Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 559 άτομα (42 μέλη και 517 επισκέπτες)

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
666
Κριτικές
3
Like
3.209
Πόντοι
446
Έχει και το μαλλί αφάνα, πιο πολύ για αφροαμερικανα μοιάζει πάρα για Κολομβιανη, ωραίο κορμί
No no senor! Colombiana de Medellin 100% jajajaja Ντάξει το μαλλί ειναι λιγο σαν του Γκούλιτ και εμένα μου φάνηκε και τεχνητό μάλιστα, αν και δεν το έπιασα/τράβηξα βέβαια.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.688
Πόντοι
46.232
No no senor! Colombiana de Medellin 100% jajajaja Ντάξει το μαλλί ειναι λιγο σαν του Γκούλιτ και εμένα μου φάνηκε και τεχνητό μάλιστα, αν και δεν το έπιασα/τράβηξα βέβαια.
Όχι το ξέρω ότι είναι Κολομβιανή, απλά είπα πώς μοιάζει περισσότερο
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
Στο Κ11 υπογειο τιμηθηκε χτες το μεσημερι μια "Μαργαριτα", μελαχρινη, γεματουλα αλλα γλυκουλα, μεσα στο δωματιο πολυ θερμη με φιλακια και πουτσοτριψιματα παντου, ισπανικη, καλη πιπα μεγαλης διαρκειας με ελαχιστο δοντακι και προσπαθεια ντιπ, καβαλα και ντογκυ οι στασεις που προτιμηθηκαν με τιμια συμμετοχη, αρκετα ευδιαθετη και καθαρη γενικοτερα.

Ηταν ο πρωτος οικος που μπηκα, αφου εστριψα απο πειραιως στην κολωνου και παρκαρα επιτοπου, δεν ειχα χρονο για τσαρκα. Οποιος προσπερασει ή αρεσκεται στην εμφανιση δεν θα χαλαστει απτην αποδοση πιστευω, το δωματιο μεσα (αυτο με το μεγαλο παραθυρο που σε παιρνει ματι η υπηρεσια) σοκαριστικά πεντακαθαρο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

bary13

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
10
Like
14
Πόντοι
0
Ρε παιδια τι ωρες δουλευει η μαρινα απο φωκαιας; Παλι πηγα πριν λιγο και δεν ηταν εκει
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Τελευταία τροποποίηση:

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
ΣΥΜΒΑΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΤΑ!!
Βόλτα στα πέριξ Λιοσίων
11α δύο αδιάφορες τσουποτες over35
11β αλλεξανδρα
Πήγα να πάρω την τρελή Ιζαμπέλα στο73α. Χτυπάω πόρτα και την βλέπω ντυμένη να φεύγει βιαστικά(τι φάση?)
Μου δείχνει Πάολα δε τρελάθηκα(έχω διαβάσει κριτική Σμύρνη με μέτριες εντυπώσεις) πάω δίπλα που έχει Σάρα (δεν την είδα)
Μια νταρντανα δε συγκράτησα όνομα
Και Έμμυ. Έχω φάει φόλα από Έμμυ. Και έχω ξανά πάει με πολύ μέτριο σεξ. Αλλά με τέτοιο προσωπάκι και τέτοιο κορμάκι δε μπορούσα να πω όχι. Μπαίνω για το κασκαντερικο και ετοιμσζομαι. Έρχεται μέσα ορεξατη. Με αγκαλιάζει και ξεκινάει φιλιά παντού, γλυψιμο στο αυτί που με τρελαίνει. Τα πάντα εκτός από στόμα. Με πιάνει από τον πουτσο και με τραβάει στο κρεβάτι. Δε ρωτάει και ξεκινάει κλαρίνο άνευ. Πολύ καλύτερο από άλλες όχι και το κάτι ακραίο. Γλυψιμο μπάλες μόνη της χωρίς προτροπή και ξανά πιπουλα με μερικές ππροσοσθριες για ντιπ. Ανεβαίνει από πάνω και δίνει πόνο μέχρι να κουραστει. Ξαπλώνει ανάσκελα και όπως περιμένει να μπω πέφτω και γλύφω μουνακι. Δε το περίμενε. Νόστιμο και υγρό, φάνηκε να γουστάρει μέχρι που με τράβηξε μόνη της για να μπω μέσα. Αργίες βαθιές πιστονιες με δύναμη. Καμία διαμαρτυρία. Όλη τη διάρκεια φιλιά στο λαιμό και τρελό eye contact. Γύρισμα στα 4 όπου στήθηκε με τρελό σπάσιμο μέσης αλλά πόδια τέρμα κλειστά. Τις τα άνοιξα όσο πάει χωρίς να διαμαρτυρηθει. Ακραίο στήσιμο. Έδωσα πόνο και τελείωσα βαθειά μέσα της και με άφησε να στραγγιξω. με ρώτησε πόσο είμαι είπα 21 άφησε ένα καλοοο και έφυγε.
Κι όμως ενώ πήγα να φάω φολα πέρασα καλά. Συμβαίνουν και αυτά.
Υγ. Δε πολύ μιλάει ή φταίω εγώ που δεν ήμουν πολύ επικοινωνιακός?
Είναι με τα φεγγάρια της η Έμμυ. Σίγουρα διπολική. Χώνε δάχτυλο στον πάτο με κάθε ευκαιρία. :wanker:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Πηγα χθες τελικα κατα τις 23:00 να την τσεκαρω...Δεν ειναι τελικα Ιρανη μαλλον θα ξεγελαστηκες απο την δυνατη αραβικη μουσικη που επαιζε στο σαλονι ...Ουτε ειναι τοσο νεα παρουσια καθως την θυμηθηκα την ειχα ξαναδει πριν κανα μηνα περιπου στο Μεγαλου Αλεξανδρου 25 οροφο....Μια Αναιδεστατη Ρουμανο-Γυφτισα που μιλαει απταιστα ελληνικα που για δικους της λογους φοραει μακρυ μαυρο φορεμα και ενα αθλιο μαντηλι στο κεφαλι....τοτε δεν την ειχα παρει...χθες ειπα να το ρισκαρω καθως ειχα δυο 10ευρα πανω μου οποτε ειπα ας τσογαρω με το ενα να δω τι θα γινει...Μονο για μια φορα ειναι η συγκεκριμενη να φευγουν τα χονδρα και οχι για επομενη.... Το μαντηλι τουλαχιστον δεν το φοραγε χθες, το μαυρο φορεμα παντως δεν το εβγαλε καθολου μεσα στο δωματιο της κατεβασα την μαυρη κιλοτα που φορουσε και την γαμησα ενω αυτη φορουσε το ακομα το φορεμα...η γαμπες της αξυριστες...μιλαει ακαταπαυστα σου κανει ανακριση (ονομα, που μενεις , που δουλευεις κτλ) σου πρηζει μπαλες και κανει οτι μπορει να ξοδεψει το χρονο στην κουβεντα....χωρια που και στο γαμησι θελει να επιβαλεται να γινεται με τον δικο τροπο λες και αυτη σε πληρωνει για να ικανοποιηθει....Περιπτωσαρααααααα αμα ξαναδει λεφτα απο μενα γραψε μου..... Ισως να σε καυλωνει παραπανω εσενα μητσαρα αυτο το αναιδες και φλυαρο στυλ.... εγω παντως συγκρατηθηκα και δεν την εχυσα ωστε να εχω ακομα καυλες και πηγα μετα στην Αλβανιδα Μπελλα στην Λεωνιδιου να δωσω το αλλο μου δεκαρικο....
Ρουμανα5 ισον κλωτσιές. Γύφτο Ρουμάνα τις διπλές
 

Nikolasgrt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2020
Μηνύματα
296
Like
1.185
Πόντοι
201
Είναι με τα φεγγάρια της η Έμμυ. Σίγουρα διπολική. Χώνε δάχτυλο στον πάτο με κάθε ευκαιρία. :wanker:
Σιιιγουρα. Τις άλλες 2 φορές ήταν τσίτα με βρισιές κτλ. Σήμερα τέρμα gfe μέσα στα μέλια.
Πάντα δάχτυλο στον πάτο
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Απο την στιγμη που ειναι μεταξουργειο η τιμη θα επρεπε να μεινει στα 10!

Εκει χαρη τους κανεις για να πας να τις γαμησεις! Χωρια το θεμα της ασφαλειας..
Τα μόνα μαγαζιά που κάποιος έχει πιθανότητες να κάτσει μέσα για μισή ώρα με 20 ευρώ (τόσο έχει εκεί) είναι τα Μαραθώνος και κατόπιν το συγγενικό κάποιων, Βέργας 3. Είναι τα πιο ελαστικά μαγαζιά όταν δεν έχουν αυξημένη ροή κόσμου. Πότε δεν είχαν 10 ευρώ αυτά. Όσον αφορά το Μεταξουργείο, πλέον αποτελεί πανίσχυρο γκέτο ακολασίας κι ανωμαλίας. Το δεκάρικο είναι απλά εναρκτήρια τιμή. Το μάξιμουμ υπηρεσιών που θα πάρεις εκεί με 30-40 ευρώ και μπόλικο χρόνο, αλλού (για τα ίδια) θα χρειαστείς τουλάχιστον 100-120 ευρώ. Φυσικά υστερεί σε εμφάνιση. Αλλά εδώ που τα λέμε, η εμφάνιση είναι γενικό πρόβλημα πια.
 

apollon444

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
1.850
Like
4.445
Πόντοι
456
Σήμερα μετά τις 8 το απόγευμα, ταρίφες φόρτωναν και ξεφόρτωναν λατίνες στη φυλής...Μπαινω στα δύο 84ρια, στο πάνω δυο λατίνες που δεν συγκράτησα στο κάτω Έμυ και Λίτσι. Πολύ εμφανήσιμες και οι δύο, πήρα τη Λίτσι, μαύρη κολομβιανή με εντυπωσιακό αγαλμάτινο σώμα, πετρα κωλάρα, με κάρφωνε και με τις ματάρες της, την έβαλα στα 4 και μου χόρευε twerk σαν γνήσια κολομβιανή καθώς την έπαιρνα και ξετρελάθηκα. Επίσης δε βιαζόταν καθόλου, με το πάσο της, πολύ χαλαρή, μπράβο της. Ξέρει λίγα αγγλικά, ξέρω κ γω λίγα ισπανικά μια χαρα συνεννόηση.
Προγραμμα ????
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.073
Κριτικές
49
Like
5.266
Πόντοι
2.846

apolonas1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2012
Μηνύματα
8.776
Κριτικές
9
Like
1.534
Πόντοι
266
Καλησπέρα !Κανένα καινούριο σκιννυ παίζει καπου!Εχω αδυναμία βλέπετε και λείπω καορω απο Αθηνα...
 

VasilhsEb13

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2023
Μηνύματα
65
Like
104
Πόντοι
0
Ρε μάγκες να ρωτήσω εσείς που είστε πιο ειδικοί και λογικά πιο παλιά από εμένα,τι ακριβώς έγινε μετά τον κοΒιντ και υπάρχει όλη αυτή η φόλα όσον αφορά την εμφάνιση. Όσο για Υπηρεσίες δεν θα μ νοιάζει καθόλου μπαίνεις βγαίνεις και κάνεις τη δουλειά σου σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ αν η άλλη με αγαπάει η αν νιώθει κάτι. Βλέπω πραγματικά κάτι ανθρώπους που είναι είτε μεγάλοι σε ηλικία είτε βρωμιάρηδες και απορούν γιατί οι κοπέλες μετά δεν είναι τόσο δοτικές στα δωμάτια.ειδικά αυτά τα άνευ προφυλακτικού πίπες στν κάθε κακομοίρη καλά κάνουν κι δν λένε ναι
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Πέρασμα στο 84 οπου ειχε δυο κορίτσια την Μαρσέλ και την κάρεν.

Λατινες και οι δύο.

Υποψιάστηκα φόλα παρ ολα αυτα μπήκα γιατι δεν ειχα πολυ χρονο.

Διάλεξα κάρεν και επιβαιβεωθηκα.
Καθόλου πάθος, καθολου ορεξη
Με καβαλησε κατευθείαν χωρίς ουτε μια πιπα..
Ολα λάθος

Τζαμπα έχασα τον χρόνο μου.
 

sonixxx11

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2020
Μηνύματα
517
Like
771
Πόντοι
86
Καμία μαύρη παιδια παίζει από πρωι έως το απόγευμα;
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Η Καρολίνα δουλεύει ακόμα η' σταμάτησε? Επίσης ξέρει κάποιος αν επέστρεψε η Τζέσικα η Θεσσαλονικιά?
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom