Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 108 άτομα (5 μέλη και 103 επισκέπτες)

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.290
Κριτικές
33
Like
29.263
Πόντοι
9.846
Εμενα παντως με ξενερωνει αυτη η νοτροπια και τις απαξιω τετοιες καταστασεις..

Δλδ θα παω να βαλω εκει βενζινη σε σχεση με αλλα βενζιναδικα επειδη ο ιδιοκτητης βαζει το καθε πουτανακι εκει και καλα για να με προσελκυσει..

Ελεος! Δεν εχω πατησει ποτε!
Ρε αδερφέ εγώ δεν είπα να βάλεις βενζίνη... Να κοζαρεις το είπα....ουτε εγώ βάζω.
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.163
Κριτικές
3
Like
4.799
Πόντοι
736
Προσωπικά μονάχα σ'ένα μπουρδέλο της Διδύμου μου ζήτησαν να σκανάρουν (οπού και τους έριξα άκυρο) τους τελευταίους μήνες.. βασικά θεωρώ πως είναι θέμα υπηρεσίας μπορεί να στο ζητήσουν σκόπιμα εάν ΔΕΝ τους αρέσεις για τον χψ λόγω ώστε να σπαστείς, ΜΗΝ έχεις κτλ.
*Έτυχε σε γνωστό μου γι'αυτό στο αναφέρω.
Από κει και πέρα όσον αφορά τα ξενοδοχεία επειδή έχω να χρησιμοποιήσω αρκετό καιρό αλλά απ'ότι γνωρίζω από φίλους στα περισσότερα ζητάνε ακόμα και να είσαι εμβολιασμένος για να σε δεχθούν!
**Εάν ΔΕΝ απατώμαι τα παιδιά έχουν ανοίξει νήμα με λίστα ξενοδοχείων που δέχονται πελάτες με τέστ, χωρίς ή αμιγώς εμβολιασμένους...
Λογικά το Διδυμου 27 λες,είχα πάει και εγώ πριν κάμια εβδομαδα,με το που μπαίνω η κατά τα άλλα ευγενική τσατσά με ρωτάει αν έχω πιστοποιητικό,της απαντάω ότι έχω και την ρωτάω αν έχει αυτή και τα κορίτσια,ψαρωσε,μου λέει ότι έχουνε όλοι και αν θέλω να μου τα δείξει,της λέω ότι δεν χρειάζεται και πως το δικό μου δεν υπάρχει περίπτωση να της το δείξω,το μουγκωσε και προχώρησε στην παρουσίαση των κοριτσιών.
Πώς κανταντισαν την Ελλαδιτσα,παράνομοι μετανάστες χωρις χαρτιά με παράνομο εισόδημα να κάνουν ελέγχους σε γηγενείς.
Όποιος μπει στη διαδικασία να δείχνει ταυτότητες και δικαιολογητικά σε τέτοιους ανθρώπους είναι άξιος της μοίρας του.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Σήμερα με την βροχή θα βγούμε σαν τα σαλιγγάρια να πηδήξουμε. Έχω παρατηρήσει πως όταν δεν έχει κόσμο κάθονται περισσότερο και γενικά περνάς καλύτερα

Έτσι ακριβώς!
Τέτοιες μέρες με κακό καιρό, ντέρμπι ποδοσφαίρου κτλ. απολαμβάνεις τσάρκα και υπηρεσίες!
Χειμώνας, εορταστική περίοδος κι έτσι φάση!
Γι'αυτό και σήμερα βράδυ παρέα με συνοπαδό & συναγωνιστή @koutavoulias θα κάνουμε καταδρομική 3η μεταμεσονύχτια.
Εάν βρίσκεσαι στην περιοχή και γουστάρεις παρέα ΜΗΝ διστάσεις να στείλεις μνμ (θα έχουμε το νου μας).
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Έτσι ακριβώς!
Τέτοιες μέρες με κακό καιρό, ντέρμπι ποδοσφαίρου κτλ. απολαμβάνεις τσάρκα και υπηρεσίες!
Χειμώνας, εορταστική περίοδος κι έτσι φάση!
Γι'αυτό και σήμερα βράδυ παρέα με συνοπαδό & συναγωνιστή @koutavoulias θα κάνουμε καταδρομική 3η μεταμεσονύχτια.
Εάν βρίσκεσαι στην περιοχή και γουστάρεις παρέα ΜΗΝ διστάσεις να στείλεις μνμ (θα έχουμε το νου μας).
με ποιο προφιλ λες να σκασει και αν ? :think:
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.895
Πόντοι
27.261
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
82
Like
555
Πόντοι
80
Εχω να μπώ κάμποσες μέρες στο forum, ελπίζω να μην επαναλαμβάνω κάτι που έχει γραφτεί. Σήμερα λίγο πριν το μεσημέρι που έκανα μία βόλτα, στο Αχαρνών 85 κάνουν οικοδομικές εργασίες. Δεν ξέρω να είναι ανακαίνιση ή αλλαγή χρήσης, αλλά σίγουρα θα πάρει λίγο καιρό μέχρι να ξαναλειτουργήσει.
Πέρασα πρώτα από Μετάξι, πιό πολύ για να επιβεβαιώσω οτι όλα συνεχίζουν χάλια. Μόνη τεράστια εξαίρεση, μία πολύ όμορφη νεαρή στο Ιάσωνος 19 με normal πρόγραμμα. Δεν πέρασα γιατί είχε πολύ κόσμο, αλλά μου έμεινε στο μυαλό.
Κατέληξα στην πολυδοκιμασμένη επιλογή της Κατερίνας στο Ελλης 3 & Αχαρνών, πρόσχαρη και άριστη παίκτρια στα πνευστά.
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Καλημέρα συναγωνιστές Η Αλινα τρίτη βάρδια ξέρετε πού πήγε; Από Φιλιππίδου που ήταν
Όποιος ξέρει ας με ενημερώσει
Ευχαριστώ
Μιλάω για την Ρωσίδα αδύνατη με σκουλαρίκι στον αφαλό
Tην πήρα πριν καμμιά 10αριά μέρες στην απογευματινή βάρδια όμως (στο Φιλ 11 όροφος).
 

Σεβασμιώτατος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.084
Κριτικές
15
Like
5.167
Πόντοι
746
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
Περαστικά φίλος... Σιδερένιος!
 

Bonecrusher

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2017
Μηνύματα
569
Κριτικές
35
Like
3.733
Πόντοι
2.836
Το μεσημέρι πέρασα από το βροχερό Μεταξουργείο και μπήκα στο Ιάσονος 44 όροφος και πήρα την ξανθιά μιλφ Σοφία. Αφού την πήρα σε 3 στάσεις, την έχυσα στο στόμα, όπως πάντα. Πίπα άνευ και αρχιδογλειψιμο στο πρόγραμμα. Η τσάτσα με ρώτησε αν έχω πιστοποιητικό, απάντησα θετικά, χωρίς φυσικά να το δείξω. Επίσης στο ρδελο αυτό έχουν βάλει "στοπ" στην είσοδο και περνάνε μόνο όσους θα μπουν δωμάτιο....
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
Επανεμφανιση στο γωνιακο Περδικα όροφος με την σιδερένια σκάλα της Μιρελας.
Πρόκειται για την κορασίδα που εκδιδόταν πριν 6-7 χρόνια στο Μ.Αλεξανδρου 25 οροφος - Ιασωνος 19 ισόγειο οπως και Ιασωνος 43.
Ψηλή με καλο κορμι όμορφο κωλο και σεξι καυλοφατσα με μαυρο μακρύ μαλλί.
Στον αγώνα έκανε καλή πιπα με καποτα και γαμηθηκε δυνατά στα τέσσερα. Θα είναι μεχρι της 2300 στον οίκο.
 

aggelosaa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2015
Μηνύματα
297
Κριτικές
6
Like
523
Πόντοι
301
Tην πήρα πριν καμμιά 10αριά μέρες στην απογευματινή βάρδια όμως (στο Φιλ 11 όροφος).
Πριν 10 μέρες ήταν την είχα πάρει και εγώ εδώ και μια εβδομάδα όμως δεν είναι ούτε στον πάνω όροφο ούτε στο κάτω
Ξέρει κάποιος που είναι;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
901
Κριτικές
35
Like
7.163
Πόντοι
3.436
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
Σιδερένιος, γρήγορη ανάρρωση. Ακόλουθα τις οδηγίες του γιατρού κ όλα θα φτιάξουν+γρήγορη επάνοδο στα σπιτάκια κοινωνικού λειτουργηματος.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.257
Πόντοι
14.936
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
Περαστικά και σιδερένιος τσακάλι..
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "
περαστικά μύστη μου και καλές γιορτές
 

Junax

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2017
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
19
Like
13.834
Πόντοι
3.246
Επανεμφανιση στο γωνιακο Περδικα όροφος με την σιδερένια σκάλα της Μιρελας.
Πρόκειται για την κορασίδα που εκδιδόταν πριν 6-7 χρόνια στο Μ.Αλεξανδρου 25 οροφος - Ιασωνος 19 ισόγειο οπως και Ιασωνος 43.
Ψηλή με καλο κορμι όμορφο κωλο και σεξι καυλοφατσα με μαυρο μακρύ μαλλί.
Στον αγώνα έκανε καλή πιπα με καποτα και γαμηθηκε δυνατά στα τέσσερα. Θα είναι μεχρι της 2300 στον οίκο.
Μύστη μου, λες μια σχετικά νεαρή που έδινε και κώλο με έξτρα τάληρο?:zfuck:
Αν ναι, δίνει ακόμα λοκώ?:hi:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.374
Κριτικές
49
Like
22.785
Πόντοι
24.596
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
Kομαντο παντος καιρου Επιρρεπης,ακομη και με γυψους,ορους,σωληνακια,κατεβαινει και γαμαει και που,Μεταξουργειο:kneel:
:confused::confused::confused:
 

f21

Μέγας
Εγγρ.
23 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.448
Κριτικές
23
Like
3.582
Πόντοι
4.060
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.

Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
Περαστικά να είναι αδερφέ..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom