Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 330 άτομα (32 μέλη και 298 επισκέπτες)

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Μα αν δεν είχαν φίλε μου δεν θα ήταν εκεί.Για πιό λόγο να έχαναν το χρόνο τους αν δεν είχαν έστω και λίγη δουλειά.

To αν είναι εκεί ή όχι για την συντριπτική πλειοψηφία δεν εξαρτάται από αυτές δυστυχώς.
Υπάρχουν 1002 κατηγορίες.
Άλλες που κάνουν παρακινδυνευμένα προγράμματα καιέχουν στόχο να κάτσουν 2-3 χρόνια ακόμα (πχ η Αντριάννα από Διδύμου)
Άλλες που είναι μουνάρες και στην περίπτωση που δεν έχουν σταθερή πελατεία το γεγονός και μόνο πως είναι μουνάρες τουσ φέρνει δουλειά.
Άλλες που πληρώνουν εν μέρει νοίκι και σβήνουν βίτσια που δεν λέγονται στο σαλόνι κτλ
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
To αν είναι εκεί ή όχι για την συντριπτική πλειοψηφία δεν εξαρτάται από αυτές δυστυχώς.
Υπάρχουν 1002 κατηγορίες.
Άλλες που κάνουν παρακινδυνευμένα προγράμματα καιέχουν στόχο να κάτσουν 2-3 χρόνια ακόμα (πχ η Αντριάννα από Διδύμου)
Άλλες που είναι μουνάρες και στην περίπτωση που δεν έχουν σταθερή πελατεία το γεγονός και μόνο πως είναι μουνάρες τουσ φέρνει δουλειά.
Άλλες που πληρώνουν εν μέρει νοίκι και σβήνουν βίτσια που δεν λέγονται στο σαλόνι κτλ
Δε λέμε κάτι διαφορετικό.Όλες για κάποιο λόγο βρίσκονται εκεί.Πάντως χαίρομαι όταν ακούω ότι κάποιες κοπέλες τα παρατάνε κάποια στιγμή όταν πετύχουν κάποιο στόχο που έχουν θέσει.Αρκεί να μην ξανακυλήσουν.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Κολωνού 30α?? :think: :think: :think:
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Τι εννοείς ακόμα καλύτερες υπηρεσίες?Κάνει κάτι που δεν έκανε πρίν?

απλα εννοω οτι ειναι πολυ ανετη απο θεμα χρόνου , και ανταποκρινεται καλυτερα . Και για τον συναδελφο που έλεγε οτι δεν κάνει ακάποτο : συμφωνώ με μια διαφορά , καναδυο τζουρίτσες γλυψιματάκι το ρίχνει .  :pipa1:
 

redas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2010
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδια. Την Λάουρα από Μαραθωνος 59 και Φυλής 200 την έχει δει κανείς?
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
απλα εννοω οτι ειναι πολυ ανετη απο θεμα χρόνου , και ανταποκρινεται καλυτερα . Και για τον συναδελφο που έλεγε οτι δεν κάνει ακάποτο : συμφωνώ με μια διαφορά , καναδυο τζουρίτσες γλυψιματάκι το ρίχνει .  :pipa1:
Κανα δυό τζουρίτσες χωρίς καπότα.Κάνει ακάποτο δηλαδή?Αμα είναι να το ξέρουμε να το ζητάμε κι εμείς.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Μια ερώτηση (κυρίως για fark): σε πρόσφατη επίσκεψη μου στο Φυ65πα (πήρα Μπουμπού, τελικά ποτέ δεν θα μάθει αυτή η κοπέλα...), η τσα^2 μου είπε ότι η Αννούλα έχει μετακομίσει εδώ και μια εβδομάδα τουλάχιστον στο μετάξι. Την έχει πετύχει κανείς;
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Τραγουδούσε;
[/quot


οχι δεν νομιζω να τραγουδαει. πιο πολυ προς το αγκομαχητο φερνει, αν θυμαμαι καλα απο το σαβαττο που την επισκεφθηκα. ε οπως και να το κανεις περνει κατι παραπανω , πρεπει να δικαιολογησει την διαφορα τιμης :2funny: :2funny:
 

topnks

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2009
Μηνύματα
710
Κριτικές
6
Like
2
Πόντοι
6
Τραγουδούσε;
[/quot


οχι δεν νομιζω να τραγουδαει. πιο πολυ προς το αγκομαχητο φερνει, αν θυμαμαι καλα απο το σαβαττο που την επισκεφθηκα. ε οπως και να το κανεις περνει κατι παραπανω , πρεπει να δικαιολογησει την διαφορα τιμης :2funny: :2funny:
Δεν απάντησες snow19.Τι εννοείς κανα δυό τζούρες τις κάνει.Κάνει ακάποτο?
 

snow19

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2009
Μηνύματα
334
Κριτικές
19
Like
245
Πόντοι
511
Δεν απάντησες snow19.Τι εννοείς κανα δυό τζούρες τις κάνει.Κάνει ακάποτο?


κοιτα φιλε μου, deep throat δεν το λες, αλλα ενα γλυψυματακι στο παπαρι και στο πουτσοκεφαλο (ανευ προφ) μου το έκανε. Τωρα εγω δεν το ζήτησα. ούτε μου το αναφερανε στις υπηρεσιες της. Αλλα πανω στο ολο happening..... εγινε. (αλλα οχι μονο προχτες)
 

klitiras

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2009
Μηνύματα
177
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
η αννουλα η βουλγαρα απο το 134 ξερει κανεις που βρισκεται?
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Εννοείς την Στέλλα, ρωσσίδα γύρω στα εικοσιπέντε με ξανθό κάπως σαν καρέ μαλλί και καλά :tits:. "Τίμια" περίπτωση από άποψη υπομονής στο δωμάτιο και ότι δεν βιάζεται. Λίγο παθητική στην συμμετοχή. Τουλάχιστον είναι ευγενική. Αξιοτίμητο τεμάχιο θα έλεγα, όχι όμως να λατρευτεί.
Οποτε παμε για αλλα!
Σε ευχαριστω
 

Bono8888

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
κοιτα φιλε μου, deep throat δεν το λες, αλλα ενα γλυψυματακι στο παπαρι και στο πουτσοκεφαλο (ανευ προφ) μου το έκανε. Τωρα εγω δεν το ζήτησα. ούτε μου το αναφερανε στις υπηρεσιες της. Αλλα πανω στο ολο happening..... εγινε. (αλλα οχι μονο προχτες)
για ρωσσιδα Κατερινακι το λες? χμμμ... :think: δεν το πιστευω.. αυτο δεν ειναι ακαποτα ..αλλα πρεπει to check αυριο :huh:
 

Επισκέπτης
Μια ερώτηση (κυρίως για fark): σε πρόσφατη επίσκεψη μου στο Φυ65πα (πήρα Μπουμπού, τελικά ποτέ δεν θα μάθει αυτή η κοπέλα...), η τσα^2 μου είπε ότι η Αννούλα έχει μετακομίσει εδώ και μια εβδομάδα τουλάχιστον στο μετάξι. Την έχει πετύχει κανείς;
Tην προηγούμενη εβδομάδα η Άννα ήταν στο Ιάσωνος 1Γ πρωί.Σήμερα η υπηρεσία αυτού, μου είπε οτι ήταν στο Ιάσωνος 19 άνω πρωί.Κατάντησε διαδικαστική και ξενερωτική.

Αυτή η Μπουμπού στο Φ65 άνω ποια είναι;
Μήπως μία Μπουμπου-Μαρία :2funny: που σήμερα το πρωί ήταν στο Φ65 κάτω;
 

Bono8888

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
που ειναι  Ελενα βουλγαρα Φ200 με πολυ τατου?
 

Mastoratzas

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2009
Μηνύματα
326
Κριτικές
9
Like
7
Πόντοι
1
[Παράθεση από: Mastoratzas στις σήμερα στις 00:48
1.Δεν είδα ρεπορτάζ για Διδύμου οπότε να πω οτι σήμερα στο 8Β απογευματινή βάρδια ήταν η υπερ-μούναρος Γιάννα, την ρώτησα αν είναι Ελληνιδα διότι μιλάει πολυ καλά Ελληνικά αλλά μου είπε πως δεν είναι και ταυτόχρονα να προσπαθει να σε δελεάσει με πολύ αισθησιακό τρόπο zfuck
πολύ όμορφη μελαχροινή αδύνατη αλλά με καμπύλες ότι καλύτερο δηλαδη
ξέρουμε τίποτα για αυτήν? τι λέει στο δωμάτιο?


2.Υ.Γ. ρε παιδιά τι πράγμα αυτό με την Μαρία τη Βουλγάρα στο 80 είναι χαριτωμένη αλλά άβυζη και έχει ένα περίεργο στυλ χαμογελάει αλλά σαν να είναι μαστουρωμένη ρε γαμώτο]



1.Η περιγραφή σου ταιριάζει με αυτήν της Γιάννας από Φυλής 134ισ-υπ.,109κάτω και Πιπίνου 65.Την οποία τιμήσαμε μετά κριτικής,εγώ και ο bakalhs.
Eλλείψει Λίλιαν η Ειρήνης (μάλλον Λίλιαν γιατί την Ειρήνη την είδα εκεί) και μετά την φυγή της Κατερίνας,έκτακτες κορασίδες στελεχώνουν τις βάρδιες.Π.χ. Ρενάτα.
Φορούσε ένα διχτυωτό;

2.Μάλλον επενδύεται το γνωστό τυποποιημένο καθολικό ευτυχές χαμόγελο οικειότητας για προσέλκυση πελατών.Της ταιριάζει πάρα πολύ και το ξέρει.

1) Όχι φίλε μου δεν φορούσε δικτυωτό αλλά ήταν πολύ μουνάρα σαν σύνολο και προσπαθούσε με τσαχπινιά (κοιτούσε λάγνα κ.λ.π.) αλλά και αγριάδα (μου λεέι πάμε μέσα να σε ξεσκίσω:2funny:)να σε δελεάσει ...σε μια στιγμή που κατάλαβε ότι δεν θα περάσω άλλωστε της λέω τώρα εφτασα στην περιοχή και θέλω πρώτα να κάνω βολτίτσα  μου λέει θέλω φιλί και μου έδειχνε το μάγουλό της και μου λεει μετά με παντρεύεσαι? ναι ναι της λέω να πιάσω το Τζοκερ πρώτα και την άλλη μέρα έρχομαι καρφί να σε πάρω να φύγουμε :rockon:

εντωμεταξύ είχαμε σόου και με έναν φίλο μετά που συνέχισα την βόλτα

μπαίνω στο Φωκαίας 19 που ήταν το νταρντάνικο καυλάκι η Αλίνα και εκεί είχαμε γελάκια με ερωτικές προτάσεις από μέρους της πολύ ερωτιάρης είμαι τρομάρα μου (απλά είμαι ευγενικός και τσιμπάνε)δεν την πήρα βέβαια γιατί δεν την έχω ξανα-πάρει για να ξέρω τι με περιμένει και 2ον ήθελα να γυρίσω τα περισσότερα σπιτάκια...

και το αποκορύφωμα στο Φυλής 130τόσο που γράφετε για την πουτσοτρίφτρα Ναταλία-Ναταλύ* πως την λέτε: έφυγαν οι συναγωνιστές και με τον φίλο να έχει ανοίξει ήδη την πόρτα και να φεύγει σιγα-σιγα με εγκλωβίζει στην γωνία και να με χαιδεύει, να με φιλάει στα μάγουλα, να κάθεται σχεδόν κάτω και να κάνει πως πάει να μου πάρει πίπα και το κερασάκι στην τούρτα βάζει την γλώσσα της στο αυτί μου μέσα :2funny:
όλα αυτά για πάνω από 1-1.5 λεπτό αισθάνθηκα σαν να είμαι σε στριπτιζάδικο και έχω πάρει χορό :dancing:
πάντως εχει απίστευτο δέρμα αλλά την ήθελα πιο ''πιασάρικη'' καθότι λάτρης των νταρντανόμουνων (βλέπε και Μόνικα-Φυλής 71Α την οποία δεν έχω πάρει ακόμα καμια άποψη?), Σελένα από Φωκαίας 17Α που ''δεν υπάρχει'' κ.λ.π.

*αλήθεια στο δωμάτιο είναι έπιπλο?


2) Όπως το λες τυποποιημένο στην κυριολεξία σαν να το κάνει με το ζόρι..πάντως με βυζί Νο1 άβυζι την θεωρώ εγώ αν και είναι πολύ χαριτωμένη και το προσπερνάς άνετα αυτό...
 

Bono8888

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2010
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
[Παράθεση από: Mastoratzas στις σήμερα στις 00:48
1.Δεν είδα ρεπορτάζ για Διδύμου οπότε να πω οτι σήμερα στο 8Β απογευματινή βάρδια ήταν η υπερ-μούναρος Γιάννα, την ρώτησα αν είναι Ελληνιδα διότι μιλάει πολυ καλά Ελληνικά αλλά μου είπε πως δεν είναι και ταυτόχρονα να προσπαθει να σε δελεάσει με πολύ αισθησιακό τρόπο zfuck
πολύ όμορφη μελαχροινή αδύνατη αλλά με καμπύλες ότι καλύτερο δηλαδη
ξέρουμε τίποτα για αυτήν? τι λέει στο δωμάτιο?


Γιαννα-μολδαβη?? μετρια μεσα..  :knockinb:
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Tην προηγούμενη εβδομάδα η Άννα ήταν στο Ιάσωνος 1Γ πρωί.Σήμερα η υπηρεσία αυτού, μου είπε οτι ήταν στο Ιάσωνος 19 άνω πρωί.Κατάντησε διαδικαστική και ξενερωτική.

Όταν πέρασα από το 19 το πάνω ήταν κλειστό. Κρίμα, δεν την πρόλαβα.
Thanks για την πληροφορία πάντως.

Αυτή η Μπουμπού στο Φ65 άνω ποια είναι;
Μήπως μία Μπουμπου-Μαρία :2funny: που σήμερα το πρωί ήταν στο Φ65 κάτω;

Αυτή από Φυ86κα και Φω25πα. Γνωστή και ως "η Μπουμπού εκπαιδεύεται".
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom