Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 347 άτομα (37 μέλη και 310 επισκέπτες)

stifler19901990

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2009
Μηνύματα
440
Κριτικές
25
Like
12
Πόντοι
1.225
Σημερα Περι της 8ης απογευματινης>>
Πιπινου 65Β ψηλη μελαχρινη αδυνατη ομορφουλα
Φυλης 134Β μελαχρινη μετριοτητα> ασχημο για τα γουστα μ προσωπο συμπαθητικο σωμα
134Α ξανθια συμπαθητικη στο προσωπο με πολλη κυτταριτιδα
134 Ντενιζ, ψηλη ξανθια επιπλο
95 πανω 2 μπαζακια
95κατω μιλφ ξανθο καλουτσικο και ενα μελαχρινο μπαζο
92 Αλεξια, νταρντανοκατασταση με μετριο προσωπο
Μονης προδρομου 16Β ξανθο πολυ αδυνατο πιπινι με συμπαθητικο και γλυκο προσωπο
16Α 2 μελαχρινες παιζει να ταν και ομορφουλες , τις πηρε το ματι μ οταν ανοιγε η πορτα και εβγαινε συναγωνιστης
Φυλης 86Α μπαζο
84Β μετριοτητα που εριξε μια στον κωλο της στο σαλονι
65Β ξανθια νταρντανα με συμπαθητικο προσωπο που τον πιανει σε οσους συναγωνιστες ειναι στο σαλονι
80 Ελλη, καταθεση και ακολουθει κριτικη...
 

Επισκέπτης
:thumbsup:

Καλημέρα jockerx

Την επομένη, θυμίσου να περάσεις και από το ισόγειο του Φωκαίας 17.

Έχει μια τσατσά ..."σκέτη απόλαυση"  :grin: :grin: :grin:
Είναι γνωστή...όσο γίνεται κατανόηση στους ηλικιωμένους ανθρώπους.
Πάντως απ'ότι ακούγεται η Νικόλ-Φώκαιας 17 ισόγειο δεν λέει πολλά...
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα σε ολους ,ενημερωνω οτι στο φωκαιας 19 εβαλαν μυαλο και φερανε πισω την Μαρινα την οποια τιμησα χθες.ωραια παρουσια με συλικονατα βυζια και πεταχτα και στητα οπισθια.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πάντως απ'ότι ακούγεται η Νικόλ-Φώκαιας 17 ισόγειο δεν λέει πολλά...

Το ίδιο έχω ακούσει και εγώ από τους περισσότερους για την Νικόλ του Φωκαίας 17 ισόγειο...

...αλλά και για τις περισσότερες "Νικόλ"  :headbang:

Μάλλον "το έχει" ...το όνομα   :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
λιοσιων (αδανων 2) προχτες βραδυ περαστικος...ψιλη ρωσιδα νταρντανα με μακρυα ισια μαυρα μαλλια αρκετα χαριτωμενη,ειπα να μπω...με το που μπαινει στο δωματιο με κοιτα με απορια και μου λεει,ελληνας? ναι τις λεω...σπανιο ειδος οι ελληνες μου λεει εδω πλεον...κατα τα αλλα,πολυ καλη με αρκετα μεγαλη συμμετοχη και προθυμη...
 

DPANEMA

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
118
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα επειτα απο μια πρωινη καταθεση στο φωκαιας 19 στη μαρινα ,διαπιστωσα οτι τα δυο παραπανω μπουρδελακια ειχαν κλεισει και ειχαν ειδοποιηση για σφραγισμα και νομιζω οτι ειχε και στη Φυλής 67 οπου γαμαω συνηθως την νελλυ ,λουνα,ατζελινα κλπ. Τι εγινε ρε παιδια ο ΓΙΩΡΓΑΚΗς αποφασισε να τα κλεισει ολα;Σημερα δεν κατεβηκα το βραδυ αρα δεν εχω απωψη.μακαρι να ηταν ανοιχτα γιατι ειχαν συμπαθητικα κομματια .
 

Επισκέπτης
2/12/09, με την πρωϊνή συνεφιά πριν από την μπόρα:


Φυλής 71 κάτω-Σαμπρίνα,το δολοφονικό βλέμμα από Φυλής 59 κάτω και Κολωνού 30 πάνω.Ελ.στοματικό στα 20 ευρώ.
Το καταστήμα λειτουργεί με άλλες τσατσάδες αφού η Βουλγάρα με το κοντό βαμμένο καστανόξανθο μαλλί ,τα κοκκάλινα γυαλιά και τη βραχνή φωνή εξεδιώχθη:"Κλεινόταν συχνά στο ανσανσέρ" και βάραγε την πόρτα με πάταγο στο ΠΕΝΤΑΛΕΠΤΟ!!!.Τώρα την βρίσκουμε Κασσάνδρας 6.Όσοι πιστοί μαζοχιστές προσέλθετε στου Κασσάνδρας 6.Μαθαίνω οτι τα ίδια κάνει και εκεί τηρουμένων των αναλογιών.


Φυλής 54 πάνω-Χριστίνα, μελαγχροινή, λεπτή .Μια συνηθισμένη κοπέλα που έχει θεαθεί και Φυλής 59 κάτω.
Φυλής 59 κάτω-ψυχοΣακίρα ξεπετατζού.
Φυλής 59 πάνω-Ζωή, Ελληνίδα κατά τας "γραφάς",καστανόξανθη, κοντούλα, λεπτή, πάντα χαμογελαστή.
Φώκαιας 19-Μαρίνα του Hotscorpios.
Διδύμου 8 πάνω-Μαρία με τα κοτσιδάκια
Διδύμου 8 κάτω-Ειρήνη από Κολωνού 30 κάτω, σταθερά κάθε πρωί.
Διδύμου 20-Λόλα η απογευματινή.Ξανθή λεπτή milf με ελ.στοματικό στα 20 ευρώ.
Διδύμου 16-Τάνια, καστανή,ολίγον παχουλή κοπέλα με ελ.στοματικό.Έχει θεαθεί και Αλκιβιάδου 16.
Έλλης 3-Κατερίνα,καστανή,παχουλή κοπέλα με ελ.στοματικό και πρωκτικό
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
2/12/09, με την πρωϊνή συνεφιά πριν από την μπόρα:



Φυλής 59 πάνω-Ζωή, Ελληνίδα κατά τας "γραφάς",καστανόξανθη, κοντούλα, λεπτή, πάντα χαμογελαστή.
Ομορφο κοριτσακι!
Δειχνει φιλοτιμη αλλα ψαχνοντας τις κριτικες δεν βλεπω καμια!Την εχει παρει κανεις?
 

Επισκέπτης
Παλαιότερα την είχα ρωτήσει τι κάνει στο δωμάτιο.Απάντησε με ευγένεια και χαμόγελο:"μόνο τα βασικά"
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Απογευματινή ενημέρωση, σήμερα.

Αρχικά να πω πως δεν προτιμάω την απογευματινή βάρδια, διότι συνήθως είμαι χώμα και δεν αξίζει να πετάω το 20άρι.
Όσες φορές πάντως κατεβαίνω Φυλής το απόγευμα, προτιμώ την Νικόλ από Φωκαίας 17 που είναι πολύ καλή εμφανισιακά.
Και με απίστευτο πατούρι στο πισωμπρούμητο.
(Βλέπω πως κάποιοι έχετε προβλήματα με την Νικόλ ή/και την τσατσά. Δεν ξέρω. Με εμένα είναι πάντα οκ.
Ίσως τα έχω στάξει χοντρά, σε σημείο που η τσατσά με ενημερώνει άμεσα αν είναι η Νικόλ για να περάσω ή να φύγω).

Anyway, σήμερα είπα να κάνω λίγο scouting, για ν' αλλάξω παραστάσεις, κυρίως σε ανεύρεση κουλουριού.

Φωκαίας 22 πάνω - Μελαχροινή, που δουλεύει εκεί και τα πρωινά (όχι η μικρή, η άλλη).
Μονής Προδρόμου (αυθαίρετο) - μελαχροινή και καστανή, που τις είδα πρώτη φορά. Η καστανή στα υπόψη.
Φυλής 95 δεξιά το πρώτο - η μικρή μελαχροινή από Φωκαίας 22 πάνω και μια άλλη που δουλεύει εκεί τα πρωινά
Φυλής 95 δεξιά το δεύτερο (με τις σκάλες) - δυο μπάζα, το ένα δουλεύει εκεί το πρωί

Φυλής 71 κάτω - πέτυχα την Εύα του giasou που στα 20 € άκουσα και την μαγική λέξη. Φυσικά πλήρωσα και πέρασα.
Λοιπόν η μικρή κάτι μου θύμιζε αμυδρά, και δεν άντεξα να μην την ρωτήσω στο δωμάτιο.
Πρόκειται για μια Έλενα που δούλευε προ διετίας στην πιάτσα της 3ης Σεπτεμβρίου (στο ξενοδοχείο Lito).
Φυσικά τότε ήταν 2 χρόνια νεότερη, 5-6 κιλά πιο αδύνατη, με 2 τατουάζ και ένα πίρσινγκ μείον και με κώλο 2-3 εκατοστά πιο στενό.
Για όσους ξέρουν, κυκλοφορούσε με μαύρο δερμάτινο, τζιν και ρεντ μπουλ. lol
Στο προκείμενο, πίπα δυνατή και στην συνέχεια κουλούρι σε ιεραποστολικό.
Παλιά δεν χωρούσα καν, τώρα την δούλεψα για κανένα δεκάλεπτο. Χωρίς μερέντα.
Φαίνεται έχει γράψει αρκετά χιλιόμετρα με την πλάτη στο μεταξύ.
Τελείωμα στο χειροκίνητο, μιας και όντως είχα καθυστερήσει.

Στην συνέχεια είχαμε after sale κουβεντούλα από την τσατσά.

-----

Φυσικά δεν είναι η πρώτη που πετυχαίνω το τελευταίο διάστημα που έχει πάρει μεταγραφή από πιάτσα.
Άλλη μια τέτοια περίπτωση είναι η Ίρις/Ίριδα από Φωκαίας 25Α/Φυλής 86Α που δούλευε το καλοκαίρι Γερανίου (ξενοδοχείο Ανδρονίκη).

Όταν βέβαια αναγνωρίζεις αρκετά κορίτσια από αλλού, και κάποιες τσατσάδες σε φωνάζουν με το μικρό σου, κάτι δεν πάει καλά...
 

residentfuck

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
93
Κριτικές
37
Like
0
Πόντοι
10
Φυλης 65 η Αμαλια γεματουλα αλλα μεσα δεν ελεγε και πολλα  :headbang:
Φυλης 86β η Σαμαννθα μια τσιαγανογυφτισα κοκαλιαρα δεν μου αρεσε πολυ
Προυσσης 22 η Ναταλι το μιλφ με κωλαρα
Αδανων 2 μια οδοντογλυφιδα με μαυρα μαλια
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
(Βλέπω πως κάποιοι έχετε προβλήματα με την Νικόλ ή/και την τσατσά. Δεν ξέρω. Με εμένα είναι πάντα οκ.
Ίσως τα έχω στάξει χοντρά, σε σημείο που η τσατσά με ενημερώνει άμεσα αν είναι η Νικόλ για να περάσω ή να φύγω).

Προσωπικά δεν είχα ούτε έχω προβλήματα με την τσατσά   :cheesy:

Αυτή έχει και μάλιστα αδικαιολόγητα, δεδομένου ότι, ήμουν, είμαι και σκοπεύω να είμαι πολύ εντάξει στην συμπεριφορά μου...

Επίσης και εγώ τα έχω "στάξει χοντρά" ειδικά στον όροφο Φωκαίας 17, οπότε το πρόβλημα είναι πραγματικά δικό τους (που δεν με έχουν πελάτη τους και στο ισόγειο) και όχι δικό μου  :grin:

Για την συγκεκριμένη Νικόλ, έχω την διαίσθηση (και όπως επιβεβαιώνεται από αρκετούς συναδέλφους) ότι είναι μάλλον ..."άπειρη" ή σχετικά ψυχρή  :dunno:

Σαφώς είναι σεβαστή και δεκτή η δική σου εκτίμηση  ;)

Εξάλλου το αξιόπιστο συμπέρασμα προκύπτει (κατα την γνώμη μου) από διάφορες και διαφορετικές απόψεις 

:thumbsup:

 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Απογευματινή ενημέρωση, σήμερα.

Δεν ξέρω. Με εμένα είναι πάντα οκ.
Ίσως τα έχω στάξει χοντρά, σε σημείο που η τσατσά με ενημερώνει άμεσα αν είναι η Νικόλ για να περάσω ή να φύγω).
ισχυει! αμα πας 2-3 φορες σου φερεται οκ η τσατσα αυτη.θυμαται καλα και σε προσεχει,ειναι αρκετα καλη μαζι σου..αμα πας μερικες φορες και δε μπεις,αρχικα σε κοιταει στραβα και μετα σε κραζει κιολας. :grin:

δεν ανεβαζεις ρε φιλε μια κριτικη για τη νικολ? βασικα απο τρομπονι και στησιματα τι λεει μεσα?
 

Maxitis

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
970
Κριτικές
67
Like
303
Πόντοι
5.855
Εγω παντως εχω να ανεβω φυλης απο τις 12 αυγουστου που μας περασε. Κ δεν ειχε κ καμια καλη τοτε. Ατιμη οικονομικη κριση !
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για τσαρκα ξεκινησα με τον Pitsiriko αλλα μας επιασε βροχη και καταληξαμε στο θρυλικο σουβλατζιδικο της Φυλης για μασα και μπυρες.

το μονο που μπορεσαμε να δουμε :
Φυλης 40: η Ροξανα. η μελαχροινη ψηλη που δινει και κουλουρακι απο το Φ65, τα βραδυα πλεον εδω, στο φ65 πρωνινα
 

Επισκέπτης
Φυλής 71 κάτω - πέτυχα την Εύα του giasou που στα 20 € άκουσα και την μαγική λέξη. Φυσικά πλήρωσα και πέρασα.Λοιπόν η μικρή κάτι μου θύμιζε αμυδρά, και δεν άντεξα να μην την ρωτήσω στο δωμάτιο.
Πρόκειται για μια Έλενα που δούλευε προ διετίας στην πιάτσα της 3ης Σεπτεμβρίου (στο ξενοδοχείο Lito).
Φυσικά τότε ήταν 2 χρόνια νεότερη, 5-6 κιλά πιο αδύνατη, με 2 τατουάζ και ένα πίρσινγκ μείον και με κώλο 2-3 εκατοστά πιο στενό.
Για όσους ξέρουν, κυκλοφορούσε με μαύρο δερμάτινο, τζιν και ρεντ μπουλ. lol
Στο προκείμενο, πίπα δυνατή και στην συνέχεια κουλούρι σε ιεραποστολικό.
Παλιά δεν χωρούσα καν, τώρα την δούλεψα για κανένα δεκάλεπτο. Χωρίς μερέντα.
Φαίνεται έχει γράψει αρκετά χιλιόμετρα με την πλάτη στο μεταξύ.
Τελείωμα στο χειροκίνητο, μιας και όντως είχα καθυστερήσει.
Η αποκαλούμενη Έλενα η γυρολόγος;
Μία σκουρόχρωμη...
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
να τον έδινε κιόλας....
έχει παχύνει πάντως τον τελευταιο καιρό
Ρε κοκορακια ειναι μια ναταλι που πριν 2-3 χρονια ηταν στο διδυμου δεν θυμαμαι νουμερο αυτη ειναι?Τοτε γηταν απο τα δυνατα μιλφ.
 

xaouk

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
84
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
10
Η Βικυ απο διδυμου 18 που πηγε?Την εχασα και δεν τη βρισκω.Μου λειπει το ακαπωτο τσιμπουκι της και τα σιτεμενα βυζια της!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom