Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 285 άτομα (36 μέλη και 249 επισκέπτες)

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Είναι η μπετυ...η επονομαζομενη και βασιλισσα...δουλευε παλιά στην τροφωνιου 13 , και για λίγο καιρό στο Αχαρνών 85 , ρεπατζου της εβε...μη μασάς από τις βυζαρες της...εχει γίνει ψιλοξεπετα...το μονο που την νοιάζει είναι να βλέπει τον εαυτό της σε καθρέπτη όταν γαμιεται...
Ναι η ρουφιάνα ε; Θα την βάλω τότε μπροστά στον καθρέφτη να κοιτάει.
Τι έχουμε δω κύριε ρομπέν των πρωκτών;; Eρωτεύτηκες;;:grin::2funny:
ΜΑΛΑΚΑ, με έπνιξες. :birdman:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626

Babisspi

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2022
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Κατέβηκα το πρωί κάτω,πήγα να δω την πιπινα στο 66α αλλά ήταν κλειστό,μετά πήγα Περγάμου και αυτό κλειστό,λέω δεν πάω στη Μιλένα διδύμου,μόνο η Βικτώρια η τσα μου είπε ότι πήρε άδεια μέχρι τις 28 του μήνα.
Έφυγα για μεταξύ για καμιά λατίνα,στο υπόγειο του 27 ήταν δύο η Άννα μπελά και μια άλλη,διάλεξα την Άννα μπελά που ήταν πιο όμορφη.
Μπαίνω στο τρισαθλιο δωμάτιο και περιμένω,μετά από 3 λεπτά μπαίνει το μωρό,ένα όλα για χαιρετουρα και ξαφνικά βλέπω ένα αερόστατο να προσγειώνεται στη πουτσα μου,αρχίζει μια άθλια πίπα που ούτε φαντάρο δεν καβλωνε,αφού πάει να μου ξερχαβαλωσει τη πουτσα της λέει ήρεμα με χαρακτηριστική κινήσει των χεριών μου για να καταλάβει μιας και δεν ξέρει ελληνικά,γυρνά με κοιτάει με ένα βλέμμα άντε να τελειωνουμε,τα παιρνώ στο κρανίο και αρχιζω να της φωνάζω τι με κοιτάς έτσι μωρη πατσαβούρα?χέστηκε λίγο που μου γύρισε το μάτι, σηκώνομαι από το κρεβάτι και της λέω να πάρει το πουλο,καθόταν και με κοίταγε σαν γατάκι,Έλα το μπούλο της λέω και της κάνω κίνηση να φύγει.
Ντύνομαι ανοίγω τη πόρτα και με περιμένει η γριά τσατσα στη πόρτα,τι έγινε μου λέει και δεν είναι τρόπος να μιλάω έτσι στο κορίτσι,κάθεται και κλαίει στο κουζινακι από το φόβο της.Βαλτε μυαλό της λέω γιατί θα σας στέλνω κάθε μέρα τους μπάτσους και θα σας το κλείσω το μαγαζί της.
Οι Πακιστανοί που ήταν στο σαλόνι με είδαν παρμένο και την κάνανε με ελαφρά,ένας με περίμενε έξω από το μαγαζί και με ρωτάει φιλαράκι τι έγινε?το μπούλο του λέω μη φας τίποτα κρανιές στο κεφάλι βρωμιάρη.Το πούλο και αυτός.

Ρε φίλε στείλε μου αν μπορείς PM το instagram της
Και εμένα φίλε
 

info@123

Μέγας
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
858
Κριτικές
66
Like
12.209
Πόντοι
4.706
Φεύγοντας από το γήπεδο της Λεωφόρου, χθες το βράδυ, όπου είδα τον Παναθηναϊκό να κάνει το 5/5 στην Σούπερ Λίγδα, πήγα στο Βέργας 7, για να δείξω την Σαμπίνα στον φίλο μου. Αυτή τη φορά την πετύχαμε και περιμέναμε να την δούμε στο σαλόνι, καθώς ήταν μέσα στο δωμάτιο, όπου την γαμούσε ένας πιτσιρικάς 17-18 ετών. Στο σαλόνι, μαζί μας, περίμενε και ο φίλος του. Ο πιτσιρικάς αργούσε χαρακτηριστικά, με αποτέλεσμα να γεμίσει το φουαγιέ, καθώς ερχόταν διαρκώς άτομα. Εν τω μεταξύ, το στέρεο έπαιζε τραπ, κάνοντας ανυπόφορη την αναμονή. Από το δωμάτιο ακούγονταν τα βογγητά της Σαμπίνας και οι σφαλιάρες που έτρωγε από τον μικρό. Η κοπέλα βγήκε από το δωμάτιο, μετά από 15-20 λεπτά, φορώντας μόνο μια καρώ μίνι φούστα. Ήταν εμφανώς ταλαιπωρημένη, από το άγριο γαμήσι και τα μαλλιά της κάλυπταν το πρόσωπό της και την έκαναν να μοιάζει σαν την Carrie, την ομώνυμη πρωταγωνίστρια της ταινίας τρόμου του 1976. Στην θέα αυτής της εμφάνισης, φύγαμε όλοι από το τσαρδί. Καθώς φεύγαμε, η Σαμπίνα επέστρεψε στο δωμάτιο, κρατώντας ένα πακέτο με χαρτοπετσέτες και κάνα δυο κωλόχαρτα. Φαίνεται πως ο πιτσιρίκος έδωσε πολύ πόνο στην μικρή και το κρεββάτι μετατράπηκε σε πεδίο μάχης. Μπήκα και στο Βέργας 3 και στο απέναντι του, χωρίς να δω κάτι το αξιοσημείωτο. Καβαλήσαμε και οι δύο την μηχανή και πήραμε το δρόμο της επιστροφής, με τον φίλο μου να ρίχνει μπινελίκια, στο κινητό, σε μία γκόμενα που του έπρηζε τα αρχίδια.

ΥΓ: ΠΑΟ ΓΕΡΑ, ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΞΑΝΑ!
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Πέρασμα απο φυλής.. Μια απ τα ίδια.. Λαοθάλασσα απο πιτσιρικαρία που μπουκάρουν ανα 11αδες στα σπιτάκια για τσάρκα και χαβαλέ

Πέρασα απο μερικά και δεν με τράβηξε τίποτα
Κατέληξα στο φ65 σε μια τύπισσα που κάνει παιχνίδι στο σαλόνι, τρίβεται πιάνει πουτσους σε φιλάει και γενικα πουλάει ερωτα και παθος(red flag) δεν συγκράτησα όνομα

Περασα μεσα λεω δε γαμιέται πρωτο άδειασμα ειναι ας ειναι και ξεπέτα..

Ηρθε η τύπισσα, στάθηκα όρθιος αυτη κάθησε στο κρεβατι, μου φόρεσε την καπότα στον ήδη καβλωμενο πουτσο και άρχισε μια ανούσια πιπα, με το που τς πιάνω το βυζι καν '<Αχ ποναω>

Ουτε 1μιση λεπτό η πιπα και απλώνεται στο κρεβάτι για ιεραποστολικό αλλα το γαμήδι οπως ολα σε αυτους τους οίκους εχουν κατι λακούβες που φτάνουν στον 3ο κοσμο και δεν βολεύουν καθολου
Ερχεται απο πανω και αρχίζει να αερογαμιεται,
Παιρνω τα ηνία την αρπάζω απ τα κωλομερια και με το που αρχίζω να την σφυροκοπαω απο κατω παλι αυτη <Αχ ποναω> και μου κατεβάζει το χέρι

Ε ωραια της λεω κανε οτι θες με ενα βλέμα απορίας

Την παιρνω σκυλισιο για να τελειώσω αφου η σταση ειναι το κουμπι μου, εχυσα σηκώθηκα και αυτη ηρθε πανω μου με αγκάλιασε και μου έδινε φιλια στο λαιμό
Ελεος
Μαλακισμένο γαμήσι, ας τα κανουν 10 ευρω κι εκεί να τελειώνουμε αφου δεν υπάρχουν διάφορες...

Επιτοπου συνεχίζω για βεργας
 

Anal popcorn

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Μαρ 2015
Μηνύματα
665
Κριτικές
11
Like
5.998
Πόντοι
1.336
Μπαίνω βέργας 7 και επιτέλους ακουω την τσα να παρουσιάζει ονομαστικά την πολυσηζητημενη σαμπινα
Επιτέλους λεω εγω θα δω την γκόμενα για την οποία εχουνε πνίγει στα σάλια απο τους αγαπουλιδες..

Ωραίο κοριτσι όντως, το πιο ωραιο που εχω δει σε μπουρδέλο.

Πληρώνω και περιμένω 4ος στη σειρά.
Μπήκα στο δωμάτιο περίμενα αρκετή ώρα ωσπου ήρθε η λεγαμενη.

Εκατ σε διπλα μου να γθυθει και ξσπκωσαμε στο κρεβάτι..
Αρχισε να μου φυλάει τον λαιμό και βα μου γλύφει τις ρώγες (αδιάφορο..)
Κανει λιγο αριστερα και μου στήνεται για να την γλυψω??
Ενταξει εδωσα μερικα φιλια γυρω γυρω σε ολο της το κορμί αποφεύγοντας ανοιχτές κοιλότητες..

Γύρισα να μου πάρει πιπα η οποια ήταν καλη με διαρκεια, έβαζε γλώσσα, την εγλυφε κατα μήκος ενω έκανε δοκιμή για βαθυ οταν της έσπρωξα λιγο το κεφάλι, αρ ολα αυτά δεν τα κατάφερε..

3-4 λεπτα με ρώτησε πως θέλω και ηρθε απο πανω,
Με το που μπηκε μεσα στο ωραίας αίσθησης μουνάκι της άρχισε εναν θεατρινισμο για όσκαρ.. Σε βαθμο που σε ξενερωνε αντι να σε καβλωνει..
Πανω κατω αυτη, την γραμπωσα εγω και προσπάθησα να τριψω το σημριο G αλλα μου τράβηξε τα χερια και νε σταμάτησε.

Δεν ξερω κατι δεν μιυ κόλλαγε, δεν το ευχαριστιομουν.
Γυρίσαμε doggy και ενώ προσπαθούσα να γαμησω αυτη έσπρωχνε τον κώλο της χάνοντας τον ρυθμό..

Εεε λεω απο μέσα μου δεν θα κάνετε οτι γουστάρετε πια.
Της άρπαξα δυνατά τα κωλομερια και ξεκίνησα ενα ταχύτατο και βαθυ κομπρεσέρ οου τοτε άρχισε όντως να φωνάζει βγάζοντας στο τελος εναν αναστεναγμό αφου έχυσα.

Να σημειώσω πως αλλάξαμε συνολικά 3 κουβέντες σε ολη τη διάρκεια

Πιστεύω αξιζει τα 20 αποκλειστικά λογο εμφάνισης
Φαντάζει σαν να γαμας την καυλιτσα ντροπαλή συμφοιτητρια σου

Παρ όλα αυτα θα την ξσνα συναντήσω μονο για άδειασμα
 

Jason Lee Son

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2017
Μηνύματα
193
Κριτικές
4
Like
519
Πόντοι
21
Να πούμε και αυτό είναι αξιοσημείωτο.Χθες πήγαινα να ξαναγαμευσω την Βανέσα (έχω αδυναμία στις μικρές για αυτό πάω στά δέλα). Μπήκα μέσα και μου λέει η τσατσά χαμογελώντας... είναι πρόγραμμα 1:30 ώρας, πόσο της λέω...270€...καραφλιασα.
270€ για 1:30 ωρα είναι τα διπλάσια αν υποθέσουμε οτι για 10 λεπτά είναι 15€, κάποιος πιάστηκε μεγάλο κορόιδο. Αν έλεγε αλήθεια η τσατσα για τη τιμή ή για το αν ήταν στο δωμάτιο όντως.

Για κάποιον που ρώτησε πιο πάνω πιάνει δουλειά γύρω στις 18:30.
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Καλησπερα σας. Κανα γραννυ πάνω από 55 ετών υπάρχει στα σπίτια.? Ανεξαρτήτως βάρδιας. Εάν είναι και αδύνατη ακόμα καλητερα.! Οποίος συναγωνιστής έχει πληροφορίες ,ας ενημερώσει. Ευχαριστω
Kαλημερα 999...περνα μια βολτα απο Ιασωνος...στο τελευταιο σπιτι προς Αχιλλεως στο αριστερο σου χερι οπως κατεβαινεις ...περασα μια βολτα εχτες και στην απογευματινη βαρδια ηταν η Ελενη....Αδυνατη...ωριμη κολασμενη σαρκα...Ξανθια....
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλημερα στους Φιλους....μικρη βολτα στοχευμενη...εχτες...λαικη απογευματινη
Τροφωνιου 13.....βγηκε η Νατασα...μαλλον ηταν με την Ειρηνη
Τροφωνιου 13 οροφος......Η Αννα.....συμπαθητικη παρουσια.....ωραιο κορμι...βυζαρες ωραιες...μαυρο μαλλι περιποιημενο
Ελλης 3.....η Ειρηνη.....η τσατσα βαριοτανε να μιλησει....περασα απο εκει μπας και πετυχω μια Milgogranny που ειχε αναφερθει απο συναγωνιστη μπας και την ξερω....και αν δεν την ξερω να την γνωρισω...anyway....
Αγκυρας 12...στο ενα ηταν η Ευα....και η Μαρια...Μαιρη....μια με κοντο μαυρο μαλλι...δεν περασα μαζι της και μου την ψιλοειπε αλλα στα αρχιδια μου....
Αγκυρας στο αλλο διπλα η Αντριαννα...κλασσικα
Καλυμνου 48....ισογειο...ανοιχτο φωτακι αλλα κλειστη πορτα....δεν ανοιγε....μαλλον ηταν σε κανενα προγραμμα με συναγωνιστη....
Καλυμνου 48 οροφος η Χριστινα......η γνωστη....ηρεμη παρουσια....ζωδιο Κριος...την εχω παρει...
Μαγνησιας 1.....η Νταιανα.....ακομα μια φορα τιμησε τον οβολο....
Περασμα απο μεταξουργειο μπας και πετυχω την Λιλιαν....στην αρχη της Ιασονος...δεν θυμομουν και Νουμερο...περασα και στα 3 ...αν δεν κανω λαθος στο 1....Ιασονος 1..α..β...γ...
Στο α αν δεν κανω λαθος ηταν η Κλεοπατρα....milfaki....καρε μαλλι...καλο σωμα...συμπαθητικη...αλλα η τσατσα ψιλοχανει...φευγοντας της ειπα οτι χανει πελατες με την συμπεριφορα της.....ηθελε κουβεντα αλλα δεν ειχα ορεξη να της εξηγω....στα αλλα δεν θυμαμαι.....
Περασα και σε 2-3 αλλα δεν αξιζει να πω...ουτε και τα συγκρατησα...
Ιασονος στο τελευταιο προτου βγω Αχιλλεως στο δεξι μου χερι η Ελενη..αδυνατο granny...την εχω παρει..οχι εκει αλλα σε καποιο αλλο...Βεργας????Τροφωνιου????δεν θυμαμαι....ισως ο Τιτανας Smirnis θυμαται που εχει εργαστει...
Κολωνου 48α η Ευα...κλασσικα....στο διπλα δεν θυμαμαι....
Κολωνου 47...η Ελενη....ψιλοφευγατη μου φανηκε.....αλλα συμπαθητικουλα...grannaki....ελεγα να περασω αλλα δεν ειχα διαβασει κριτικες.....μπηκε ομως στον στοχο να την παρω.......φαινεται με καυλωνουν τα τρελοκοριτσα.....
Καλα να περνατε......
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Αυτή η Φωτεινή από Διδύμου που τώρα είναι Φυλής πώς αδυνάτισε έτσι? Τρόμαξα να την γνωρίσω της προάλλες!
Έχει αδυνατίσει τόσο πολύ σε βαθμό ανορεξίας....!!!!
Τα πόδια της είναι σαν καλαμάκια.... οδοντογλυφίδες πλέον!!
Που αυτή κάποτε είχε πανέμορφες, λαμπάδα ποδαρες.... αλλά Σκλεναρίκοβα!!


Περασμένα μεγαλεία....
Το ποτό την έχει τσακίσει
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Μόλις πήρα την Ουκρανέζα Τατιάνα στο Ιάσονος 1Γ,ίδια μού φάνηκε όπως στο Ιάσονος 2 όροφο πριν από 4-5 χρόνια, ιδανική για αυτούς που γουστάρουν τα μιλφοστυλιάρια, καυλιάρα και περιποιητική, το μοναδικό της μείον η προβληματική οδοντοστοιχία αλλά δεν θα την αγοράσουμε κιόλας...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
19
Like
13.834
Πόντοι
3.246
Τι έχουμε δω κύριε ρομπέν των πρωκτών;; Eρωτεύτηκες;;:grin::2funny:
Μύστη, καταλαβαίνεις ότι για να μπαίνω σε απλό πρόγραμμα με 69, ενώ είμαι άρρωστος πρωκτικομανης :zfuck:, σημαίνει ότι τα πράγματα πάνε προς γάμο! :2funny: #NOT #NEVER
 
Εγγρ.
28 Νοε 2020
Μηνύματα
86
Κριτικές
2
Like
800
Πόντοι
360
270€ για 1:30 ωρα είναι τα διπλάσια αν υποθέσουμε οτι για 10 λεπτά είναι 15€, κάποιος πιάστηκε μεγάλο κορόιδο. Αν έλεγε αλήθεια η τσατσα για τη τιμή ή για το αν ήταν στο δωμάτιο όντως.

Για κάποιον που ρώτησε πιο πάνω πιάνει δουλειά γύρω στις 18:30.
Πήγα 7:15 και μου λέει η τσατσά έλα 8:30 ..
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Πολύ θα γουσταρα μια παρτουζα με τα στανταρακια μου Μπαρμπορα , Μιλένα και Ανδριάνα . Να μην ξέρω που να τον χώσω και που να χωθώ.
 

cervantes

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Σεπ 2007
Μηνύματα
902
Κριτικές
191
Like
4.398
Πόντοι
15.775
Στο Μεταξουργείο υπάρχουν κατι ρωσίδες που κλέβουν στον χρόνο. Δεν μιλάνε ελληνικά,αγγλικά και δεν μπορείς να συνεννοηθείς. Τελευταίο παράδειγμα ρωσσίδα milf από Κολωνού 48 στην δεύτερη βάρδυα. Έκανε καλή πίπα χωρίς να αφήνει χαιδέματα, πισωκολλητό στο οποίο πήγε να κλέψει αλλά ανέβηκα από πάνω και δεν την άφησα. Μετά άρχισε να μου λέει να τελειώσουμε αλλά την έστησα και για ιεραποστολικό. Πάλι με΄τα από λίγο παράπονα και άρχισε να λέει ότι πέρασαν 10 λεπτά. Φυσικά δεν ήταν έτσι και της το είπα. Για να ξεφύγει έκανε και καλά ότι την φωνάζει η τσατσά. Στο τέλος σηκώθηκε και έφυγε από το δωμάτιο. Δεν καταλάβαινε τι της έλεγα αλλά μάλλον θα είχε πιεί κάτι γιατί γενικά ήταν σε άλλη φάση.
 
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
111
Like
152
Πόντοι
1

μέθοδος kakeibo​

Ποιες ερωτήσεις πρέπει να κάνεις πριν αγοράσεις κάτι:​

  • Μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό;
  • Μπορεί η οικονομική μου κατάσταση να υποστηρίξει αυτή την αγορά;
  • Θα το χρησιμοποιήσω;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω επειδή το είδα σε μία διαφήμιση;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω εξαιτίας της ψυχολογίας που βρίσκομαι σήμερα;
  • Πώς θα αισθανθώ αν το αγοράσω και πόσο θα διασκέσει αυτό το συναίσθημα;
 

Charis90

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2022
Μηνύματα
47
Like
223
Πόντοι
20

μέθοδος kakeibo​

Ποιες ερωτήσεις πρέπει να κάνεις πριν αγοράσεις κάτι:​

  • Μπορώ να ζήσω χωρίς αυτό;
  • Μπορεί η οικονομική μου κατάσταση να υποστηρίξει αυτή την αγορά;
  • Θα το χρησιμοποιήσω;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω επειδή το είδα σε μία διαφήμιση;
  • Το χρειάζομαι ή θέλω να το αγοράσω εξαιτίας της ψυχολογίας που βρίσκομαι σήμερα;
  • Πώς θα αισθανθώ αν το αγοράσω και πόσο θα διασκέσει αυτό το συναίσθημα;
Και που κολλάει αυτό με την ημερήσια ενημέρωση;
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Να πούμε και αυτό είναι αξιοσημείωτο.Χθες πήγαινα να ξαναγαμευσω την Βανέσα (έχω αδυναμία στις μικρές για αυτό πάω στά δέλα). Μπήκα μέσα και μου λέει η τσατσά χαμογελώντας... είναι πρόγραμμα 1:30 ώρας, πόσο της λέω...270€...καραφλιασα.
Ειναι σκέτη γλυκα το βανεσακι και το μουνοζουμο της σταζει μελι..
Άμα κάνεις παζαρια με τη μανα της που είναι και τσατσά της μπορεί να στη δωσει και για ολο το βράδι σπίτι σου να της κάνεις ερωτα οσο θες με 500 ευρω φιλική τιμή.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom