Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 282 άτομα (36 μέλη και 246 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Ειναι σκέτη γλυκα το βανεσακι και το μουνοζουμο της σταζει μελι..
Άμα κάνεις παζαρια με τη μανα της που είναι και τσατσά της μπορεί να στη δωσει και για ολο το βράδι σπίτι σου να της κάνεις ερωτα οσο θες με 500 ευρω φιλική τιμή.
Τι λέει το στόμα σου πάλι :2funny::2funny:
 

Partalis22

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2022
Μηνύματα
5
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα σας. Κανα γραννυ πάνω από 55 ετών υπάρχει στα σπίτια.? Ανεξαρτήτως βάρδιας. Εάν είναι και αδύνατη ακόμα καλητερα.! Οποίος συναγωνιστής έχει πληροφορίες ,ας ενημερώσει. Ευχαριστω
Δες εδω μυστη.Πολυ καλη επιλογη για granny 3η βαρδια


 

The Keeper

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2019
Μηνύματα
612
Κριτικές
21
Like
5.749
Πόντοι
1.436
Αυτή η Φωτεινή από Διδύμου που τώρα είναι Φυλής πώς αδυνάτισε έτσι? Τρόμαξα να την γνωρίσω της προάλλες!
Έχει αδυνατίσει τόσο πολύ σε βαθμό ανορεξίας....!!!!
Τα πόδια της είναι σαν καλαμάκια.... οδοντογλυφίδες πλέον!!
Που αυτή κάποτε είχε πανέμορφες, λαμπάδα ποδαρες.... αλλά Σκλεναρίκοβα!!


Περασμένα μεγαλεία...

Φίλε, εγώ που την επισκέφθηκα πριν καμιά εβδομάδα, είδα το αντίθετο. Την είδα φουσκωμένη (μάλλον από αλκοόλ; υπόθεση) από τη μέση και πάνω. Έτσι, το σώμα της έδειχνε σχετικά ανομοιόμορφο (και τα πόδια όπως τα περιέγραψες).
Παίζει αυτό να ήταν :hi:

Θεωρώ ότι δεν είναι κάτι σοβαρό, εφόσον προσέξει λίγο τη διατροφή της.
Η συμπεριφορά της για ακόμα μια φορά άψογη.

Στον γυρισμό έβγαζα τις τρίχες της ανανεωμένης της κόμης από πάνω μου.
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
Σήμερα πήγα κατά τις 5 η ώρα και το μαγαζί ήταν κλειστό..
δεν ξέρω για αύριο.
Η Βανέσα είναι ένα κοντοπουτανο μικρό της διπλανής πόρτας.
Όταν την πιάνεις αγκαλιά και της το χώνεις αρχίζει να βογγαει και να λέει διάφορα παραπονιαρικα και καυλιαρικα λόγια στην γλώσσα της,. έχει πάρα πολύ ωραία φυσικά βυζιά και αρκετά μεγάλα για το μπόι της .
Έχει κάτι μικρουλικα χεράκια όταν σε αγκαλιάζει, την παίρνω συνήθως σε στάση κουτάλι..το μικρό της γειτονιάς και αυτό με φτιάχνει

Αν με κορόιδεψε η τσατσά δεν μπορώ να ξέρω...
μηπως ξερεις για Νικολ ,Μ.Α 22 νομιζω ,εχω διαβασει κ γιαυτην οτι ειναι καλη ,εμφανισιακα πως ειναι?αξιζει?αυτη κ η Βανεσσα εχουν μπει στο στοχαστρο,λεω να κατεβω το απογευμα,σορρυ που σ πρειξα αλλα μενω μακρια αλλιως θα πηγαινα να τσεκαρα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Ξέρετε αν η Νάταλι στο Φωκαίας 17 κάτω δουλεύει και απόγευμα;
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
μηπως ξερεις για Νικολ ,Μ.Α 22 νομιζω ,εχω διαβασει κ γιαυτην οτι ειναι καλη ,εμφανισιακα πως ειναι?αξιζει?αυτη κ η Βανεσσα εχουν μπει στο στοχαστρο,λεω να κατεβω το απογευμα,σορρυ που σ πρειξα αλλα μενω μακρια αλλιως θα πηγαινα να τσεκαρα
Φίλε μου πραγματικά δεν ξέρω για ποια νικόλ μιλάς και αν είναι αυτή που δούλευε Ι37Β ...λέγεται οτι είναι αδελφή της βανεσας...κάποτε παλιά όταν ρώτησα την βανέσα για νικολ μου την έδωσε αμέσως στο viper στο δέλο ..πες μου αν λέμε για την ίδια αν δουλεύει στην ΜΑ22 τώρα και ότι εχει έρθει γιατί δεν το έχω πάρει χαμπάρι...ενημέρωσε αν είναι αυτή και θα σχολιάσω..
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Ειναι σκέτη γλυκα το βανεσακι και το μουνοζουμο της σταζει μελι..
Άμα κάνεις παζαρια με τη μανα της που είναι και τσατσά της μπορεί να στη δωσει και για ολο το βράδι σπίτι σου να της κάνεις ερωτα οσο θες με 500 ευρω φιλική τιμή.
Πουτανίτσες σαν την βανέσα δεν υπάρχουν στην πιάτσα στα μπουρδέλα...τις μεγαλύτερες σε ηλικία και νταρντανοπουτάνες τις έχω φάει στην μάπα και στην προσωπικά μου ζωή...αμα δεν πασπατέψεις νεανικό κορμί και ωραίο μουνάκι κουφέτο δεν πας στο παράδεισο...τέλος
 

paraskevasgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2022
Μηνύματα
289
Like
1.625
Πόντοι
201
Φίλε μου πραγματικά δεν ξέρω για ποια νικόλ μιλάς και αν είναι αυτή που δούλευε Ι37Β ...λέγεται οτι είναι αδελφή της βανεσας...κάποτε παλιά όταν ρώτησα την βανέσα για νικολ μου την έδωσε αμέσως στο viper στο δέλο ..πες μου αν λέμε για την ίδια αν δουλεύει στην ΜΑ22 τώρα και ότι εχει έρθει γιατί δεν το έχω πάρει χαμπάρι...ενημέρωσε αν είναι αυτή και θα σχολιάσω..
δεν ξερω ,δεν την εχω δει απο κοντα ,γι αυτο ρωτησα,απλα ειχα διαβασει οτι ειναι καλη,στις κριτικες λεει οτι ειναι ρωσιδα 20κατι χρονων ομορφη με ωραιο στηθος
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Φίλε μου πραγματικά δεν ξέρω για ποια νικόλ μιλάς και αν είναι αυτή που δούλευε Ι37Β ...λέγεται οτι είναι αδελφή της βανεσας...κάποτε παλιά όταν ρώτησα την βανέσα για νικολ μου την έδωσε αμέσως στο viper στο δέλο ..πες μου αν λέμε για την ίδια αν δουλεύει στην ΜΑ22 τώρα και ότι εχει έρθει γιατί δεν το έχω πάρει χαμπάρι...ενημέρωσε αν είναι αυτή και θα σχολιάσω..
Άλλη είναι αυτή.
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Σε ποιό σπιτάκι δουλεύει η Βανέσσα;
 

nert

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2015
Μηνύματα
183
Like
866
Πόντοι
81
Καλησπέρα σε όλους.Η Μπαρμπορα θα είναι αύριο μόνο πρωί στην οδό Βέργας.Καλη εβδομάδα.
 

jimozz1

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2022
Μηνύματα
70
Like
32
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές,καμιά ενημέρωση για διδύμου,τώρα;μην κατεβαίνω τσάμπα
 

fluffy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα
361
Κριτικές
13
Like
1.625
Πόντοι
431
Τον τελευταίο μήνα...
Ιωαννίνων 3 πάνω-Άννα ξανθό καβλοράπανο, εξαιρετική (9/10)..
Διδύμου 8 ,πρωί-
Ελένη ξανθια milf ,πολύ καλη(8/10)..
Περγάμου 1,πρωί..
Μήρα, καλή..(6/10)..
Περγάμου 27-Ελένη,ψηλή νταρντάνα promilf,τίποτα ιδιαίτερο(3/10)..
Καληνύχτα και να γαμάτε αδέρφια..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Ιωαννίνων 3 πάνω-Άννα ξανθό καβλοράπανο, εξαιρετική (9/10)..
μαζι με
ιρινουσκα / φωκαιας 19
μαρινα / φωκαιας 27αρια / φιλιππιδου
ναταλι / λιοσιων 73αρια
αντριανα / χωματιανου 11
χριστινα / φυλης 65
οτι καλυτερο αυτην τη στιγμη.
ΤΡΕΛΑ ΓΑΜΗΣΙΑ !!! :fuck1:
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
Xθες πέτυχα την χριστίνα την ώρα που άλλαζε βάρδια από πρωινή σε απογευματινή απο το δίπλα όροφο στο ισόγειο Φ65. Την είδα με σορτς μπλουτζίν , άσπρη μπλούζα και με τα καταπράσινα μάτια καύλωσα...περίμενα και μολις άνοιξαν τα φώτα μπήκα, να μην πολυλογώ , πολύ ευδιάθετη κοπέλα, δεκτική σε χάδια και φιλια στο σώμα, λαιμό και μάγουλα, ελαφριά αργή πίπα...όταν την πήρα ιεροποστολικό και σηκώνοντας τα δυο της τα πόδια το αρν΄ήθηκε , τον έχεις μεγάλο...πισωκολλητό μετα στην μεγάλη κωλάρα της και τέλος εκει..από την εμπειρία μου είναι αλβανέζα και μοιάζει στην εξυπηρέτηση με την αννίτα , πάρα πολύ καλή αλλά οχι κάτι ιδιαίτερο για μένα..καλή επαγγελματίας τύπου αλβανίας που εκτιμά τα λεφτά ..
 
Τελευταία τροποποίηση:
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom