Νέα

Hot Ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 88 άτομα (6 μέλη και 82 επισκέπτες)

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Ξέρει κανείς η Katy από Λιοσίων 73 α/β πότε επιστρέφει;
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Παιδιά η Άντζελα από φυλής 65 όροφο με το τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά είναι η ίδια που δούλευε στ 86 μαζί με μια Λάουρα ?? Να ξέρω να μην περασω με την ξινη..
 

Nyxtovios7

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
437
Like
875
Πόντοι
81
Ξέρει κανείς η Katy από Λιοσίων 73 α/β πότε επιστρέφει;
Φίλε λογικά έχει σταματήσει γ λίγο καιρό όπως κάνει πάντα κάνει ένα διάλειμμα τρώει τα λεφτά και ξαναπιάνει πάλι δουλειά .. πολυ δυνατή στ δωμάτιο...
 

Sir Sexy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2021
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
12
Like
3.433
Πόντοι
746
Φίλε λογικά έχει σταματήσει γ λίγο καιρό όπως κάνει πάντα κάνει ένα διάλειμμα τρώει τα λεφτά και ξαναπιάνει πάλι δουλειά .. πολυ δυνατή στ δωμάτιο...
Petit μωράκι... Το είχα γλύψει, πολύ γλυκούλα!!!
 

spor48

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
202
Κριτικές
14
Like
2.885
Πόντοι
1.431
Παιδιά η Άντζελα από φυλής 65 όροφο με το τατουάζ ανάμεσα στα βυζιά είναι η ίδια που δούλευε στ 86 μαζί με μια Λάουρα ?? Να ξέρω να μην περασω με την ξινη..
Η ιδια ειναι
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Που την θυμήθηκες αυτήν..???
Έχουμε να την δούμε πάνω από 2 χρόνια...!!!
Λογικά θά είναι στην πατρίδα της.....

ΥΓ: Έκανε δυνατή ακα βλάχικη τσιμπουκλαρα το τζενάκι...:pipa1:
Όπως το Ελενάκι από Μ .Αλεξάνδρου
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.704
Κριτικές
11
Like
12.573
Πόντοι
5.060
Καμία ιδέα τι παίζει 3η βάρδια στη Φυλής;
 

Dimostenes90

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Εκεί είναι πήγα χτες αλλά θα λείψει έναν μήνα μου είπε η γυναίκα στην πόρτα.. λόγω ατυχήματος. Έσπασε το ποδι της η κούκλα μας.. Κωνσταντίνουπολεως 166?
Ευχαριστούμε αδερφέ
 

jororo

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Μπορειτε να μου πειτε αν μπορω να μπω σε μπουρδελο η στουντιο η ξενοδοχειο με rapid test? Ευχαριστω
 

jororo

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Ασφαλώς και μπορείς.
Σ'ευχαριστω για την ενημερωση φιλε μου.
Μηπως ξερεις αν σκαναρουν το rapid test σε μπουρδελα και ξενοδοχεια. Ρωταω λογω του οτι δεν θα ηθελα να γνωριζουν τα στοιχεια μου για ευνοητους λογους
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Σ'ευχαριστω για την ενημερωση φιλε μου.
Μηπως ξερεις αν σκαναρουν το rapid test σε μπουρδελα και ξενοδοχεια. Ρωταω λογω του οτι δεν θα ηθελα να γνωριζουν τα στοιχεια μου για ευνοητους λογους

Προσωπικά μονάχα σ'ένα μπουρδέλο της Διδύμου μου ζήτησαν να σκανάρουν (οπού και τους έριξα άκυρο) τους τελευταίους μήνες.. βασικά θεωρώ πως είναι θέμα υπηρεσίας μπορεί να στο ζητήσουν σκόπιμα εάν ΔΕΝ τους αρέσεις για τον χψ λόγω ώστε να σπαστείς, ΜΗΝ έχεις κτλ.
*Έτυχε σε γνωστό μου γι'αυτό στο αναφέρω.
Από κει και πέρα όσον αφορά τα ξενοδοχεία επειδή έχω να χρησιμοποιήσω αρκετό καιρό αλλά απ'ότι γνωρίζω από φίλους στα περισσότερα ζητάνε ακόμα και να είσαι εμβολιασμένος για να σε δεχθούν!
**Εάν ΔΕΝ απατώμαι τα παιδιά έχουν ανοίξει νήμα με λίστα ξενοδοχείων που δέχονται πελάτες με τέστ, χωρίς ή αμιγώς εμβολιασμένους...
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
 

jororo

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Προσωπικά μονάχα σ'ένα μπουρδέλο της Διδύμου μου ζήτησαν να σκανάρουν (οπού και τους έριξα άκυρο) τους τελευταίους μήνες.. βασικά θεωρώ πως είναι θέμα υπηρεσίας μπορεί να στο ζητήσουν σκόπιμα εάν ΔΕΝ τους αρέσεις για τον χψ λόγω ώστε να σπαστείς, ΜΗΝ έχεις κτλ.
*Έτυχε σε γνωστό μου γι'αυτό στο αναφέρω.
Από κει και πέρα όσον αφορά τα ξενοδοχεία επειδή έχω να χρησιμοποιήσω αρκετό καιρό αλλά απ'ότι γνωρίζω από φίλους στα περισσότερα ζητάνε ακόμα και να είσαι εμβολιασμένος για να σε δεχθούν!
**Εάν ΔΕΝ απατώμαι τα παιδιά έχουν ανοίξει νήμα με λίστα ξενοδοχείων που δέχονται πελάτες με τέστ, χωρίς ή αμιγώς εμβολιασμένους...
Σ'ευχαριστω πολυ για την ενημερωση
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
" βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο " περαστκά συναγωνιστή πάντα γερός και μάχιμος. :hi:
 

Διανοούμενος

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιαν 2021
Μηνύματα
3.292
Κριτικές
33
Like
29.267
Πόντοι
9.846
Έχοντας κάνει για πολύ καιρό αποχή από το αγαπημένο μας σπορ, και βιώνοντας μια πολύ δύσκολη κατάσταση λόγω τροχαίου ατυχήματος που παρολίγον να αποβεί μοιραίο, χθες "παραστράτησα* και πήγα στην παλιά και πολλάκις δοκιμασμένη milf Άντζελα στο Κολωνού 48 στην πρωινή βάρδια. Άψογη αντιμετώπιση όπως πάντα, έπιασε τον παλμό και με ανακούφισε. Το μοναδικό μείον η τσατσά που δυνάμωσε συνθηματικά τη μουσική πολύ πριν το δεκάλεπτο.
Περαστικά φίλτατε συναγωνιστή. Θέλω να πιστευω πως πλεον έχεις αναρρώσει πληρως για να δίνεις πονο στους οίκους της Κολάσεως!
Πάμε δυνατά!
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
πέρασμα με Μιμή από Κολωνού 27, πολύ καλή πίπα, της γλέντησα το μουνάκι αβέρτα και για κάμποση ώρα :zfuck:δεν χόρταινα να χουφτώνω κώλο όσο την είχα στα τέσσερα! Για λατινοκατάσταση με τα κυβικά αυτά προτείνεται στο ΧΑΛΑΡΟ
 

Επιρρεπής

Ανώτατος
Εγγρ.
11 Ιουν 2014
Μηνύματα
4.096
Κριτικές
52
Like
17.498
Πόντοι
10.686
Περαστικά φίλτατε συναγωνιστή. Θέλω να πιστευω πως πλεον έχεις αναρρώσει πληρως για να δίνεις πονο στους οίκους της Κολάσεως!
Πάμε δυνατά!
Έχω πολύ δρόμο ακόμα, αλλά τουλάχιστον είμαι ζωντανός και το παλεύω. Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom