Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 360 άτομα (30 μέλη και 330 επισκέπτες)

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Σύντομη επίσκεψη στην Φυλής, λόγω κινητοποιήσεων των φοιτητών της ΑΣΟΕ.

Πήγα να βρώ την Βικτώρια του HotScorpio , χωρίς επιτυχία.
Παρακαλώ, αν κανείς την πετύχει κάπου, ας μας ενημερώσει.
Ευχαριστώ.

Λοιπόν,

Φυλής 109β : Η τρελο-Έλενα
Φυλής 67 : Η Νέλλη
Φυλής 65α : Η Άννα
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Για την συγκεκριμένη Νικόλ, έχω την διαίσθηση (και όπως επιβεβαιώνεται από αρκετούς συναδέλφους) ότι είναι μάλλον ..."άπειρη" ή σχετικά ψυχρή  :dunno:

Μπορεί και να μην γουστάρει ιδιαίτερα την δουλειά της, ή μπορεί να άργησε να στρώσει.
Σεβαστή κάθε άποψη και εξήγηση.
Πάντως για μένα είναι οκ. Μην μου πουν ότι της κάνω και διαφήμιση.

ισχυει! αμα πας 2-3 φορες σου φερεται οκ η τσατσα αυτη.θυμαται καλα και σε προσεχει,ειναι αρκετα καλη μαζι σου..αμα πας μερικες φορες και δε μπεις,αρχικα σε κοιταει στραβα και μετα σε κραζει κιολας. :grin:

To να σου φέρεται καλά το θεωρώ λογικό. Τους καλούς πελάτες το μαγαζί πάντα τους προσέχει, είτε είναι μπουρδέλο, είτε είναι μπουζουξίδικο.
Το κράξιμο βέβαια δεν το καταλαβαίνω.

δεν ανεβαζεις ρε φιλε μια κριτικη για τη νικολ? βασικα απο τρομπονι και στησιματα τι λεει μεσα?

Σε θέματα πίπας είναι αρκετά καλή, ρουφιχτή κυρίως αν και δεν αποφεύγει την χρήση δοντιών. Μπαλάκια πάντως δεν γλύφει.
Για τα στησίματα της είναι εξαιρετική. Βέβαια, εδώ δεν είμαι αντικειμενικός, γιατί έχει μάθει ο ένας τον άλλο, και ξέρει πως να μου στηθεί.

Θα (ξανα)περάσω πάντως για test drive σύντομα, οπότε θα γράψω.

Η αποκαλούμενη Έλενα η γυρολόγος;
Μία σκουρόχρωμη...

Δεν με βοηθάς. Πάντως ναι, είναι σκουρόχρωμη.
 

bazas

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
373
Κριτικές
61
Like
3
Πόντοι
2.062
Σύντροφοι βλέπω αρκετές κριτικές τελευταία για Τροφωνίου 11 και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου. Μπορεί να μην έχω πάρει κοπέλα, αλλα το πορνοσκάουτινγκ δεν είναι  μόνο οι κοπέλες, αλλά όλο το μαγαζί. Πρίν κανα μήνα έτυχε να πάω στο συγκεκριμένο ρδέλο, (στο πάνω) 3 φορές σε 12 μέρες. Είχα διαβάσει μια κριτική και ήθελα να πετύχω την κοπέλα. Και τις 3 φορές εμφανίστηκε η ίδια κοπέλα, ομορφη μεν, όχι για τα γούστα μου δε, αλλα και η ίδια τσατσα. Την ΄3η φορά λοιπόν, η υποκρίτρια και κακιασμένη τσατσα, αφου της λέω ευχαριστώ μου λέει:
"Αφού δεν περνάς γιατί έρχεσε συνέχεια εδώ"
Απαντώ ευγενέστατα:
"Λυπάμε, αλλά όλο την ίδια κοπέλα βλέπω και δεν είναι του γούστου μου."
Και απαντά
"Εγώ δεν αλλάζω τις κοπέλες μου κάθε 3 και λίγο. Αλλά δεν έρχεσε για αυτό, πέρνεις μάτι για να την παίζεις"
Συνεχίζω ευγενέστατα, αλλά με πολύ θυμό
"Λυπάμαι για αυτο που είσαι"
Και αποχώρησα.
Αυτή συνέχισε να βρίζει...
Εννοείτε οτι για την επόμενη 10ετία δεν θα ξαναπατήσω.
Ας μην κρίνουμε μόνο κοπέλες, αλλά και σωστές συμπεριφορές.
 

Επισκέπτης
Σύντροφοι βλέπω αρκετές κριτικές τελευταία για Τροφωνίου 11 και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την εμπειρία μου. Μπορεί να μην έχω πάρει κοπέλα, αλλα το πορνοσκάουτινγκ δεν είναι  μόνο οι κοπέλες, αλλά όλο το μαγαζί. Πρίν κανα μήνα έτυχε να πάω στο συγκεκριμένο ρδέλο, (στο πάνω) 3 φορές σε 12 μέρες. Είχα διαβάσει μια κριτική και ήθελα να πετύχω την κοπέλα. Και τις 3 φορές εμφανίστηκε η ίδια κοπέλα, ομορφη μεν, όχι για τα γούστα μου δε, αλλα και η ίδια τσατσα. Την ΄3η φορά λοιπόν, η υποκρίτρια και κακιασμένη τσατσα, αφου της λέω ευχαριστώ μου λέει:
"Αφού δεν περνάς γιατί έρχεσε συνέχεια εδώ"
Απαντώ ευγενέστατα:
"Λυπάμε, αλλά όλο την ίδια κοπέλα βλέπω και δεν είναι του γούστου μου."
Και απαντά
"Εγώ δεν αλλάζω τις κοπέλες μου κάθε 3 και λίγο. Αλλά δεν έρχεσε για αυτό, πέρνεις μάτι για να την παίζεις"
Συνεχίζω ευγενέστατα, αλλά με πολύ θυμό
"Λυπάμαι για αυτο που είσαι"
Και αποχώρησα.
Αυτή συνέχισε να βρίζει...
Εννοείτε οτι για την επόμενη 10ετία δεν θα ξαναπατήσω.
Ας μην κρίνουμε μόνο κοπέλες, αλλά και σωστές συμπεριφορές.

Εἶναι γενικὴ ἡ διαπίστωσις ὅτι ἐπιβάλλονται οὐσιαστικαὶ ἐνέργειαι διὰ τὴν ἐπίλυσιν τοῦ προβλήματος τῆς συμπεριφορᾶς τῶν ὑπηρεσιῶν
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783
Τα πορνεία της οδού Αχιλλέως φέρνουν στο νου σταθμούς πρώτων βοηθειών. Λειτουργούν 24Χ7Χ365, με πόρνες που θυμίζουν νοσηλευτικό προσωπικό…
Περί την ώρα 13:00, η πλέον αξιόλογη Λώρα, στο 48 κάτω.
Η Αλβανίδα στο 51, με την έξοδό της στο σαλόνι έπαθε λόξυγκα.
Στα υπόλοιπα 3, καμία αξιόλογη πόρνη.
Κατευθυνθήκαμε για εξερεύνηση του παρακείμενου «Βασιλείου του Μεταξουργείου» (σύμφωνα με την ορολογία άλλων σχολιαστών-ηδονοθηρών), αρχικά οδός Ιάσωνος.
Εν γένει αθλιότητα, να μπαινοβγαίνουν στα πορνεία αρκετοί Πακ-Αφγαν-Μπαγκ και 2-3 Ρώσοι με φυσιογνωμίες κακοποιών.
Αρχικά αποπειραθήκαμε κατάθεση στην βαμμένη ξανθούλα Τσέχα (Βάνα?), αλλά λίγο πριν την κορύφωση συλλάβαμε τον εαυτό μας να πιέζεται, οπότε δώσαμε παράγγελμα να λυθεί η συνεδρία.
Αποπειραθήκαμε εκ νέου κατάθεση στο 33, με μικροκαμωμένη Ινδο-Πακιστανο-Μπαγκλατεσιανή. Ίδια κατάσταση ως άνω, λύσαμε κι αυτήν τη συνεδρία προ εκσπερματώσεως.
Καταφύγαμε λοιπόν στο Βασίλειο της Φυλής, και ειδικότερα στο 71Α.
Ήταν η τρίτη φορά φέτος στης Βαρβάρας. Το μαγαζί αντιλαλούσε όπως και τις άλλες φορές από βαλκανικά ελαφρολαϊκά και σκυλάδικα, όχι δυσάρεστα, χωρίς όμως να αντιλαμβανόμαστε από ποια χώρα...
Εμφανισιακά, είναι αυτό που από την παιδική ηλικία ορίζαμε ως ελκυστική γυναίκα: Μελαχρινή, απροσδιόριστη ηλικία, 30-40, με προεξέχοντα βυζιά και κώλο, άκρως γαμήσιμη.
Οι απόψεις και απορίες που έχουν εκφράσει άλλοι κύριοι για τη συναισθηματική - διανοητική της ταυτότητα, είναι εύλογες.
Φαίνεται για κυρία που έχει την ιδιότητα της συναισθηματικής ταύτισης (empathy), δηλ. μπορεί και "μπαίνει στο μυαλό σου" και βλέπει τον κόσμο όπως τον βλέπεις εσύ. Αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα και ευφυΐα, αλλά συνήθως σημαίνει συναισθηματική ισορροπία. Δηλαδή, είναι συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει.
Εκσπερματώσαμε γοργά και χαρωπά!
Μπρρρρράβο Βαρβάρα.
Η Βαρβάρα λοιπόν μας άνοιξε την όρεξη, τόσο που μετά από λίγο σταθμεύσαμε στο επί της οδού Αλκιβιάδου 16 πορνείο όπου συνουσιασθήκαμε και εκσπερματώσαμε εκ νέου επί της Βουλγάρας χυμώδους κυρίας (Ντιάνα?).
Με τις υγείες μας.
 

Επισκέπτης
Οι απόψεις και απορίες που έχουν εκφράσει άλλοι κύριοι για τη συναισθηματική - διανοητική της ταυτότητα, είναι εύλογες.
Φαίνεται για κυρία που έχει την ιδιότητα της συναισθηματικής ταύτισης (empathy), δηλ. μπορεί και "μπαίνει στο μυαλό σου" και βλέπει τον κόσμο όπως τον βλέπεις εσύ. Αυτό δεν σημαίνει απαραίτητα και ευφυΐα, αλλά συνήθως σημαίνει συναισθηματική ισορροπία. Δηλαδή, είναι συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει.

Πάντως ἐγὼ νομίζω ὅτι ἡ Μπάρμπαρα εἶναι φρενοβλαβής.
 

ΠΥΡΑΥΛΟΣ

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
3.274
Κριτικές
104
Like
2.754
Πόντοι
7.783

Η έννοια αυτή είναι σχετική, όπως τα πάντα είναι σχετικά άλλωστε.
Π.χ. εμείς που κάνουμε ό,τι κάνουμε και γράφουμε ό,τι γράφουμε, για κάποιους άλλους (και μάλιστα πολλούς) είμαστε εξόχως ανισόρροποι.
Με άλλα λόγια, οι κρίσεις καθενός εξαρτώνται από το σύστημα συντεταγμένων στο οποίο συμμορφώνεται ο νους του.
Μήπως οι λέξεις "εκκεντρική", "ιδιόρρυθμη", "ιδιαίτερη", είναι πιο κομψές ή κατάλληλες, αντί της "φρενοβλαβής";
Ωστόσο, μας ενδιαφέρουν τυχόν τεκμήρια, πληροφορίες, γεγονότα τα οποία στηρίζουν τον εν λόγω χαρακτηρισμό, ο οποίος εν γένει είναι βαρύς.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
...αφου γίνεται συζήτηση για τα μπουρδέλα της περιοχής Λιοσίων, σκέφτηκα απόψε να κάνω μπουρδελότσαρκα σε αυτή την περιοχή  ;)

ακολουθεί ενημέρωση
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΤΩΝ ΜΠΟΥΡΔΕΛΩΝ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΛΙΟΣΙΩΝ  :dancing:

βραδινή βάρδια περίπου γύρω στις 19.00'

[size=9pt]ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:rolleyes:
Μόνικα, ξανθιά (ή φορούσε ξανθιά περούκα με πολύ λακ), κάτι μου θύμιζε από κοντοΣτέλα, αποδεκτό πρόσωπο, σχετικά κοντή παρά τα 15ποντα που σε ξεγελούσαν, μικρά βυζιά, αρκετά λεπτή με κανονικό σώμα αλλά με έντονη την αίσθηση «μην με αγγίζεις» ...δεν την κοίταξα για πολύ για να μην πέσει από τα 15ποντα που δύσκολα ισορροπούσε  :cheesy:
 
[size=9pt]ΧΩΜΑΤΙΑΝΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:hmm:
κάποια καστανή, με μαλλιά κότσο που μίλαγε με τον Οδοντίατρο της για κάποια προβλήματα στα ούλα της (μάλλον από τις πίπες), συμπαθητικό πρόσωπο, με κανονικό σώμα,  …σκέφτηκα να περάσω και δεν ρώτησα ούτε το όνομα της

[size=9pt]ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:boobies:
Χριστίνα (από Φυλής 92/πολύ παλαιότερα, Μεγάλου Αλεξάνδρου κλπ) μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, συμπαθητικό και πρόσχαρο πρόσωπο, σχετικά ψηλή, με μικρά βυζιά και αποδεκτό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 11 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:pipa1:
ξανθιά περιποιημένη μεγαλοκοπέλα

[size=9pt]ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:blahblah1:
κρέμαγαν τα Χριστουγεννιάτικα φωτάκια στο σαλόνι και είδαμε την ξανθιά κοπέλα στην κουζίνα, γεματούλα όσο (πιθανόν) χρειάζεται με χορταστικά στήθη και φουσκωμένο κώ(ο)λο 

[size=9pt]ΤΡΟΦΩΝΙΟΥ 13 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:cool2:
Μπρέλα ή Ομπρέλα (δεν θυμάμαι) μελαχρινή μεγαλοκοπέλα με ποστις (μάλλον) σχετικά ψηλή, κάπως γεματούλα με ευδιάκριτη εμπειρία στο γνωστικό αντικείμενο. Ο συνάδελφος πέρασε σαν να ήτανε έτοιμος από καιρό

[size=9pt]ΛΙΟΣΙΩΝ 73 ΟΡΟΦΟΣ[/size]
:tits2:
Άντζελα, μελαχρινή με σπαστά μαλλιά μέχρι τις πλάτες, καλοδιάθετο πρόσωπο, σχετικά μέτρια στο ύψος, γεματούλα όσο χρειάζεται, με υπερχοταστικά στήθη και αποδεκτό κώ(ο)λο

[size=9pt]ΛΙΟΣΙΩΝ 73 ΙΣΟΓΕΙΟ[/size]
:)
Έμυ, καστανή με μαλλιά μέχρι τους ώμους, συμπαθητικό πρόσωπο,  σχετικά μέτρια στο ύψος, κανονικό σώμα και συμμαζεμένο κώ(ο)λο

[size=9pt]ΑΔΑΝΩΝ 2[/size]
:rockon:
Μαρία (έτσι είπε η τσατσά αλλά δεν την πίστεψα) μελαχρινή με μαλλιά μέχρι τις πλάτες, αρκετά ωραίο πρόσωπο, σχετικά ψηλή (χωρίς 12ποντα) κανονικό σώμα με αναλογίες μοντέλου


 

Επισκέπτης
Η έννοια αυτή είναι σχετική, όπως τα πάντα είναι σχετικά άλλωστε.
Π.χ. εμείς που κάνουμε ό,τι κάνουμε και γράφουμε ό,τι γράφουμε, για κάποιους άλλους (και μάλιστα πολλούς) είμαστε εξόχως ανισόρροποι.
Με άλλα λόγια, οι κρίσεις καθενός εξαρτώνται από το σύστημα συντεταγμένων στο οποίο συμμορφώνεται ο νους του.
Μήπως οι λέξεις "εκκεντρική", "ιδιόρρυθμη", "ιδιαίτερη", είναι πιο κομψές ή κατάλληλες, αντί της "φρενοβλαβής";
Ωστόσο, μας ενδιαφέρουν τυχόν τεκμήρια, πληροφορίες, γεγονότα τα οποία στηρίζουν τον εν λόγω χαρακτηρισμό, ο οποίος εν γένει είναι βαρύς.

Ἐσεῖς θεωρεῖτε ὅτι ἡ κατωτέρω περιγραφομένη συμπεριφορὰ προσήκει εἰς ἐχέφρονα ἐπαγγελματία ἐπιθυμούσα νὰ μισθώσῃ τὰ κάλλη της;

Ὁλίγα δι' ἀπόψε, δεδομένου ὅτι ἐκαλύφθην ὑπὸ τοῦ κ. CHRIS1971.

Φ54 κάτω λεπτὸν μελαγχροινὸν χωλαῖνον.

Φ66 εὔσωμος καστανὴ μὲ οὔλην κόμην.

Φ59 κάτω μελαγχροινὴ ὡραία.

Φ59 ἄνω μελαγχροινὴ ἀδιάφορος ὀνόματι Βαλεντίνα.

Φ67 καστανὴ μὲ μικρὸν στῆθος προσφέρουσα πρωκτικὸν μὲ 10 εὐρὼ ἐπιπλέον.

Φ71 ἄνω ἡ εὕσωμος Μπάρμπαρα ἀποκαλέσασα ὁμάδα νεαρῶν Ἀλβανοὺς (δὲν ἦσαν) καὶ ἡμᾶς ἀνικάνους (δὲν εἴμεθα) ὅταν ἠρνήθημεν νὰ περάσωμεν.

Φ80 ἀδιάφορος ξανθὴ ἀντὶ τῆς Ἕλλης ἡ ὁποία κάνει ὁλιγοημέρους διακοπάς.

Φ109 κάτω ἡ μικρόσωμος νευρώδης Χριστίνα.

Φ134 ἀντὶ τῆς Μολδαβῆς Ἕλενας ὡραία ξανθή.

Ἀγαθουπόλεως 54 δεξιὰ Χριστίνα - ὅπου καὶ δὲν ἠδυνήθημεν νὰ ἀποφύγωμεν τὴν κατάθεσιν.

Ἀπὸ περιήγησιν 01/03/09 -Ἡ μνήμη μας δὲν μᾶς ἐγκατέλειψεν ἔτι.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Αυτοί που επιβάλλουν τις ουσιαστικές ενέργειες, είναι οι συνθήκες

Με απλά λόγια,

δεν γίνεται να πηγαίνουμε μπουρδελότσαρκα με όλη την καλή μας πρόθεση και τα δυσκολοαποκτηθέντα ευρώ μας

και να ακούμε κάθε είδους ..."ξυνίλα" και κράξιμο

[size=16pt]έλεος !!!

διώχτε τις τρελοτσατσόγριες απο τα μπουρδέλα έτσι ώστε να λειτουργούμε (σχεδόν) σαν τον παλιό καλό καιρό [/size]
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Η έννοια αυτή είναι σχετική, όπως τα πάντα είναι σχετικά άλλωστε.
Π.χ. εμείς που κάνουμε ό,τι κάνουμε και γράφουμε ό,τι γράφουμε, για κάποιους άλλους (και μάλιστα πολλούς) είμαστε εξόχως ανισόρροποι.
Με άλλα λόγια, οι κρίσεις καθενός εξαρτώνται από το σύστημα συντεταγμένων στο οποίο συμμορφώνεται ο νους του.
Μήπως οι λέξεις "εκκεντρική", "ιδιόρρυθμη", "ιδιαίτερη", είναι πιο κομψές ή κατάλληλες, αντί της "φρενοβλαβής";
Ωστόσο, μας ενδιαφέρουν τυχόν τεκμήρια, πληροφορίες, γεγονότα τα οποία στηρίζουν τον εν λόγω χαρακτηρισμό, ο οποίος εν γένει είναι βαρύς.

Ο χαρακτηρισμός του συναδέλφου Bakalhs δεν είναι βαρύς, δεδομένου ότι είναι μεταφορικός έτσι που να προσδίδει όσο γίνεται αντιπροσωπευτικά τον τρόπο παροχής υπηρεσιών της συγκεκριμένης κοπέλας...  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom