Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.405
Κριτικές
510
Like
68.936
Πόντοι
41.129
Μπα, απλά έφαγε πόρτα δια βίου από την συγκεκριμένη και λέει τρέλες.
Όπου ακουστεί το όνομα Εβελίνα πετάγεται.
Μου φαίνεται ήρθε η ωρα να παω να ριξω μια βαριά πούτσα στην Εβελίνα να δω τι ψάρια πιάνει..
Απο τότε που δούλευε διδυμου εχω να τη βατεψω...
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.666
Κριτικές
41
Like
3.681
Πόντοι
4.587
Μόλις βγηκα άπο Σαμπίνα σεξυ ναζιαρα γατουλα στο Βέργας 7.
Τεράστια ουρα για να πηδήξεις.
Εγω ειχα κλείσει ραντεβου μαζι της απο instagram και με περίμενε...
Πάλι καλά δηλαδή ακομα θα περίμενα.
Την εσκισα στα δυό την ψιψινα....
Την τρέλανα στο πήδημα και εχυσε πολυ ψιψινοζουμο... Γαματε τύποι γαματε...
Γριά είναι σε ηλικία;
 

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Μου φαίνεται ήρθε η ωρα να παω να ριξω μια βαριά πούτσα στην Εβελίνα να δω τι ψάρια πιάνει..
Απο τότε που δούλευε διδυμου εχω να τη βατεψω...
Ωχ,πάει και η Εβελίνα μαγκες,να ήταν κι άλλη.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.643
Like
11.545
Πόντοι
2.406
Πέρασμα σε Φυλής 60 κάτι αν θυμάμαι καλά , με αννα μαρια..
Δεν είναι για πολλά , αλλά είναι όμορφη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η αννα μαρια ήταν πρωί όταν πήγα , δεν γνωρίζω μέχρι τι ώρα είναι
Η άλλη που λες τζωρτιια σε ποιο νούμερο?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.643
Like
11.545
Πόντοι
2.406
Για μένα και στις κριτικές η Φωτεινή. Μιλάει και Ελληνικά.
Πάντως τώρα όλο το χαρτί το έχει η βυζαρού πιτσιρίκα Μιλένα με άναλ.
Σε υπηρεσίες όμως Μιλένα και φυσικά Τάνια.
Το μιλάει ελληνικά είναι μείον πάντως.. Σημαίνει πολλά άπειρα χλμ κ κακή συμπεριφορά...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Το μιλάει ελληνικά είναι μείον πάντως.. Σημαίνει πολλά άπειρα χλμ κ κακή συμπεριφορά...
κανονικα με το που την ακους να μιλαει ελληνικα πρέπει να γινεσαι καπνός αλλα στην Ελλαδα το μπουρδελο αποτελει και μοναδικη ευκαιρια να μιλησει καποιος με γυναικα :tooth:
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Ετεροχρονισμένη ενημέρωση για πρωκτικό:zfuck: από Φωκαίας 27, όροφος:
Πέρασμα πριν λίγες μέρες από την Κατερίνα την Πολωνέζα :smitten:(γνωστή κι από Διδύμου 18)
για ένα δυνατό γαμήσι, μιας που ενημερώθηκα ότι επέστρεψε μετά από τουλάχιστον
ένα μήνα απουσίας. Μιλάμε για άρρωστο γαμήσι... Η κοπέλα με θυμήθηκε και με πλάκωσε
στα γλωσσόφιλα/γλειψίματα με το καλησπέρα... :rockon:Στην πίπα τον έπαιρνε μόνη της μέχρι το λαρύγγι
χωρίς χέρια, ενώ με χάιδευε αισθησιακά με το υπέροχο λευκό και μακρύ μανικιούρ της! :rockon:
Δεν έλειψε και το γλυψαρχίδι, που λίγο ακόμα να με άφηνε θα την είχα χύσει σε στόμα/μάπα.:pipa2:
Πέρασμα για ανταπόδοση του γλυψίματος, όπου με σταμάτησε λίγο πριν χύσει! :angry:
Έτσι όπως ήταν ζαλισμένη παραλίγο να της το βάλω ΑΚΑ, αλλά πρυτάνευσε η λογική και
με παρακάλεσε να μην το κάνουμε χωρίς καπότα. :woldman: Την γυρνάω στα 4 και την αρχίζω στο
γλυφοκώλι :kissass:τρίβοντας ταυτόχρονα με τον αντίχειρα την κλειτορίδα της, κάτι που γουστάρει
επίσης και η Ιζαμπέλα από Φωκαίας 17. Μέλι το κωλοτρυπίδι της! :smitten:Τελικά μου ζητάει να την
πηδήξω και της το χώνω με τη βοήθειά της κατευθείαν από πίσω πόρτα! :rockon:Κι εκεί
φαίνεται η γυναίκα που ξέρει να γαμιέται από λοκώ, γιατί ξεκίνησε twerking στον πούτσο μου!:smitten:
Πρώτη φορά μου το κάνει κοπέλα αυτό! Κάπου εκεί παρέδωσα το χύσι μου εντός της σιχαμένης
καπότας, ενώ σκόπευα να της τα δώσω σε στόμα/πρόσωπο...:pipa1:
Ακολούθησε κουβέντα περί του πάλαι ποτέ Φυλής 40 και ανανέωση του ραντεβού μας! :smitten:
Θα βρίσκεται σταθερά στον οίκο από 17.00 έως 00.00 καθημερινά, εκτός απροόπτου.
Αυτά! :hi:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.643
Like
11.545
Πόντοι
2.406
κανονικα με το που την ακους να μιλαει ελληνικα πρέπει να γινεσαι καπνός αλλα στην Ελλαδα το μπουρδελο αποτελει και μοναδικη ευκαιρια να μιλησει καποιος με γυναικα :tooth:
Μπορεί να παραγγέλνεις νερά σε καφεδαδικα τυπε.με 20ε μιλάς 40φορες κ παιρνεις και 40εμφθαλγμενα νερά
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.643
Like
11.545
Πόντοι
2.406
Ετεροχρονισμένη ενημέρωση για πρωκτικό:zfuck: από Φωκαίας 27, όροφος:
Πέρασμα πριν λίγες μέρες από την Κατερίνα την Πολωνέζα :smitten:(γνωστή κι από Διδύμου 18)
για ένα δυνατό γαμήσι, μιας που ενημερώθηκα ότι επέστρεψε μετά από τουλάχιστον
ένα μήνα απουσίας. Μιλάμε για άρρωστο γαμήσι... Η κοπέλα με θυμήθηκε και με πλάκωσε
στα γλωσσόφιλα/γλειψίματα με το καλησπέρα... :rockon:Στην πίπα τον έπαιρνε μόνη της μέχρι το λαρύγγι
χωρίς χέρια, ενώ με χάιδευε αισθησιακά με το υπέροχο λευκό και μακρύ μανικιούρ της! :rockon:
Δεν έλειψε και το γλυψαρχίδι, που λίγο ακόμα να με άφηνε θα την είχα χύσει σε στόμα/μάπα.:pipa2:
Πέρασμα για ανταπόδοση του γλυψίματος, όπου με σταμάτησε λίγο πριν χύσει! :angry:
Έτσι όπως ήταν ζαλισμένη παραλίγο να της το βάλω ΑΚΑ, αλλά πρυτάνευσε η λογική και
με παρακάλεσε να μην το κάνουμε χωρίς καπότα. :woldman: Την γυρνάω στα 4 και την αρχίζω στο
γλυφοκώλι :kissass:τρίβοντας ταυτόχρονα με τον αντίχειρα την κλειτορίδα της, κάτι που γουστάρει
επίσης και η Ιζαμπέλα από Φωκαίας 17. Μέλι το κωλοτρυπίδι της! :smitten:Τελικά μου ζητάει να την
πηδήξω και της το χώνω με τη βοήθειά της κατευθείαν από πίσω πόρτα! :rockon:Κι εκεί
φαίνεται η γυναίκα που ξέρει να γαμιέται από λοκώ, γιατί ξεκίνησε twerking στον πούτσο μου!:smitten:
Πρώτη φορά μου το κάνει κοπέλα αυτό! Κάπου εκεί παρέδωσα το χύσι μου εντός της σιχαμένης
καπότας, ενώ σκόπευα να της τα δώσω σε στόμα/πρόσωπο...:pipa1:
Ακολούθησε κουβέντα περί του πάλαι ποτέ Φυλής 40 και ανανέωση του ραντεβού μας! :smitten:
Θα βρίσκεται σταθερά στον οίκο από 17.00 έως 00.00 καθημερινά, εκτός απροόπτου.
Αυτά! :hi:
Εμφάνιση ύψος και ηληκια του ταλέντου εκ Πολωνίας??
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.596
Κριτικές
20
Like
14.015
Πόντοι
3.246
Εμφάνιση ύψος και ηληκια του ταλέντου εκ Πολωνίας??
Η Κατερίνα είναι ένα πρόστυχο μιλφ, με ξανθό μαλλί και ύψος γύρω στο 1,70 χωρίς τα τακούνια.
Νταρντανοειδές με βυζάρες:tits2:. Ό,τι και να λέω όμως πρέπει να περάσει κανείς από το μαγαζί
να την τσεκάρει. :hi:
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Μου φαίνεται ήρθε η ωρα να παω να ριξω μια βαριά πούτσα στην Εβελίνα να δω τι ψάρια πιάνει..
Απο τότε που δούλευε διδυμου εχω να τη βατεψω...
Να πας αδελφέ μου, μην ξεχάσεις να πλύνεις χεράκια. :smiling-face-with-heart-eyes:
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
Ή αυτο τυπε ή την στραγγιξε απο το πολυ μουνοζουμο που της ρουφηξε.Ειναι επικινδυνος τυπος ο Μητσος,να τον προσεχετε γιατι θα σας τις βγαλει off τις κοπελες.
Καλα μην πιστεύεις και πολλά.Κρατα μικρό καλάθι συνοδοιπορε...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Κατερίνα είναι ένα πρόστυχο μιλφ, με ξανθό μαλλί και ύψος γύρω στο 1,70 χωρίς τα τακούνια.
Νταρντανοειδές με βυζάρες:tits2:. Ό,τι και να λέω όμως πρέπει να περάσει κανείς από το μαγαζί
να την τσεκάρει. :hi:
Ωραριο?
 

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21

arxidakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2022
Μηνύματα
437
Κριτικές
9
Like
2.535
Πόντοι
481
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom