Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 237 άτομα (26 μέλη και 211 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Φυλής απογευματινη βάρδια:
Φυλής 65Α Κορίνα
Φυλης 65Β Ντιανα
Φυλής 84Α Μπιουτι
Φυλής 72 Ειρήνη
Φώκαιας 17Α Μιχαέλα
Φώκαιας 7 Κασσανδρα
Φυλής 67 Ελένη
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Μετα απο ενα ξεφόρτωμα στη Ρίτα μουνάρα ειπα να παω φυλής για εναν ακομα γύρο αφου αυτη η καυλιαρα γυναίκα παντα καταφέρνει και με κάνει να φεύγω ακόμα πιο καυλωμενος

Κλειστα μαγαζια και μπάζα.
Πηγα στο φ69 και μπήκα στο δωμάτιο επι τόπου αφου ακουσα την φωνή της άντζελας, το στάνταρ ώστε να περασω καλά και να φυγω.

Για κακή μου τύχη εκανα λάθος και τελικα στο δωμάτιο μπήκε μια Λάουρα αλβανικής καταγωγής και οχι η δοκιμασμένη Άντζελα

Μπηκε στο δωμάτιο κατευθείαν αφου βγηκε απ τον προηγούμενο..

Χοντρή, τετράγωνη τραβελοφατσα με περίεργες κόκκινες ρώγες σαν να ηταν κομμένες.

Αθλιας πιπα ρηχή με τα δόντια της να μου γρατσουνανε τον πουτσοκεφαλο συνέχεια .

Στο γαμήσι ακόμα πιο άθλια, δεν ηθελε να έρθει απο πάνω γιατι θελει να κουράζει τους άντρες τρομάρα της.

Στα 4 δεν γινόταν δουλειά με την χοντρό κωλα αφού μου πεταγοταν η πουτσα συνέχεια απ εξω και δεν στηνόταν και καλά.

Γύρισε ιεραποστολικό και δεν άντεξα να βλεπω αυτή την τραβελοφατσα και τα πατσοκιλα και την έδιωξα, της ειπα δεν θελω αλλο.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
612
Κριτικές
19
Like
6.159
Πόντοι
2.036
Μετα απο ενα ξεφόρτωμα στη Ρίτα μουνάρα ειπα να παω φυλής για εναν ακομα γύρο αφου αυτη η καυλιαρα γυναίκα παντα καταφέρνει και με κάνει να φεύγω ακόμα πιο καυλωμενος

Κλειστα μαγαζια και μπάζα.
Πηγα στο φ69 και μπήκα στο δωμάτιο επι τόπου αφου ακουσα την φωνή της άντζελας, το στάνταρ ώστε να περασω καλά και να φυγω.

Για κακή μου τύχη εκανα λάθος και τελικα στο δωμάτιο μπήκε μια Λάουρα αλβανικής καταγωγής και οχι η δοκιμασμένη Άντζελα

Μπηκε στο δωμάτιο κατευθείαν αφου βγηκε απ τον προηγούμενο..

Χοντρή, τετράγωνη τραβελοφατσα με περίεργες κόκκινες ρώγες σαν να ηταν κομμένες.

Αθλιας πιπα ρηχή με τα δόντια της να μου γρατσουνανε τον πουτσοκεφαλο συνέχεια .

Στο γαμήσι ακόμα πιο άθλια, δεν ηθελε να έρθει απο πάνω γιατι θελει να κουράζει τους άντρες τρομάρα της.

Στα 4 δεν γινόταν δουλειά με την χοντρό κωλα αφού μου πεταγοταν η πουτσα συνέχεια απ εξω και δεν στηνόταν και καλά.

Γύρισε ιεραποστολικό και δεν άντεξα να βλεπω αυτή την τραβελοφατσα και τα πατσοκιλα και την έδιωξα, της ειπα δεν θελω αλλο.

Δηλαδή σε δελέασε με την φωνή τής αλλά τελικά ήταν καρακάξα ... πες μας πώς σε λένε και Οδυσσέα τώρα ... χαχαχα :cheesy:

δε ξέρω αν απέναντι στην πολυκατοικία έχει κάποια Άντζελα βυζαρου, εδώ πάντως δουλευε η Άντζελα Formet η γνωστή, σίγουρα εσύ λές την "Ουγγαρέζα από τα 86αρια κάι 84αρια, αυτή όπως έχω ξαναγράψει δουλεύει κάποιες μέρες 3η βάρδια στο 69α
Την μία φορά που κατάφερα και πέρασα μαζί της (αρκετά καλή), ενώ θυμόμουν πώς την παρουσίασε ο τσάτσος σαν "'Αντζελα" όταν της είπα "γειά σου 'Αντζελα" μου κάνει "Ποιά είναι η 'Αντζελα, εγώ είμαι η Αλεξάνδρα", να φανταστώ προσπαθεί να κάνει rebrand ή απλά με τρόλλαρε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.264
Κριτικές
257
Like
11.797
Πόντοι
19.505
Φωκαίας 13 υπόγειο τώρα το πρωί η Σάρα η λατίνα
Και μια παρατήτηση: την έχετε ξεμουνιάσει τη Μύρα. Όπου δουλεύει έχει ουρά ΙΚΑ
Χαλαρώστε λίγο να γαμήσουμε κι εμείς οι παλιοί
 

Στρατηγος88

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2017
Μηνύματα
602
Like
1.858
Πόντοι
206
Φωκαίας 13 υπόγειο τώρα το πρωί η Σάρα η λατίνα
Και μια παρατήτηση: την έχετε ξεμουνιάσει τη Μύρα. Όπου δουλεύει έχει ουρά ΙΚΑ
Χαλαρώστε λίγο να γαμήσουμε κι εμείς οι παλιοί
Σε ποιο δουλεύει σήμερα και τι βάρδια;
 

Tsoutsouvroutzou

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
17
Like
6
Πόντοι
0
Ο στόχος είχε λοκαριστει μετά την πληροφορία ότι επέστρεψε η Τζέσικα από Φώκαιας.
Περασμένες 12 και το φως στον οίκο ακόμα κλειστό,πήγα μια βόλτα να περάσει η ώρα και στο γυρισμό το είδα ανοιχτό.
Το μωρό στη θέση του,δεν πήγαν τσαμπα τα χιλιόμετρα που έκανα.
Πληρώνω μπαίνω δωμάτιο με συνοπτικές διαδικασίες.
Στα του αγώνα,σαν να μη πέρασε μια μέρα,αρχοντικό μουνι με τις ατέλειες του αλλά άριστα κατανεμημένες με το αποτέλεσμα να είναι λίαν καλώς.Ορεξατη μέσα όπως την θυμόμουν.
Καυλωμένος έφυγα από το μπουρδέλο
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Μια διευκρίνιση παρακαλώ όσοι γνωριζετε . αναφέρεστε στη γνωστή Τζέσικα (ψηλή, ξανθιά, λευκή επιδερμίδα, με μεγάλο φυσικό στήθος) που ήταν παλαιότερα Φώκαιας? επίσης για 12 το μεσημέρι μιλάτε πάντα ε. Σας ευχαριστώ.
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.101
Κριτικές
52
Like
17.638
Πόντοι
10.686
Στο Φυλής 69Β η Βίκη με συνεχόμενα δωμάτια, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.
Φυλής 109 Α η Χριστίνα, βαμμένη ξανθιά μιλφογκίλφ,στο ισόγειο μια Βικτώρια χοντρή και στο δωμάτιο η Άννα που δεν περίμενα να δω.
Φυλής 105 κλειστά και τα δύο,στο δεξί είδα ενοικιαστήριο...
Διδύμου 22 η ξανθιά σκίνι ,πλην όμως χαμογελαστή, Μαριάννα.
Στο Διδυμου 27 ήταν η Βικτώρια που δοκίμασα για πρώτη φορά,τα πάντα όλα πλην πρωκτικού,έμεινα ευχαριστημένος χωρίς να ξετρελαθώ κιόλας... Άνετη και επικοινωνιακή πουτάνα,αν μη τι άλλο πολύ έμπειρη.
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Στο Φυλής 69Β η Βίκη με συνεχόμενα δωμάτια, με ελεύθερο στοματικό και τελειωτικό στο στήθος.

Η Βίκυ από τότε που έκανε το εμβόλιο κατά του κορονοϊού έχει γίνει άλλος άνθρωπος!

Ελπὶζω να μην της έβαλαν κάτι θανατηφόρο, όπως ακούω ότι έχουν βάλει σε πολλούς ανεπιθύμητους.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
φυλης πρωινη βαρδια
Φυλης 84Α Κορινα
φυλης 65Β Χριστινα οχι η τσεχα
Φυλης 69Β Βικη
Φωκαιας 17 Α Κλεοπατρα
Φωκαιας 19 Μαρινα
Φυλης 54Α Αλεξανδρα και Ιζαμπελα
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Η Βίκυ από τότε που έκανε το εμβόλιο κατά του κορονοϊού έχει γίνει άλλος άνθρωπος!

Ελπὶζω να μην της έβαλαν κάτι θανατηφόρο, όπως ακούω ότι έχουν βάλει σε πολλούς ανεπιθύμητους.
δηλαδη ?προς το καλυτερο ή προς το χειροτερο?
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Μετα απο ενα ξεφόρτωμα στη Ρίτα μουνάρα ειπα να παω φυλής για εναν ακομα γύρο αφου αυτη η καυλιαρα γυναίκα παντα καταφέρνει και με κάνει να φεύγω ακόμα πιο καυλωμενος

Κλειστα μαγαζια και μπάζα.
Πηγα στο φ69 και μπήκα στο δωμάτιο επι τόπου αφου ακουσα την φωνή της άντζελας, το στάνταρ ώστε να περασω καλά και να φυγω.

Για κακή μου τύχη εκανα λάθος και τελικα στο δωμάτιο μπήκε μια Λάουρα αλβανικής καταγωγής και οχι η δοκιμασμένη Άντζελα

Μπηκε στο δωμάτιο κατευθείαν αφου βγηκε απ τον προηγούμενο..

Χοντρή, τετράγωνη τραβελοφατσα με περίεργες κόκκινες ρώγες σαν να ηταν κομμένες.

Αθλιας πιπα ρηχή με τα δόντια της να μου γρατσουνανε τον πουτσοκεφαλο συνέχεια .

Στο γαμήσι ακόμα πιο άθλια, δεν ηθελε να έρθει απο πάνω γιατι θελει να κουράζει τους άντρες τρομάρα της.

Στα 4 δεν γινόταν δουλειά με την χοντρό κωλα αφού μου πεταγοταν η πουτσα συνέχεια απ εξω και δεν στηνόταν και καλά.

Γύρισε ιεραποστολικό και δεν άντεξα να βλεπω αυτή την τραβελοφατσα και τα πατσοκιλα και την έδιωξα, της ειπα δεν θελω αλλο.
Ριτα την εχω παρει πριν καιρο ,ωραιο μουνι,επειδη ομως εχω πολυ καιρο να παω μεταξι ,ο οικος ειναι κομπλε σε 8εμα κα8αριοτητας?σεντονια πχ
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506
Ριτα την εχω παρει πριν καιρο ,ωραιο μουνι,επειδη ομως εχω πολυ καιρο να παω μεταξι ,ο οικος ειναι κομπλε σε 8εμα κα8αριοτητας?σεντονια πχ
Ξέρεις οίκο στο μεταξυ και κομπλέ σε θέμα καθαριότητας?όχι γιατί εγω δε ξέρω.3 φορές έχω γαμησει μεταξύ και οι συνθήκες ήταν άθλιες.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
294
Like
1.677
Πόντοι
201
Φωκαίας 13 υπόγειο τώρα το πρωί η Σάρα η λατίνα
Και μια παρατήτηση: την έχετε ξεμουνιάσει τη Μύρα. Όπου δουλεύει έχει ουρά ΙΚΑ
Χαλαρώστε λίγο να γαμήσουμε κι εμείς οι παλιοί
την πηρα 2η κ τελευταια φορα πριν κατι μερες,πολυ αργη στις κινησει της οχι το κατι ιδιαιτερο κ στο χτυπημα πορτας μ λεει οτι εχω 1 λεπτο...οοοοοξωωωω ρε
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ξέρεις οίκο στο μεταξυ και κομπλέ σε θέμα καθαριότητας?όχι γιατί εγω δε ξέρω.3 φορές έχω γαμησει μεταξύ και οι συνθήκες ήταν άθλιες.
ναι αλλα μιλαμε για την Ριτα την μουναρα
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.164
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Καλησπέρα συναγωνιστές μου. Μια διευκρίνιση παρακαλώ όσοι γνωριζετε . αναφέρεστε στη γνωστή Τζέσικα (ψηλή, ξανθιά, λευκή επιδερμίδα, με μεγάλο φυσικό στήθος) που ήταν παλαιότερα Φώκαιας? επίσης για 12 το μεσημέρι μιλάτε πάντα ε. Σας ευχαριστώ.
Η γνωστή Τζέσικα βραδινή βάρδια εκτός Δευτέρας
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
667
Κριτικές
11
Like
6.034
Πόντοι
1.336
Ριτα την εχω παρει πριν καιρο ,ωραιο μουνι,επειδη ομως εχω πολυ καιρο να παω μεταξι ,ο οικος ειναι κομπλε σε 8εμα κα8αριοτητας?σεντονια πχ
Νομίζω ακολουθεί το ιδιο μοτίβο με τα υπόλοιπα σπίτια κι ας κοστίζει τα διπλά.

Η μοναδική αισθητή διαφορά ειναι η οσμη στον χώρο η οποια ειναι σχετικα καθαρή
 

Katourokavlas

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.306
Κριτικές
10
Like
3.061
Πόντοι
1.960
Φυλής απογευματινη βάρδια:
Φυλής 65Α Κορίνα
Φυλης 65Β Ντιανα
Φυλής 84Α Μπιουτι
Φυλής 72 Ειρήνη
Φώκαιας 17Α Μιχαέλα
Φώκαιας 7 Κασσανδρα
Φυλής 67 Ελένη
Αν δλδ πηγες πρωι και ρωτησες ποια θα ειναι το απογευμα και το γραψες ειναι η καλυτερη ενημερωση που εχω διαβασει!
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.400
Κριτικές
41
Like
2.337
Πόντοι
506

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.203
Κριτικές
150
Like
19.444
Πόντοι
32.478
Ξέρεις οίκο στο μεταξυ και κομπλέ σε θέμα καθαριότητας?όχι γιατί εγω δε ξέρω.3 φορές έχω γαμησει μεταξύ και οι συνθήκες ήταν άθλιες.
Ιάσονος 2Β, Κολωνού 30Β και 32Β είναι τα πιο καθαρά.
Επιπέδου Φυλης
 

Cnf

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
59
Like
60
Πόντοι
0
Καλησπερα μάγκες μου!μόλις γύρισα από φυλής και απογοητευτικά!όλα pokemon ρε φίλε...που πήγαν οι γυναικάρες;εκτός από Φωτεινή και Τζουλια ξέρει κανένας άλλη στο 1.80;Μεταξουργείο μεριά παίζει τίποτα;βοηθήστε αλανιαααααα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom