Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (32 μέλη και 241 επισκέπτες)

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.496
Πόντοι
46.232
τώρα live

Φυλής 71α Ρωξανα(η) καστανή λεπτή κοπέλα με κοντό μαλλί 1.5-2αρι βυζι, τατουάζ πάνω από το αριστερό στήθος, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 71 Εύα μελαχρινή σώμα με πιασιματακια 2.5αρι συν βυζι, πιρσινγκ στη μύτη, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 69β Λανα μελαχρινή με κανονικό σώμα 1.5-2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 69α κλειστό.

Φυλής 67 Ελένη ξανθιά μιλφ με κανονικό ωραίο κορμί, σιλικονατες τορπίλες, μικρά τατουάζ, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 86β κλειστό.

Φυλής 86α Λάουρα ξανθιά κατσαρομαλλα σώμα με πιασιματακια, μεγάλη κωλαρα 2αρι βυζι, μεγάλο τατουάζ πεταλούδα στο μπούτι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 84β Άννα μελαχρινή με λεπτό κορμί, 1.5αρι συν βυζι,τατουάζ κάθετα στη σπονδυλική στήλη, τατουάζ κάτω χαμηλά στο πόδι, πιρσινγκ στον αφαλό, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 84α Ρανια ξανθιά με κανονικό σώμα 2αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.

Φυλής 65β Ντιαννα καστανή με κανονικό σώμα, ωραίο κωλαράκι 2.-2.5αρι καλοφτιαγμενο βυζι, απλό πρόγραμμα και τελειωτικό στο στήθος.

Φυλης 65α Χριστίνα ξανθοκαστανη με κανονικό σώμα 1.5αρι βυζι, με ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα

Φυλής 61 κλειστα.

Φυλής 59 κατω Άννα ξανθοκαστανη παχουλη με 2.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 59 όροφος κλειστό.

Φυλής 74 αριστερά Γιάννα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 74 δεξιά & 72 αριστερά κλειστά.

Φυλής 72 δεξιά Ειρήνη καστανή κατσαρομαλλα με κανονικό σώμα υπέροχο κωλο, 1.5αρι βυζι, με πρωκτικο.

Φυλής 66αρια κλειστά.

Φυλής 54β Ορορα καστανοξανθο κοντοπουτανο με ψιλοκανονικο σώμα 3αρι συν βυζι, απλό πρόγραμμα.

Φυλής 54α Ιζαμπελα μελαχρινή με κανονικό σώμα 2αρι συν βυζι και Αλεξάνδρα μελαχρινή λεπτή με 1.5αρι βυζι, αμφότερες σε απλό πρόγραμμα.
 

Ntonpinelo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2022
Μηνύματα
464
Κριτικές
12
Like
3.259
Πόντοι
731

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
900
Κριτικές
35
Like
7.159
Πόντοι
3.436
Χαχαχαχα

Λοιπόν,

Τα πρωινά σηκονομουν με την μπουτσα όρθια λαμπάδα!
Είχαμε κάτι καυλομουνα λοχίες.....και μου γινόταν ακόμη πιο κάγκελο!:erection:



ΥΓ: Από όλα τα σώματα ασφαλείας ο στρατός έχει τα καλύτερα μουνι@!:gumtits:
Οι καραβαναδες γ@μ@νε καλά! :wink:
Δεν αντιλέγω καλες ειναι οι στρατιωτινες, αλλά δεν αρκεί μόνο αυτό.
Εμενα μου φαίνονταν λίγο ψυχρές.
Θελει νάζι κ τσαχπινοπουτανιά,να ξέρει να κουνήσει την ουρά της κ όχι στην στάση ιεραποστολο να σου λέει φίλε το ταβάνι θέλει βάψιμο.....
 

Ροδακινο

Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
9
Κριτικές
5
Like
121
Πόντοι
0
Να ρωτησω κατι στους συναγωνιστες ελπιζοντας οτι ειμαι στο σωστο θρεντ:
Ειχα παει πριν κανα διβδομαδο φυλης 71Α, και ειχα συναντησει τη νικα για την οποια εχω γραψει και κριτικη. Και ξαναπαω σημερα, και ειναι μεσα η ροξανα, καινουργια και αυτη οπως η νικα, και ρωταω την τσατσα για τη νικα, μου λεει δεν την ξερω την κοπελα. Με ρωταει πως μοιαζει, της περιγραφω ακριβως, μου λεει δεν εχω ιδεα.
Σας ακουγεται φυσιολογικο σε φαση μπορει η μια τσατσα να μην ηξερε τις κοπελες που δουλευουν την ταδε μερα γιατι ειναι αλλη τσατσα τοτε, ή εγινε κανα υποπτο και την εξαφανισαν;
 

ΝΙΡΕΥΣ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2018
Μηνύματα
75
Like
362
Πόντοι
20
2014 - 2019

Χρυσή 5ετια Φυλής & πέριξ!

Θεομουνα ✓

Προγραμματαρες ✓


Μάγκες τι πηδαγαμε με ένα 20ρικακι.....τα θυμάστε?

:rose:
Σαν παλαιοτερος θα προσθεσω οτι στην Φυλης 10ετια 90 απο 93 μεχρι 2000 και βάλε, δεν ηξερες που να πρωτοπερασεις. Μιλαμε για Θεές στα 3 χιλιαρικα και καποιες φιρμες οπως η Νατασσα η πεταλουδα στα 5 χιλιάρικα. Περασμενες ωραιες εποχες.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.589
Πόντοι
11.020
Μουναρες οι κορασίδες στα τέλη των 90's στους Οίκους Ανοχής ΑΛΛΑ κάνανε υπεραπλα αποστειρωμενα προγραμματα.....!!!!!
Σωστά. Το έχουμε πει τόσες φορές… κ μάλιστα οι περισσότερες ιεραποστολικό κ πίσω κολλητό. Από πάνω ούτε για αστείο. Πολλές δε στο 5 λεπτό χτυπούσε η πόρτα.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.710
Κριτικές
126
Like
7.725
Πόντοι
7.885
Σωστά. Το έχουμε πει τόσες φορές… κ μάλιστα οι περισσότερες ιεραποστολικό κ πίσω κολλητό. Από πάνω ούτε για αστείο. Πολλές δε στο 5 λεπτό χτυπούσε η πόρτα.
Ε τότε τι χρυσές εποχές λέτε ρε τύποι. Μάλλον έπαιζαν πιο πολλά παράνομα εξτραδακια και δεν τα λέτε.
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
569
Like
2.109
Πόντοι
206
Ποιώ πίσω έχω αναφέρει ότι θα έρθει σε μια βδομάδα... πάει Τρίκαλα το κορίτσι
Έχουν τα Τρίκαλα studio?????
Θα πάω την άλλη εβδομάδα για 2-3 ημέρες για δουλειά
Μπας και τα επισκεφτώ …..
Δώστε τα φώτα σας ρε μάγκες …
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Χαχαχαχα

Λοιπόν,

Τα πρωινά σηκονομουν με την μπουτσα όρθια λαμπάδα!
Είχαμε κάτι καυλομουνα λοχίες.....και μου γινόταν ακόμη πιο κάγκελο!:erection:



ΥΓ: Από όλα τα σώματα ασφαλείας ο στρατός έχει τα καλύτερα μουνι@!:gumtits:
Οι καραβαναδες γ@μ@νε καλά! :wink:
Οσον αφορα τον στρατο
Τις γυναικες θα τις εχει απο κοντα οι διοικητης....
Σιγα μην τις αφηνε να παιξουν μπαλα με κατωτερες βαθμιδες.
Ασε που η αναλογία ειναι δυσαναλογη...5-6γυναικες για εκατονταδες υποψηφιους που θα κανουν κινηση?
Τα στελεχη του στρατου μαλλον τον ιδιο δρομο ακολουθουν(οικους ανοχης,στουντιο).
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Κωστάκη καλημέρα.

Λοιπόν,

Το 1997 μπορεί να είχε Μουναρες από την πρώην σοβιετική ένωση στους Οίκους Ανοχής της Αθήνας ΑΛΛΑ δεν παίζανε ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑΡΕΣ όπως: γλωσσοφιλα,ακαπωτες τσιμπουκλαρες,αρχιδογλυψιματαρες, 69αρες, στάσεις Kama sutra, πρωκτικαρες,ψυλοχυσιματαρες σε στόμα και μάπα.

Οι πορνοσταρικες γαμησαρες ήρθαν πάρα πολλά χρόνια μετά!
Πρωτοπόρος αυτών ήταν οι Ρουμάνες!
Ρουμάνικη σχολή!:pipa2:
Επιβεβαιώνω. Ακα πιπα ένα στα 10 δελα. Και τις κοιτουσαμε με μισό μάτι λόγω υγιεινής. Πολυ σκληροί χυστες τότε τολμούσαν να δώσουν ακα πιπετο. Τώρα δεν προλαβαινεις να τις πεις "βάλε λάστιχο" και το έχουν φτάσει στο λαρυγγι...!
Όντως είχε τρελά μουνιά. Φυλής παίζω μπάλα από το 1996. Ποσοστό 80% μουναρες.

Μετάξι ποσοστο 40% μουναρες. Αλλά ήταν σε απόλυτη παρακμη το Μετάξι. Εκείνη την εποχή η Φυλής είχε παραπανω ακμή και από τη Χρυσή Εποχή του Βυζαντίου!!
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Να ρωτησω κατι στους συναγωνιστες ελπιζοντας οτι ειμαι στο σωστο θρεντ:
Ειχα παει πριν κανα διβδομαδο φυλης 71Α, και ειχα συναντησει τη νικα για την οποια εχω γραψει και κριτικη. Και ξαναπαω σημερα, και ειναι μεσα η ροξανα, καινουργια και αυτη οπως η νικα, και ρωταω την τσατσα για τη νικα, μου λεει δεν την ξερω την κοπελα. Με ρωταει πως μοιαζει, της περιγραφω ακριβως, μου λεει δεν εχω ιδεα.
Σας ακουγεται φυσιολογικο σε φαση μπορει η μια τσατσα να μην ηξερε τις κοπελες που δουλευουν την ταδε μερα γιατι ειναι αλλη τσατσα τοτε, ή εγινε κανα υποπτο και την εξαφανισαν;
Δεν έγινε τίποτα, έτσι κάνουν όλες. Δε μιλάνε συνήθως οι αλλαγές βαρδιες μεταξύ τους παρα μόνο τα βασικά, δηλαδή θέματα ευταξιας - καθαριότητας - αλλαγή σεντονιων. Όσο πιο λίγα ξέρουν τόσο πιο καλά. Άτυπος νόμος.
Βέβαια μπορεί και να ήξερε αλλά έκανε την Κινέζα. Η Ρωξάνα είναι καινουρια, θέλει προμοταρισμα.
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Πληροφοριακα οι οίκοι Φυλής - Φωκαίας γωνία άλλαξαν χρώμα. Λαδί απόχρωση... Μάλλον αυτό είναι το χρώμα του γκροβερ γιατί όλες εκεί στο προγραμμα τους εχουν γκροβερ! (μερεντα απο οσπρια και χόρτα). Έπρεπε να βάλουν και λίγο καφέ για να γίνει "κάλυψη - απόκρυψη"! (... και κανένα δίχτυ παραλλαγης για τον ήλιο...).
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
Καλημέρα , παίζει τίποτα σε πετίτ/πιτσιρίκα σε μεταξουργείο/φυλής να πάω στοχευμένα (λόγω έλλειψης χρόνου) μεσοβδόμαδα ; και μέτριες υπηρεσίες να έχει δεν με νοιάζει και πολύ atm ή να πάω μπας και ξαναβρώ την Εύα την Ουκρανή;

Επίσης πριν καμιά 15αριά μέρες στο Κ27 με το μεγάλο σαλόνι (δεν είμαι σίγουρος αν είναι το Α ή Β) η τσατσά παρουσίαζε
3 λατίνες για τις οποίες ζήταγε 10-15-20 αντίστοιχα , αυτή με τα 20, ήταν ένα κοντούλικο πολύ όμορφο αδύνατο μωρό με μακρύ μαύρο μαλλί και σχετικά μικρό βυζί που με έψησε άσχημα αλλά θα περίμενα μία παρέα 3ων ρωσσόφωνων(δωμάτια σερί ) που ήταν ποιο γρήγοροι στο να βγάλουν το 20ρικο και δεν την πάλεψα , έχουμε καμιά πληροφορία γιατί δεν κράτησα όνομα ;
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Καλημέρα , παίζει τίποτα σε πετίτ/πιτσιρίκα σε μεταξουργείο/φυλής να πάω στοχευμένα (λόγω έλλειψης χρόνου) μεσοβδόμαδα ; και μέτριες υπηρεσίες να έχει δεν με νοιάζει και πολύ atm ή να πάω μπας και ξαναβρώ την Εύα την Ουκρανή;

Επίσης πριν καμιά 15αριά μέρες στο Κ27 με το μεγάλο σαλόνι (δεν είμαι σίγουρος αν είναι το Α ή Β) η τσατσά παρουσίαζε
3 λατίνες για τις οποίες ζήταγε 10-15-20 αντίστοιχα , αυτή με τα 20, ήταν ένα κοντούλικο πολύ όμορφο αδύνατο μωρό με μακρύ μαύρο μαλλί και σχετικά μικρό βυζί που με έψησε άσχημα αλλά θα περίμενα μία παρέα 3ων ρωσσόφωνων(δωμάτια σερί ) που ήταν ποιο γρήγοροι στο να βγάλουν το 20ρικο και δεν την πάλεψα , έχουμε καμιά πληροφορία γιατί δεν κράτησα όνομα ;
Φυλής 65αρια. Αννα Μαρία και Τζουλια.
Διάβασε κριτικές.
Φωλίτσα η Άννα Μαρία. Τζουλια τώρα φτιάχνει το βιογραφικό της...
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.280
Κριτικές
33
Like
29.220
Πόντοι
9.846
Δεν τις πρόλαβα αυτές τις εποχές!
Το 1996 ήμουν 6 χρονών παιδάκι. Έπαιζα ζορλι, μήλα, κρυφτό, κυνηγητό και έκανα ποδήλατο στις φτωχογειτονιές του Περιστερίου!

Στον κόσμο του μπουρδελινγκ μπήκα το 2008 σε ηλικία 18 ετών.

Έχω ακούσει και διαβάσει πολλές ιστορίες του παρελθόντος όλα αυτά τα χρόνια!

Από εποχή Τρούμπας στα 60's με τις γλυκές προσφυγοπούλες και τα καμπαρέ!

Αρχές των 80's με τους ήσυχους και ρομαντικούς Οίκους Ανοχής στο Ψυρρή!

Τα τέλη των 80's με τις πανέμορφες Γιουγκοσλάβες και Πολωνέζες στα cult ξενοδοχεία πέριξ της Ομόνοιας!

Και τέλος τα 90's με την πτώση της Σοβιετικής Ένωσης και την κάθοδο θεομουνων Σλάβων στη Φυλής!


:respect:
Μια Σουηδέζα δεν έχω δει ποτέ όμως ρε γαμωτο στους οίκους. Το έχω παραπονο..! Αλλά να μου πεις στη Σουηδία η εργασιακή επιτυχια είναι δεδομένη πριν γεννηθείς!
Ο γωνιακος οίκος στο Ψυρρή δουλευει ακόμα; Μια Ελληνίδα 45+ δουλευε αν θυμάμαι καλά.
Νομίζω δεν έχει κλείσει.
 

Mpooumpoukos

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
578
Κριτικές
19
Like
5.782
Πόντοι
1.436
Φυλής 65αρια. Αννα Μαρία και Τζουλια.
Διάβασε κριτικές.
Φωλίτσα η Άννα Μαρία. Τζουλια τώρα φτιάχνει το βιογραφικό της...
Ευχαριστώ, απ'ότι κατάλαβα οι 2 οίκοι εκεί έχουν κοπέλες αυτού του στύλ γενικά , good to know αν και πρωινή βάρδια για έμενα είναι σχεδόν ανέφικτο :S
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom