Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 95 άτομα (7 μέλη και 88 επισκέπτες)

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Κάν'το πενηνταράκια...

Apo την...ευωδια μαλλον  :rockon:
fart-036.gif

 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σημερινή επιλεκτική σύντομη πρωινή επιδρομή στην Φυλής .
δικ
Φυλής 67: Η Σαμπρίνα μα το ακάποτό της,
Φωκαίας 19: Η Μαριάννα η μοντέλα,
Φωκαίας 22: Η Μόνικα το αστέρι με τα αστεράκια στη μέση,
Φωκαίας 25 κάτω : Η Μπιάνκα η Ισπανο-Βουλγαρο-Ρουμάνα. Εδοκιμάσθει με θετικές κριτικές. Αν & κοίταξε το ρολόι ΜΟΛΙΣ μπήκε στο δωμάτιο, τελικά όμως έκατσε 10', μέχρι να χτυπήσει η τσα2 διακριτικά την πόρτα.
Φωκαίας 17α πάνω: Η Όλγα που επιτσιλίσθει, γιατί πάντα περνάω καλά μαζί της.

Αυτά.....................................................

Υ.Γ.: Αυτή η Ίνκα του 67, πότε θα την πετύχω? Είναι πάντα απόγευμα στο 67?  :think:

Ευχαριστώ πολύ.
 

Επισκέπτης
Παιδια,η Αντζελα που ελεγα τοτε στο Διδυμου 20 ηταν κατω απο 30 χρονων.Να εγινε milf σε μια πενταετια δεν νομιζω.ειχε σιλικονατα βυζια,ξανθια με ωραιο σωμα και δουλευε μεχρι τις 4 το μεσημερι.απο οτι μου ειχε πει ο πουστροτσατσος,που μου ειχε βαλει χερι καποτε στο δωματιο,πριν κατι χρονακια παντρευτηκε και σταματησε,χλωμο ομως.επισης η Αντελλα την οποια εχω γαμησει μετρημενες 29 φορες που βρισκετε?απο συναδελφο της εμαθα οτι σταματησε και πηγε Ιταλια κατι που παιζει μιας και φαινοταν να ηταν αλβανιδα και στην ιταλια τραβανε πολυ αλβανοι.αν καποιος ξερει κατι βοηθεια.
 

Επισκέπτης
Μια από τις τσατσάδες του Φώκαιας 25 ισόγειο μου είπε οτι μετά από εκεί, η Αντέλα πήγε Λιοσίων και μετά στην Ιταλία.
"Έφυγε από Φώκαιας και πήγε Λιοσίων για αλλαγή, επεδή βαρέθηκε ο κόσμος",είπε η  επικοινωνιακή τσατσά.Δεν ρώτησα να μάθω εγώ γι'αυτήν,τό'φερε η κουβέντα μιλώντας και κάνοντας συγκρίσεις μεταξύ Μπιάνκας,Αντέλας και Βικτώριας που πήγε Παιωνίου 10.
 

Επισκέπτης
Μπορει αν τις εβγαζε να ετρεχες  :2funny: :2funny: :2funny:
Την δεύτερη φορά που πήρα την Νταϊάνα-Αλκιβιάδου 16Γ είχε βγάλει τις μπότες με υπόδειξή μου και δεν μύριζε.
Μύρισε όμως στο τέλος -μια ελαφρή μυρωδιά- καθώς την είχα στα τέσσερα :fuck1: για να τελειώσω.
Μυρωδιά τρύπας :badair:.Συμβαίνει και στις καθαρές.
 

libito

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος συναγωνιστής αν στο Φ109 δουλεύει η Άννα  (ξανθια Ρωσσιδα) .
 

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
Την δεύτερη φορά που πήρα την Νταϊάνα-Αλκιβιάδου 16Γ είχε βγάλει τις μπότες με υπόδειξή μου και δεν μύριζε.
Μύρισε όμως στο τέλος -μια ελαφρή μυρωδιά- καθώς την είχα στα τέσσερα :fuck1: για να τελειώσω.
Μυρωδιά τρύπας :badair:.Συμβαίνει και στις καθαρές.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Μια από τις τσατσάδες του Φώκαιας 25 ισόγειο μου είπε οτι μετά από εκεί, η Αντέλα πήγε Λιοσίων και μετά στην Ιταλία.
"Έφυγε από Φώκαιας και πήγε Λιοσίων για αλλαγή, επεδή βαρέθηκε ο κόσμος",είπε η  επικοινωνιακή τσατσά.Δεν ρώτησα να μάθω εγώ γι'αυτήν,τό'φερε η κουβέντα μιλώντας και κάνοντας συγκρίσεις μεταξύ Μπιάνκας,Αντέλας και Βικτώριας που πήγε Παιωνίου 10.

Σε ποιά Βικτώρια αναφέρεσαι κ. Συνάδελφε?
 

KOSTAS_23

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
841
Like
0
Πόντοι
6
Παιδια,η Αντζελα που ελεγα τοτε στο Διδυμου 20 ηταν κατω απο 30 χρονων.Να εγινε milf σε μια πενταετια δεν νομιζω.ειχε σιλικονατα βυζια,ξανθια με ωραιο σωμα και δουλευε μεχρι τις 4 το μεσημερι.απο οτι μου ειχε πει ο πουστροτσατσος,που μου ειχε βαλει χερι καποτε στο δωματιο,πριν κατι χρονακια παντρευτηκε και σταματησε,χλωμο ομως.επισης η Αντελλα την οποια εχω γαμησει μετρημενες 29 φορες που βρισκετε?απο συναδελφο της εμαθα οτι σταματησε και πηγε Ιταλια κατι που παιζει μιας και φαινοταν να ηταν αλβανιδα και στην ιταλια τραβανε πολυ αλβανοι.αν καποιος ξερει κατι βοηθεια.

Ρε φίλε και γω το ίδιο έλεγα.Την έκανα μεχρι 28 αντε 30 το πολύ.Όχι μιλφ!!Τώρα υπάρχουν 2 πιθανότητες.Είτε τα παιδιά λόγω του ψιλοσκυλέ προσώπου της την έκαναν μεγαλύτερη ή είναι άλλη που της μοιάζει.Πάντως τώρα θα πρέπει να ναι 100% κάτω από 40.Κ μου κάνει εντύπωση να ναι σε μπουρδέλο της κακιάς ώρας ενώ πλέον ανθούν τα studio.Δε νομίζω ξαφνικά να πεσε τόσο εμφανισιακά κ ποιοτικά ώστε από κει που τον τελευταίο χρόνο στη Διδύμου έπαιρνε 40 ευρώ (!) ξαφνικά να πεσε η ταρίφα της στο 20αρικο.

Κάτσε να δούμε τι θα πει κ το παλικάρι που είπε χτες ότι θα πήγαινε να την επισκεφτεί.Εγώ εύχομαι να μην είναι η Αντζελα της Διδύμου μιας απο τη μια εδώ και 1μιση χρόνο το χω κόψει το σπορ κ απο την άλλη μένω UK.Αν όντως δουλεύει θα στενοχωρεθώ που τόσα χρόνια τότε προσπαθούσα να τη βρω παντού κ δεν μου πέρασε ότι μπορει να ταν σε μπουρδέλο Δ διαλογής στο Μεταξουργείο.

Άντε συναγωνιστή δώσε τα φώτα σου.Και συ Γέροντα Τακιε που συμφωνούμε απόλυτα στο ότι η Αντζελα δεν ήταν μιλφ δεν πας καμια βόλτα να μας λυθεί η απορία;;
 

Επισκέπτης
Σήμερα το πρωί:
Μονής Προδρόμου-σκαλωσιά είχε μία ομορφούλα νεαρή ονόματι Λάουρα.
Μελαγχροινή με σαρκώδη χείλη, κανονικών διαστάσεων.Ξέρει κανείς τίποτα γι'αυτήν;


Μονής Προδρόμου υπόγειο-Νέα άφιξη κατά την τσατσά,Άννα κι αυτή.Πρώτη φορά την είδα.Λεπτή μελαγχροινή,αδιάφορη γι'αυτό δεν θυμάμαι τίποτα άλλο.Νομίζω, η τσατσά είπε ακάποτο.

Φυλής 59-Διαβαίνοντας την Φυλής προς Φώκαιας είδα την Βαννέσα να μπαίνει μέσα.Μούναρος το κορίτσι χωρίς μακιγιάζ.Μου έριξε ένα βλέμμα και δεν την γνώρισα στην αρχή λόγω της καθαρότητας του προσώπου ελλείψει μακιγιάζ και επειδή νόμιζα οτι δουλεύει απόγευμα.Ένα θεσπέσιο κωλαράκι διαγραφόταν με το κολάν που φορούσε.

Φώκαιας 25 όροφος-Σάντρα το μελαγχροινό τρισχαριτωμένο πιπίνι επανήλθε από Φυλής 86 πάνω.
                                Έχει κακή κριτική στο κατάστημα αυτό.
Φυλής 134 όροφος-Ντενίσα μοντέλο ΙΚΕΑ σύμφωνα με αυτούς που την πήραν.
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα το πρωι κατα 10 που  περασα διαπιστωσα οτι το 71,69,67  οτι ηταν κλειστα.εξακολουθουσαν να ειναι και οταν περασες;αν ηταν ανοιχτα ειχαν τιποτα το αξιολογο;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Σήμερα το πρωί:

Φυλής 59-Διαβαίνοντας την Φυλής προς Φώκαιας είδα την Βαννέσα να μπαίνει μέσα.Μούναρος το κορίτσι χωρίς μακιγιαζ.Μου έριξε ένα βλέμμα και δεν την γνώρισα στην αρχή λόγω της καθαρότητας του προσώπου ελλείψει μακιγιάζ και επειδή νόμιζα οτι δουλεύει απογευμα.Ένα θεσπέσιο κωλαράκι διαγραφόταν με το κολάν που φορούσε.

Οπου πρασινισα +1000!!
Οπου κοκκινισα...Σταματα Διαολε  >:D: Λυπησου μας!!
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Πρωινός μικρός περίπατος, περί την ενδεκάτη ώρα.

Αλκιβιάδου 16Α: Νταϊάνα, αλλοδαπή καστανόξανθη milf (Βουλγάρα κατά δήλωση).
Επανειλημμένα αξιολογηθείσα (βλ. κριτικές).
Εσχάτως έχουν εκφραστεί αιτιάσεις από άλλους κυρίους στον ιστότοπο, μεταξύ άλλων για ανεπάρκειά της στην Αγγλική γλώσσα, καθώς  και για ατυχείς υποδηματολογικές  επιλογές της.

Αλκιβιάδου 16Β: Τάνια, ημεδαπή γραία.
Επιμένουμε να ανοίγουμε την πόρτα αυτού  του οίκου, για δυο λόγους:
Πρώτον, επειδή υποψιαζόμαστε ότι κανείς δεν εισέρχεται πλέον εκεί. Προσδοκούμε λοιπόν, ότι κάποια στιγμή θα πρωτοαντικρίσουμε άλλη εκδιδόμενη κυρία, αντί της θλιβερής υπερηλίκου, ώστε να δημοσιοποιήσουμε την ανακάλυψή μας στον παρόντα ιστότοπο και να συνεισφέρουμε όσο μπορούμε κι εμείς στην πληροφόρηση, για την οποία καθημερινά μοχθούν με αυταπάρνηση τόσοι και τόσοι κύριοι-μέλη.
Δεύτερον, επειδή στα βάθη της μνήμης μας κάπου υπάρχει η εν λόγω εκδιδόμενη. Δεν είμαστε σίγουροι εάν έχουμε συνουσιαστεί μαζί της προ αμνημονεύτων ετών, ή εάν μας φέρνει στο νου παλαιά τηλεπαρουσιάστρια της ΥΕΝΕΔ.

Αλκιβιάδου 16Γ: Κατερίνα, καστανή αλλοδαπή νεαρά.
Ισχνή, με όψη δαρμένου σκύλου, με τεχνητά διογκωμένα χείλη (τσιμπουκόχειλα).
Εκδίδει τα πάντα: Πρωκτό με επιπλέον €10 και cim με επιπλέον €5. Ποιος ξέρει τι θα προσφέρει με 40-50 ευρώ…

Φυλής 40: Η υπηρέτρια ανέφερε "Ι νγκοπέλα ίνε στο ντομάτιο".

Φυλής 54 κάτω: Μαίρη, ημεδαπή νεαρά, μελαχρινή, υπέρβαρη.
Με την εν λόγω έχουμε συνουσιασθεί δις εντός του προηγούμενου έτους σε αυτόν τον οίκο. Δεν έχουμε υποβάλλει κριτική, καθότι τότε δεν είχαμε εγγραφεί στον ιστότοπο.
Συνοπτικά, πρόκειται για ευφυή και ευχάριστη προσωπικότητα, πλην όμως υπέρβαρη…

Φυλής 54 επάνω: Χριστίνα, αλλοδαπή μελαχρινή νεαρά.
Μετρίου αναστήματος,  εμφανισθείσα γυμνόστηθη, με ωραία μάτια, πρόσωπο, μαλλιά, σώμα, ισχίο και μαστούς. Ωστόσο, δεν μίλησε, δεν χαμογέλασε… Πιθανόν να μην ταιριάζουν οι  προσωπικότητες μας και οι χαρακτήρες μας.
Την προκρίνουμε.

Ιουλιανού 71: Η Μαργαρίτα ήταν απασχολημένη και δεν εμφανίστηκε.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Εξετάσατε την μαθητιώσα Σόνια κύριε Πύραυλε;

Κύριε Τζόκερεξ, σας ευχαριστούμε πολύ για το ενδιαφέρον σας και την προτροπή σας για να συνουσιασθούμε με την κυρία Σόνια.
Η εν λόγω κυρία συμπεριλαμβάνεται στο επιχειρησιακό μας σχέδιο συνουσιών για το 2010 και ειδικότερα στη στοχοθεσία μας για το Q1.
Υποσχόμαστε να σας ενημερώσουμε αμέσως μόλις υπάρξει οποιαδήποτε εξέλιξη στο θέμα αυτό.

Ειλικρινά δικός σας,

Πύραυλος
 

free

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.149
Κριτικές
149
Like
2.831
Πόντοι
6.925
Ρε φίλε και γω το ίδιο έλεγα.Την έκανα μεχρι 28 αντε 30 το πολύ.Όχι μιλφ!!Τώρα υπάρχουν 2 πιθανότητες.Είτε τα παιδιά λόγω του ψιλοσκυλέ προσώπου της την έκαναν μεγαλύτερη ή είναι άλλη που της μοιάζει.Πάντως τώρα θα πρέπει να ναι 100% κάτω από 40.Κ μου κάνει εντύπωση να ναι σε μπουρδέλο της κακιάς ώρας ενώ πλέον ανθούν τα studio.Δε νομίζω ξαφνικά να πεσε τόσο εμφανισιακά κ ποιοτικά ώστε από κει που τον τελευταίο χρόνο στη Διδύμου έπαιρνε 40 ευρώ (!) ξαφνικά να πεσε η ταρίφα της στο 20αρικο.

Κάτσε να δούμε τι θα πει κ το παλικάρι που είπε χτες ότι θα πήγαινε να την επισκεφτεί.Εγώ εύχομαι να μην είναι η Αντζελα της Διδύμου μιας απο τη μια εδώ και 1μιση χρόνο το χω κόψει το σπορ κ απο την άλλη μένω UK.Αν όντως δουλεύει θα στενοχωρεθώ που τόσα χρόνια τότε προσπαθούσα να τη βρω παντού κ δεν μου πέρασε ότι μπορει να ταν σε μπουρδέλο Δ διαλογής στο Μεταξουργείο.

Άντε συναγωνιστή δώσε τα φώτα σου.Και συ Γέροντα Τακιε που συμφωνούμε απόλυτα στο ότι η Αντζελα δεν ήταν μιλφ δεν πας καμια βόλτα να μας λυθεί η απορία;;

Πουσαι συναγωνιστηηηηή ερευνητήηηη ?
Δεν βρίσκομαι απογεύματα στο κέντρο και ποτέ χωρίς μοτό αλλιώς θα πήγαινα. Ομως εντός της ερχόμενης εβδομάδος θα επιχειρήσω διερευνητική αυτοψία.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom