Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 293 άτομα (32 μέλη και 261 επισκέπτες)

apricono

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Συνεχίστε να πηγαίνετε για να σας βλέπει απο την κάμερα στο δωμάτιο ο νταβάς και η τσατσα και αν θελει το ανεβάζει και στο ιντερνετ. Όσοι εχουμε οικογενεια και είμαστε γνωστοί το κόψαμε το άθλημα. Εμενα μετα απο 4 μηνες που ειχα παει ακόμα με τρώει το αγχος. Ελπιζω απλα να εχουν διαγραφτει τα βιντεο και να μην τα αποθήκευσε ο Ρωσομπλιατ νταβάς γιατι η κάμερα καταγράφει συνεχώς
Το πιστευω κι εγω αυτο. Τον τελευταίο καιρο τα κοριτσια ειναι πιο μαζεμενα και τα περισσοτερα την εχουν κανει. Το καλοκαιρι ειχα παει με την Οριάνα (στο πανω, αλλα και κατω το ιδιο θα ειναι), παρολο που ολα τα δωματια ηταν αδεια με πηγαν σε ενα τεραστιο με χαμηλοτερο φωτισμο (δεν εχω ξαναπαει εκει), ισως τους τραβηξε την προσοχη η μεγαλη τσαντα που ειχα. Εκανα λοιπον την παρακάτω δοκιμη: Εβγαλα το κινητο μου και ταχα μου ενεργοποιησα εγγραφη βαζοντας το στην τσαντα μου με τετοιον τροπο οπου δεν φαινοταν και φυσικα δεν μπορουσε να καταγραψει, αλλα εκανα κινησεις και διορθωνα συνεχεια την θεση του για να τραβηξω προσοχη. Με την Οριανα εχω παει πανω απο 10 φορες ολα αυτα τα χρονια και υπηρχε μια οικιοτητα. Αυτη την φορα μπηκε με υφος τρομαγμενο, δεν εβγαλε ουτε τα εσωρουχα της και κοιταζε συνεχεια προς την τσαντα. Φυσικα κατα την διαρκεια του αγωνα απεφευγε να εκτιθεται προς την τσαντα. Ολο αυτο δεν ειναι υποπτο; Τα συμπερασματα δικα σας. Εγω παντως δεν ξαναπαω εκει.
 

brujeria69

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Φεβ 2014
Μηνύματα
1.188
Κριτικές
34
Like
3.799
Πόντοι
2.846
Συναγωνιστές, επειδή έχω μπερδευτεί με τις πολλές Ελένες, μήπως ξέρει κανείς αν έχει κάνει την επανεμφάνισή της η milf Ελένη, με τις μεγάλες ρώγες και το φοβερό τσιμπούκι, που εργαζόταν μέχρι πριν από περίπου 1,5 χρόνο στο Κολωνού -53 ?? :think:
Ευχαριστώ πολύ για οποιαδήποτε πληροφορία :hi:
 

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.936
Κριτικές
37
Like
2.868
Πόντοι
1.446
Παίδες χρόνια πολλά ... ερώτηση ξέρουμε τι γίνεται με το Σπύρου πατση 40;; σαιτ πια ΔΕΝ (όπως και τα αδελφάκια Λιοσίων) και πέρασα πριν κάποιες μέρες κλειστό ... βασικά την Κωνσταντίνα έψαχνα για αυτούς που την ξέρουν
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Καλημέρα συναγωνιστές μου. Σήμερα έκανα μια βόλτα απλο Φωκαίας προκειμένου α βρω τη Βαλέρια. Το μαγαζί ήταν κλειστό. Ρώτησα και στο απέναντι για την Ντιάνα αν δουλεύει νύχτα και μου είπαν ότι έφυγε. Τώρα, ψέματα, αλήθεια; Ένας θεός ξέρει. Από τσατσάδες δεν μαθαίνεις αλήθεια πότε. Λες κι αν μου πουν ψέματα θα με πείσουν. Τέλος πάντων. Κατέθεσα στην Καρολίνα στη Φιλιππίδου. Στο ίδιο κτίριο που ρώτησα γιατί είναι κλειστό μου είπαν ότι δεν έχει κοπέλα. Ο Θεός και η ψυχή τους. Προχθές είχε δύο και σήμερα κλειστό. Αν ξέρει κάποιος κάτι ας ενημερώσει την παρέα. Καλό απόγευμα.
 

8t9k

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2011
Μηνύματα
163
Like
62
Πόντοι
1
Μία βοήθεια ρε παίδες. Εδώ και 4 μέρες πηγαίνω στο Φώκαιας 27 για την μαυρουλα τη Joy αλλά είναι κλειστό με λουκέτο. Ξέρει κανείς αν έκλεισε οριστικά και πού μπορώ να βρώ τη Joy
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μία βοήθεια ρε παίδες. Εδώ και 4 μέρες πηγαίνω στο Φώκαιας 27 για την μαυρουλα τη Joy αλλά είναι κλειστό με λουκέτο. Ξέρει κανείς αν έκλεισε οριστικά και πού μπορώ να βρώ τη Joy
Αν λες το ισόγειο, την Παρασκευή κανονικά ανοιχτό ήταν. Λογικά οι κοπέλες έχουν φύγει διακοπές.
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Ένα ήταν το μωρό, η Νανσάρα!! Μήπως ξέρετε σε ποια βάρδια δουλεύει η Xenia στο φυλής 105; Ευχαριστώ!!!
 

Kavliego

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2019
Μηνύματα
30
Like
51
Πόντοι
0
Παιδια χρονια πολλα , εχει κανεις εικονα απο φωκαιας φυλης και διδυμου , αν πεζει καποια με κουλουρι που ν αξιζει απογευματινη βαρδια ? Ευχαριστω
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.722
Κριτικές
126
Like
7.746
Πόντοι
7.885
Καλημέρα σε όλους. Θα ήθελα να μου λύσετε μια απορία, όποιος μπορεί φυσικά. Με τα νέα μέτρα τα μαγαζιά θα κλείνουν στις 12. Λογικά θα πάρει η μπάλα και τα σπιτάκια μας. Άρα η τρίτη βάρδια τέλος, σωστά; Έχει κάποιος κάποια αξιόπιστη πληροφορία;
Τι σχεση εχουν τα τσαρδια ρε τυπε??
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα! Ποιες προτείνετε για duo με καλό λεσβιακό μεταξύ τους? Εχω καιρό να βγω στο άθλημα και σίγουρα είστε πιο ενήμεροι οι γράφοντες εδώ. Σας ευχαριστώ και με το καλό το Νεο Ετος, με υγεία!
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Kαλησπερα !!!

Bολτα με το ηλεκτρικο μου πατινι στην Ιασονος στις 5 το απογευμα οπου ειδα τα εξης:
Ιασονος 43 η Μαγκυ η Κυπρια και η Μελισσα.Η Μελισσα ειναι μια τσουπωτη αλβανογυφτισα ομορφοτερη απο τη Μαγκυ.
Περασε απο διπλα μου στο σαλονι και μυριζε ιδρωτιλα.
Υπηρεσια ηταν η γνωστη ξαθια Νελλυ που κλεινει πορτα και δε σε αφηνει να βγεις.

Ιασονος 46 μεσαιο με το μακρυ διαδρομο ηταν η Παολα μια μαυριδερη αλβανογυφτοπουλα με τσουπωτο κωλαρι.
Στον οικο υπηρχε και αλλη μια κοπελα που κοιμοταν εκεινη την ωρα μεσα σε καποιο δωματιο.

Ιασονος 44 δεξι με τα σκαλακια ηταν η 18 χρονη Ερικα.Ρωσσιδα με παγωμενο βλεμμα αλλα καλο κορμι την δοκιμασα και ηταν καλυτερη απο οτι περιμενα.
Χρωσταω δυο κριτικες για Ερικα και Σαντρα που δουλευουν στον ιδιο οικο.

Περδικα γωνιακο κλειστο.

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 αριστερο η Ελενη η Ρωσσοποντια με ακαποτο τελειωτικο στο στομα. Η Ειρηνη θα ερχοταν στις 6 το απογεμα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 21 οροφος μοντελο- Χριστινα , σκιστοματα Αλβανεζα, φουλ κοσμος στο σαλονι και τα δωματια γεματα.
Ο τσατσος εγγυοταν για ολοκληρο 10λεπτο στο δωματιο χωρις ενοχληση.

Μεγαλου Αλεξανδορυ 21 ισογειο κλειστο με μεγαλο λουκετο με κωδικο. Δοκιμασα στην τυχη 2-3 κωδικους μπας και το ανοιξω αλλα τζιφος,ελπιζω να μην το μπλοκαρα.

Ιασονος 37 ισογειο και οροφος κλειστα.

Ιασονος 27 υπογειο μια ξανθια μιλφ με παραπανω κιλα που την ελεγαν Μαρια και μιλουσε πολυ καλα ελληνικα.

Στο Ιασονος 31 ισογειο η Παολα με βαμμενο καστανο το μαλλι το οποιο εχει κανει κατασρο. Η Γιασμην ακομα αγνοειται,δε θα ξεχασω την υποσχεση της πριν φυγει για την πατριδα της,
οτι θα γυρισει ξανα γιατι της αρεσει να την γαμανε πολλοι αντρες και οχι μονο ο αντρας της.

Ιασονος 36 εμπαινε για δουλεια μια μαυρη σχετικα αδυνατη.

Ιασονος 30 οροφος κλασσικα η Μαρια το ξωτικο με απλο προγραμμα, στις 1800 θα ερχοταν η Ζωη.

Ιασονος 20β οροφος η Νταρια,σεξυ μοντελοειδες σκουροχρωμη Ρωσσιδα. Η Νταρια ηταν στον οικο απο το πρωι και θα συνεχιζε και την απογευματινη βαρδια.
Το μωρο ειναι δοκιμασμενο και το αξιζει το 15αρι.

Το Ιασονος 20γ ηταν κλειστο.

Στο Ιασονος 20α δεν μπηκα λογικα θα ηταν ο παλιος μου ερωτας η γκιλφ Δαναη.

Καλα Χριστουγεννα και καλες γιορτες !!
"" Bολτα με το ηλεκτρικο μου πατινι "" :thumbsup: ..... πολλύ Προχό συναγωνιστή !!! :hi:
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Παίδες χρόνια πολλά ... ερώτηση ξέρουμε τι γίνεται με το Σπύρου πατση 40;; σαιτ πια ΔΕΝ (όπως και τα αδελφάκια Λιοσίων) και πέρασα πριν κάποιες μέρες κλειστό ... βασικά την Κωνσταντίνα έψαχνα για αυτούς που την ξέρουν
Εχθές ήταν ανοιχτό γύρω στις 20:30.
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
"" Bολτα με το ηλεκτρικο μου πατινι "" :thumbsup: ..... πολλύ Προχό συναγωνιστή !!! :hi:
Αδερφέ η χριστινα στο μεγάλου Αλεξάνδρου στον όροφο που λες μέχρι τι ώρα είναι και η νταρια στο Ιάσονος 20 αν ξέρεις ;
 

Xusths

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2020
Μηνύματα
112
Like
90
Πόντοι
1
Kαλησπερα !!!

Bολτα με το ηλεκτρικο μου πατινι στην Ιασονος στις 5 το απογευμα οπου ειδα τα εξης:
Ιασονος 43 η Μαγκυ η Κυπρια και η Μελισσα.Η Μελισσα ειναι μια τσουπωτη αλβανογυφτισα ομορφοτερη απο τη Μαγκυ.
Περασε απο διπλα μου στο σαλονι και μυριζε ιδρωτιλα.
Υπηρεσια ηταν η γνωστη ξαθια Νελλυ που κλεινει πορτα και δε σε αφηνει να βγεις.

Ιασονος 46 μεσαιο με το μακρυ διαδρομο ηταν η Παολα μια μαυριδερη αλβανογυφτοπουλα με τσουπωτο κωλαρι.
Στον οικο υπηρχε και αλλη μια κοπελα που κοιμοταν εκεινη την ωρα μεσα σε καποιο δωματιο.

Ιασονος 44 δεξι με τα σκαλακια ηταν η 18 χρονη Ερικα.Ρωσσιδα με παγωμενο βλεμμα αλλα καλο κορμι την δοκιμασα και ηταν καλυτερη απο οτι περιμενα.
Χρωσταω δυο κριτικες για Ερικα και Σαντρα που δουλευουν στον ιδιο οικο.

Περδικα γωνιακο κλειστο.

Μεγαλου Αλεξανδρου 28 αριστερο η Ελενη η Ρωσσοποντια με ακαποτο τελειωτικο στο στομα. Η Ειρηνη θα ερχοταν στις 6 το απογεμα.

Μεγαλου Αλεξανδρου 21 οροφος μοντελο- Χριστινα , σκιστοματα Αλβανεζα, φουλ κοσμος στο σαλονι και τα δωματια γεματα.
Ο τσατσος εγγυοταν για ολοκληρο 10λεπτο στο δωματιο χωρις ενοχληση.

Μεγαλου Αλεξανδορυ 21 ισογειο κλειστο με μεγαλο λουκετο με κωδικο. Δοκιμασα στην τυχη 2-3 κωδικους μπας και το ανοιξω αλλα τζιφος,ελπιζω να μην το μπλοκαρα.

Ιασονος 37 ισογειο και οροφος κλειστα.

Ιασονος 27 υπογειο μια ξανθια μιλφ με παραπανω κιλα που την ελεγαν Μαρια και μιλουσε πολυ καλα ελληνικα.

Στο Ιασονος 31 ισογειο η Παολα με βαμμενο καστανο το μαλλι το οποιο εχει κανει κατασρο. Η Γιασμην ακομα αγνοειται,δε θα ξεχασω την υποσχεση της πριν φυγει για την πατριδα της,
οτι θα γυρισει ξανα γιατι της αρεσει να την γαμανε πολλοι αντρες και οχι μονο ο αντρας της.

Ιασονος 36 εμπαινε για δουλεια μια μαυρη σχετικα αδυνατη.

Ιασονος 30 οροφος κλασσικα η Μαρια το ξωτικο με απλο προγραμμα, στις 1800 θα ερχοταν η Ζωη.

Ιασονος 20β οροφος η Νταρια,σεξυ μοντελοειδες σκουροχρωμη Ρωσσιδα. Η Νταρια ηταν στον οικο απο το πρωι και θα συνεχιζε και την απογευματινη βαρδια.
Το μωρο ειναι δοκιμασμενο και το αξιζει το 15αρι.

Το Ιασονος 20γ ηταν κλειστο.

Στο Ιασονος 20α δεν μπηκα λογικα θα ηταν ο παλιος μου ερωτας η γκιλφ Δαναη.

Καλα Χριστουγεννα και καλες γιορτες !!
Αδερφέ καλά Χριστούγεννα!!η νταρια μέχρι τι ώρα είναι ξέρεις και αν ξέρεις αυτή η χριστινα που λες στο μ.α 21β μέχρι τι βάρδια είναι;
 

Atridis

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
454
Κριτικές
196
Like
10.726
Πόντοι
30.733
Καλησπέρα.
Με την Σοφία σήμερα πριν λίγο στο χωμάτινου 11 α
Ανεβάζω κριτικη.
Μου τελιονουν οι επιλογές στη απογευματινή βάρδια.
Θα ψαχτω σε προινη από αυριο
 

satanakos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2020
Μηνύματα
209
Like
1.151
Πόντοι
201
Τι σχεση εχουν τα τσαρδια ρε τυπε??
Δεν ξέρω ρε φίλε. Αυτοί δεν έχουν το Θεό τους. Όμως δεν θέλω να πάρετε στραβά αυτόν το προβληματισμό που εξέφρασα εδώ μέσα. Δεν μου αρέσει να κινδυνολογώ, αλλά ποιος περίμενε το περσινό; Μακάρι να μην γίνει τίποτα. το εύχομαι από την καρδιά μου. Καλό βράδυ
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20
Δεν ξέρω ρε φίλε. Αυτοί δεν έχουν το Θεό τους. Όμως δεν θέλω να πάρετε στραβά αυτόν το προβληματισμό που εξέφρασα εδώ μέσα. Δεν μου αρέσει να κινδυνολογώ, αλλά ποιος περίμενε το περσινό; Μακάρι να μην γίνει τίποτα. το εύχομαι από την καρδιά μου. Καλό βράδυ
Κέντρα διασκέδασης, λέει άρα πιάνει και τα studio rdela κλπ νομίζω υπάγονται κάπου εκεί.
Γνώμη μου είναι , ξεκινάω από το καλό σενάριο να μην τα πιάσει καθόλου, το ενδιάμεσο, να κλεινουν το βράδυ να μην υπάρχει τρίτη βάρδια δηλαδή. Το πολύ κακό σενάριο το να κλείσουν τελείως είναι πολύ δύσκολο για την ώρα, αλλά ποτέ δεν ξέρεις ...
 

George_Fanta

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2020
Μηνύματα
43
Like
253
Πόντοι
20
Εχθές ήταν ανοιχτό γύρω στις 20:30

Εχθές ήταν ανοιχτό γύρω στις 20:30.
Σπύρου Πάτση είναι μια Λάουρα φωτογραφίες έχει από την περσινή ασ πούμε, αλλά η κοπέλα δεν είναι η ίδια. Πέρασα πριν τρεις μέρες μαζί της. Όλα καλά ευγενική πρόσχαρη, ψιλονταρντανα με λίγα κιλακια παραπανω όμορφα κατανεμημένα, σαν κοπέλα ούτε κρύο ούτε ζέστη δεν την λες μοντέλο ούτε ασχημη απλό πρόγραμμα κάνει, για μια φορα καλή είναι. Πέρνα μόνος σου να δεις φίλε μου.
 

Dimfath

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2020
Μηνύματα
12
Like
86
Πόντοι
0
Καλησπέρα και χρόνια πολλά.
Έκανα μια τσάρκα χθες, βραδυνή μετά τις 23.00.
Εικόνα γενικής παρακμής, αλλά φίλος επέμενε για scouting. Μαλάκα του λέω ότι σαβούρα έχει μείνει στο ράφι γαμιεται για 20€ τέτοια μέρα.

Γενικά τίποτε αξιόλογο εκτός από:
Φυλής 84 ή 86 σε όροφο ένα μελαχρινό όμορφο με τέλεια 3+ μαστάρια.

Φώκαιας στο τελευταίο αριστερά στον ημιόροφο είχε ένα μέτριο μιλφάκι εξ Ουκρανίας αλλά είχε ταμπεραμέντο.

Φώκαιας 17Β. Μια Μαρία ξανθούλα, κοντή, μικρό βυζάκι. Δε συγκράτησα πρόγραμμα αλλά φάνηκε πρόθυμο. Έχει περάσει κανείς? Δε βρήκα κριτική. Είχε και άλλη τσατσά, μια γύρω στα 50 ξανθιά, ενώ συνήθως έχει μια αλβανίδα λίγο φορτηκή αλλά όχι ενοχλητική.

Μπάτσοι γωνία Φώκαιας και Αχαρνών έσπασε λίγο το κόσμο, μετά μπήκε στα στενά μέσω Φυλής και ξαναβγήκε Αχαρνών και εν τέλει Λιοσίων. Ευτυχώς βρήκαν έναν "εγκληματία άστεγο" να τραμπουκίσουν και γλιτώσαμε το ανούσιο σταμάτημα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom