα δε τη λες κομοδινο...απλα ειναι λιγο απειρη...τουλαχιστον στην
αρχη μετα δε ξερω αν χαλασε με το καιρο...παντως ειδα επεσε κατηγορια,απο φυλης-μεταξι,αυτο σημαινει οτι κατι δεν παει καλα...
 

panzek

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
23
Κριτικές
6
Like
3
Πόντοι
0
Tην προηγούμενη εβδομάδα η Άννα ήταν στο Ιάσωνος 1Γ πρωί.Σήμερα η υπηρεσία αυτού, μου είπε οτι ήταν στο Ιάσωνος 19 άνω πρωί.Κατάντησε διαδικαστική και ξενερωτική.
εκανα το λαθος και την ξαναπηρα την περασμενη εβδομαδα,οντως εχει γινει απομακρη
και ψυχρη,δεν την ξαναπαιρνω,ειπαμε να το απολαμβανουμε,κριμα και εχει δυνατοτητες.
 

Επισκέπτης
ενταξει την αννουλα δε τη λες κομοδινο...απλα ειναι λιγο απειρη...τουλαχιστον στην αρχη μετα δε ξερω αν χαλασε με το καιρο...παντως ειδα επεσε κατηγορια,απο φυλης-μεταξι,αυτο σημαινει οτι κατι δεν παει καλα...
Φαντάσου οτι στο Φ67 έφθασε στο σημείο να ανακοινώνει ακάποτο στις υπηρεσίες της στα 20 ευρώ.Φυσικά ελλείψει πελατών.Μετά πήγε στο Μετάξι.

όπως τα λες για την Μόνικα αλλά ακάποτο .....

α και το μαγαζι δεν είναι χρέπι και καθαρό όταν προ-διμήνου είχα πάρει την Σάντρα (άλλη νταρντανο-μούνα κουκλιτσα τι απέγινε αυτή? την έχω χάσει ουτε ρεπορτάζ ακούω ούτε την έχω πετύχει από τότε που στο διάολο δουλεύει? στο 86πάνω ή 86πάνα-πάνω είχα καταλάβει)
Τις δύο φορές που είδα την Μόνικα,απόγευμα,το πρόγραμμα είχε ακάποτο.Εκτός και αν είναι άλλη.
Για την Σάντρα:Πρέπει να εννοείς την μελαχροινή "Ισπανίδα" από Φ59 άνω-92 και Αλκιβιάδου 16Γ που έχει κριτική στο τρίτο.Αυτή κάνει μόνο τα βασικά.Η Σάντρα-Φ86άνω είναι άλλη.Πιπινοειδής.
Το μαγαζί (τα δωματία-Φ71 άνω) είναι ρυπαρό το πρωί με την Μπάρμπορα και την τσατσά της. 


 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
δως της το τηλεφωνακι σου να δεις που δε θα ειναι ψυχρη καθολου
μαζι σου η αννουλα...και αφου δεν την παιρνεις τη μπαρμπαρα πως ξερεις
οτι ειναι ρυπαρο το δωματιο?
 

karaflas1986

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
μαλλον η αννουλα θα πσαχνει για πελατες με κιαλια  :dancing: μονο και μονο λογο οτι βιαζετε στο δωματιο παντα ετσι κανει με το που ακοθει την πορτα να ανοιγει πελατης στον βγαζι :jerking:
 

Επισκέπτης
δως της το τηλεφωνακι σου να δεις που δε θα ειναι ψυχρη καθολου
μαζι σου η αννουλα...και αφου δεν την παιρνεις τη μπαρμπαρα πως ξερεις
οτι ειναι ρυπαρο το δωματιο?
Eίναι δυνατόν να μην πήγα στην Μπάρμπορα μία φορά;
Διέγνωσα την ψυχογενή της συμπεριφορά και την απέρριψα.
Μπάρμπορα-τσατσά της:Κύλισε ο τέντζερης και βρήκε το καπάκι.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Καλά τώρα, εσείς πήγατε στο άλλο άκρο. Άλλο ψυχρή και απόμακρη και άλλο ψυχοπαθής.

Έχω δοκιμάσει την Μπάρμπορα τουλάχιστον τέσσερις φορές, και η κάθε μια ήταν χειρότερη από την προηγούμενη. Την τελευταία φορά, κάτι έγινε και άρχισε να μου κάνει κήρυγμα για το πως πρέπει να γαμάω στα μπουρδέλα. Περιττό να πω πως ξενέρωσα άγρια, σταμάτησα στην δεύτερη κουβέντα, βγήκα και της ζήτησα να φύγει άμεσα. Κάτι πήγε να μου πει πως δεν το εννοούσε έτσι και να συνεχίσουμε, αλλά είχα αρχίσει ήδη να ντύνομαι και την ξαπόστειλα χωρίς πολλά - πολλά. Δεν ζήτησα τα λεφτά μου πίσω, αλλά έκτοτε δεν πέρασα από το συγκεκριμένο σπίτι ούτε απέξω στην βάρδια της.

Προσωπικά δεν με ενοχλούν αυτές που παίρνουν πρωτοβουλίες ή που δεν λένε σε όλα ναι. Αντιθέτως, αν είναι καλές, ευχαρίστως γίνομαι τακτικός πελάτης (πχ. Βανέσσα). Με ενοχλούν όμως αυτές που το παίζουν ξερόλες ή που σου δείχνουν ότι σου κάνουν χάρη που στα παίρνουν.

ΥΓ. Όσον αφορά την Αννούλα, την έχω τιμήσει πολλές φορές. Σε αρκετές περιπτώσεις είχε δείξει βιαστική, ποτέ όμως πριν περάσει το κλασσικό επτάλεπτο. Η συμπεριφορά της δηλαδή, δεν διαφέρει πολύ από τα στάνταρντ του επαγγέλματος. Έχω δε την εντύπωση ότι μετά την επιστροφή της από Ρουμανία, την έχει πιάσει μια απληστία καθώς κυνηγάει πολύ τον πελάτη. Η δε τσα^2 μου έδωσε την εντύπωση ότι μόνη της έφυγε για μετάξι, ύστερα από μια διαφωνία ως προς το κοινό των υπηρεσιών της (στο αν θα έπρεπε να παίρνει πάκια ή όχι, δηλαδή).
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Όπως και να έχει, από την στιγμή που πήγε στο Μετάξι, σίγουρα θα έχει πολλούς Πάκι.
Και σαν όμορφη που έιναι,βάλε και λίγο βιαστική, παρά τα 15 €, θα μπορεί να βγάλει περισσότερα!

Τι ποιότητα πελατολογίου θα έχει , όμως ????

Πολλές κοπέλες & τσα2δες κάνουν παράπονα για την συμπεριφορά των "Ξένων".
Εκει που πάει τώρα, θα είναι χειρότερα.
:S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom