Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

Agisilaos Mac Duck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2021
Μηνύματα
207
Like
1.096
Πόντοι
201

Kostas(3)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
843
Like
1.966
Πόντοι
206
Την ξεκώλιασε ο dmtrsxxx και έχει πάει για ρεκτιφιέ!

Ή αυτο τυπε ή την στραγγιξε απο το πολυ μουνοζουμο που της ρουφηξε.Ειναι επικινδυνος τυπος ο Μητσος,να τον προσεχετε γιατι θα σας τις βγαλει off τις κοπελες.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.410
Πόντοι
3.636
Μου κάνει εντύπωση ότι κάθε φορά που κάποιος θα γράψει κάτι θετικό για την συγκεκριμένη ιερόδουλη εμφανίζεσαι εσύ να μας πεις πόσο χάλια είναι και γενικά να δυσφημίσεις τον χαρακτήρα και τις υπηρεσίες της, ότι έχεις κάποιο προσωπικό θέμα μαζί της είναι ηλίου φαεινότερο αλλά εμείς τι φταίμε να διαβάζουμε τα παραληρήματα σου;
ΥΓ τα ποστ που κάνεις πλην ελαχίστων εξαιρέσεων αναφέρονται σε ιατρικά θέματα ( είσαι γιατρός;) ή στην Εβελίνα και το πόσο σάπια πόρνη είναι, αν είσαι εμμονικός, μικροβιοφοβικός και γενικά αν κατατρύχεσαι από διάφορα σύνδρομα είσαι σε λάθος μέρος!
Κανένα σύνδρομο δεν έχω ….Δεν θα αναφερθώ ξανά στο τι κάνει …..οποίος ξέρει ξέρει ..οποίος πάει πάει και παίρνει και τα ρίσκα του ..Αλλά μην μου την βγάζετε την αμόλυντη θεα του έρωτα ..είναι αστείο…
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
43
Like
1.716
Πόντοι
3.425
Οι οίκοι της Αλκαμένους (113 και 117) συνεχίζουν ή έκλεισαν; Πέρασα το Σάββατο πρωί και ήταν θεόκλειστοι. Γιατί αν έκλεισαν πρόκειται περί πλήγματος για δυο ιστορικούς οίκους με εμβληματικές παρουσίες να έχουν περάσει από εκεί.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.500
Κριτικές
1.274
Like
227.989
Πόντοι
46.232
Οι οίκοι της Αλκαμένους (113 και 117) συνεχίζουν ή έκλεισαν; Πέρασα το Σάββατο πρωί και ήταν θεόκλειστοι. Γιατί αν έκλεισαν πρόκειται περί πλήγματος για δυο ιστορικούς οίκους με εμβληματικές παρουσίες να έχουν περάσει από εκεί.
Στο 117 έχει κλείσει πολύ καιρό όπως έχουμε αναφέρει, στο 113 λειτουργεί προς το παρόν
 
Εγγρ.
6 Σεπ 2020
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Ερωτηση συναδελφοι.
Η Μπαρμπορα στο Βεργας παιρνει και πακιστανους; Εχει πετυχει κανεις πακι να βγαινει απο δωματιο εκει;
Εγω πάντως η αλήθεια είναι πως είχα πάει ενα βράδυ πριν κανα χρονο και έφαγα πόρτα απο την τσατσα. Μου είπε "only greek". Το καλοκαίρι λογο επαγγέλματος, μαυρίζω αρκετά η αλήθεια είναι
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Κανένα σύνδρομο δεν έχω ….Δεν θα αναφερθώ ξανά στο τι κάνει …..οποίος ξέρει ξέρει ..οποίος πάει πάει και παίρνει και τα ρίσκα του ..Αλλά μην μου την βγάζετε την αμόλυντη θεα του έρωτα ..είναι αστείο…
Ρε τρελάκια, είπες την αποψάρα σου εδώ, γιατί έρχεσαι και γράφεις τα ίδια πράγματα κάτω από την κριτική μου;
Γίνεσαι τουλάχιστον ενοχλητικός και κουραστικός...
 

Helluvatime

Ανώτατος
Εγγρ.
27 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.187
Κριτικές
95
Like
18.315
Πόντοι
13.626
Αυτός μάλλον έπαθε το ίδιο που έπαθα κι εγώ. μουνοψύχωση
Μπα, απλά έφαγε πόρτα δια βίου από την συγκεκριμένη και λέει τρέλες.
Όπου ακουστεί το όνομα Εβελίνα πετάγεται.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Οι οίκοι της Αλκαμένους (113 και 117) συνεχίζουν ή έκλεισαν; Πέρασα το Σάββατο πρωί και ήταν θεόκλειστοι. Γιατί αν έκλεισαν πρόκειται περί πλήγματος για δυο ιστορικούς οίκους με εμβληματικές παρουσίες να έχουν περάσει από εκεί.
Το 117 έκλεισε...πέθανε η ιδιοκτήτρια....
 

kanarini(2)

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2020
Μηνύματα
209
Like
426
Πόντοι
21
χαρη σας κανει ρε και δεν σας το δινει, ασε που θα την αναγκασετε να το κλειδωσει με τα πυρφοριλικια που θα κανετε :2funny:
Εσύ τι πετάχτηκες σα τη μπουτσα τώρα?Συνήγορο υπερασπισης σε διορισαμε?
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Ελπίζω να μην παρεξηγήθω για αυτά που θα γράψω...τώρα τελευταία (παρακολουθώ το bou χρόνια) βλέπω ότι οι περισσότεροι εδώ αν εξαιρέσεις μερικους σεβαστούς φίλους οι περισσότεροι ασχολούνται με το πώς κολλάς ασθένειες να μην φιλάς να μην ακουμπάς κτλ κτλ κτλ....ρε παιδιά είμαστε σε ένα ισότοπο που λέγεται μπουρδέλα ασχολείται με πουτανες με καλτιλα .... Γιατί αυτός ο πανικός;;;; Αν κάποιος γουστάρει να τον χώσει ακαποτα να γλωσσοφιλιαζει να του κάνουν γυμνά τσιμπούκια ...έχει την ευθύνη στην ζωή του και στον θάνατο του... Ασφαλώς και το αντίθετο...διάβασα μερικές σελίδες πίσω και νόμιζα ότι ήμουν σε ιατρικό σάιτ...Παιδιά στο μπουρδέλα έχετε μπει και το νήμα λέγεται ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα...όχι ημερήσια ενημέρωση για το metropolitan (το νοσοκομείο)...ας ασχοληθούμε με τα κορίτσια που εργάζονται εκεί με τα προγράμματα η τα κόλπα που κάνουν και γενικότερα... ας ελαφρύνει λίγο το θέμα αρκετά περάσαμε με τις αρρώστιες αρκετά δύσκολα ζούμε την καθημερινότητα μην κάνουμε ακόμα και την διασκέδαση μας (έστω την διαδικτυακή) μαύρη και μίζερη...όλοι μας θέλω να πιστεύω ότι είμαστε 18+ άρα και υπεύθυνοι για τις επιλογές και πράξεις μας...το να πεις μια κουβέντα σαν άποψη έστω και αντίθετη για τα γούστα ενός ανθρώπου οκ...αλλά ολόκληρα σεντόνια με ανάλυση για το τι μπορεί να συμβεί αν γλύψεις κωλο η μουνι η αν γλωσσωφιλιασεις ιερόδουλη... ΈΛΕΟΣ.... Σε λάθος σάιτ είσαστε... Ελπίζω να μην σας κούρασα και να μην παρεξηγήθω... Όσοι από εδώ με γνωρίζουν ξέρουν ότι σέβομαι τους πάντες και μιλάω πάντα καλοπροαίρετα...καλή συνέχεια και συγνώμη για την παρέμβαση...
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Ελπίζω να μην παρεξηγήθω για αυτά που θα γράψω...τώρα τελευταία (παρακολουθώ το bou χρόνια) βλέπω ότι οι περισσότεροι εδώ αν εξαιρέσεις μερικους σεβαστούς φίλους οι περισσότεροι ασχολούνται με το πώς κολλάς ασθένειες να μην φιλάς να μην ακουμπάς κτλ κτλ κτλ....ρε παιδιά είμαστε σε ένα ισότοπο που λέγεται μπουρδέλα ασχολείται με πουτανες με καλτιλα .... Γιατί αυτός ο πανικός;;;; Αν κάποιος γουστάρει να τον χώσει ακαποτα να γλωσσοφιλιαζει να του κάνουν γυμνά τσιμπούκια ...έχει την ευθύνη στην ζωή του και στον θάνατο του... Ασφαλώς και το αντίθετο...διάβασα μερικές σελίδες πίσω και νόμιζα ότι ήμουν σε ιατρικό σάιτ...Παιδιά στο μπουρδέλα έχετε μπει και το νήμα λέγεται ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα...όχι ημερήσια ενημέρωση για το metropolitan (το νοσοκομείο)...ας ασχοληθούμε με τα κορίτσια που εργάζονται εκεί με τα προγράμματα η τα κόλπα που κάνουν και γενικότερα... ας ελαφρύνει λίγο το θέμα αρκετά περάσαμε με τις αρρώστιες αρκετά δύσκολα ζούμε την καθημερινότητα μην κάνουμε ακόμα και την διασκέδαση μας (έστω την διαδικτυακή) μαύρη και μίζερη...όλοι μας θέλω να πιστεύω ότι είμαστε 18+ άρα και υπεύθυνοι για τις επιλογές και πράξεις μας...το να πεις μια κουβέντα σαν άποψη έστω και αντίθετη για τα γούστα ενός ανθρώπου οκ...αλλά ολόκληρα σεντόνια με ανάλυση για το τι μπορεί να συμβεί αν γλύψεις κωλο η μουνι η αν γλωσσωφιλιασεις ιερόδουλη... ΈΛΕΟΣ.... Σε λάθος σάιτ είσαστε... Ελπίζω να μην σας κούρασα και να μην παρεξηγήθω... Όσοι από εδώ με γνωρίζουν ξέρουν ότι σέβομαι τους πάντες και μιλάω πάντα καλοπροαίρετα...καλή συνέχεια και συγνώμη για την παρέμβαση...
Γρα
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Υπάρχουνε και πέντε δεκα υπεύθυνα άτομα στο σαιτ και βγήκες εσύ ο ατρόμητος εραστής να τους κραξεις
 

nikos708

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2017
Μηνύματα
747
Κριτικές
131
Like
6.999
Πόντοι
17.576
Υπάρχουνε και πέντε δεκα υπεύθυνα άτομα στο σαιτ και βγήκες εσύ ο ατρόμητος εραστής να τους κραξεις
1.δεν εκραξα κανένα...2.ειπα ότι υπεύθυνοι είναι όλοι για τις επιλογές τους καλές η κακές...απλά υπάρχουν και συνέπειες....3.απλα είπα ότι δεν χρειάζεται να χαλάμε ένα νήμα με ολόκληρα σεντόνια (απαντήσεις η διαφωνίες) ... μπορούν να ανοίξουν άλλο νήμα που να ασχολούνται με αυτά τα θέματα ιατρικά αρρώστιες κτλ και όσοι ενδιαφέρονται να συμμετέχουν...4.δεν θέλω να προσβληθούν οι φίλοι απλά να ξαναπάει το νήμα στην μορφή που είχε....αν άθελά φάνηκε ότι εκραξα κάποιον φίλο ζητάω προκαταβολικά και ειλικρινά συγγνώμη!!!! Δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση!!!
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.099
Κριτικές
52
Like
17.539
Πόντοι
10.686
Συναγωνιστές, μια ερώτηση προς αποφυγή φόλας: Έχω σταμπάρει στο Ιάσονος 46 το μεσαίο τη Στέλλα, μαυριδερή μάλλον γυφτάκι με αδύνατο κορμί και άβυζη. Υπάρχει κάποια μαρτυρία για τις υπηρεσίες της ή να κοιτάξω αλλού;
Μόλις χθες πήρα χαμπάρι ότι η Ιωάννα η βολλεϋμπολίστρια δουλεύει στο Ιάσονος 44 το νέο τρίτο δεξιά, αλλά με την απότομη συμπεριφορά που επέδειξε έφαγε άκυρο!
Στα υπόψιν μπήκε η Μαριάννα η "Ισπανίδα" με το πλαστικό βυζί στο Φυλής 105.Αξίζει;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom