Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 270 άτομα (27 μέλη και 243 επισκέπτες)

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Καμιά τσατσά έχεις γαμήσει?
Το 2015 ναι, σε ένα στην Κολωνού, βέβαια μετά από 2 χρόνια την είδα να εργάζεται ως ιερόδουλη και ξενέρωσα αφάνταστα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το ψάρι ψήνεται κι απ' τις δύο μεριές που είπε κάποιος. :P
Ε όχι κι έτσι, οχι έτσι όπως θα το εκλαβουν πολλοί τέλος πάντων
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Προφανώς αυτά είναι τα ονόματα της δουλειάς και όχι τα κανονικά τους οπότε δεν γιορτάζουν
Θυμάμαι παλαιότερα ενας σκληροπυρηνικος μύστης ειχε παει 21 Μαΐου σε μπουρδελο στη Φυλης με τούρτα "Χρονια πολλά Ελένη"...
άι άι λεω, έτοιμος να έρθει με βερα είν' αυτός.
 

kolofatseas

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
135
Like
638
Πόντοι
81
Αν διάβασες την ερώτηση δεν θα ρώταγες τέτοια βλακεία. Ο συναγωνιστής με ρώτησε αν ξέρω τι βάρδια δουλεύει τώρα. Όχι ποτε πήγα εγώ..
Προφανώς δουλεύει την βάρδυα που την πήρες. Δηλαδή ξέρεις τι ώρα την πήρες αλλά δεν ξέρεις τι βάρδυα δουλεύει.
Είσαι πολύ μπροστά ρε φίλε.
 

oldboy

Ανώτατος
Εγγρ.
6 Απρ 2007
Μηνύματα
285
Κριτικές
46
Like
3.597
Πόντοι
11.020
Προφανώς δουλεύει την βάρδυα που την πήρες. Δηλαδή ξέρεις τι ώρα την πήρες αλλά δεν ξέρεις τι βάρδυα δουλεύει.
Είσαι πολύ μπροστά ρε φίλε.
Αν διάβαζες τις ενημερώσεις των παιδιών θα έβλεπες ότι έχει δουλέψει κ στις 3 βάρδιες. Άρα τίποτα δεν είναι προφανές. Αν επιμένεις όμως… οκ. Ότι πεις
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Ουαου... τι μούναρος ειναι αυτος... φτιάξε μας ρε παικταρά.

Συνεχίστε να πηγαίνετε για να σας βλέπει απο την κάμερα στο δωμάτιο ο νταβάς και η τσατσα και αν θελει το ανεβάζει και στο ιντερνετ. Όσοι εχουμε οικογενεια και είμαστε γνωστοί το κόψαμε το άθλημα. Εμενα μετα απο 4 μηνες που ειχα παει ακόμα με τρώει το αγχος. Ελπιζω απλα να εχουν διαγραφτει τα βιντεο και να μην τα αποθήκευσε ο Ρωσομπλιατ νταβάς γιατι η κάμερα καταγράφει συνεχώς
Θα ζητήσουμε επίδομα καυλιαριδων πορνοστάρ :takethis:
 

Elafokinigos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2021
Μηνύματα
115
Like
1.523
Πόντοι
201
Το πρωί ανήμερα των Χριστουγέννων στο Εμετουργειο είχε κάτι χοντρά γκρανια ξεχασμένα στου Μεγάλου Στρατηλάτη που θα έπρεπε να έχεις να γαμησεις 30 χρόνια για να μπεις :tits2:
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
523
Πόντοι
301
Χρόνια πολλά συναγωνιστές
Γνωρίζει κάποιος που έχει πάει η Αλινα από Ουκρανία ξανθό πιπινι αδύνατο από Φιλιππίδου που δούλευε;
 

KORGAKIASS69

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα μυστη μου, καινούργια ?, αν λες την μαυρουλα που έχει κανονικό σώμα 2.5-3αρι βυζι και αρκετά τατουάζ είναι η Άντζελα που δούλευε πάνω στον όροφο το Ιάσωνος 19β, επίσης στο 36 λογικά λες τη Βίκυ μαυρουλα με κανονικό σώμα 2αρι βυζι που δουλεύει όταν έχουν ρεπό η Αλεξάνδρα ή η Αντριανα ή βράδυ
καλές γιορτές
Κάνα άλλο έγχρωμο ξέρουμε??
 

KORGAKIASS69

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
14
Like
2
Πόντοι
0
Το πρωί ανήμερα των Χριστουγέννων στο Εμετουργειο είχε κάτι χοντρά γκρανια ξεχασμένα στου Μεγάλου Στρατηλάτη που θα έπρεπε να έχεις να γαμησεις 30 χρόνια για να μπεις :tits2:
Άστα να πάνε... Ξερασουργειο
 

oti na nai

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Φεβ 2010
Μηνύματα
579
Κριτικές
29
Like
1.763
Πόντοι
3.177
Χρόνια πολλά συναγωνιστές
Γνωρίζει κάποιος που έχει πάει η Αλινα από Ουκρανία ξανθό πιπινι αδύνατο από Φιλιππίδου που δούλευε;
Νομίζω ότι εκεί δουλεύει ακόμη,στον όροφο,την έχω πετύχει και με Λίζα (3 βάρδια), βέβαια έχει 2-3 βδομάδες,δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
523
Πόντοι
301
Νομίζω ότι εκεί δουλεύει ακόμη,στον όροφο,την έχω πετύχει και με Λίζα (3 βάρδια), βέβαια έχει 2-3 βδομάδες,δε ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι.
Εδώ και 2 εβδομάδες δεν είν' ούτε στον όροφο ούτε στο ισόγειο πάνω έχει την Τζούλια και κάτω την Λίζα
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Επιστροφή της Ιζαμπελας στο Λ73...μελαχρινή πλέον..δε της πάει τόσο πολύ νομίζω σε σχέση με το ξανθό που ήταν...το μελαχροινό τη κάνει πιο πορνοβια...στα του αγώνα τώρα δεν είχε σχέση με προπερσυ προ καραντίνας...λίγο νωχελικη..κατευθείαν τσιμπούκι..η κωλάρα κωλάρα βέβαια...και παρατήρησα κωλοτρυπιδα χοάνη..που δε τη δίνει...δεν είχε τη διάθεση τούρμπο που είχε πάντα...ίσως επειδή επέστρεψε και έπεσε σύρμα και τη καταγαμησαν δύο μέρες τώρα....
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Ουαου... τι μούναρος ειναι αυτος... φτιάξε μας ρε παικταρά.
Μύστες μη τρελαινεστε...καμία σχέση με τις φωτό είναι παλιές.. η Ιζαμπέλα πλέον είναι μελαχροινή και νταρνταναρα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Μύστες μη τρελαινεστε...καμία σχέση με τις φωτό είναι παλιές.. η Ιζαμπέλα πλέον είναι μελαχροινή και νταρνταναρα
Ακόμα κι έτσι είναι μουνάρα. Τα κιλά της είναι αρμονικά κατανεμημένα και το μελαχρινό της πάει περισσότερο.
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
Ποια ήταν? Η Τζούλια? Η άλλη μαυρουλα που δουλεύει εκεί, για δώσε περιγραφή
δεν θυμάμαι όνομα, θα σου πω πως για ένα φεγγάρι ήταν στο Ιάσωνος 36 ΌΧΙ η Βίκη, μέτρια προς ψηλή, μαλλί κάπως κατσαρό μέχρι τους ώμους, σώμα μάλλον εσύ θα το χαρακτήριζες ψιλοκανονικό, εγώ τη λέω τούμπανο, μεγάλο βυζί, κάμποσα ταττού
 

poutanesgiapanta

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
22
Πόντοι
0
Καλημέρα. Διδύμου πέρασε κάνεις σήμερα; είναι ανοιχτά; δεν έχω απαιτήσεις, ένα σβέλτο κλαρινεξ στα όρθια και έφυγα ?
 

Aftos_Eimai

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
347
Like
753
Πόντοι
81
Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!! Μήπως ξέρετε σε ποια βάρδια δουλεύει η Xenia από φυλής 105? Ευχαριστώ!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom