Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 238 άτομα (24 μέλη και 214 επισκέπτες)

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
Ναι αγγελούδακια είναι...αν ζητήσεις το φάκελο τους από τους μπάτσους θα στον φέρουν με καροτσάκι του σούπερμάρκετ.

Πρίν κάποιο διάστημα, φέτος το φθινόπωρο μου είπε εργαζόμενη οτι την είχαν κλείσει σε δωμάτιο οι Αλβανοί ιδιοκτήτες διότι τους έδωσε 10 ευρώ λιγότερα και δεν την άφηναν να φύγει αν δεν έδινε τα 10 ευρώ.
Οι ψιλικατζήδες είναι πάντα περαστικοί εκτός αν οι πελάτες είναι εξίσου φτηνιάρηδες φίλτατε.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Συμφωνώ. Ελάχιστες παραδεχονται ότι είναι Αλβανιαρες. Αλλά πιστευω πως ο χώρος αυτός έχει 30% Αλβανιαρες, 30% Ρωσσιδαρες, 10% γυφτολατινες που τώρα τελευταία είναι στη μόδα, 20% Ρομουνες και 10% λοιπές.
Να ξέρεις πως ΠΟΛΛΕΣ Μολδαβές "βαφτίζονται" Ρωσσίδες! Το ίδιο κάνουν Ουκρανές! Μολδαβές ξέρω πέντε που λένε ότι είναι Ρωσσίδες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
Σαν παλαιοτερος θα προσθεσω οτι στην Φυλης 10ετια 90 απο 93 μεχρι 2000 και βάλε, δεν ηξερες που να πρωτοπερασεις. Μιλαμε για Θεές στα 3 χιλιαρικα και καποιες φιρμες οπως η Νατασσα η πεταλουδα στα 5 χιλιάρικα. Περασμενες ωραιες εποχες.
όντως... αλλά τότε το 95% των προγραμμάτων ήταν αποστειρωμένα απλό... ούτε ακάποτες πίπες, ούτε γλωσσόφιλα, 69 και για πρωκτικό δίναν μόνο κάτι τελειωμένες στην Καλύμνου στο υπόγειο...
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
και η Μάρθα Φυλής 54
πρέπει να έχω ξαναρωτήσει... αρχές δεκαετίας Φ71 όροφος, πυρόξανθο μαλλί με μπούκλες με άσπρο δέρμα 18-19 ετών...
πρέπει να την είχα πάρει καμιά 20ρια φορές... δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα.... Ροξάνα, Οξάνα... ήταν? θυμάται κανείς?
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.224
Κριτικές
28
Like
20.018
Πόντοι
5.946
επίσης η αρχοντική Θεά Ευγενία με το απίστευτο περπάτημα από Φυλής 200 και μετά νομίζω Διδύμου 8 όροφος...
περπατούσε και τρέμαν τα πατώματα...
 

Wolfman42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2022
Μηνύματα
490
Like
1.988
Πόντοι
201
πρωκτικό δίναν μόνο κάτι τελειωμένες στην Καλύμνου στο υπόγειο...
.
Κώλο επιλεκτικά έδινε στο Φυλής 66 την δεκαετία του 1990 η περίφημη Ρίτα, η οποία έμοιαζε στο πρόσωπο με την Δήμητρα Ματσούκα! Ήταν ψηλή, είχε κορμάρα, βυζάρες και γαμώ τους κώλους! Λόγω ουράς πελατών, έπρεπε να περιμένεις τουλάχιστον μια ώρα για να την ξεσκίσεις !!!
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Γνωρίζει κάποιο εκλεκτό μέλος εάν λειτουργούν τα τσαρδιά της Κολοκυνθούς;;;; :think:
Διότι κάθε φορά που βρίσκομαι στην ευρύτερη περιοχή μεταμεσονύχτια βάρδια πάντοτε είναι κλειστά....
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.284
Κριτικές
33
Like
29.234
Πόντοι
9.846
Να ξέρεις πως ΠΟΛΛΕΣ Μολδαβές "βαφτίζονται" Ρωσσίδες! Το ίδιο κάνουν Ουκρανές! Μολδαβές ξέρω πέντε που λένε ότι είναι Ρωσσίδες
Όντως, τις ξεχασα αυτές. Και είναι πολλες.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
πρέπει να έχω ξαναρωτήσει... αρχές δεκαετίας Φ71 όροφος, πυρόξανθο μαλλί με μπούκλες με άσπρο δέρμα 18-19 ετών...
πρέπει να την είχα πάρει καμιά 20ρια φορές... δεν μπορώ να θυμηθώ το όνομα.... Ροξάνα, Οξάνα... ήταν? θυμάται κανείς?
Για την Ρωξανη που με εχει πικρανει?
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.890
Πόντοι
27.261
Γνωρίζει κάποιο εκλεκτό μέλος εάν λειτουργούν τα τσαρδιά της Κολοκυνθούς;;;; :think:
Διότι κάθε φορά που βρίσκομαι στην ευρύτερη περιοχή μεταμεσονύχτια βάρδια πάντοτε είναι κλειστά....
εισαι σκληρος μπηχτης φιλε.
τι δουλεια ειχες εσυ με τη νεσκαφινα ψιψινα σαμπινα ?:confused:
 

koulamaria

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
43
Like
8.640
Πόντοι
1.936
Λογικά θα ήταν εκεί με άλλο όνομα...
Στην Πατρα που κανει δουλειτσα στο στουντιακι εινιβμε το ονομα Στελλα και την ιδια ακριβως κοντη ρομπιτσα.Παρ'οτι ειναι ασχημουλα λιγο,πολυ με καβλωνει αυτη η γυναικα.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.984
Κριτικές
33
Like
7.748
Πόντοι
3.886
Στην Πατρα που κανει δουλειτσα στο στουντιακι εινιβμε το ονομα Στελλα και την ιδια ακριβως κοντη ρομπιτσα.Παρ'οτι ειναι ασχημουλα λιγο,πολυ με καβλωνει αυτη η γυναικα.
Αν μπορείς στείλε ινμποξ πληροφορίες....
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Γνωρίζει κάποιο εκλεκτό μέλος εάν λειτουργούν τα τσαρδιά της Κολοκυνθούς;;;; :think:
Διότι κάθε φορά που βρίσκομαι στην ευρύτερη περιοχή μεταμεσονύχτια βάρδια πάντοτε είναι κλειστά....
Λειτουργούν αλλά μόνο ημέρα, εκτός από αυτό που είναι κοντά στο βουλκανιζατερ χαμηλά που έχει κλείσει χρόνια.
Εκεί στην κολοκυνθους κάτι θωρηκτα είναι η μια η Μαρίνα.
Οπότε αν έχεις τέτοια γούστα πετάξου μια βόλτα να ρίξεις βλέφαρο...
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Πέρασμα προηγουμένως στο Δίδυμου 27, οπου ηταν η Μιλενα και η Βικτωρια.
Αρχικά βγήκε η Βικτωρία στο σαλόνι με ένα ξινισμένο ύφος "Αφού με ξέρεις"...
και τι σημαίνει αυτό; το 90% των μπουρδελιαρηδων σε ξέρει, δεν θα βγεις να σαλονάρεις.
Τέλος πάντων, μου την έδωσε λιγο αυτό, βγαίνει μετά από κάτι δεύτερα η Μιλενα μέσα στην ευγένεια και χαρά.
Εδω είμαστε, έτσι κερδίζονται οι πελάτες χαζούλα Βικτωρια.
Εννοείται ότι έχω πολλές εμπειρίες με την Μιλενα απο το παρελθόν οποτε δεν δυσκολεύτηκα.
Σήμερα πέρασα 2 φορές μαζί της, είχε πάρα πολλά κέφια, πραγματικά, το ζούσε το γαμήσι στα ορθια, στο καναπεδάτο, το τσιμπουκι πορνοσταρικο φτυσιματα, πνίξιμο, καραμελωμα, χυσιμο στο στομα μέχρι τελευταίας σταγονας, τα πάντα όλα.
Λίγο πολύ την ξέρετε, μαζί της δεν περνάει αυστηρά μόνο όποιος γουστάρει μοντελέ σώματα και μιλφαρες.
Η Μιλενα είναι η πιο τίμια περίπτωση.
Δε νομιζω να υπάρχει καλύτερη περίπτωση τώρα στην Φυλης.
Αν μιλούσε δε και Ελληνικά θα ήταν Τζακ ποτ.
Αλλά στα Αγγλικά εχει δει πολλές τσόντες με την Lisa Ann το κατέχει.
Εύγε κορίτσι μου.
 

Mpaglamas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2010
Μηνύματα
460
Κριτικές
8
Like
718
Πόντοι
361
Πέρασμα προηγουμένως στο Δίδυμου 27, οπου ηταν η Μιλενα και η Βικτωρια.
Αρχικά βγήκε η Βικτωρία στο σαλόνι με ένα ξινισμένο ύφος "Αφού με ξέρεις"...
και τι σημαίνει αυτό; το 90% των μπουρδελιαρηδων σε ξέρει, δεν θα βγεις να σαλονάρεις.
Τέλος πάντων, μου την έδωσε λιγο αυτό, βγαίνει μετά από κάτι δεύτερα η Μιλενα μέσα στην ευγένεια και χαρά.
Εδω είμαστε, έτσι κερδίζονται οι πελάτες χαζούλα Βικτωρια.
Εννοείται ότι έχω πολλές εμπειρίες με την Μιλενα απο το παρελθόν οποτε δεν δυσκολεύτηκα.
Σήμερα πέρασα 2 φορές μαζί της, είχε πάρα πολλά κέφια, πραγματικά, το ζούσε το γαμήσι στα ορθια, στο καναπεδάτο, το τσιμπουκι πορνοσταρικο φτυσιματα, πνίξιμο, καραμελωμα, χυσιμο στο στομα μέχρι τελευταίας σταγονας, τα πάντα όλα.
Λίγο πολύ την ξέρετε, μαζί της δεν περνάει αυστηρά μόνο όποιος γουστάρει μοντελέ σώματα και μιλφαρες.
Η Μιλενα είναι η πιο τίμια περίπτωση.
Δε νομιζω να υπάρχει καλύτερη περίπτωση τώρα στην Φυλης.
Αν μιλούσε δε και Ελληνικά θα ήταν Τζακ ποτ.
Αλλά στα Αγγλικά εχει δει πολλές τσόντες με την Lisa Ann το κατέχει.
Εύγε κορίτσι μου.
Συμφωνώ φίλτατε για Μιλενα. Ναναι καλά το κορίτσι πραγματικά. Η Βικτωρία είναι η ψηλή μελαχρινή?
 

ekfilos13

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2018
Μηνύματα
111
Like
220
Πόντοι
21
Ξέρουμε αν δουλευει η Ειρήνη απο φυλής 66?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom