Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 315 άτομα (6 μέλη και 309 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
Σωστός το 2016
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
μάλλον τα εξιδανικεύεις, παράνομα εξτραδάκια λέγονταν και πάντα κινούνταν στο περιθώριο. Και όσοι θυμούνται το νήμα θυμούνται και πότε (το 12 με τις οροθετικές) και πώς (κακήν κακώς) το έσβησαν οι διαχειριστές.
Άλλο θρεντ αυτό
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.673
Κριτικές
3
Like
11.282
Πόντοι
3.936

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 109β Ροντικα μελαχρινή μιλφ λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ πίσω χαμηλά στη μέση, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 109α Βικτόρια καστανοξανθη μιλφ, σώμα με πιασιματακια 2αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 105 δεξιά κλειστο.

Φυλής 105 αριστερά Ρωξανα καστανή λεπτή κοπέλα με μαλλί μέχρι τους ώμους 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος,και στον αυχένα,με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71α Νικόλ μελαχρινή σώμα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 71 κλειστό.

Φυλής 69β Λανα με καστανό σκούρο μαλλί κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι και Βίκυ στο δωμάτιο, αμφότερες σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο σώμα, σιλικονατες τορπίλες 3αρες, τατουάζ στην αριστερή ωμοπλάτη και χειλάκια δεξιά χαμηλά στο στομάχι και Έλλη μελαχρινή κατσαρομαλλα με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα, κάνουν και παρτουζα.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Άννα μελαχρινή με μαλλί μέχρι τους ώμους με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, με ελεύθερο στοματικό και αυταρχικό.

Φυλής 84β κλειστά τα φώτα, μισανοιχτη κάτω η πόρτα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ντιαννα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι 2.5αρι καλοφτιαγμενο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος και Κορίνα λεπτή με 1.5αρι βυζι, τατουάζ στην αριστερή κλειδα και χειλάκια στο δεξί κωλομερι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο στήθος.

Φυλής 65α Χριστίνα ξανθιά με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, σε ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 61 & 59αρια κλειστά.

Φυλής 74 αριστερά Μάγια μελαχρινή με το μαλλί πιασμένο πάνω κότσο, χοντρή με 3.5αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, σε απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά Άντζελα μελαχρινη κοπελίτσα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ στο δεξί μπούτι και στην αριστερή κλειδα, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 72 αριστερά κλειστό.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή με κανονικό σώμα, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66δ Κωνσταντίνα ξανθιά κοντή σώμα μέ πιασίματα, 2αρι βυζι, τατουάζ στο αριστερό μπράτσο, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 66α Ειρήνη μελαχρινή με κανονικό ωραίο σώμα, 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 56 κλειστό.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.



στο Φυλής 134α (το Λατινοσπιτο) ήταν ο τσάτσος που δε ξέρει τα ονόματα, είπε ότι οι κοπέλες τρώνε να περάσω πιο μετά, τον ρώτησα ποίες δουλεύουν και είπε ότι δε ξέρει μοιάζουν και δε θυμάται.
 

sisiliano1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2015
Μηνύματα
935
Like
1.225
Πόντοι
206
Η ημερησια ενημερωση ειχε και χαρακτηρα προσκλητηριου μελων,παντα μετα απο τους ακαποτες κρεμπιεδες παιρναγε στο μυαλο μου καποιος χυστης ειτε να παντρευτηκε την κορασιδα ειτε τον Αγιο Πετρο....αμφοτερα τον χαναμε:priest::priest::priest:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Όντως για ξενοδοχεία και εσκορτιλίκι, το παρόν πρόγραμμα της είναι σκέτο ανέκδοτο.
Αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν βγήκα και παραπονεμένος από το δωμάτιο ακόμα και με αυτές τις στάνταρ υπερ-typical υπηρεσίες. Δεν έκλεψε στο χρόνο (~12-13´, ενώ μετά άραξε πάνω μου όταν τελείωσα για κάνα 2λεπτο, δεν την έκανε δλδ αμέσως), ακολούθησε στο εναρκτήριο χαμούρεμα, μ’ άφησε να τη γλείψω (όπως κι εκείνη εμένα), στήθηκε σωστά και στις 2 στάσεις (mission & doggy) και στο τέλος που ήθελα να με τελειώσει με πίπα δεν είπε κάτι, ούτε δυσανασχέτησε που αργούσα. Ούτε είχε αυτό το τοξικό υφάκι που είχα διαβάσει εδώ και με έκανε κάπως επιφυλακτικό απέναντι της πριν μπω. Το μόνο μείον που ίσως έβαζα είναι ότι κατά τη διάρκεια του doggy μου ζήτησε μια μικρή παύση γιατί την είχα γραπώσει άγαρμπα με τα χέρια μου και σε συνδυασμό με το δυνατό κοπάνημα που έπεφτε, πρέπει κάποια στιγμή να πόνεσε λίγο.
Με 2 λόγια όπως την θυμόμουν μείον τα νιάου-νιάου. Δεν λέω ότι δεν ισχύει ότι αρνητικό γράφτηκε, απλά εγώ δεν εισέπραξα μιζεροκατάστα και γκρίνια.

(Bear in mind, ότι δεν είμαι τακτικός της για να ξέρω ή να έχω φάει στη μάπα όλα της τα προηγούμενα φεγγάρια)
Tην Καλησπερα μου Φιλε Σεβας......θα υποθεσω οτι μιλας για την Σabin......αφηστε βρε το κοριτσι να εκφραζεται ελευθερα.....μην το μαλωνετε....μικρο ειναι θα μαθει....χαλαρα.....
υσ.χαμουρεμα διαβαζω...σε αφησε να την γλυψεις...κλπ...σε κατι τετοιο????
 

Συνημμένα

  • images.jpg
    images.jpg
    6,4 KB · Εμφανίσεις: 25
  • 2693a01e0e2a81c88e0b4548a8b701a7_XL.jpg
    2693a01e0e2a81c88e0b4548a8b701a7_XL.jpg
    86,4 KB · Εμφανίσεις: 23

Jason Lee Son

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
197
Κριτικές
5
Like
558
Πόντοι
301
Η Σαμπινα έχει κανονικά το πρόγραμμα που είχε και πριν το γυρίσει σε "εσκορτ"?

Ποτέ δουλεύει εννοώ, όχι πρόγραμμα στο δωμάτιο.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Η Σαμπινα έχει κανονικά το πρόγραμμα που είχε και πριν το γυρίσει σε "εσκορτ"?

Ποτέ δουλεύει εννοώ, όχι πρόγραμμα στο δωμάτιο.
Συνήθως 3η βάρδια ΣΚ και όποτε άλλοτε χρειάζεται λ7.:wink:
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Tην Καλησπερα μου Φιλε Σεβας......θα υποθεσω οτι μιλας για την Σabin......αφηστε βρε το κοριτσι να εκφραζεται ελευθερα.....μην το μαλωνετε....μικρο ειναι θα μαθει....χαλαρα.....
υσ.χαμουρεμα διαβαζω...σε αφησε να την γλυψεις...κλπ...σε κατι τετοιο????
Έλα καλλιτέχνα, καλησπέρα. Τι θα μάθει φίλτατε, έχει πόσα χρόνια πού’ χει βγει στο κλαρί, ακόμα να μάθει;:cheesy:
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.941
Like
6.944
Πόντοι
1.056
Έλα καλλιτέχνα, καλησπέρα. Τι θα μάθει φίλτατε, έχει πόσα χρόνια πού’ χει βγει στο κλαρί, ακόμα να μάθει;:cheesy:
Φιλε Σεβας.....συγγνωμη κιολας...δεν εχει να κανει με τα ποσα χρονια δουλευει αλλα τι εχει μαθει στα τοσα χρονια που δουλευει.....
Καλα να περνας.....και μην μου πληγωνεις την "Γατουλα.....''.....
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
στο Φυλής 134α (το Λατινοσπιτο) ήταν ο τσάτσος που δε ξέρει τα ονόματα, είπε ότι οι κοπέλες τρώνε να περάσω πιο μετά, τον ρώτησα ποίες δουλεύουν και είπε ότι δε ξέρει μοιάζουν και δε θυμάται.
Δεν πας να του κάνεις κάνα ιδιαίτερο του χαβαλέ όταν βρεις χρόνο; :2funny:
γιατί βλέπω να τον αρπάζει καμμιά ώρα, κάνας τρελαμένος στον οποίο θα ξεφορτώνει παπάτζες...
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
527
Like
2.241
Πόντοι
446
Μύστη, μιλάς για το νήμα με τίτλο "Creampie Clan: Ακαποτοι Καταδρομείς"...:rockon: Ο νηματοθετης ήταν το πάλαι ποτέ μέλος, Τζουνης. Μαζί με τον Παρακμιακό, τον Ακα Κωλαντερο και άλλα ξακουστά μέλη υπήρχε κλίμα άμιλλας, ενότητας κι ανταλλαγής πληροφοριών περί του απροφυλακτου έρωτα! :rockon::zfuck:

Ζουν ακόμα όλοι αυτοί ή μήπως τους κατάπιαν οι μαύρες τρύπες του Μεταξουργείου;
 

George1997Athens

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2020
Μηνύματα
24
Like
33
Πόντοι
0
Γειά, μήπως κάποιος που γνωρίζει μπορεί να μου προτείνει μια κοπέλα από Φυλής και εκεί γύρω για πρωκτικο. Και ποιες ώρες βρίσκεται εκεί. Ευχαριστώ.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.791
Κριτικές
6
Like
11.267
Πόντοι
3.936

Pirkavlos7735

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
89
Κριτικές
2
Like
239
Πόντοι
20
Διαβάζω θετικές σχετικά εντυπώσεις για το Μαράκι από Μεγαλεκου και ψήνομαι να πάω να την περάσω ένα μανίκι.:fuck2:

ΑΛΛΑ..... διαβάζω και για κάτι εσωτερικές κύστες στα κωλομαγουλα που έχει και αυτό να πω την αλήθεια με ψιλοξενερωνει με ψιλοαγχωνει και με ψιλοφοβιζει.:undecided:
Φίλε.εγω όπως μπήκα και τα είδα,ντύθηκα και έφυγα.μιλαμε για αηδία.ασε να έχουμε το κεφάλι μας ησυχο
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.574
Κριτικές
1.275
Like
230.974
Πόντοι
46.232

vwpolo

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
68
Like
34
Πόντοι
0
Καλημέρα! Κανένα νέο απο Νικόλ που ήταν Πορνομολ Πανω δεξιά? Την ψάχνω αλλα πρέπει να είναι ακόμα πατρίδα. Αν κάποιος μύστης έχει κανένα νέο ή την πέτυχε πουθενά ας ενημερώσει!
 

Pa Luki Luk

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Οκτ 2017
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
63
Like
19.987
Πόντοι
13.636
Φίλε.εγω όπως μπήκα και τα είδα,ντύθηκα και έφυγα.μιλαμε για αηδία.ασε να έχουμε το κεφάλι μας ησυχο
Τα είπα και τα ξαναειπα!!!
Μη περάσετε ούτε να τη δείτε.
Δεν ακούτε...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom