Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 446 άτομα (31 μέλη και 415 επισκέπτες)

alpanala

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Ιαν 2008
Μηνύματα
307
Κριτικές
29
Like
30
Πόντοι
2.930
Θυμηθηκα κι άλλα -
Φυλής 86 κάτω - μελαχρινό παρα πολυ αδυνατο
Φυλης 86 πανω - μελαχρινο ψιλοκαλο
Φυλης 84 πανω πανω - μετριοτητα
Φυλης 84 πανω - η γνωστη μελαμψη -παραλιγο να με πεισει 
Φυλης 84 ισογειο - Αννα ξανθια με καλο στηθος. Η Αννουλα η Βουλγαρα που ειναι????
Φυλης 40 - μελαχρινο με πολυ ωραιο προσωπο αλλα μετριότατο σωματακι

Όντως στο 86Α ήταν γαμάτο για τους λάτρεις των πετιτ
Επίσης φωκ. 25ανω πολύκαυλιαρικο με κορμοστασιά
Εχει κανεις πληροφορίες??
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
Δεν είδα ρεπορτάζ για Διδύμου οπότε να πω οτι σήμερα στο 8Β απογευματινή βάρδια ήταν η υπερ-μούναρος Γιάννα, την ρώτησα αν είναι Ελληνιδα διότι μιλάει πολυ καλά Ελληνικά αλλά μου είπε πως δεν είναι και ταυτόχρονα να προσπαθει να σε δελεάσει με πολύ αισθησιακό τρόπο :zfuck:
πολύ όμορφη μελαχροινή αδύνατη αλλά με καμπύλες ότι καλύτερο δηλαδη
ξέρουμε τίποτα για αυτήν? τι λέει στο δωμάτιο?


Υ.Γ. ρε παιδιά τι πράγμα αυτό με την Μαρία τη Βουλγάρα στο 80 είναι χαριτωμένη αλλά άβυζη και έχει ένα περίεργο στυλ χαμογελάει αλλά σαν να είναι μαστουρωμένη ρε γαμώτο
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Δεν είδα ρεπορτάζ για Διδύμου οπότε να πω οτι σήμερα στο 8Β απογευματινή βάρδια ήταν η υπερ-μούναρος Γιάννα, την ρώτησα αν είναι Ελληνιδα διότι μιλάει πολυ καλά Ελληνικά αλλά μου είπε πως δεν είναι και ταυτόχρονα να προσπαθει να σε δελεάσει με πολύ αισθησιακό τρόπο :zfuck:
πολύ όμορφη μελαχροινή αδύνατη αλλά με καμπύλες ότι καλύτερο δηλαδη
ξέρουμε τίποτα για αυτήν? τι λέει στο δωμάτιο?


Υ.Γ. ρε παιδιά τι πράγμα αυτό με την Μαρία τη Βουλγάρα στο 80 είναι χαριτωμένη αλλά άβυζη και έχει ένα περίεργο στυλ χαμογελάει αλλά σαν να είναι μαστουρωμένη ρε γαμώτο
ναι δεν εχεις αδικο για την μαρια απο το φυλης 80,,,,αβυζη δεν ειναι,μικρο στηθος εχει...αλλα οταν ειναι πιωμενη κανει παπαδες.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Υ.Γ. ρε παιδιά τι πράγμα αυτό με την Μαρία τη Βουλγάρα στο 80 είναι χαριτωμένη αλλά άβυζη και έχει ένα περίεργο στυλ χαμογελάει αλλά σαν να είναι μαστουρωμένη ρε γαμώτο
Το <<σαν>> μου αρεσε  :dancing: :2funny:
 

Επισκέπτης
Υ.Γ. ρε παιδιά τι πράγμα αυτό με την Μαρία τη Βουλγάρα στο 80 είναι χαριτωμένη αλλά άβυζη και έχει ένα περίεργο στυλ χαμογελάει αλλά σαν να είναι μαστουρωμένη ρε γαμώτο


Μπὰὰὰ... ἁπλῶς ...ἀφηρημένη εἶναι ἡ νέα  :)
 

Επισκέπτης
1.Δεν είδα ρεπορτάζ για Διδύμου οπότε να πω οτι σήμερα στο 8Β απογευματινή βάρδια ήταν η υπερ-μούναρος Γιάννα, την ρώτησα αν είναι Ελληνιδα διότι μιλάει πολυ καλά Ελληνικά αλλά μου είπε πως δεν είναι και ταυτόχρονα να προσπαθει να σε δελεάσει με πολύ αισθησιακό τρόπο :zfuck:
πολύ όμορφη μελαχροινή αδύνατη αλλά με καμπύλες ότι καλύτερο δηλαδη
ξέρουμε τίποτα για αυτήν? τι λέει στο δωμάτιο?


2.Υ.Γ. ρε παιδιά τι πράγμα αυτό με την Μαρία τη Βουλγάρα στο 80 είναι χαριτωμένη αλλά άβυζη και έχει ένα περίεργο στυλ χαμογελάει αλλά σαν να είναι μαστουρωμένη ρε γαμώτο
1.Η περιγραφή σου ταιριάζει με αυτήν της Γιάννας από Φυλής 134ισ-υπ.,109κάτω και Πιπίνου 65.Την οποία τιμήσαμε μετά κριτικής,εγώ και ο bakalhs.
Eλλείψει Λίλιαν η Ειρήνης (μάλλον Λίλιαν γιατί την Ειρήνη την είδα εκεί) και μετά την φυγή της Κατερίνας,έκτακτες κορασίδες στελεχώνουν τις βάρδιες.Π.χ. Ρενάτα.
Φορούσε ένα διχτυωτό;

2.Μάλλον επενδύεται το γνωστό τυποποιημένο καθολικό ευτυχές χαμόγελο οικειότητας για προσέλκυση πελατών.Της ταιριάζει πάρα πολύ και το ξέρει.
 

Επισκέπτης
σημερα πρωινη βαρδια αλκιβιαδου 16 α ελειπε η ντιανα με περιοδο και ηταν η κατερινα γωωστη μιλφ ελληνιδα με τα παντ ολα αλκιβιαδου 16 γ η γνωστη ξεπετατζου ευα
....τελος ρεμουνδου 20 νομιζω στο πανω ηταν μια ρουμανα πετιτ με ακαποτο και πολλα παιχνιδια μεσα grf μεσα εντελως!εδω εγινε η δευτερη καταθεση περασα καλα εκανα και το 69 μου στο μονο μειον οτι ηταν αξυριστη στην κολοτρυπιδουλα της αλλα το παραβλεπω.επισης φορουσε και αλυσιδιτσα στο ενα ποδαρακι της αυτα!αν και χρονια σε αυτο το spor αυτο ειναι το πρωτο μου μινιμα ελπιζω να συνεβαλα!!!καλες μπουρδελοτσαρκες και καλα πιτσιλισματα!
Κατ'αρχήν, καλώς ήλθες professorx.
Ένα "Ρεμούνδου 20" υπάρχει.Ισόγειο.Απέναντι από τα δύο "21".
Άρα κατάθεσες στο 21 άνω.
 

Kavlarxis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
4
Like
1.335
Πόντοι
216
Λεωνίδου 28 (πάνω)
11/4/2010

Ύστερα από ολοκληρωμένη αναγνωριστική στην ευρύτερη περιοχή του Μεταξιού εχθές βράδυ κατέληξα για κουλούρι στον εν λόγω οίκο......... Τί το ήθελα????
Η κοπέλα ξανθιά ψιλογεματούλα Αλβανίδα με μαύρο κομπινεζόν, (ξενέρωμα 1ο) θα την περίμενα καποιο τέταρτο, (ξενέρωμα 2ο) μπάίνει στο δωμάτιο φουριόζα με περίεργο υφάκι, ετοιμάζομαι και ξαπλώνω για τσιμπούκωμα (ξενέρωμα 3ο) παίρνει στάση απομάκρυνσης ωστε να μην μπορώ να αγγίξω τίποτα, επιχειρώ να πιάσω βύζο με κοιτάει αγριεμένη και μου λέει "δεν κάνει να ακουμπάς τις ρώγες".....Δεν δίνω σημασία γιατί γνωρίζω πως αντιδρούν οι καργιόλες του είδους..... Οκ λέω πάμε από μπροστά ύστερα από το υποτιθέμενο τσιμπούκι, μετά από μικρό σφυροκόπημα της λέω γύρνα για κωλαράκι (ΞΕΝΕΡΩΜΑ 4ο και τελειωτικό), μου απαντά  από μπροστά μόνο μπορείς να το βάλεις στο κωλαράκι (δεν γαμιέται λέω ) έλα όμως που ούτε αυτό με άφησε να κάνω βάζοντας το χέρι της δήθεν να βοηθήσει το καυλί να μπεί. Αποτέλεσμα τόσο μεγάλο ξενέρωμα που τελέιωσα σε ιεραποστολικό χωρίς να πάρω κουλούρι!!!!!!! Τελειώνοντας μου έκανε και κύρηγμα πως δεν έχει νταβατζή και πως τον παίρνει μόνο όπως κι όποτε θέλει αυτή!!!

Μαύρο στην πατσαβούρα και στην κάθε πατσαβούρα που δεν εκτιμά τα φράγκα που της δίνουμε και κοροιδεύει τον κόσμο!!!!


Ποιόν νομίζει πώς η καργιόλα???
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Σημερα το απογευμα..
Φυλης 136
Πολυ σκαλι ρε πστ μου!!Η κοπελα αργουσε υπερβολικα κι εφυγα χωρις να δω
Φυλης 134 υπογειο
Μαυρομαλλικη μετριοτητα
Φυλης 134 ισογειο
Ναταλι η πουτσοφαγος!Κριμα το κορμι
Φυλης 134 ανω
Ψιλοσυμπαθητικη μαυρομαλλα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Φυλης 109 ανω
Συμπαθητικο ξανθουλι το οποιο μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση!Οποιος ξερει ας ενημερωσει
Φυλης 109 ισογειο
Μικαελα η γνωστη νταρντανοβουλγαρα
Φυλης 59 ισογειο
Σακιρα
Φυλης 61
Αννα..ξανθια χαμηλοκωλικη μετριοτητα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Τυχαια συναντηση με τον μεγιστο kokolongo και περασμα απο..
Φυλης 71 ισογειο
Ελενα η γνωστη γυρολογος με το φουλ προγραμμα(στο 20αρικο διαλεγεις κωλο ή ελευθερο στ.)!Καλυτερα τιποτα και το 20αρι στην τσεπη
Φυλης 69 ισογειο
Μετριογλυκουλι μελαχρινο με πολυ καλο σαλοναρισμα!Αν αυτη η γλυκα κι η τσαχπινια που βγαζει στο σαλονι συνεχιζεται και στο δωματιο ισως και να τιμηθει καποια στιγμη
Φυλής 67
Λουνα η κωλοξεπετα
Φυλης 80
Μαρια η βουλγαρα

Καλύμνου γινόταν της πόρνης απο μετανάστες που είχαν γλέντι μες τη μέση του δρόμου.
Στο 48 ήταν μια (ας πούμε κοκκινομάλλα) που την παρουσίασαν Μαρίνα.
Πιπίνου 32 τι στον πούτσο έχει εκεί ρε? Δεν έχω περάσει ποτέ και ούτε πρόκειται.
Μέσα από τα κάγκελα βγαίνει μία που εκρυψε την επίμαχη περιοχή και εγω σαν να είδα να κρέμεται κάτι.
Όντως κρεμοταν μια και μου είπε αν έχω ξαναπεράσει,πως κανει ενεργητικοπαθητικό κτλ
Ας παει όποιος ανώμαλος θέλει εκεί μεσα στον τράβελο.
Πιπίνου 65 μια ξανθούλα ονόματι Άννα,συμπαθητικό σώμα και φάτσα.
Φυλής 69 πάνω η Χριστίνα του Τσέγκις Χαν.
Άγκυρας 12Α η θεία Όλγα με ακάποτα κτλ. Τι στον πούτσο, 20 κιλά έχασε, το παρεώ ακόμα το ίδιο έχει?
Έλλης η γιαγιά Ντιάνα δίνοντας λουκούμι στα εγγόνια της.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.261
Κριτικές
257
Like
11.769
Πόντοι
19.505
Στο Φυλής 200 σήμερα το πρωί η Κατερίνα η ξανθια για όσους είναι φανς έδινε ρεσιτάλ ηχητικής έκφρασης στο δωμάτιο...
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Σημερα το απογευμα..
Φυλης 136
Πολυ σκαλι ρε πστ μου!!Η κοπελα αργουσε υπερβολικα κι εφυγα χωρις να δω
Φυλης 134 υπογειο
Μαυρομαλλικη μετριοτητα
Φυλης 134 ισογειο
Ναταλι η πουτσοφαγος!Κριμα το κορμι
Φυλης 134 ανω
Ψιλοσυμπαθητικη μαυρομαλλα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Φυλης 109 ανω
Συμπαθητικο ξανθουλι το οποιο μοιαζει να ειναι τιμια περιπτωση!Οποιος ξερει ας ενημερωσει

Φυλης 109 ισογειο
Μικαελα η γνωστη νταρντανοβουλγαρα
Φυλης 59 ισογειο
Σακιρα
Φυλης 61
Αννα..ξανθια χαμηλοκωλικη μετριοτητα με ελευθερο στοματικο στο 20αρικο
Τυχαια συναντηση με τον μεγιστο kokolongo και περασμα απο..
Φυλης 71 ισογειο
Ελενα η γνωστη γυρολογος με το φουλ προγραμμα(στο 20αρικο διαλεγεις κωλο ή ελευθερο στ.)!Καλυτερα τιποτα και το 20αρι στην τσεπη
Φυλης 69 ισογειο
Μετριογλυκουλι μελαχρινο με πολυ καλο σαλοναρισμα!Αν αυτη η γλυκα κι η τσαχπινια που βγαζει στο σαλονι συνεχιζεται και στο δωματιο ισως και να τιμηθει καποια στιγμη
Φυλής 67
Λουνα η κωλοξεπετα
Φυλης 80
Μαρια η βουλγαρα

Εννοείς την Στέλλα, ρωσσίδα γύρω στα εικοσιπέντε με ξανθό κάπως σαν καρέ μαλλί και καλά :tits:. "Τίμια" περίπτωση από άποψη υπομονής στο δωμάτιο και ότι δεν βιάζεται. Λίγο παθητική στην συμμετοχή. Τουλάχιστον είναι ευγενική. Αξιοτίμητο τεμάχιο θα έλεγα, όχι όμως να λατρευτεί.
 

sex-commando

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2008
Μηνύματα
442
Κριτικές
9
Like
0
Πόντοι
1
Καλύμνου γινόταν της πόρνης απο μετανάστες που είχαν γλέντι μες τη μέση του δρόμου.
Στο 48 ήταν μια (ας πούμε κοκκινομάλλα) που την παρουσίασαν Μαρίνα.
Πιπίνου 32 τι στον πούτσο έχει εκεί ρε? Δεν έχω περάσει ποτέ και ούτε πρόκειται.
Μέσα από τα κάγκελα βγαίνει μία που εκρυψε την επίμαχη περιοχή και εγω σαν να είδα να κρέμεται κάτι.
Όντως κρεμοταν μια και μου είπε αν έχω ξαναπεράσει,πως κανει ενεργητικοπαθητικό κτλ
Ας παει όποιος ανώμαλος θέλει εκεί μεσα στον τράβελο.
Πιπίνου 65 μια ξανθούλα ονόματι Άννα,συμπαθητικό σώμα και φάτσα.
Φυλής 69 πάνω η Χριστίνα του Τσέγκις Χαν.
Άγκυρας 12Α η θεία Όλγα με ακάποτα κτλ. Τι στον πούτσο, 20 κιλά έχασε, το παρεώ ακόμα το ίδιο έχει?
Έλλης η γιαγιά Ντιάνα δίνοντας λουκούμι στα εγγόνια της.

Αυτή η Ντιάνα και η Ισαβέλλα που είναι εκεί στο Έλλης, τι μπαζόλες είναι αδερφάκι μου. Αυτές πρέπει να σε πληρώνουν για να τις γαμάς!
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Εννοείς την Στέλλα, ρωσσίδα γύρω στα εικοσιπέντε με ξανθό κάπως σαν καρέ μαλλί και καλά :tits:. "Τίμια" περίπτωση από άποψη υπομονής στο δωμάτιο και ότι δεν βιάζεται. Λίγο παθητική στην συμμετοχή. Τουλάχιστον είναι ευγενική. Αξιοτίμητο τεμάχιο θα έλεγα, όχι όμως να λατρευτεί.

ΟΝΤΩς ΑΝ μιλάμε για την Στελλα , ειναι μια αρκουντως καλη  :fuck1: αλλα οπως ανεφερε και ο προλαλησαντας δεν ειναι και για παραπάνω απο μια φορα. άντως δεν καλις τα λεφτά σου. Νομίζω έχω γράψει κριτική για αυτη οταν πρωτοεμφανίστηκε.
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Α και για όσους ρωτάγανε , η Κατερινα απο φ200 , ειναι πλέον ..... φ200  :grin:. Με ακόμα καλύτερες υπηρεσίες αλλα με 30 γιούρα πλέον. Αν και νομίζω οτι αξιζει να τα δώσεις γιατι απο περιποίηση σκίζει
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τυπε sex-commando,εγω την ακουσα (ισαβελλα) να κατεβαινει τη μεγαλη σκαλα και τρομαξα...μιλαμε για μεγαλη μπολντοζα...
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Α και για όσους ρωτάγανε , η Κατερινα απο φ200 , ειναι πλέον ..... φ200  :grin:. Με ακόμα καλύτερες υπηρεσίες αλλα με 30 γιούρα πλέον. Αν και νομίζω οτι αξιζει να τα δώσεις γιατι απο περιποίηση σκίζει
Τι εννοείς ακόμα καλύτερες υπηρεσίες?Κάνει κάτι που δεν έκανε πρίν?
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Αυτή η Ντιάνα και η Ισαβέλλα που είναι εκεί στο Έλλης, τι μπαζόλες είναι αδερφάκι μου. Αυτές πρέπει να σε πληρώνουν για να τις γαμάς!

Γάμησέ τα!
Βέβαια απ'ότι βλεπω στις κριτικές τους ο κόσμος περνάει καλά και αφού γουστάρουν κιόλας δεν μας πέφτει λόγος.  :P
Πάντως είναι γεγονός πως ΟΛΕΣ όσες είναι σε μπουρδέλο γαμιούνται.
Όλες έχουν πελατεία με τον τρόπο τους.
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Γάμησέ τα!
Βέβαια απ'ότι βλεπω στις κριτικές τους ο κόσμος περνάει καλά και αφού γουστάρουν κιόλας δεν μας πέφτει λόγος.  :P
Πάντως είναι γεγονός πως ΟΛΕΣ όσες είναι σε μπουρδέλο γαμιούνται.
Όλες έχουν πελατεία με τον τρόπο τους.
Μα αν δεν είχαν φίλε μου δεν θα ήταν εκεί.Για πιό λόγο να έχαναν το χρόνο τους αν δεν είχαν έστω και λίγη δουλειά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom